Procesā esošs palīdzības pieteikums

Kas ir procesā esošs palīdzības pieteikums?

Ja palīdzības pieteikumam tiek norādīts, ka tas ir procesā, tas nozīmē, ka tā atrisināšanai nepieciešams papildu laiks. Šajā brīdī SLA taimeris tiek apturēts. Tas ļauj par palīdzības pieteikumu atbildīgajam aģentam iegūt vairāk laika tā atrisināšanai.

Ja palīdzības pieteikumu var atrisināt uzreiz, tam nepiešķir statusu “Procesā”, bet uzreiz norāda, ka tas ir “Atrisināts”.

Frequently asked questions

Kas ir procesā esošs palīdzības pieteikums?

Ja palīdzības pieteikums ir procesā, tas nozīmē, ka tā atrisināšanai aģents velta vairāk laika vai ir nepieciešama papildu informācija, lai atrisinātu klienta problēmu. Šis visbiežāk ir otrais posms palīdzības pieteikuma dzīvesciklā.

 

Vai visiem palīdzības pieteikumiem jāpiešķir šis statuss?

Ne vienmēr palīdzības pieteikums ir šajā statusā. Ja aģents var sniegt ātru atbildi, tad palīdzības pieteikums nebūs procesā. Šis marķējums noder aģentiem, kuriem ir ļoti daudz palīdzības pieteikumu, un norāda, ka attiecīgais klients vēl gaida atbalstu.

 

Kur LiveAgent var redzēt procesā esošos palīdzības pieteikumus?

Procesā esošo palīdzības pieteikumu sarakstu jūs varat apskatīt palīdzības pieteikumu sadaļā, kas atrodas blakus visiem palīdzības pieteikumiem. Lai redzētu tikai procesā esošos palīdzības pieteikumus, šo sarakstu var arī filtrēt.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju