Vērtība jebkurā nozarē

Uzziniet, kā LiveAgent uzlabo modes biznesu.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas    
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7    
  • ✓ Neprasam kredītkarti    
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

4 un reizes;

Uzsveriet attiecības

Izveidojiet pozitīvu tēlu, kas liks klientiem runāt.

24%

Saīsiniet atbildes laiku

Uzlabojiet pirmo atbilžu reakcijas laiku ar automātisko pieteikumu pārvirzīšanu.

37%

Samaziniet pieteikumu apjomu

Samaziniet atbalsta pieteikumu plūsmu izmantojot zināšanu bāzi.

Industry background

Palīdzības dienesta programmatūra Modes industrijai

Palīdziet ģērbties ar stilu, izmantojot LiveAgent. Piedāvājiet savu pakalpojumu, izmantojot dažādus atbalsta kanālus, sakārtojiet saziņu pēc prioritātes un nekavējoties palīdziet klientiem.

  • Badge for front runner in real estate CRM software

Samaziniet “atstāto” grozu skaitu, piedāvājot reāllaika palīdzību ar mūsu tiešsaistes čata logrīku.

Palieliniet pasūtījumu apjomu, iegūstot klienta uzticību un sniedzot proaktīvu palīdzību attiecībā uz apģērba izmēriem, sūtīšanu un daudz ko citu.

Personalizējiet katru mijiedarbību ar klientu , izmantojot svarīgus klientu datus no mūsu iebūvētās CRM sistēmas.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Piedāvājiet klientiem svarīgumu

Izejmateriālu kvalitāte, kas tika izmantota, veidojot LiveAgent, ir augstākā līmeņa. Klienti sagaida tādu pašu kvalitāti, iegādājoties no jums apģērbu un aksesuārus. Nodrošiniet savus klientus ar vislabāko klientu atbalsta programmatūru. Septiņreiz nomēri, vienreiz nogriez!

woman painting-illustration
woman looking at fashion window-illustration

Pērciet mazāk, izvēlieties labāk

Ne vienmēr vajadzīgas neskaitāmas aplikācijas, lai izdarītu “vienkāršu” uzdevumu – nodrošināt ekskluzīvu klientu atbalstu. Liveagent modes industrijai ir jūsu daudzkanālu palīdzības dienesta programmatūra.

Modes būtība ir apmierinātība

Vai atceraties to reizi, kad iegādājāties savu mīļāko apģērba gabalu? Kā jūs jutāties, kad beidzot to turējāt rokās? Jūsu klienti vēlas just to pašu apmierinātības sajūtu ikreiz, kad viņi iepērkas pie jums. Noturiet uzticamus klientus un sniedziet viņiem izcilus klientu atbalsta pakalpojumus tieši tad, kad tie viņiem ir vajadzīgi.

woman working on fashion-illustration

Ietaupiet ar LiveAgent

Analizējiet un salīdziniet LiveAgent ar dažādiem klientu atbalsta risinājumiem un izvēlieties ar jūsu nozarei visatbilstošākajām funkcijām un vislabāko cenu.

Vairāk nekā 21 000 uzņēmumu nevar būt kļūdījušies

Apskatiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes un noskaidrojiet, kā LiveAgent var palielināt jūsu klientu atbalstu un klientu apmierinātību.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte

FAQ

“Kāpēc

“Ja

“Kāpēc

“Palīdzības

“Kā

“LiveAgent

Related Articles to Mode
Liveagent palīdz spēļu un sporta industrijas dalībniekiem palielināt klientu atbalstu. Sasniedziet nākamo līmeni, izmantojot LiveAgent palīdzības dienesta programmatūru.

Palīdzības dienesta programmatūra e-spēļu un e-sporta industrijai

Tekstā ir aprakstīta pareiza mārketinga stratēģija, kas ietver vizualizāciju un produktu priekšrocību izklāstu, kā arī segmentēt mērķauditoriju. Tiek sniegti padomi attiecībā uz aptauju sagatavošanu un zvanu uzaicinājumu e-pasta sagatavēm. Tiek arī apskatītas novirzīšanas mārketinga stratēģija, kas kļūst aizvien populārāka e-komercijas nozarē.

