Vērtība jebkurā nozarē

Atklājiet, kā LiveAgent uzlabo jūsu ceļojumu biznesu.

  • ✓ Bez iestatīšanas maksas
  • ✓ Klientu apkalpošana visu diennakti
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

4 un reizes;

Uzsveriet attiecības

Izveidojiet pozitīvu tēlu, kas liks klientiem runāt.

24%

Saīsiniet atbildes laiku

Uzlabojiet pirmo atbilžu reakcijas laiku ar automātisko pieteikumu pārvirzīšanu.

37%

Samaziniet pieteikumu apjomu

Samaziniet atbalsta pieteikumu plūsmu izmantojot zināšanu bāzi.

Industry background

Palīdzības dienesta programmatūra Ceļošanas nozarei

Palīdziet gūt lieliskas atmiņas visā plašajā pasaulē ar LiveAgent. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge

Piedāvājiet 24/7/365 atbalstu, izveidojot visaptverošus pašapkalpošanās centrus, kas pildīti ar biežāk uzdotajiem jautājumiem, kopienas forumiem, rakstiem un ceļvežiem.

Pārraugiet savas vietnes apmeklētāju rīcību un pārlūkojiet CRM datus, lai izveidotu personalizētus ceļošanas ieteikumus.

Izmantojiet papildu drošības līdzekļus, piemēram, kredītkaršu maskēšanu un šifrēšanu, lai nodrošinātu, ka jūsu klientu dati vienmēr ir aizsargāti.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Risiniet problēmas reālajā laikā

Mēs visi zinām, ka problēmas rodas visnepiemērotākajā laikā un nepiemērotākajā vietā. Taču jūs varat atvieglot šķēršļu novākšanu, nodrošinot izcilu un ātru klientu atbalstu, izmantojot tūlītēju tiešsaistes čata programmatūru. Papildus tam varat iestatīt kontekstuālo palīdzību meklēšanas logrīkus, lai palīdzētu klientiem pārlūkot jūsu zināšanu bāzi un ātri atrast visu nepieciešamo informāciju. Ieprieciniet un sajūsminiet savus klientus, kad tie izvēlas savu ceļojumu aģentūru!

Uzzināt vairāk par tiešsaistes čatu ceļojuma aģentūrai
travellling-searching location-illustration
woman travelling with suitcase-illustration

Veidojiet personiskus piedāvājumus

Tas, ka ir vairāk ieinteresētu klientu, kuriem nepieciešama tūlītēja palīdzība, turpmāk vairs nav nekāda problēma. LiveAgent izmantošana, lai sniegtu atbildes uz dažādiem jūsu klientu jautājumiem, sagādās prieku. Tas ir tāpat kā tērzēt ar draugiem sociālajos medijos – izklausās taču vienkārši, vai ne? Padari dzīvi vieglāku un klientus laimīgākus ar LiveAgent!

Uzzināt vairāk par reāllaika čatu

Esiet sasniedzami 24/7

Dažiem klientiem nepieciešama īpaša uzmanība, vai arī tie vienkārši atrodas citās laika joslās. Jums ne tikai nav jābūt ieslēgtam birojā 24/7, lai nodrošinātu nevainojamu klientu apkalpošanu, tā vietā jūs varat atbildēt uz jautājumiem tieši no sava ērtā dīvāna. Pārejiet uz augstākā līmeņa palīdzības dienesta programmatūru tūlīt un nekavējoties atvieglojiet savu darbu — klienti būs atviegloti!

woman on camel in Egypt-illustration

Ietaupiet ar LiveAgent

Analizējiet un salīdziniet LiveAgent ar dažādiem klientu atbalsta risinājumiem un izvēlieties ar jūsu nozarei visatbilstošākajām funkcijām un vislabāko cenu.

Vairāk nekā 21 000 uzņēmumu nevar būt kļūdījušies

Skatiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes un atklājiet palīdzības dienestu programmatūras ieviešanas pozitīvo ietekmi uz ceļojumiem.

Saistītie Raksti arCeļojumi un izmitināšana
Lielisks klientu serviss sākas ar labāko Palīdzības Dienesta programmatūru. Izmēģiniet LiveAgent 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu un paieliniet lojalitāti un pārdošanu ar klientu portāla programmatūru.

Samaziniet izmaksas ar klientu portāla programmatūru

LiveAgent ir palīdzības un klientu apkalpošanas programmatūra, kas uzlabo mārketingu un atbalstu plašā valodu klāstā, piedāvājot ātrus, personalizētus pakalpojumus. Tas arī samazina iepirkumu groza atmešanas līmeni un palielina reklāmguvumu, veicinot klientu uzticību veikalam. Integrējamība un multivalodu atbalsts padara to par efektīvu risinājumu izglītības iestādēm un NVO.

LiveAgent nodrošina koplietojamu uzņēmuma iesūtni, kas ļauj darbiniekiem sadalīt nepieejamo aģentu darba slodzi. Lasiet par klientu panākumu programmatūras priekšrocībām.

Nodrošiniet labklājībuar Klientu panākumu programmatūru

LiveAgent ir daudzvalodu klientu apkalpošanas programmatūra ar vairāk nekā 40 valodām, ļaujot klientiem sazināties savā dzimtajā valodā un pielāgot atbilstoši uzņēmuma vajadzībām. Tas piedāvā arī vairākas funkcijas, lai uzlabotu klientu mijiedarbību.

LiveAgent sociālās klausīšanās rīki ir lieliski piemēroti proaktīvai problēmu risināšanai. Iegūstiet pilnīgu pārskatu par to, ko šodien saka par jūsu uzņēmumu.

Vai meklējat sociālās klausīšanās rīkus?

Palieliniet klientu uzticību, izmantojot LiveAgent. Samaziniet pamestos iepirkumu ratiņus, uzlabojot klientu apkalpošanu un pārdošanu. Integrējiet tērzēšanas iespējas un uzlabojiet klientu pieredzi.

Līdztekus izcilu būvju un konstrukciju celtniecībai variet izveidot arī lojālu klientu bāzi. Uzziniet, kā izmantot LiveAgent iespējas.

Palīdzības dienesta programmatūra nekustamā īpašuma nozarei

LiveAgent ir programmatūra, kas nodrošina ekskluzīvu klientu atbalstu, piedāvājot pielāgotas kontaktu formas, tiešsaistes tērzēšanu un sociālo tīklu integrāciju. Tas ir ideāls risinājums dažādām nozarēm, piemēram, autorūpniecībai, mazumtirdzniecībai un izklaides nozarei. LiveAgent ir labi darbojošās un populārākās helpdesk programmatūras SMB 2020. gadā.

Uzlabojiet savu klientu apkalpošanu, izmantojot uzlabotas helpdesk funkcijas, kas palīdz personalizēt saziņu un ātri reaģēt uz klientiem.

Nepieciešams uzlabot klientu servisu?

LiveAgent piedāvā labu programmatūru klientu apkalpošanai, paaugstinot klientu apmierinātību un samazinot atbildes laiku.

Vēlaties pārvietot datus no Front uz citu sistēmu? Apskatiet LiveAgent un pārliecinieties par tā priekšrocībām. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien.

Migrācija no Front?

Jaunākās Premjera Līgas pāreju ziņas no MI, Leitner LH375 Austiņu apskats, Yealink T33G IP Tālruņa Apskats, NetSuite Palīdzības Dienesta Kontakti. LiveAgent klientu atbalsta pieredzes atsauksmes. Uzticams, vienkāršs, efektīvs.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x