Vērtība jebkurā nozarē

Uzziniet, kā LiveAgent uzlabo modes biznesu.

  • ✓ Bez iestatīšanas maksas
  • ✓ Klientu apkalpošana visu diennakti
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

4 un reizes;

Uzsveriet attiecības

Izveidojiet pozitīvu tēlu, kas liks klientiem runāt.

24%

Saīsiniet atbildes laiku

Uzlabojiet pirmo atbilžu reakcijas laiku ar automātisko pieteikumu pārvirzīšanu.

37%

Samaziniet pieteikumu apjomu

Samaziniet atbalsta pieteikumu plūsmu izmantojot zināšanu bāzi.

Industry background

Palīdzības dienesta programmatūra Modes industrijai

Palīdziet ģērbties ar stilu, izmantojot LiveAgent. Piedāvājiet savu pakalpojumu, izmantojot dažādus atbalsta kanālus, sakārtojiet saziņu pēc prioritātes un nekavējoties palīdziet klientiem.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

Samaziniet “atstāto” grozu skaitu, piedāvājot reāllaika palīdzību ar mūsu tiešsaistes čata logrīku.

Palieliniet pasūtījumu apjomu, iegūstot klienta uzticību un sniedzot proaktīvu palīdzību attiecībā uz apģērba izmēriem, sūtīšanu un daudz ko citu.

Personalizējiet katru mijiedarbību ar klientu , izmantojot svarīgus klientu datus no mūsu iebūvētās CRM sistēmas.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Piedāvājiet klientiem svarīgumu

Izejmateriālu kvalitāte, kas tika izmantota, veidojot LiveAgent, ir augstākā līmeņa. Klienti sagaida tādu pašu kvalitāti, iegādājoties no jums apģērbu un aksesuārus. Nodrošiniet savus klientus ar vislabāko klientu atbalsta programmatūru. Septiņreiz nomēri, vienreiz nogriez!

woman painting-illustration
woman looking at fashion window-illustration

Pērciet mazāk, izvēlieties labāk

Ne vienmēr vajadzīgas neskaitāmas aplikācijas, lai izdarītu “vienkāršu” uzdevumu – nodrošināt ekskluzīvu klientu atbalstu. Liveagent modes industrijai ir jūsu daudzkanālu palīdzības dienesta programmatūra.

Modes būtība ir apmierinātība

Vai atceraties to reizi, kad iegādājāties savu mīļāko apģērba gabalu? Kā jūs jutāties, kad beidzot to turējāt rokās? Jūsu klienti vēlas just to pašu apmierinātības sajūtu ikreiz, kad viņi iepērkas pie jums. Noturiet uzticamus klientus un sniedziet viņiem izcilus klientu atbalsta pakalpojumus tieši tad, kad tie viņiem ir vajadzīgi.

woman working on fashion-illustration

Ietaupiet ar LiveAgent

Analizējiet un salīdziniet LiveAgent ar dažādiem klientu atbalsta risinājumiem un izvēlieties ar jūsu nozarei visatbilstošākajām funkcijām un vislabāko cenu.

Vairāk nekā 21 000 uzņēmumu nevar būt kļūdījušies

Apskatiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes un noskaidrojiet, kā LiveAgent var palielināt jūsu klientu atbalstu un klientu apmierinātību.

Saistītie Raksti arMode
Liveagent piedāvā žurnālu par izpildītajiem un neizpildītajiem SLA par noteiktu laika diapazonu un Nodaļu. Atsevišķus ierakstus var kārtot pēc dažādiem filtriem.

SLA žurnāla atskaite

LiveAgent ir efektīvs risinājums klientu apkalpošanai, nodrošinot ātru atbildes laiku un daudzvalodu atbalstu. Tas piedāvā arī SLA žurnālu atskaitei, kas apkopo informāciju par pakalpojumu sniegšanas līmeni un nodrošina labāku atskaites punktu/situāciju analīzi. Uzticams pakalpojums ar labu atbalstu un funkcijām.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x