Vērtība jebkurā nozarē

Atklājiet, kā LiveAgent uzlabo jūsu ceļojumu biznesu.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas    
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7    
  • ✓ Neprasam kredītkarti    
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

4 un reizes;

Uzsveriet attiecības

Izveidojiet pozitīvu tēlu, kas liks klientiem runāt.

24%

Saīsiniet atbildes laiku

Uzlabojiet pirmo atbilžu reakcijas laiku ar automātisko pieteikumu pārvirzīšanu.

37%

Samaziniet pieteikumu apjomu

Samaziniet atbalsta pieteikumu plūsmu izmantojot zināšanu bāzi.

Industry background

Palīdzības dienesta programmatūra Ceļošanas nozarei

Palīdziet gūt lieliskas atmiņas visā plašajā pasaulē ar LiveAgent. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk.

  • Palīdzības dienesta programmatūra Ceļošanas nozarei - Products - Liveagent - Reviews
  • Badge for front runner in real estate CRM software
  • Palīdzības dienesta programmatūra Ceļošanas nozarei - Gorgias HelpDesk GrooveHQ Hiver Zoho Desk Teamwork Desk Help Scout Kayako Front LiveAgent DeskPro HelpCrunch Loop Email (We mention the hidden gems on top of our list, to give them more exposure)
  • Palīdzības dienesta programmatūra Ceļošanas nozarei - It Communications Software - Telephony - Category Leaders

Piedāvājiet 24/7/365 atbalstu, izveidojot visaptverošus pašapkalpošanās centrus, kas pildīti ar biežāk uzdotajiem jautājumiem, kopienas forumiem, rakstiem un ceļvežiem.

Pārraugiet savas vietnes apmeklētāju rīcību un pārlūkojiet CRM datus, lai izveidotu personalizētus ceļošanas ieteikumus.

Izmantojiet papildu drošības līdzekļus, piemēram, kredītkaršu maskēšanu un šifrēšanu, lai nodrošinātu, ka jūsu klientu dati vienmēr ir aizsargāti.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Sargājiet svarīgos datus
Slido green logo

Risiniet problēmas reālajā laikā

Mēs visi zinām, ka problēmas notiek visnepiemērotākajā laikā, vinepiemērotākajā vietā. Taču jūs varat padarīt vienkāršāku risinājumu meklēšanu, nodrošinot izcilu un ātru klientu atbalstu, izmantojot acumirklīgu tiešsaistes čata programmatūru. Padariet klientus apmierinātus un priecīgus par to, ka ceļošanai izvēlējušies tieši jūsu aģentūru!

travellling-searching location-illustration
woman travelling with suitcase-illustration

Veidojiet personiskus piedāvājumus

Tas, ka ir vairāk ieinteresētu klientu, kuriem nepieciešama tūlītēja palīdzība, turpmāk vairs nav nekāda problēma. LiveAgent izmantošana, lai sniegtu atbildes uz dažādiem jūsu klientu jautājumiem, sagādās prieku. Tas ir tāpat kā tērzēt ar draugiem sociālajos medijos – izklausās taču vienkārši, vai ne? Padari dzīvi vieglāku un klientus laimīgākus ar LiveAgent!

Esiet sasniedzami 24/7

Dažiem klientiem nepieciešama īpaša uzmanība, vai arī tie vienkārši atrodas citās laika joslās. Jums ne tikai nav jābūt ieslēgtam birojā 24/7, lai nodrošinātu nevainojamu klientu apkalpošanu, tā vietā jūs varat atbildēt uz jautājumiem tieši no sava ērtā dīvāna. Pārejiet uz augstākā līmeņa palīdzības dienesta programmatūru tūlīt un nekavējoties atvieglojiet savu darbu — klienti būs atviegloti!

woman on camel in Egypt-illustration

Ietaupiet ar LiveAgent

Analizējiet un salīdziniet LiveAgent ar dažādiem klientu atbalsta risinājumiem un izvēlieties ar jūsu nozarei visatbilstošākajām funkcijām un vislabāko cenu.

Vairāk nekā 21 000 uzņēmumu nevar būt kļūdījušies

Skatiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes un atklājiet palīdzības dienestu programmatūras ieviešanas pozitīvo ietekmi uz ceļojumiem.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte

FAQ

Kāpēc ceļojumu aģentūrai būtu nepieciešama palīdzības dienesta programmatūra?

Palīdzības dienesta programmatūra palīdz automatizēt ikdienas klientu atbalsta procesus, lai nodrošinātu efektīvāku un lietderīgāku apkalpošanu. Turklāt tas palīdz sekmīgi pārvaldīt klientu slodzes, jo apvieno vairākas platformas vienā saskarnē.

Kāpēc ceļojumu aģentūrai jāizvēlas LiveAgent?

LiveAgent sniedz iespēju sazināties ar klientiem jebkurā vietā, jebkurā laikā un jebkurā ērtā veidā. Liveagent palīdzības dienesta programmatūrai ir vairākas būtiskas funkcijas, piemēram, pieteikumu apstrāde, tiešsaistes čats, zināšanu bāze, forums u.c. Liveagent piedāvā arī vairāku valodu atbalstu un iespēju pielāgot pakalpojumu katra uzņēmuma vajadzībām.

Kā jūsu ceļojumu aģentūra var gūt labumu no LiveAgent?

LiveAgent ir daudz priekšrocību, piemēram, klientu apmierinātība, klientu noturēšana, klientu lojalitāte un samazinātas izmaksas.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju
^ ^ ^ ^ ^