Vērtība jebkurā nozarē

Uzziniet, kā LiveAgent uzlabo jūsu e-komercijas biznesu.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas    
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7    
  • ✓ Neprasam kredītkarti    
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Uzsveriet attiecības

Izveidojiet pozitīvu tēlu, kas liks klientiem runāt.

24%

Saīsiniet atbildes laiku

Uzlabojiet pirmo atbilžu reakcijas laiku ar automātisko pieteikumu pārvirzīšanu.

37%

Samaziniet pieteikumu apjomu

Samaziniet atbalsta pieteikumu plūsmu izmantojot zināšanu bāzi.

Industry background

Palīdzības dienesta programmatūra e-komercijas nozarei

Esiet tuvāk saviem potenciālajiem pircējiem, izmantojot LiveAgent — visskatītākā un augstāk novērtētākā palīdzības dienesta programmatūra, kas paredzēta MVU 2019. gadā.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Uzlabojiet savu atbildes laiku par līdz pat 26%, vienkāršojot visas klientu ziņas no e-pasta un sociālajiem medijiem vienā iesūtnē, izmantojot mūsu palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes programmatūru.

Pavadiet savus klientus kamēr tie sagatavo pasūtījumu, un atbildiet uz visiem jautājumiem, kas tiem var rasties reāllaikā ar mūsu tīmekļa vietnes tiešsaistes čata logrīku.

Uzlabojiet klientu lojalitāti, padarot katru atbalsta pieredzi neaizmirstamu un personalizētu ar mūsu apkalpošanas dienesta programmatūrā iebūvētās CRM palīdzību.

Uzlabojiet prieku un apmierinātību

LiveAgent ieviešana jūsu e-komercijas tīmekļa vietnē ir vien dažu sekunžu jautājums. Un tās ietekme uz e-komerciju saglabājas ilgstoši. LiveAgent palīdzības dienesta ieviešana jūsu e-veikalā var palielināt jūsu klientu apmierinātību par vairāk nekā 60%.

happy customers-illustration
ecommerce services-illustraion

Pavadiet savus klientus

Palīdzīgas rokas sniegšana jūsu klientiem īstajā laikā var būtiski ietekmēt jūsu biznesu. Ikreiz, kad viņiem rodas jautājums, jūsu tiešsaistes čata vai zvanu centrs būs tieši vietā. Palieliniet savas klientu apkalpošanas jaudu, izmantojot e-komercijas LiveAgent.

Veidojiet lojālo klientu bāzi

Klientu lojalitāte ir viens no galvenajiem jūsu uzņēmuma rādītājiem. Tieši viņi dod priekšroku jūsu produktiem un pakalpojumiem un paliks pie jums, kamēr vien būs apmierināti. Jo uzticamāki ir klienti, jo labākus rezultātus redzēsit katra nākamā mēneša beigās.

ecommerce choice-illustration
Man doing groceries with shopping list

Samaziniet iepirkumu grozu pamešanu

Sekojiet saviem klientiem, sagatavojieties iepriekš un aizsniedziet tos, pirms viņi pamet jūsu e-veikalu ar proaktīviem čata uzaicinājumiem. Izmantojot tiešsaistes čatu, varat nodrošināt klientu atbalstu 24/7 pat tad, ja esat bezsaistē, izmantojot kontaktformas.

Ietaupiet ar LiveAgent

Analizējiet un salīdziniet LiveAgent ar dažādiem klientu atbalsta risinājumiem un izvēlieties ar jūsu nozarei visatbilstošākajām funkcijām un vislabāko cenu.

Vairāk nekā 21 000 uzņēmumu nevar būt kļūdījušies

Skatiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes un noskaidrojiet, kā LiveAgent IT palīdzības dienesta programmatūra var pastiprināt jūsu klientu atbalstu un jūsu biznesa partneru apmierinātību.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Saistītie Raksti arE-komercijas pakalpojumi
LiveAgent apvieno lielisku tiešraides tērzēšanu, biļešu iegādi un automatizāciju, lai sniegtu izcilu atbalstu. Palieliniet pārdošanas apjomu, izmantojot LiveAgent jau šodien.

Stāvvietā? Palieliniet pārdošanas apjomu, izmantojot LiveAgent!

Pārdodot, koncentrējieties uz klientiem, nodrošiniet vērtību, samaziniet centienus un sniedziet personalizētu pakalpojumu. Izmantojiet LiveAgent, lai uzlabotu klientu apkalpošanu un pārdošanu.

LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas savieno vairākas platformas vienā saskarnē. Pārejiet no CallPage uz LiveAgent un iegūstiet priekšrocības savam uzņēmumam.

Pārejat no CallPage uz LiveAgent?

Izmantojot LiveAgent, klientu apkalpošanu var uzlabot ar multivalodu atbalstu un daudzām integrācijām. Yealink T56A piedāvā efektivitātes uzlabojumus.

Izpētiet labākās tiešsaistes čata programmatūras piedāvājumu tirgū. Izvēlieties savai mājaslapai ideālu reāllaika čata programmatūru un paceliet savu klientu apkalpošanu nebijušos augstumos.

Tiešsaistes čata programmatūra

tawk.to ir labākā tiešsaistes čata programmatūra uzņēmumiem. To izmanto Adidas, Domino un Chevrolet. tawk.to ir bezmaksas, bet piedāvā arī profesionālu palīdzību par $1 stundā.

Cīnieties ar grozu pamešanu un atgūstiet pircējus, izmantojot LiveAgent uzlabotās tiešsaistes tērzēšanas un automatizācijas funkcijas. Izmantojot LiveAgent, tas ir vienkārši.

Samazināt & amp; atgūt pamestos iepirkumu ratiņus

Piegādes norēķināšana ar reāllaika atbalstu samazina iepirkumu groza atmešanas līmeni un palielina reklāmguvumu, veicinot klientu uzticību veikalam.

LiveAgent apvieno lielisku tiešraides tērzēšanu, tiketingu un automatizāciju. Uzlabojiet savu mārketingu, izmantojot LiveAgent Helpdesk programmatūru.

Nepieciešams uzlabot savu mārketinga reputāciju?

LiveAgent ir populāra alternatīva Hiver, osTicket, Verloop, un Olark programmām, uzlabojot klientu apkalpošanu un pieņemamu cenu.

Lielisks klientu serviss sākas ar labāku palīdzības dienesta programmatūru. Izmēģiniet LiveAgent ar 14 dienu bezmakas izmēģinājumu. Veidojiet attiecības, palieliniet lojalitāti un pārdošanu.

Apnikusi Jūsu palīdzības dienesta programmatūra

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru ar daudzvalodu atbalstu, pielāgojamām integrācijām un labu cenu. Tas uzlabo klientu apmierinātību un samazina darba laiku.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju