Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Mail.ru

Kas ir Mail.ru?

Mail.ru ir Krievijas interneta uzņēmums un e-pasta pakalpojums. Tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem Krievijā un krievvalodīgo interneta segmentā. Mail.ru pieder arī daudzas populāras tīmekļa vietnes, kas ir vērstas uz šo segmentu.

Kā Jūs varat izmantot Mail.ru?

Tā kā tas ir Krievijā populārs e-pasta pakalpojums, varat izmantot Mail.ru, lai izveidotu klientu atbalsta e-pasta adresi, kurā varat saņemt klientu pieprasījumus. Tomēr šāds problēmu risināšanas veids varētu būt efektīvs, ja strādājat ar nelielu saņemto e-pasta vēstuļu apjomu. Lai izvairītos no jucekļa un neskaidrībām, varat savienot Mail.ru e-pastu ar LiveAgent palīdzības pieteikumu sistēmu un organizēt klientu palīdzības pieteikumus.

LiveAgent palīdzības pieteikumu sistēma pilnībā atbalsta vairākas e-pasta pastkastītes no dažādiem pakalpojumu sniedzējiem, tostarp Mail.ru, Gmail, Outlook, Yahoo un daudziem citiem. Turklāt to pilnībā atbalsta dažādas funkcijas, kas nodrošina, ka jūsu e-pasta saziņa būs organizēta un novirzīta pareizajiem cilvēkiem.

Izpētiet tādas funkcijas kā nodaļas vai automatizēta palīdzības pieteikumu sadale, kas nodrošina, ka katrs palīdzības pieteikums tiks nogādāta pieejamam atbalsta aģentam. Varat arī izmantot tagus, lai izveidotu dažādas tēmu grupas, vai iestatīt savu darba laiku, lai informētu klientus, kad esat pieejams, lai atbildētu.

LiveAgent palīdzības pieteikumu sistēmas labākā īpašība ir tās daudzkanālu iespējas. Papildus Mail.ru un citiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem tā pārvalda arī tērzēšanu tiešsaistē, zvanu centru, klientu portālu un sociālos medijus –  FacebookInstagramTwitter un pat Viber. Katram no šiem saziņas kanāliem ir savas funkcijas. Apskatiet pilnu sarakstu, lai iepazītos ar tām visām.

LiveAgent: Ticketing Software Demo

Kādi ir ieguvumi, izmantojot Mail.ru integrāciju?

  • Populārs krievu e-pasta pakalpojumu sniedzējs Jūsu palīdzības dienestā
  • Ātrāka saziņa ar klientiem
  • Labāka e-pasta pārvaldība un pasūtījumu skaidrība
  • Daudzkanālu palīdzības pieteikumu sistēma

Searching for a way to improve your email communication?

Handle customer requests faster and get your comunication organized with LiveAgent ticketing system

FREE TRIAL

Kā Jūs varat integrēt Mail.ru ar LiveAgent?

Integrācijas process ar Mail.ru un LiveAgent ir vienkāršs, un to var pabeigt dažu minūšu laikā. Viss, kas Jums jādara, ir jāpievieno Jūsu Mail.ru e-pasta konts LiveAgent palīdzības pieteikumu sistēmā. Lai uzzinātu, kā to izdarīt, sekojiet tālāk sniegtajam ceļvedim.

  • Ja Jums vēl nav konta, dodieties uz Mail.ru un izveidojiet jaunu e-pasta kontu, noklikšķinot uz Izveidot pastu Mail.ru mājaslapas kreisā paneļa augšpusē. Ievadiet savu informāciju un izveidojiet kontu. Ja Jums jau ir konts, šo soli varat izlaist.
Mail.ru konta izveides lapa ar informācijas laukiem
Mail.ru konta izveide
  • Kad konts ir sagatavots, atveriet LiveAgent un dodieties uz Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti. Tagad noklikšķiniet uz augšpusē esošās oranžās pogas “Izveidot” un e-pasta adrešu pakalpojumu sniedzēju sarakstā izvēlieties Mail.ru.
Mail.ru LiveAgent iestatījumos, pievienojot jaunu e-pasta adresi
Mail.ru programmā LiveAgent
  • Tālāk norādiet savu informāciju, piemēram, pieteikumvārdu, paroli un atlasiet nodaļu, uz kuru tiks nosūtīti e-pasta ziņojumi. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz “Saglabāt”, un Jūsu Mail.ru e-pasta adrese tiks pievienota LiveAgent. 
Mail.ru konfigurācija LiveAgent sistēmā
Mail.ru konfigurācija

Jūsu Mail.ru integrācija ir pabeigta, un tagad visi klientu e-pasti no Mail.ru tiks novirzīti uz Jūsu LiveAgent palīdzības pieteikumu sistēmu. 

Vēlaties uzzināt vairāk par LiveAgent palīdzības pieteikumu sistēmu? Iepazīstieties ar mūsu palīdzības pieteikumu sistēmas funkcijām vai aplūkojiet lietošanas gadījumus, lai uzzinātu, kā Jūs varat izmantot LiveAgent, lai uzlabotu savu klientu atbalstu.

LiveAgent Product Tour

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

BUJ

Kas ir Mail.ru?

Mail.ru ir viens no lielākajiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem Krievijā un krievvalodīgo interneta segmentā. Viņi pārvalda arī vairākas populāras tīmekļa vietnes. 

Vai es varu integrēt Mail.ru ar LiveAgent?

Jūsu Mail.ru e-pasta pastkasti var integrēt LiveAgent bez maksas un bez grūtībām. Lai uzzinātu, kā to izdarīt, sekojiet šajā rakstā sniegtajam ceļvedim.  

Kādi ir ieguvumi no Mail.ru integrācijas ar LiveAgent?

Uzlabota un organizēta e-pasta saziņa, prioritāšu noteikšana, filtrēšana, surogātpasta filtri un daudzkanālu iespējas ir tikai daži no daudziem ieguvumiem.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju