Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Pauze

Ikvienam laiku pa laikam ir vajadzīgs pārtraukums. To var izdarīt, izmantojot funkciju Pauze, kamēr izbaudāt kafijas pauzi vai kārtojiet personīgās lietas. Pauzes laikā neviens Jūs netraucēs, tāpēc izbaudiet atpūtas brīdi un atgriezieties, kad būsiet gatavs.

LiveAgent piedāvā iespēju aģentiem un administratoriem pāriet pauzes režīmā. To parasti izmanto, lai izslēgtu palīdzības pieteikumu, tērzēšanas un zvanu saņemšanu, īslaicīgi atrodoties ārpus biroja (piemēram, pusdienu vai kafijas pauzes laikā).

Piemērs

Kad aģents atstāj biroju uz īsu pārtraukuma laiku (piemēram, pusdienas, kafijas pauze) un noklikšķina uz pogas Pauze, aģenta konts kļūst neaktīvs – viņa izmantotajā kontā netiks saņemti palīdzības pieteikumi, tērzēšanas vai zvani. Kad aģents atgriežas un noklikšķina uz Atsākt, viņa konts pāriet aktīvajā režīmā. Aģentam nav jāiziet no konta un atkal jāpiesakās tajā.

Pauzē pavadītais laiks netiek ieskaitīts aģenta darba pārskatā kā darba stundas.

Need a short break?

Use the pause feature to make yourself unavailable for calls, incoming live chats, or high-priority tickets. Try it today. No credit card required.

Start free 14-day trial

Zināšanu bāzes resursi

Uzzināt sīkāk

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju