AWeber

Kas ir AWeber?

AWeber ir e-pasta mārketinga rīks, ko 1998. gadā izveidoja AWeber Communications. E-pasta mārketings ir tieša komerciāla paziņojuma tirgvedība cilvēku grupai, izmantojot e-pastu. Plašākajā nozīmē par e-pasta mārketingu var uzskatīt katru potenciālajam vai esošajam klientam nosūtītu e-pastu. AWeber apgalvo, ka uzņēmumam šobrīd ir vairāk nekā 100 000 aktīvu klientu.

Kā Jūs to varat izmantot?

Jūsu aģentiem nav jāpārslēdzas starp platformām, lai sekotu līdzi tam, kas notiek ar e-pasta mārketingu. Jūs varat sekot līdzi klientu mijiedarbībai un e-pasta kampaņām palīdzības pieteikumu vadības panelī. 

Abonentu pārvaldīšana palīdzības dienesta programmatūrā vēl nekad nav bijusi vienkāršāka. Aktivizējot AWeber spraudni, varēsiet parakstīties un atteikties no saviem e-pasta mārketinga sarakstiem tieši no LiveAgent. Lai izvairītos no surogātpasta vēstuļu sūtīšanas, reģistrējoties kontaktpersonai tiek nosūtīts pieteikšanās e-pasts. (Abonēšana ir jāapstiprina kontaktpersonai).

Ieguvumi

  • Sekojiet līdzi mijiedarbībai ar klientiem
  • Sekojiet savām e-pasta kampaņām
  • Pierakstiet vai atrakstiet abonentus

Kā integrēt AWeber ar LiveAgent

To var aktivizēt, izmantojot vietējo spraudni, kas pieejams jūsu LA konfigurācijā. 

Dodieties uz Konfigurēšana > Sistēma > Spraudņi un atrodiet AWeber integrāciju. Noklikšķiniet uz slēdža, lai to aktivizētu.

AWeber spraudnis ir aktīvs LiveAgent spraudņu sarakstā
AWeber spraudnis LiveAgent

Aktīvo integrāciju var atrast integrācijas sarakstu augšpusē starp citiem aktīvajiem spraudņiem. Noklikšķiniet uz ikonas Konfigurēšanas zobrats blakus slēdzim, un atvērsies jauns iestatījumu logs. 

Noklikšķiniet uz Saņemt autorizācijas kodu, un tiks atvērts jauns pārlūkprogrammas logs. Iegūto kodu nokopējiet un ielīmējiet laukā Ievadiet AWeber autorizācijas kodu un noklikšķiniet uz Saglabāt.

AWeber spraudņa konfigurācija programmā LiveAgent
AWeber spraudņa konfigurācija

Klientus un kampaņas varat pievienot atsevišķiem sarakstiem atbilstoši AWeber e-pasta kampaņām. 

AWeber kampaņu priekšskatījums
Kampaņas

Darbs ir pabeigts. Tagad pārbaudiet savus palīdzības pieteikumus, un palīdzības pieteikumu skatā labajā panelī redzēsiet AWeber.

AWeber spraudnis ir aktivizēts
Aktīvs spraudnis

Kā integrēt AWeber ar LiveAgent, izmantojot Zapier

Integrāciju starp AWeber un LiveAgent var izveidot arī, izmantojot Zapier. Ja jums nav Zapier konta, izveidojiet Zapier kontu un dodieties uz LiveAgent + AWeber integrācijas lapu.

LiveAgent un AWeber integrācijas lapa vietnē Zapier
LiveAgent + AWeber

Ritiniet lejup un izvēlieties trigeri un darbību. Trigeris vienā lietotnē aktivizēs darbību otrā lietotnē, tādējādi radot integrāciju. Padomājiet, ko vēlaties, lai Jūsu lietotnes darītu, un atlasiet. 

Tā kā ir pieejamas vairākas izvēles iespējas, mēs šajā rokasgrāmatā aplūkosim integrācijas piemēru Jauns abonents un Pievienot jaunu klientu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties šo vai citu integrāciju, process ir diezgan vienkāršs. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz zilās savienošanas pogas.

AWeber trigeris Jauns abonents un LiveAgent darbība Pievienot jaunu klientu ir atlasīti Zapier
Izvēlēts trigeris un darbība

Tagad iestatiet trigeri. Atkarībā no integrācijas veida piesakieties AWeber vai LiveAgent kontā un veiciet vienkāršu procesu. Beigās varat veikt arī trigera testu, lai pārliecinātos, vai tas darbojas. Šo soli varat arī izlaist. 

AWeber trigera iestatīšana Zapier integrācijās
AWeber trigera iestatīšana

Atkarībā no Jūsu izvēlētās integrācijas darbības iestatīšana var prasīt nedaudz vairāk laika. Mūsu gadījumā mums bija jāaizpilda tikai klienta e-pasta adrese un daži izvēles lauki, lai norādītu, kas notiks, kad darbība tiks aktivizēta. 

LiveAgent darbības iestatīšana Zapier
LiveAgent darbības iestatīšana

Kad esat pabeidzis, veiciet integrācijas testu. Tas nav nepieciešams, bet tas uzreiz pārbaudīs integrāciju, lai Jums nevajadzētu to darīt pašam.

AWeber abonentu saraksts
AWeber abonenti
AWeber abonenti ir importēti LiveAgent
AWeber abonenti LiveAgent

Izdevās!

Frequently asked questions

Kas ir AWeber?

AWeber ir e-pasta mārketinga programmatūra, kas automatizē e-pasta vēstules, tādējādi palīdzot attīstīt uzņēmējdarbību.

Kā Jūs varat integrēt AWeber pakalpojumā LiveAgent?

Veiciet tālāk sniegtos norādījumus:

1. Piesakieties LiveAgent sistēmā

2. Pārejiet uz Sistēma

3. Noklikšķiniet uz Spraudņi

4. Aktivizējiet AWeber

5. Nokopējiet API atslēgu un ievietojiet to AWeber

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju