Vērtība jebkurā nozarē

Uzziniet, kā LiveAgent uzlabo jūsu autorūpniecības biznesu.

  • ✓ Bez iestatīšanas maksas
  • ✓ Klientu apkalpošana visu diennakti
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Uzsveriet attiecības

Izveidojiet pozitīvu tēlu, kas liks klientiem runāt.

24%

Saīsiniet atbildes laiku

Uzlabojiet pirmo atbilžu reakcijas laiku ar automātisko pieteikumu pārvirzīšanu.

37%

Samaziniet pieteikumu apjomu

Samaziniet atbalsta pieteikumu plūsmu izmantojot zināšanu bāzi.

Industry background

Palīdzības dienesta programmatūra autorūpniecībai

Piesprādzējiet drošības jostu un dodieties uz priekšu ar LiveAgent, kas ir labākais palīdzības dienests un tiešsaistes čata programmatūra.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Izveidojiet personalizētu iepirkšanās pieredzi, nodrošinot atbalstu dažādos kanālos, ieskaitot tālruni, tiešsaistes čatu un sociālos medijus.

Atbildiet uz klientu jautājumiem par transportlīdzekļiem reāllaikā, it kā jūs fiziski uzstājaties demonstrāciju zālē.

Sekojiet savas vietnes apmeklētāju uzvedībai, uzsāciet sarunu, nodrošiniet nevainojamu atbalstu, veidojiet uzticībaspilnas attiecības un pabeidziet darījumu.

Pielāgots atbalsts klientiem

Katrs klients ir atšķirīgs, jo arī viņa/viņas vajadzības ir atšķirīgas. Labāk zināt, ko klients sagaida sākumā, nekā sniegt nepareizu informāciju. LiveAgent automašīnu tirgotājiem piedāvā daudz iespēju sazināties ar saviem nākošajiem lojālajiem klientiem — vai nu tiešsaistes čatā, kas ievietots jūsu tīmekļa vietnē, iebūvētajā zvanu centrā vai vecajos labajos e-pastos. Ar visām šīm dažādajām iespējām variet trāpīt naglai uz galvas.

Automotive illustration
Car with two guys illustration

Dodiet zibensātras atbildes

Tieši tāpat kā automašīnas, ko pārdodat saviem klientiem, kļūst arvien ātrākas, klienti vēlas saņemt atbildes uz saviem jautājumiem vēl ātrāk. Regulāras e-pasta ziņas ir daļa no vēstures, gluži tāpat kā automašīnas, ko darbina tvaika dzinējs. Ar LiveAgent automašīnu dīleriem var sniegt reāllaika atbildes ar pāris klikšķiem. Viss, kas nepieciešams, vienkārši ievietojiet LiveAgent jūsu autotirdzniecības tīmekļa vietnē. Vai ziniet, kas ir vēl labāk? Reālajā laikā var redzēt, ko jūsu klienti raksta, pat pirms viņi nospiež nosūtīšanas pogu. Vai tas nav pietiekami ātri?

Uzzināt vairāk par reāllaika čatu

Sasniedziet 1.vietu ātrāk

Jūsu konkurenti nekad neguļ. Nu, godīgi sakot, konkurenti vispār nekad neguļ. Dodieties uz 1.vietu kā uzvarētājs un apmieriniet klientus ar spēcīgas programmas palīdzību, jo “Uzvarētājs paņem visu”. Esiet tas, kurš to izdara. Neapstājieties, turpiniet kustību ar LiveAgent auto dīleriem.

woman and man celebrating winning throphy-illustration

Personisks pavadījums klienta ceļā

Klienti tērē laiku un rūpīgi apsver katru variantu, pirms viņi nolemj iegādāties jaunu transportlīdzekli. Paātriniet sava automašīnu tirdzniecības uzņēmuma nākotnes panākumus, pateicoties tiešajam čatam. Pievērsieties klientiem ar jaunu saziņas stratēģijas modeli un paziņojiet, ka esat pieejams šeit viņiem 24/7.

Uzzināt vairāk par tiešsaistes čatu

Rezervējiet demonstrāciju dienā, kas jums ir visvairāk piemērota

Pierakstīties uz demonstrāciju

Runājiet ar LiveAgent pārdošanas vadītāju

Ieleciet konkurences cīņā un ieplānojiet sarunu ar vienu no mūsu klientu veiksmes pārstāvjiem aci pret aci, lai uzzinātu, kā LiveAgent var sniegt labumu jūsu uzņēmumam.

Ko jūs uzzināsiet demonstrācijas laikā

  • Kā sasniegt biznesa mērķus ar LiveAgent
  • Kura pakete jums ir piemērota, balstoties uz jūsu biznesa mērķiem
  • Kā darbojas LiveAgent
  • Atbildes uz jautājumiem par cenām, pakalpojumiem, integrācijām un funkcijām
un daudz vairāk…

“Vērsieties pie katra klienta ar domu palīdzēt viņam vai viņai atrisināt problēmu vai sasniegt mērķi, nevis pārdot produktu vai pakalpojumu.” – Braiens Treisijs

Andrejs Saksons, tirdzniecības vadītājs.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Ietaupiet ar LiveAgent

Analizējiet un salīdziniet LiveAgent ar dažādiem klientu atbalsta risinājumiem un izvēlieties ar jūsu nozarei visatbilstošākajām funkcijām un vislabāko cenu.

Vairāk nekā 21 000 uzņēmumu nevar būt kļūdījušies

Apkatiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes un atklājiet palīdzības dienestu programmatūras ieviešanas pozitīvo ietekmi uz automobiļu rūpniecību

Saistītie Raksti arAutorūpniecība
Liveagent piedāvā žurnālu par izpildītajiem un neizpildītajiem SLA par noteiktu laika diapazonu un Nodaļu. Atsevišķus ierakstus var kārtot pēc dažādiem filtriem.

SLA žurnāla atskaite

LiveAgent ir efektīvs risinājums klientu apkalpošanai, nodrošinot ātru atbildes laiku un daudzvalodu atbalstu. Tas piedāvā arī SLA žurnālu atskaitei, kas apkopo informāciju par pakalpojumu sniegšanas līmeni un nodrošina labāku atskaites punktu/situāciju analīzi. Uzticams pakalpojums ar labu atbalstu un funkcijām.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x