LiveAgent apvieno lielisku tiešraides tērzēšanu, tiketingu un automatizāciju. Uzlabojiet savu mārketingu, izmantojot LiveAgent Helpdesk programmatūru.

Nepieciešams uzlabot savu mārketinga reputāciju?

LiveAgent programmatūra piedāvā 43 dažādu valodu tulkojumus un valodai pielāgojamus logrīkus, kas palīdz neļaut svešvalodām radīt barjeru starp klientiem un biznesu. Lietotne piedāvā iespēju atrisināt, pārsūtīt biļetes un tērzēšanu un atbildēt uz tām jebkurā vietā atrodoties. LiveAgent ir pieejams vietnē App Store un Google Play veikalā.

Liveagent labi atbilst izklaides industrijas vajadzībām, piedāvājot tiešsaistes čatu, kas nodrošina ātru palīdzību tiešsaistē .

Palīdzības dienesta programmatūra izklaides nozarei

LiveAgent piedāvā praktisku WYSIWYG redaktoru, ar ko var pielāgot tiešsaistes čata logrīkus un klientu atbalsta portālus sava zīmola estētikai. Lai uzlabotu aģentu veiktspēju, ir iespēja pārraudzīt reālos datus un pielāgot izmaiņas, kā arī piesaistīt jaunus klientus, lai palielinātu ienākumus. Topiet apbalvots par izcilu klientu atbalstu, kas sniedz pozitīvas mutvārdu atsauksmes. LiveAgent ir ideāls risinājums izklaides industrijai.

Vai meklējat lielisku palīdzības dienesta programmatūru savam Mārketinga un Telekomunikāciju uzņēmumam? Jūsu meklējumi ir galā, paskatieties, ko piedāvā LiveAgent.

Palīdzības dienesta programmatūra Mārketinga nozarei

Reāllaika čata ievietošana vietnē varā uzlabot reklāmguvumu, veidot lojālāku klientu bāzi un paplašināt biznesu. Ir svarīgi nodrošināt cilvēcisku kontaktu un sniegt klientiem izvēles iespējas. LiveAgent ir piemērots marketologiem.

Autorūpniecības nozares LiveAgent piedāvā neskaitāmi daudz iespēju sazināties ar uzticamiem klientiem, izmantojot jaudīgus rīkus un funkcijas.

Palīdzības dienesta programmatūra autorūpniecībai

LiveAgent ir daudzfunkcionāla palīdzības centra sistēma, kas piedāvā kontaktu veidlapas, tiešraides tērzēšanu, datu bāzes un integrāciju ar sociālajiem tīkliem. Tas ir ideāls risinājums izklaides, modes, nekustamā īpašuma un citām nozarēm, piedāvājot daudz pakalpojumu, integrācijas, funkcijas un atbild uz jautājumiem par cenām un citiem aspektiem. LiveAgent ir apbalvots par izcilu klientu atbalstu un ir uzticējušies zīmoli kā Huawei, BMW, Yamaha un O2. Pieteikieties bezmaksas demonstrācijai, lai uzzinātu, kā LiveAgent var palīdzēt jums un jūsu klientiem atrisināt problēmas un sasniegt mērķus.

Dažādas veselības aprūpes iestādes paļaujas uz LiveAgent kā uz savu risinājumu atbalsta sniegšanai klientiem. Izmēģiniet un redziet, kāpēc.

Palīdzības dienesta programmatūra Fitnesa nozarei

LiveAgent ir lielisks risinājums uzņēmuma klientu apkalpošanas uzlabošanai. Tas piedāvā tiešo čatu, tiešsaistes tērzēšanu, datu bāzes un integrāciju ar sociālajiem tīkliem. Uzņēmumi, kas ir izmēģinājuši citus risinājumus, atzīst LiveAgent par lielisku rīku ar lielisku cenas/veiktspējas attiecību, klientu atbalstu un mobilo funkciju dēļ. Tas ir pārspējis vairākus citus palīdzības centrus, tostarp Zendesk un Freshdesk. LiveAgent ir piemērots arī mazajiem uzņēmumiem un indivīdiem.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju