Procesā esošs palīdzības pieteikums

Kas ir procesā esošs palīdzības pieteikums?

Ja palīdzības pieteikumam tiek norādīts, ka tas ir procesā, tas nozīmē, ka tā atrisināšanai nepieciešams papildu laiks. Šajā brīdī SLA taimeris tiek apturēts. Tas ļauj par palīdzības pieteikumu atbildīgajam aģentam iegūt vairāk laika tā atrisināšanai.

Ja palīdzības pieteikumu var atrisināt uzreiz, tam nepiešķir statusu “Procesā”, bet uzreiz norāda, ka tas ir “Atrisināts”.

Frequently asked questions

Kas ir procesā esošs palīdzības pieteikums?

Ja palīdzības pieteikums ir procesā, tas nozīmē, ka tā atrisināšanai aģents velta vairāk laika vai ir nepieciešama papildu informācija, lai atrisinātu klienta problēmu. Šis visbiežāk ir otrais posms palīdzības pieteikuma dzīvesciklā.

 

Vai visiem palīdzības pieteikumiem jāpiešķir šis statuss?

Ne vienmēr palīdzības pieteikums ir šajā statusā. Ja aģents var sniegt ātru atbildi, tad palīdzības pieteikums nebūs procesā. Šis marķējums noder aģentiem, kuriem ir ļoti daudz palīdzības pieteikumu, un norāda, ka attiecīgais klients vēl gaida atbalstu.

 

Kur LiveAgent var redzēt procesā esošos palīdzības pieteikumus?

Procesā esošo palīdzības pieteikumu sarakstu jūs varat apskatīt palīdzības pieteikumu sadaļā, kas atrodas blakus visiem palīdzības pieteikumiem. Lai redzētu tikai procesā esošos palīdzības pieteikumus, šo sarakstu var arī filtrēt.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS
Bieži vien vēlaties redzēt palīdzības pieteikuma izpildes gaitu, pat ja tas ir piešķirts konkrētam aģentam vai nodaļai. Tas var notikt vairākās situācijās

Palīdzības pieteikumu novērotājs

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas nodrošina palīdzības pieteikumu pārvaldību un izsekošanu, tālruņa sistēmas, pašapkalpošanās un ienākošo zvanu centru. Tai ir daudz piedāvājumu, partneru programma un drošības politikas. Andreja Saxona ieteikums ir to izmēģināt.

Ja klients vai aģents nospiež Atrisināts pogu, tiek uzskatīts, ka pieteikums ir atrisināts. Pieteikumu var atrisināt arī automātiski ar noteikumu.

Atrisināts pieteikums

LiveAgent piedāvā daudzas klientu apkalpošanas programmu iespējas, kā arī partneru programmu un sadarbību ar citiem uzņēmumiem. Uzņēmums nodrošina drošību un privatuma politiku vietnē, kā arī uzņēmums sniedz klientiem iespēju izvēlēties izvēlnes par demonstrācijām, cenām, funkcijām, integrācijām un alternatīvām. LiveAgent ir saistīts ar balvām un sertifikātiem, un tas piedāvā dažādus pakalpojumus, sākot no klientu apkalpošanas un saziņas līdz datu migrācijas un e-pasta pārvaldības programmatūrai.

Palīdzības pieteikumi var būt neatrisināti vairāku iemeslu dēļ - var būt liels palīdzības pieteikumi apjoms, zema aģentu veiktspēja vai vienkārši negaidīts pēkšņs pieplūdums.

Palīdzības pieteikumu uzkrāšanās

Tekstā tiek aprakstīta atvērtā avota palīdzības pieteikumu sistēma, kuru var izmantot uzņēmumi. Tiek minētas arī citas atbalsta programmatūras, tādas kā klientu apkalpošanas, tālruņa un sūdzību pārvaldības sistēmas. Uzņēmjiem piedāvā tiešsaistes atbalstu un datu migrācijas pakalpojumus. Tekstā arī ir saites uz LiveAgent demonstrāciju un cenu kalkulatoru.

Vai esat saņēmuši palīdzības pieteikumu par vairākiem jautājumiem? Sadaliet to divās vai vairākās daļās un ļaujiet dažādiem aģentiem risināt atsevišķus klientu jautājumus.

Palīdzības pieteikumu sadalīšana

LiveAgent piedāvā daudzus klientu apkalpošanas un saziņas rīkus, tostarp VoIP tālruņa sistēmas, sūdzību un ienākošo zvanu centru programmatūru. Piedāvājumā ir arī pieejama datu migrācijas un e-pasta pārvaldības programmatūra. Uzziniet vairāk par cenām, funkcijām un demonstrāciju. Quality Unit, LLC atbildīga par drošības noteikumiem un privatuma politiku LiveAgent vietnē.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju