Apnikusi Jūsu palīdzības dienesta programmatūra?

Uzziniet, kāpēc LiveAgent ir labākā tirgū pieejamā Jira alternatīva.


Sākt | 14 dienas bez maksas


Skatiet to darbībā

Mūsu klienti

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Help desk software comparison
Alternatives background

Meklējat alternatīvu Jira?

Vai meklējat jaunu veidu, kā pārraudzīt klientu vajadzības? LiveAgent ir labākais palīdzības dienesta risinājums Jūsu uzņēmumam.

Droša palīdzības pieteikumu sistēma, daudzu saziņas kanālu pārklājums, noderīgas funkcijas un integrācijas padara LiveAgent par pareizo izvēli.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Trīs iemesli, kāpēc uzņēmumi izvēlas pāriet uz LiveAgent

Union icon

Uzlabota apmierinātība

LiveAgent palielina klientu apmierinātību un uzlabo konversijas likmes.

Increase icon

Lielāka produktivitāte

Samaziniet savu aģentu darba laiku un atrisiniet vairāk klientu jautājumu, pateicoties mūsu universālajai iesūtnei.

Group 370 icon

Bagātīgs funkciju klāsts

Vairāk nekā 175 funkcijas, kas atvieglos un padarīs Jūsu darba plūsmu patīkamāku.

undraw app installation mbdv

Jaudīga Jira alternatīva

Ja vēlaties nodrošināt atbalstu ar citu uzticamu rīku, LiveAgent ir Jūsu rīcībā.

LiveAgent paplašina saziņu, izmantojot vairākus kanālus, piemēram, e-pastu, tērzēšanu tiešsaistē, sociālos plašsaziņas līdzekļus (Facebook, Twitter un Instagram), kā arī zvanus.

Sazinieties sociālajos tīklos

Cilvēki katru dienu arvien vairāk sazinās tiešsaistē, tāpēc ir svarīgi sniegt atbalstu ne tikai tradicionālajos kanālos, bet arī sociālajos plašsaziņas līdzekļos.

LiveAgent lepojas, ka ir viens no retajiem palīdzības dienesta risinājumiem, kas aptver ne tikai Facebook un Twitter, bet arī Instagram. Turklāt mēs strādājam pie Viber integrēšanas mūsu programmatūrā. LiveAgent aptver lielu skaitu kanālu, tāpēc Jums nav nepieciešams ar tiem sazināties atsevišķi. Sniedziet labāku atbalstu ar LiveAgent.

undraw social notifications ro8o
undraw Savings dwkw

Viss par lielisku cenu

Iegūstiet visus labākos rīkus un funkcijas par izdevīgu cenu. LiveAgent ir trīs maksas tarifu plāni par pieņemamu cenu, kuros ir viss nepieciešamais, lai nodrošinātu labāku atbalstu.

Viss, kas Jums jādara – jāizvēlas Jums vispiemērotākais. Skatiet mūsu maksas tarifu plānus un uzziniet vairāk.

Uzzināt vairāk

Uzziniet, kāpēc uzņēmumi pāriet uz LiveAgent


winners ao2o

Meklējat labāku palīdzības dienesta programmatūru?

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk, izmantojot LiveAgent.

Salīdziniet mūs ar citu programmatūru

Vēlaties uzzināt, kā mēs konkurējam ar citiem populārākajiem palīdzības dienesta risinājumiem? Apskatiet mūsu salīdzināšanas lapas un iepazīstieties ar visām mūsu piedāvātajām iespējām.

Saistītie Raksti arJira alternatīva
Uzziniet, kāpēc LiveAgent ir labākā alternatīva Desk.com. Uzziniet priekšrocības un reģistrējieties bezmaksas 14 dienu izmēģinājumam bez jebkādiem nosacījumiem.

Meklējat labāku Help Desk programmatūru?

LiveAgent piedāvā pareizo funkciju daļu, tostarp biļešu tirdzniecības programmatūru, tērzēšanu un zvanu centru.

Vai vēlaties pāriet no Helpshift uz citu klientu apkalpošanas programmatūru? Apskatiet LiveAgent un uzziniet, vai tas Jums ir piemērots.

Vai Jūs meklējiet Helpshift alternatīvu?

LiveAgent ir īpaši labs risinājums klientu apkalpošanai, atbalstam un komunikācijai. Tas ir vienkāršs izmantošanā un pievieno vērtību biznesam.

Liveagent ir labākais klientu atbalsta risinājums jūsu biznesam. Izmantojot noderīgus rīkus, vairāku kanālu pārklājumu un vairāk nekā 175 funkcijas, liveagent ir pareizā izvēle jūsu biznesam. Liveagent tērzēšanas logrīks ir ātrākais tirgū, un tērzēšanas ātrums ir 2,5 sekundes.

Vai meklējat Verloop alternatīvu?

LiveAgent ir laba alternatīva Verloop un Smartsupp programmatūrām, piedāvājot labāku klientu apmierinātību un integrācijas ar citiem rīkiem.

Ja meklējat jaudīgu Kayako alternatīvu, apsveriet LiveAgent. Tam ir ātrākais tērzēšanas logrīks tirgū un vairāk nekā 179 noderīgu palīdzības dienesta funkciju.

Meklējat alternatīvu Kayako?

LiveAgent ir multilingvāla programmatūra, kas atbalsta 43 dažādas valodas un pielāgojamus logrīkus. Koncentrējieties uz attiecību veidošanu ar klientiem.

LiveAgent ir visaptverošs risinājums jūsu Helpdesk. Pievienojieties LiveAgent jau šodien un pievienojieties citiem uzņēmumiem, lai sniegtu labāku atbalstu.

Vai meklējat Smartsupp alternatīvu?

LiveAgent ir daudzvalodu klientu apkalpošanas programmatūra, kas uzlabo reklāmas guvumu, piedāvājot pielāgojamu integrāciju un pieņemamu cenu.

Meklējat alternatīvu Gorgias? Jūs esat īstajā vietā - izmēģiniet LiveAgent klientu atbalsta risinājumu! Iekļauta arī 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

Meklējat alternatīvu Gorgias?

Izmantojiet LiveAgent, lai uzlabotu klientu apkalpošanu ar dažādiem saziņas kanāliem un sasniegtu labāku biznesa rezultātu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x