Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Palīdzības pieteikumu sistēma

Kas ir palīdzības pieteikumu sistēma?

Palīdzības pieteikumu sistēma ir būtiska palīdzības dienesta programmatūras daļa, kas ļauj klientu pārstāvjiem strādāt efektīvi un organizēti. Palīdzības pieteikumu sistēma saņem klienta pieprasījumu pēc atbalsta un automātiski izveido palīdzības pieteikumu. Pēc tam par palīdzības pieteikuma atrisināšanu ir atbildīgs konkrēts aģents. Palīdzības pieteikumu sistēmā Jūs varat pārvaldīt arī palīdzības pieteikumu pienākumus.

Palīdzības pieteikumu sistēma ir ļoti noderīga ikvienam klientu apkalpošanas personālam. Šī vadības sistēma ietekmē arī izmaksas, pārdošanas apjomus, ieņēmumus, klientu apmierinātību un ievērojami ietaupa laiku.

Palīdzības pieteikumu sistēma

BUJ

Kāda ir palīdzības pieteikumu sistēmas definīcija?

Palīdzības pieteikumu sistēma ir pārvaldības rīks, kas apstrādā un kataloģizē klientu iesniegumus. Tā ir būtiska palīdzības dienesta programmatūras daļa, kas ļauj klientu apkalpošanas pārstāvjiem strādāt efektīvi un organizēti. 

 

Vai ikvienam uzņēmumam ir nepieciešama palīdzības pieteikumu sistēma?

Ja pārdodat produktus vai pakalpojumus un vēlaties būt pieprasīts tirgū un spēt konkurēt ar citiem uzņēmumiem, jums būs nepieciešama palīdzības pieteikumu sistēma. Tā ļauj jums automatizēt darbu, organizēt paziņojumus, efektīvu apkalpošanu, noteikt prioritātes uzdevumiem un viegli nodot palīdzības pieteikumus starp aģentiem. 

 

Vai LiveAgent ir palīdzības pieteikumu sistēma?

LiveAgent ir palīdzības pieteikumu sistēma. Tā automātiski izseko un pārvērš visus klientu pieprasījumus par palīdzības pieteikumiem neatkarīgi no saziņas kanāla. Saskarne ir intuitīva un nodrošina efektīvu darbību.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju