Darba laiks

Jūs esat atbildīgs par savu laika grafiku. Darba laiku var iestatīt tā, lai Jūsu klienti varētu pielāgoties Jūsu grafikam. Pat labākajiem aģentiem ir nepieciešams pārtraukums, un ne katrs uzņēmums spēj nodrošināt palīdzības dienesta darbību 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Ja jūsu atbalsts nedarbojas 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā, nav lietderīgi, ka palīdzības dienests ņem vērā nedēļas nogales jūsu SLA līmeņos. Pretējā gadījumā pirmdienas rīta SLA atskaites būs diezgan biedējošas. Tas pats attiecas uz brīvdienām – Jūs nevēlaties, lai Jūsu pieteikumu SLA noilgst laikā, kad neviens nestrādā.

Darba laiksDarba laika piemērs

Darba laika iestatīšana ļaus Jūsu aģentiem atvilkt elpu, informēt klientus, kad būsiet pieejams nākamreiz, un sagatavoties nākamajam klientu atbalsta maiņas posmam. Gadījumā, ja jūsu klienti joprojām vēlas ar Jums sazināties, viņi to var izdarīt, atstājot Jums ziņu. Tiks izveidots pieteikums, un Jūs varēsiet sazināties ar klientiem, tiklīdz atkal būsiet pieejams.

Kā iestatīt darba laiku

LiveAgent darba stundas konfigurē Jūsu SLA līmeņus, lai darbības tiktu veiktas tikai noteiktos laika periodos ar iespēju izslēgt brīvdienas.

Piemērs

Jūsu palīdzības dienests strādā standarta darba laikā no 9.00 līdz 17.00, no pirmdienas līdz piektdienai. Ja palīdzības pieteikums tiek saņemts piektdien plkst. 16.00, tad pirmdien plkst. 9.00 no tā saņemšanas būs pagājusi tikai viena darba stunda.

Set up help desk business hours

Can’t provide 24/7 support? Set up help desk business hours. Try it today with our free 14-day trial. No credit card required.

Zināšanu bāzes resursi

Uzziniet vairāk

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju