Palīdzības pieteikuma prioritāte

Kas ir palīdzības pieteikuma prioritāte?

Katram palīdzības pieteikumam tiek piešķirta prioritāte, pamatojoties uz tā SLA līmeni. Ja neesat iestatījis SLA līmeņus, LiveAgent piešķir prioritāti automātiski pēc principa “kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ”. Prioritātes tiek izmantotas, lai ģenerētu skatus un pārskatus, kā arī tiek izmantotas kā nosacījumi un darbības automatizācijās un trigeros un kā darbības noteikumos.

Kas ir palīdzības pieteikuma prioritāte?

Frequently asked questions

Kas ir palīdzības pieteikuma prioritāte?

Palīdzības pieteikuma prioritāte norāda, kādā secībā mums jāapstrādā pieteikumi. Vai konkrēto palīdzības pieteikumu jāapstrādā pēc iespējas ātrāk, vai arī tas var pagaidīt. Visbiežāk sastopamās prioritātes ir steidzama, augsta, vidēja vai zema atkarībā no tās satura, pieprasījuma veida vai jebkuras īpašības - atkarībā no uzņēmuma.

 

Kādam nolūkam lieto palīdzības pieteikuma prioritāti?

Noteikt darba secību. To izmanto, lai ģenerētu skatus un pārskatus, kā arī kā nosacījumus un darbības automatizācijās un trigeros, kā arī kā darbības noteikumos. 

 

Kādi ir ieguvumi, lietojot palīdzības pieteikuma prioritāti?

Tas noteikti atvieglo darbu un padara palīdzības pieteikumus pārskatāmus, un to apstrādes kārtība ir skaidra. 

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju