Vērtība jebkurā nozarē

Atklājiet, kā LiveAgent uzlabo jūsu ceļojumu biznesu.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas    
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7    
  • ✓ Neprasam kredītkarti    
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

4 un reizes;

Uzsveriet attiecības

Izveidojiet pozitīvu tēlu, kas liks klientiem runāt.

24%

Saīsiniet atbildes laiku

Uzlabojiet pirmo atbilžu reakcijas laiku ar automātisko pieteikumu pārvirzīšanu.

37%

Samaziniet pieteikumu apjomu

Samaziniet atbalsta pieteikumu plūsmu izmantojot zināšanu bāzi.

Industry background

Palīdzības dienesta programmatūra Ceļošanas nozarei

Palīdziet gūt lieliskas atmiņas visā plašajā pasaulē ar LiveAgent. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk.

  • Badge for front runner in real estate CRM software

Piedāvājiet 24/7/365 atbalstu, izveidojot visaptverošus pašapkalpošanās centrus, kas pildīti ar biežāk uzdotajiem jautājumiem, kopienas forumiem, rakstiem un ceļvežiem.

Pārraugiet savas vietnes apmeklētāju rīcību un pārlūkojiet CRM datus, lai izveidotu personalizētus ceļošanas ieteikumus.

Izmantojiet papildu drošības līdzekļus, piemēram, kredītkaršu maskēšanu un šifrēšanu, lai nodrošinātu, ka jūsu klientu dati vienmēr ir aizsargāti.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Risiniet problēmas reālajā laikā

Mēs visi zinām, ka problēmas notiek visnepiemērotākajā laikā, vinepiemērotākajā vietā. Taču jūs varat padarīt vienkāršāku risinājumu meklēšanu, nodrošinot izcilu un ātru klientu atbalstu, izmantojot acumirklīgu tiešsaistes čata programmatūru. Padariet klientus apmierinātus un priecīgus par to, ka ceļošanai izvēlējušies tieši jūsu aģentūru!

travellling-searching location-illustration
woman travelling with suitcase-illustration

Veidojiet personiskus piedāvājumus

Tas, ka ir vairāk ieinteresētu klientu, kuriem nepieciešama tūlītēja palīdzība, turpmāk vairs nav nekāda problēma. LiveAgent izmantošana, lai sniegtu atbildes uz dažādiem jūsu klientu jautājumiem, sagādās prieku. Tas ir tāpat kā tērzēt ar draugiem sociālajos medijos – izklausās taču vienkārši, vai ne? Padari dzīvi vieglāku un klientus laimīgākus ar LiveAgent!

Esiet sasniedzami 24/7

Dažiem klientiem nepieciešama īpaša uzmanība, vai arī tie vienkārši atrodas citās laika joslās. Jums ne tikai nav jābūt ieslēgtam birojā 24/7, lai nodrošinātu nevainojamu klientu apkalpošanu, tā vietā jūs varat atbildēt uz jautājumiem tieši no sava ērtā dīvāna. Pārejiet uz augstākā līmeņa palīdzības dienesta programmatūru tūlīt un nekavējoties atvieglojiet savu darbu — klienti būs atviegloti!

woman on camel in Egypt-illustration

Ietaupiet ar LiveAgent

Analizējiet un salīdziniet LiveAgent ar dažādiem klientu atbalsta risinājumiem un izvēlieties ar jūsu nozarei visatbilstošākajām funkcijām un vislabāko cenu.

Vairāk nekā 21 000 uzņēmumu nevar būt kļūdījušies

Skatiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes un atklājiet palīdzības dienestu programmatūras ieviešanas pozitīvo ietekmi uz ceļojumiem.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte

FAQ

Kāpēc ceļojumu aģentūrai būtu nepieciešama palīdzības dienesta programmatūra?

Palīdzības dienesta programmatūra palīdz automatizēt ikdienas klientu atbalsta procesus, lai nodrošinātu efektīvāku un lietderīgāku apkalpošanu. Turklāt tas palīdz sekmīgi pārvaldīt klientu slodzes, jo apvieno vairākas platformas vienā saskarnē.

Kāpēc ceļojumu aģentūrai jāizvēlas LiveAgent?

LiveAgent sniedz iespēju sazināties ar klientiem jebkurā vietā, jebkurā laikā un jebkurā ērtā veidā. Liveagent palīdzības dienesta programmatūrai ir vairākas būtiskas funkcijas, piemēram, pieteikumu apstrāde, tiešsaistes čats, zināšanu bāze, forums u.c. Liveagent piedāvā arī vairāku valodu atbalstu un iespēju pielāgot pakalpojumu katra uzņēmuma vajadzībām.

Kā jūsu ceļojumu aģentūra var gūt labumu no LiveAgent?

LiveAgent ir daudz priekšrocību, piemēram, klientu apmierinātība, klientu noturēšana, klientu lojalitāte un samazinātas izmaksas.

Related Articles to Ceļojumi un izmitināšana
Uzziniet, kā nodrošināt vislabāko klientu atbalstu nākotnes patērētājiem tiešsaistē. Liveagent var parādīt, kā to izdarīt pareizi.

Palīdzības dienesta programmatūra e-komercijas nozarei

Teksts sniedz informāciju par LiveAgent programmatūras risinājumiem, to funkcionēšanu un pakalpojumu cenu kalkulatoru. Teksta sākuma un beigu daļā ir sniegti uzņēmuma kontakti un informācija par izveidi un reģistrāciju programmatūrā. Tiek minētas arī dažādas klientu apkalpošanas programmatūras un sistēmas, kas ir populāras un pieejamas, tostarp VoIP tālruņa sistēmas un sūdzību pārvaldības sistēma.

Liveagent ir atradis pielietojumu daudzu nozaru segmentos. Grāmatvedība un juridiskā palīdzība ir viens no tām. Šodien izmēģiniet LiveAgent un izvērtējiet ieguvumus.

Palīdzības dienesta programmatūra Grāmatvedības un Juridiskās palīdzības nozarei

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūra, kura ir vispārskatītākā un augstāk novērtētā MVU nozarē 2019. gadā. Tā ļauj tuvināties klientiem un ātrāk strādāt, piedāvājot bezmaksas izmēģinājumu.

Vēlaties migrēt datus no Lucep uz citu programmu? Iepazīsties ar LiveAgent un tā priekšrocībām! Izmēģiniet bez maksas jau šodien!

Vēlaties migrēt datus no Lucep uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā 24/7 klientu atbalstu un vairāk nekā 175 funkcijas un 40 integrācijas, kas ietaupīs laiku un naudu. Uzzini, kādas ir priekšrocības, veicot migrāciju uz LiveAgent un izvēlies vienu no trīs maksas plāniem. Arī logrīki var būt pielāgoti konkrētai valodai.

Liveagent labi atbilst izklaides industrijas vajadzībām, piedāvājot tiešsaistes čatu, kas nodrošina ātru palīdzību tiešsaistē .

Palīdzības dienesta programmatūra izklaides nozarei

LiveAgent piedāvā praktisku WYSIWYG redaktoru, ar ko var pielāgot tiešsaistes čata logrīkus un klientu atbalsta portālus sava zīmola estētikai. Lai uzlabotu aģentu veiktspēju, ir iespēja pārraudzīt reālos datus un pielāgot izmaiņas, kā arī piesaistīt jaunus klientus, lai palielinātu ienākumus. Topiet apbalvots par izcilu klientu atbalstu, kas sniedz pozitīvas mutvārdu atsauksmes. LiveAgent ir ideāls risinājums izklaides industrijai.

Vēlaties veikt migrāciju no Gorgias? Izmēģiniet bezmaksas migrāciju uz LiveAgent! Mēs varam nodrošināt jūsu cilvēku, atbalsta pieprasījumu, tagu un citu datu migrāciju bez maksas.

Migrācija no Gorgias uz LiveAgent

LiveAgent ir lielisks rīks klientu apkalpošanai, kas palīdz uzlabot aģentu atbalstu un sasniegt svarīgus biznesa mērķus. Daži klienti novērtē LiveAgent ērtības un funkcionalitāti, savukārt citi atzīmē ātrāku atbildes laiku un palielinātu klientu apmierinātību. LiveAgent tiek uzskatīts par vienu no labākajiem tiešsaistes čata risinājumiem par saprātīgu cenu, piedāvājot neierobežotu integrāciju un noderīgus atskaites līdzekļus.

Septiņreiz nomēri, vienreiz nogriez! Liveagent palīdz sakārtot saziņu pēc prioritātes. Uzziniet vairāk, kā modes nozare paļaujas uz palīdzības dienestu.

Palīdzības dienesta programmatūra Modes industrijai

Liveagent modes ir programmatūra, kas palīdz nodrošināt ekskluzīvu klientu atbalstu. Tas sniedz izcilus klientu atbalsta pakalpojumus, lai nodrošinātu apmierinātību un noturētu uzticamus klientus. Ne vienmēr ir nepieciešamas daudz aplikācijas, lai pamatotu ekskluzīvu klientu atbalstu, un Liveagent modes ir risinājums, kas var būtiski uzlabot jūsu klientu apkalpošanu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju