Vērtība jebkurā nozarē

Uzziniet, kā LiveAgent uzlabo jūsu e-komercijas biznesu.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas    
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7    
  • ✓ Neprasam kredītkarti    
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Uzsveriet attiecības

Izveidojiet pozitīvu tēlu, kas liks klientiem runāt.

24%

Saīsiniet atbildes laiku

Uzlabojiet pirmo atbilžu reakcijas laiku ar automātisko pieteikumu pārvirzīšanu.

37%

Samaziniet pieteikumu apjomu

Samaziniet atbalsta pieteikumu plūsmu izmantojot zināšanu bāzi.

Industry background

Palīdzības dienesta programmatūra e-komercijas nozarei

Esiet tuvāk saviem potenciālajiem pircējiem, izmantojot LiveAgent — visskatītākā un augstāk novērtētākā palīdzības dienesta programmatūra, kas paredzēta MVU 2019. gadā.
Uzlabojiet atbildes laiku par līdz pat 26%, vienkāršojot visas klientu ziņas no e-pasta un sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem vienā iesūtnē.
Pavadiet savus klientus kamēr tie sagatavo pasūtījumu, un atbildiet uz visiem jautājumiem, kas tiem var rasties reāllaikā ar mūsu tīmekļa vietnes tiešsaistes čata logrīku.
Uzlabojiet klientu lojalitāti, padarot katru atbalsta pieredzi neaizmirstamu un personalizētu ar mūsu iebūvētās CRM palīdzību.
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Uzlabojiet prieku un apmierinātību

LiveAgent ieviešana jūsu e-komercijas tīmekļa vietnē ir vien dažu sekunžu jautājums. Un tās ietekme uz e-komerciju saglabājas ilgstoši. LiveAgent ieviešana jūsu e-veikalā var palielināt jūsu klientu apmierinātību par vairāk nekā 60%.
happy customers-illustration
ecommerce services-illustraion

Pavadiet savus klientus

Palīdzīgas rokas sniegšana jūsu klientiem īstajā laikā var būtiski ietekmēt jūsu biznesu. Ikreiz, kad viņiem rodas jautājums, jūsu tiešsaistes čata vai zvanu centrs būs tieši vietā. Palieliniet savas klientu apkalpošanas jaudu, izmantojot e-komercijas LiveAgent.

Veidojiet lojālo klientu bāzi

Klientu lojalitāte ir viens no galvenajiem jūsu uzņēmuma rādītājiem. Tieši viņi dod priekšroku jūsu produktiem un pakalpojumiem un paliks pie jums, kamēr vien būs apmierināti. Jo uzticamāki ir klienti, jo labākus rezultātus redzēsit katra nākamā mēneša beigās.
ecommerce choice-illustration
Man doing groceries with shopping list

Samaziniet iepirkumu grozu pamešanu

Sekojiet saviem klientiem, sagatavojieties iepriekš un aizsniedziet tos, pirms viņi pamet jūsu e-veikalu ar proaktīviem čata uzaicinājumiem. Izmantojot tiešsaistes čatu, varat nodrošināt klientu atbalstu 24/7 pat tad, ja esat bezsaistē, izmantojot kontaktformas.

Ietaupiet ar LiveAgent

Analizējiet un salīdziniet LiveAgent ar dažādiem klientu atbalsta risinājumiem un izvēlieties ar jūsu nozarei visatbilstošākajām funkcijām un vislabāko cenu.

Vairāk nekā 21 000 uzņēmumu nevar būt kļūdījušies

Skatiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes un noskaidrojiet, kā LiveAgent var pastiprināt jūsu klientu atbalstu un jūsu biznesa partneru apmierinātību.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte

FAQ

“Kāpēc

“Ieguldījums

“Kādas

“LiveAgent

“Kāpēc

“Lai

Related Articles to E-komercijas pakalpojumi
LiveAgent apvieno lielisku tiešraides tērzēšanu, biļešu iegādi un automatizāciju, lai sniegtu izcilu atbalstu. Palieliniet pārdošanas apjomu, izmantojot LiveAgent jau šodien.

Stāvvietā? Palieliniet pārdošanas apjomu, izmantojot LiveAgent!

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, kas var uzlabot dažādu biznesu darbību. Tas nodrošina personalizētu, zinošu un ātru atbalstu visos kanālos. LiveAgent ir arī bezmaksas izmēģinājuma iespēja, atbalstu 24/7 un uzsvēra attiecību veidošanu ar klientiem. Tas palīdz uzlabot atbildes laiku, pieteikumu apjomu un radīt pozitīvu tēlu klientiem.

Izpētiet labākās tiešsaistes čata programmatūras piedāvājumu tirgū. Izvēlieties savai mājaslapai ideālu reāllaika čata programmatūru un paceliet savu klientu apkalpošanu nebijušos augstumos.

Tiešsaistes čata programmatūra

Tiešsaistes čatu programmatūras risinājumi piedāvā uzņēmumiem daudzas priekšrocības, ieskaitot palielinātu tīmekļa reklāmguvumu un paaugstinātu produktivitāti. Tie nodrošina arī pieejamību un pievilcību klientiem, attiecību veidošanu, datu vākšanu un zemas izmaksas. Cenu modeļi var atšķirties, taču tiešsaistes čatu programmatūras vidējā cena ir no $16- $150 mēnesī aģentam. Izmantojot tiešsaistes čatu programmatūras risinājumus, uzņēmumi uzsver, ka ir ļoti svarīgi izvēlēties risinājumu, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām, un nodrošināt uzticamu atbalstu jebkurā laikā.

Vai jūsu klientiem nepieciešama palīdzība saistībā ar atvaļinājumiem un ceļojumiem? Jums nepieciešama atbilstošā programmatūra. Izmēģiniet LiveAgent, 14 dienas bez maksas, bez zemūdens akmeņiem.

Palīdzības dienesta programmatūra Ceļošanas nozarei

LiveAgent piedāvā ceļojumu aģentūrai vairākas iespējas, ieskaitot tiešsaistes čata atbalstu, zināšanu bāzi, forumu un pielāgojamo pakalpojumu. Tas arī nodrošina klientu sazināšanos jebkurā vietā, jebkurā laikā un jebkurā ērtā veidā, kā arī vairāku valodu atbalstu. Ceļojumu aģentūra var gūt priekšrocības no LiveAgent, piemēram, klientu apmierinātību, noturēšanu, lojalitāti un samazinātas izmaksas.

Liveagent ir atradis pielietojumu daudzu nozaru segmentos. Grāmatvedība un juridiskā palīdzība ir viens no tām. Šodien izmēģiniet LiveAgent un izvērtējiet ieguvumus.

Palīdzības dienesta programmatūra Grāmatvedības un Juridiskās palīdzības nozarei

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūra, kura ir vispārskatītākā un augstāk novērtētā MVU nozarē 2019. gadā. Tā ļauj tuvināties klientiem un ātrāk strādāt, piedāvājot bezmaksas izmēģinājumu.

Liveagent palīdz spēļu un sporta industrijas dalībniekiem palielināt klientu atbalstu. Sasniedziet nākamo līmeni, izmantojot LiveAgent palīdzības dienesta programmatūru.

Palīdzības dienesta programmatūra e-spēļu un e-sporta industrijai

Tekstā ir aprakstīta pareiza mārketinga stratēģija, kas ietver vizualizāciju un produktu priekšrocību izklāstu, kā arī segmentēt mērķauditoriju. Tiek sniegti padomi attiecībā uz aptauju sagatavošanu un zvanu uzaicinājumu e-pasta sagatavēm. Tiek arī apskatītas novirzīšanas mārketinga stratēģija, kas kļūst aizvien populārāka e-komercijas nozarē.

LiveAgent apvieno lielisku tiešraides tērzēšanu, tiketingu un automatizāciju. Uzlabojiet savu mārketingu, izmantojot LiveAgent Helpdesk programmatūru.

Nepieciešams uzlabot savu mārketinga reputāciju?

LiveAgent programmatūra piedāvā 43 dažādu valodu tulkojumus un valodai pielāgojamus logrīkus, kas palīdz neļaut svešvalodām radīt barjeru starp klientiem un biznesu. Lietotne piedāvā iespēju atrisināt, pārsūtīt biļetes un tērzēšanu un atbildēt uz tām jebkurā vietā atrodoties. LiveAgent ir pieejams vietnē App Store un Google Play veikalā.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju