• Funkcijas
  • Palīdzības pieteikumu apvienošana

Palīdzības pieteikumu apvienošana

Palīdzības pieteikumu apvienošanas funkcija ir noderīga, ja esat saņēmis vairākas vai dažādas sarunas par vienu un to pašu problēmu un vēlaties tās apvienot vienā palīdzības pieteikumā.

Ja esat saņēmis vairākus palīdzības pieteikumus par vienu un to pašu problēmu un vēlaties tos savienot vai dažos veidos sasaistīt dažādus palīdzības pieteikumus, varat to izdarīt, izmantojot apvienošanu.

Apvienošanas funkcija ļauj apvienot palīdzības pieteikumus, lai atvieglotu aģenta darbu. Šī funkcija apvieno ne tikai tekstu, bet arī ar palīdzības pieteikumu saistītos tagus. Izmantojot funkciju Apvienošana, sākotnējais palīdzības pieteikums tiks dzēsts. Šāda darbība ir neatgriezeniska, tāpēc pārliecinieties, ka palīdzības pieteikumus apvienojat tikai tad, kad tas ir absolūti nepieciešams.

Save time with the merge feature

Received multiple tickets about the same issue? Merge them into one to eliminate duplicate work. Try it today. No credit card required.

Zināšanu bāzes resursi

Uzzināt sīkāk

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju