Vērtība jebkurā nozarē

Uzziniet, kā LiveAgent uzlabo jūsu autorūpniecības biznesu.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas    
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7    
  • ✓ Neprasam kredītkarti    
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Uzsveriet attiecības

Izveidojiet pozitīvu tēlu, kas liks klientiem runāt.

24%

Saīsiniet atbildes laiku

Uzlabojiet pirmo atbilžu reakcijas laiku ar automātisko pieteikumu pārvirzīšanu.

37%

Samaziniet pieteikumu apjomu

Samaziniet atbalsta pieteikumu plūsmu izmantojot zināšanu bāzi.

Industry background

Palīdzības dienesta programmatūra autorūpniecībai

Piesprādzējiet drošības jostu un dodieties uz priekšu ar LiveAgent, kas ir labākais palīdzības dienests un tiešsaistes čata programmatūra.

  • Badge for front runner in real estate CRM software
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Izveidojiet personalizētu iepirkšanās pieredzi, nodrošinot atbalstu dažādos kanālos, ieskaitot tālruni, tiešsaistes čatu un sociālos medijus.

Atbildiet uz klientu jautājumiem par transportlīdzekļiem reāllaikā, it kā jūs fiziski uzstājaties demonstrāciju zālē.

Sekojiet savas vietnes apmeklētāju uzvedībai, uzsāciet sarunu, nodrošiniet nevainojamu atbalstu, veidojiet uzticībaspilnas attiecības un pabeidziet darījumu.

Pielāgots atbalsts klientiem

Katrs klients ir atšķirīgs, jo arī viņa/viņas vajadzības ir atšķirīgas. Labāk zināt, ko klients sagaida sākumā, nekā sniegt nepareizu informāciju. LiveAgent automašīnu tirgotājiem piedāvā daudz iespēju sazināties ar saviem nākošajiem lojālajiem klientiem — vai nu tiešsaistes čatā, kas ievietots jūsu tīmekļa vietnē, iebūvētajā zvanu centrā vai vecajos labajos e-pastos. Ar visām šīm dažādajām iespējām variet trāpīt naglai uz galvas.

Automotive illustration
Car with two guys illustration

Dodiet zibensātras atbildes

Tieši tāpat kā automašīnas, ko pārdodat saviem klientiem, kļūst arvien ātrākas, klienti vēlas saņemt atbildes uz saviem jautājumiem vēl ātrāk. Regulāras e-pasta ziņas ir daļa no vēstures, gluži tāpat kā automašīnas, ko darbina tvaika dzinējs. Ar LiveAgent automašīnu dīleriem var sniegt reāllaika atbildes ar pāris klikšķiem. Viss, kas nepieciešams, vienkārši ievietojiet LiveAgent jūsu autotirdzniecības tīmekļa vietnē. Vai ziniet, kas ir vēl labāk? Reālajā laikā var redzēt, ko jūsu klienti raksta, pat pirms viņi nospiež nosūtīšanas pogu. Vai tas nav pietiekami ātri?

Sasniedziet 1.vietu ātrāk

Jūsu konkurenti nekad neguļ. Nu, godīgi sakot, konkurenti vispār nekad neguļ. Dodieties uz 1.vietu kā uzvarētājs un apmieriniet klientus ar spēcīgas programmas palīdzību, jo “Uzvarētājs paņem visu”. Esiet tas, kurš to izdara. Neapstājieties, turpiniet kustību ar LiveAgent auto dīleriem.

woman and man celebrating winning throphy-illustration

Personisks pavadījums klienta ceļā

Klienti tērē laiku un rūpīgi apsver katru variantu, pirms viņi nolemj iegādāties jaunu transportlīdzekli. Paātriniet sava automašīnu tirdzniecības uzņēmuma nākotnes panākumus, pateicoties tiešajam čatam. Pievērsieties klientiem ar jaunu saziņas stratēģijas modeli un paziņojiet, ka esat pieejams šeit viņiem 24/7.

Rezervējiet demonstrāciju dienā, kas jums ir visvairāk piemērota

Pierakstīties uz demonstrāciju

Runājiet ar LiveAgent pārdošanas vadītāju

Ieleciet konkurences cīņā un ieplānojiet sarunu ar vienu no mūsu klientu veiksmes pārstāvjiem aci pret aci, lai uzzinātu, kā LiveAgent var sniegt labumu jūsu uzņēmumam.

Ko jūs uzzināsiet demonstrācijas laikā

  • Kā sasniegt biznesa mērķus ar LiveAgent
  • Kura pakete jums ir piemērota, balstoties uz jūsu biznesa mērķiem
  • Kā darbojas LiveAgent
  • Atbildes uz jautājumiem par cenām, pakalpojumiem, integrācijām un funkcijām

un daudz vairāk…

“Vērsieties pie katra klienta ar domu palīdzēt viņam vai viņai atrisināt problēmu vai sasniegt mērķi, nevis pārdot produktu vai pakalpojumu.” – Braiens Treisijs

Andrejs Saksons, tirdzniecības vadītājs.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Ietaupiet ar LiveAgent

Analizējiet un salīdziniet LiveAgent ar dažādiem klientu atbalsta risinājumiem un izvēlieties ar jūsu nozarei visatbilstošākajām funkcijām un vislabāko cenu.

Vairāk nekā 21 000 uzņēmumu nevar būt kļūdījušies

Apkatiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes un atklājiet palīdzības dienestu programmatūras ieviešanas pozitīvo ietekmi uz automobiļu rūpniecību

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte

FAQ

Kāpēc autobūves uzņēmumam būtu nepieciešama palīdzības dienesta programmatūra?

Auto biznesā aģentiem ir efektīvi jāatrisina klientu problēmas. Palīdzības dienesta programmatūra palīdz to paveikt un seko problēmu vēsturei un to atrisināšanas veidam. Tādējādi autobūves uzņēmums var noturēt savus klientus.

Kāpēc jūsu autobūves uzņēmumam būtu jāizvēlas LiveAgent kā palīdzības dienesta programmatūru?

LiveAgent ir ļoti elastīga palīdzības dienesta programmatūra, kas ļauj izveidot jūsu uzņēmuma vajadzībām atbilstošu palīdzības dienestu. Tam ir vienkāršs un intuitīvs interfeiss un daudz līdzekļu, kas atvieglo visu ienākošo pieprasījumu pārvaldību.

Kā jūsu autobūves uzņēmums var gūt labumu no LiveAgent?

LiveAgent ir visaptveroša palīdzības dienesta programmatūra ar daudzām funkcijām un elastīgām cenu paketēm, kas ir piemērotas visiem uzņēmumiem. Galvenais LiveAgent ieguvums ir tas, ka tas ir ļoti ērti pielāgojams jebkurai uzņēmējdarbības videi.

Related Articles to Autorūpniecība

Pārejat no Helprace?

LiveAgent ir efektīvs rīks, kas var palīdzēt uzlabot klientu apkalpošanu un palielināt pārdošanas apjomus. Tas piedāvā viegli lietojamu interfeisu, kas ļauj apstrādāt lielu skaitu atbalsta pieprasījumu no dažādiem kanāliem, un sniegt klientiem ātru un precīzu atbalstu. Lietotāji apstiprina, ka LiveAgent ir pārāks par dažādiem alternatīviem produktiem un būtiski uzlabo komunikāciju ar klientiem, kā arī palielina atbildības laiku un efektivitāti.

LiveAgent apvieno lielisku tiešraides tērzēšanu, biļešu iegādi un automatizāciju, lai sniegtu izcilu atbalstu. Palieliniet pārdošanas apjomu, izmantojot LiveAgent jau šodien.

Stāvvietā? Palieliniet pārdošanas apjomu, izmantojot LiveAgent!

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, kas var uzlabot dažādu biznesu darbību. Tas nodrošina personalizētu, zinošu un ātru atbalstu visos kanālos. LiveAgent ir arī bezmaksas izmēģinājuma iespēja, atbalstu 24/7 un uzsvēra attiecību veidošanu ar klientiem. Tas palīdz uzlabot atbildes laiku, pieteikumu apjomu un radīt pozitīvu tēlu klientiem.

Pāreja no Teamwork Desk uz citu klientu atbalsta risinājumu? Migrējiet uz Live Agent bez maksas un iepazīstiet savu rīku kopu

Vai migrēt no Teamwork Desk?

LiveAgent ir populārs un uzticams atbalsta risinājums, kuru izmanto daudzi dinamiski tiešsaistes biznesi. Tas nodrošina efektīvu atbalstu un piedāvā dažādas integrācijas, piemēram, sociālo tīklu un tālruņu integrāciju. Lietotāji atzīmē, ka LiveAgent palīdz sasniegt mērķus, piemēram, palielināt klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus. Tas arī uzlabo atbildes ātrumu un nodrošina labāku un precīzāku atbalstu.

LiveAgent piedāvā bezmaksas Zoho Desk migrāciju, ko pilnībā izpilda mūsu tehniskā atbalsta darbinieki. Datu pārsūtīšana no Zoho Desk uz LiveAgent ir ātra, droša un bez maksas.

Migrējat datus no Zoho Desk?

Šajā tekstā ir aprakstītas dažas klientu atbalsta programmatūras iespējas. Zoho Desk un LiveAgent ir divas no tām, un LiveAgent tiek uzskatīts par labāku alternatīvu, piedāvājot bezmaksas uzsākšanu un klientu apkalpošanu 24/7. Tāpat braucienus un videozvanus piedāvā programmatūra Zoiper. Kokos, šīs programmas tiek pozitīvi novērtētas un var palīdzēt uzņēmumiem uzlabot savu klientu apkalpošanas pieredzi.

Liveagent ir atradis pielietojumu daudzu nozaru segmentos. Grāmatvedība un juridiskā palīdzība ir viens no tām. Šodien izmēģiniet LiveAgent un izvērtējiet ieguvumus.

Palīdzības dienesta programmatūra Grāmatvedības un Juridiskās palīdzības nozarei

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūra, kura ir vispārskatītākā un augstāk novērtētā MVU nozarē 2019. gadā. Tā ļauj tuvināties klientiem un ātrāk strādāt, piedāvājot bezmaksas izmēģinājumu.

LiveAgent apvieno lielisku tiešraides tērzēšanu, tiketingu un automatizāciju. Uzlabojiet savu mārketingu, izmantojot LiveAgent Helpdesk programmatūru.

Nepieciešams uzlabot savu mārketinga reputāciju?

LiveAgent programmatūra piedāvā 43 dažādu valodu tulkojumus un valodai pielāgojamus logrīkus, kas palīdz neļaut svešvalodām radīt barjeru starp klientiem un biznesu. Lietotne piedāvā iespēju atrisināt, pārsūtīt biļetes un tērzēšanu un atbildēt uz tām jebkurā vietā atrodoties. LiveAgent ir pieejams vietnē App Store un Google Play veikalā.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju