Vērtība ikvienā nozarē

Atklājiet,kā LiveAgent uzlabo jūsu mazumtirdzniecības uzņēmumu.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas    
  • ✓ Klientu serviss 24/7    
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Pastiprināt lojalitāti zīmolam

Radīt pozitīvu lietotāju pieredzi, kas liks klientiem runāt.

24%

Samazināt atbildes laiku

Uzlabot pirmās atbildes ātrumu ar automātisko pieteikumu pārvirzīšanu.

37%

Samazināt pieteikumu apjomu

Samazināt atbalsta pieteikumu pieplūdumu, izmantojot zināšanu bāzi.

Industry background

Palīdzības dienesta programmatūra mazumtirdzniecības nozarei

Pārdodiet vairāk un vairojiet apmierinātību – to visu ar LiveAgent palīdzību. Nodrošiniet saviem klientiem lielisku klientu apkalpošanu. Ļaujiet viņiem sazināties ar jums no sociālajiem medijiem, jūsu tīmekļa vietnēm, izmantojot e-pastu, tiešsaistes čatu…

  • Badge for front runner in real estate CRM software

Nodrošiniet 24/7/365 atbalstu, izveidojot pašapkalpošanās centrus ar atbilstošu informāciju un atbildēm uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Samaziniet “atstāto” iepirkumu grozu skaitu, piedāvājot reāllaika palīdzību tieši jūsu vietnē.

Sasniedziet un dažu sekunžu laikā piesaistiet tīmekļa vietnes apmeklētājus, kas pārlūko augstas kvalitātes lapas, tieši izmantojot proaktīvus čata uzaicinājumus.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Uzlabojiet iepirkšanos

Nodrošiniet saviem klientiem ērtu pieredzi, apvienojot tiešsaistes un fiziska veikala konceptus. E-veikala vadīšana paralēli klasiskam, fiziskam veikalam var kļūt par ievērojamu jūsu klientu jautājumu avotu. Esiet viņiem tuvāk un kļūstiet par klient-centrisku uzņēmumu, dariet to visu ar LiveAgent mazumtirdzniecības industrijai.

woman with shopping bags-illustration
Valentine's day-woman with hearts

Sniedziet palīdzīgu roku

Klientiem patīk uzdot jautājumus – gan tieši jūsu veikalā, gan arī tiešsaistē dažādos portālos. Izveidojiet zināšanu avotu ar LiveAgent savai mazumtirdzniecības nozarei un tā klientu portālu, zināšanu bāzi vai biežāk uzdotajiem jautājumiem. Ja jūs dodat priekšroku tiešajam čatam un sniedzat norādījumus personīgi, mēs jūs atbalstīsim!

Palieliniet naudas plūsmu

Palīdzot apmierināt klientu vajadzības ar īpašu apkalpošanu, jūs gūsit daudz priekšrocību savā biznesā. Vai kādiem klientiem nav bijusi visai laba pieredze? Atrisiniet to nekavējoties un sasniedziet viņus ar LiveAgent, kas paredzēts mazumtirdzniecības nozarei.

retail-man scanning phone-illustration

Ietaupiet ar LiveAgent

Analizējiet un salīdziniet LiveAgent ar dažādiem klientu atbalsta risinājumiem un izvēlieties ar jūsu nozarei visatbilstošākajām funkcijām un vislabāko cenu.

Vairāk nekā 21 000 uzņēmumu nevar būt kļūdījušies

Apskatiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes un noskaidrojiet, kā LiveAgent var palielināt jūsu klientu atbalstu un klientu apmierinātību.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte

FAQ

“Kāpēc

“Palīdzības

“Kāpēc

“Palīdzības

“Kā

“LiveAgent

Related Articles to Mazumtirdzniecība
Vai jūsu klientiem nepieciešama palīdzība saistībā ar atvaļinājumiem un ceļojumiem? Jums nepieciešama atbilstošā programmatūra. Izmēģiniet LiveAgent, 14 dienas bez maksas, bez zemūdens akmeņiem.

Palīdzības dienesta programmatūra Ceļošanas nozarei

LiveAgent piedāvā ceļojumu aģentūrai vairākas iespējas, ieskaitot tiešsaistes čata atbalstu, zināšanu bāzi, forumu un pielāgojamo pakalpojumu. Tas arī nodrošina klientu sazināšanos jebkurā vietā, jebkurā laikā un jebkurā ērtā veidā, kā arī vairāku valodu atbalstu. Ceļojumu aģentūra var gūt priekšrocības no LiveAgent, piemēram, klientu apmierinātību, noturēšanu, lojalitāti un samazinātas izmaksas.

Vēlaties pāriet no Channels uz citu programmatūru? Iesakam apsvērt LiveAgent kā jūsu nākamo palīdzības dienesta programmatūru. Migrējiet datus tūlīt.

Migrējat no Channels uz LiveAgent?

Liveagent ir augstāk novērtētā palīdzības dienesta programmatūra, ko izmanto pasaules līmeņa kompānijas. Tas piedāvā iespēju migrēt datus no Channels un sniegt visaptverošu atbalstu gan mazajiem uzņēmumiem, aģentūrām, gan lielākiem uzņēmumiem par $49 / mēn. Uzziniet vairāk un uzlabojiet savu klientu apkalpošanas līmeni.

Nekļūstiet traks, meklējot alternatīvu Channels. Tagad apskatiet LiveAgent un tā daudzkanālu atbalstu, rīkus un funkcijas.

Vai meklējat alternatīvu Channels?

LiveAgent ir programmatūras platforma, kas nodrošina klientu atbalstu un saziņas risinājumus uzņēmumiem. Platforma piedāvā daudzas integrācijas un dažādus maksas plānus, kā arī alternatīvas citām programmatūrām, piemēram, CallPage, HelpSpot, un Customerly. LiveAgent sniedz atbalstu sociālo tīklu integrācijai, nodrošina atjauninājumus un atlaidēm savam produkta piedāvājumam, un piedāvā individuālu zvanu pieprasījumus, lai palīdzētu uzņēmumiem izmantot viņu produktu. Izmantojot LiveAgent, uzņēmumi var migrēt no citām platformām, piemēram, Channels, un izmantot bezmaksas izmēģinājuma iespēju un atbalstu 24/7.

LiveAgent ir labākais daudzkanālu risinājums Jūsu uzņēmumam. Izmantojiet vairāk nekā 175 funkcijas, vairāk nekā 40 integrāciju un lieliskus rīkus jau šodien.

Meklējat alternatīvu Customerly?

LiveAgent ir daudzfunkcionāla palīdzības centra sistēma, kas piedāvā kontaktu veidlapas, tiešraides tērzēšanu, datu bāzes un integrāciju ar sociālajiem tīkliem. Sistēma ir ērta lietošanā un darbojas stabili arī mobilajās platformās. Vairāki uzņēmumi izmēģinājuši citus risinājumus un atzīst LiveAgent par lielisku rīku ar lielisku cenas/veiktspējas attiecību, klientu atbalstu un mobilo funkciju dēļ. Tas ir pārspējis vairākus citus palīdzības centrus, tostarp Zendesk un Freshdesk.

Līdztekus izcilu būvju un konstrukciju celtniecībai variet izveidot arī lojālu klientu bāzi. Uzziniet, kā izmantot LiveAgent iespējas.

Palīdzības dienesta programmatūra nekustamā īpašuma nozarei

LiveAgent piedāvā bezmaksas demonstrāciju, lai jūs varētu uzzināt, kā veicināt savu uzņēmuma panākumus ar to. Tas piedāvā daudz pakalpojumu, integrācijas, funkcijas un atbild uz jautājumiem par cenām un citiem aspektiem. Pierakstieties uz demonstrāciju, lai uzzinātu, kura pakete ir piemērotākā jūsu biznesa mērķiem un kā LiveAgent var palīdzēt jums un jūsu klientiem atrisināt problēmas un sasniegt mērķus.

LiveAgent ir lieliska alternatīva HelpSpot. Iepazīstieties ar mūsu apbrīnojamo daudzkanālu pieteikumu apstrādes sistēmu un izmēģiniet to bez maksas.

Meklējiet alternatīvu HelpSpot?

LiveAgent ir novatorisks un visaugstāk novērtētais palīdzības dienests, kas piedāvā pārdošanas palielināšanu un klientu uzticības saglabāšanu, labākā sociālo mediju klientu apkalpošanas programmatūra un zibenīgas atbildes, kas palielina apmierinātību. LiveAgent piedāvā čata un palīdzības dienesta iespējas un apkalpo miljoniem lietotāju visā pasaulē.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju