Vērtība jebkurā nozarē

Uzziniet, kā LiveAgent uzlabo modes biznesu.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas    
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7    
  • ✓ Neprasam kredītkarti    
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

4 un reizes;

Uzsveriet attiecības

Izveidojiet pozitīvu tēlu, kas liks klientiem runāt.

24%

Saīsiniet atbildes laiku

Uzlabojiet pirmo atbilžu reakcijas laiku ar automātisko pieteikumu pārvirzīšanu.

37%

Samaziniet pieteikumu apjomu

Samaziniet atbalsta pieteikumu plūsmu izmantojot zināšanu bāzi.

Industry background

Palīdzības dienesta programmatūra Modes industrijai

Palīdziet ģērbties ar stilu, izmantojot LiveAgent. Piedāvājiet savu pakalpojumu, izmantojot dažādus atbalsta kanālus, sakārtojiet saziņu pēc prioritātes un nekavējoties palīdziet klientiem.

  • Badge for front runner in real estate CRM software

Samaziniet “atstāto” grozu skaitu, piedāvājot reāllaika palīdzību ar mūsu tiešsaistes čata logrīku.

Palieliniet pasūtījumu apjomu, iegūstot klienta uzticību un sniedzot proaktīvu palīdzību attiecībā uz apģērba izmēriem, sūtīšanu un daudz ko citu.

Personalizējiet katru mijiedarbību ar klientu , izmantojot svarīgus klientu datus no mūsu iebūvētās CRM sistēmas.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Piedāvājiet klientiem svarīgumu

Izejmateriālu kvalitāte, kas tika izmantota, veidojot LiveAgent, ir augstākā līmeņa. Klienti sagaida tādu pašu kvalitāti, iegādājoties no jums apģērbu un aksesuārus. Nodrošiniet savus klientus ar vislabāko klientu atbalsta programmatūru. Septiņreiz nomēri, vienreiz nogriez!

woman painting-illustration
woman looking at fashion window-illustration

Pērciet mazāk, izvēlieties labāk

Ne vienmēr vajadzīgas neskaitāmas aplikācijas, lai izdarītu “vienkāršu” uzdevumu – nodrošināt ekskluzīvu klientu atbalstu. Liveagent modes industrijai ir jūsu daudzkanālu palīdzības dienesta programmatūra.

Modes būtība ir apmierinātība

Vai atceraties to reizi, kad iegādājāties savu mīļāko apģērba gabalu? Kā jūs jutāties, kad beidzot to turējāt rokās? Jūsu klienti vēlas just to pašu apmierinātības sajūtu ikreiz, kad viņi iepērkas pie jums. Noturiet uzticamus klientus un sniedziet viņiem izcilus klientu atbalsta pakalpojumus tieši tad, kad tie viņiem ir vajadzīgi.

woman working on fashion-illustration

Ietaupiet ar LiveAgent

Analizējiet un salīdziniet LiveAgent ar dažādiem klientu atbalsta risinājumiem un izvēlieties ar jūsu nozarei visatbilstošākajām funkcijām un vislabāko cenu.

Vairāk nekā 21 000 uzņēmumu nevar būt kļūdījušies

Apskatiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes un noskaidrojiet, kā LiveAgent var palielināt jūsu klientu atbalstu un klientu apmierinātību.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Saistītie Raksti arMode
LiveAgent apvieno lielisku tiešraides tērzēšanu, biļešu iegādi un automatizāciju, lai sniegtu izcilu atbalstu. Palieliniet pārdošanas apjomu, izmantojot LiveAgent jau šodien.

Stāvvietā? Palieliniet pārdošanas apjomu, izmantojot LiveAgent!

Pārdodot, koncentrējieties uz klientiem, nodrošiniet vērtību, samaziniet centienus un sniedziet personalizētu pakalpojumu. Izmantojiet LiveAgent, lai uzlabotu klientu apkalpošanu un pārdošanu.

Cīnieties ar grozu pamešanu un atgūstiet pircējus, izmantojot LiveAgent uzlabotās tiešsaistes tērzēšanas un automatizācijas funkcijas. Izmantojot LiveAgent, tas ir vienkārši.

Samazināt & amp; atgūt pamestos iepirkumu ratiņus

Piegādes norēķināšana ar reāllaika atbalstu samazina iepirkumu groza atmešanas līmeni un palielina reklāmguvumu, veicinot klientu uzticību veikalam.

Vai jūsu klientiem nepieciešama palīdzība saistībā ar atvaļinājumiem un ceļojumiem? Jums nepieciešama atbilstošā programmatūra. Izmēģiniet LiveAgent, 14 dienas bez maksas, bez zemūdens akmeņiem.

Palīdzības dienesta programmatūra Ceļošanas nozarei

Tiešais čats būtiski uzlabo klientu apkalpošanu automašīnu tirdzniecības uzņēmumos, piedāvājot klientiem 24/7 saziņu ar uzņēmuma pārstāvjiem un ātrāku lēmumu pieņemšanas procesu. LiveAgent ir alternatīva LiveHelpNow, kas piedāvā labākus risinājumus e-pastu un datu organizācijai, izklājlapu atbalstu, stabilitāti un integrāciju ar citiem pakalpojumiem par pieņemamu cenu. Vairāki uzņēmumi izmēģinājuši citus palīdzības centrus un atzīst LiveAgent par lielisku rīku ar lielisku cenas/veiktspējas attiecību, klientu atbalstu un mobilo funkciju dēļ.

LiveAgent apvieno lielisku tiešraides tērzēšanu, tiketingu un automatizāciju. Uzlabojiet savu mārketingu, izmantojot LiveAgent Helpdesk programmatūru.

Nepieciešams uzlabot savu mārketinga reputāciju?

LiveAgent ir populāra alternatīva Hiver, osTicket, Verloop, un Olark programmām, uzlabojot klientu apkalpošanu un pieņemamu cenu.

Meklējat alternatīvu Gorgias? Jūs esat īstajā vietā - izmēģiniet LiveAgent klientu atbalsta risinājumu! Iekļauta arī 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

Meklējat alternatīvu Gorgias?

Izmantojiet LiveAgent, lai uzlabotu klientu apkalpošanu ar dažādiem saziņas kanāliem un sasniegtu labāku biznesa rezultātu.

LiveAgent bezmaksas izmēģinājuma versija palīdz nokļūt tuvāk kandidātiem. Sakārtojiet saziņu pēc prioritātes un nezaudējiet informāciju par kandidātiem.

Palīdzības dienesta programmatūra cilvēkresursu nozarei

Idejas, kā palielināt klientu apmierinātību un lojalitāti: piemēroti cenu noteikumi, pievienot vērtību pakalpojumiem, piedāvāt atlaidi un lojalitātes programmas, koncentrēties uz ilgtermiņa līgumiem. LiveAgent ir iepriekšējās atbildes laiks uzlabots par 60%.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju