Vērtība jebkurā nozarē

Atklājiet, kā LiveAgent uzlabo jūsu grāmatvedības un Juridiskās palīdzības biznesu.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas    
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7    
  • ✓ Neprasam kredītkarti    
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

4 un reizes;

Uzsveriet attiecības

Izveidojiet pozitīvu tēlu, kas liks klientiem runāt.

24%

Saīsiniet atbildes laiku

Uzlabojiet pirmo atbilžu reakcijas laiku ar automātisko pieteikumu pārvirzīšanu.

37%

Samaziniet pieteikumu apjomu

Samaziniet atbalsta pieteikumu plūsmu izmantojot zināšanu bāzi.

Industry background

Palīdzības dienesta programmatūra Grāmatvedības un Juridiskās palīdzības nozarei

Paļaujaties uz LiveAgent un vairojiet savus līdzekļus. Liveagent ir vispārskatītākā un augstāk novērtētā palīdzības dienesta programmatūra MVU 2019. gadā. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk strādāt ar LiveAgent.

  • Badge for front runner in real estate CRM software

Samaziniet izmaksas

Ietaupiet laiku un naudu, samazinot to rīku skaitu, kurus izmantojat, lai nodrošinātu izcilu klientu apkalpošanu.

Sasniedziet augstu atdevi

Pārvērtiet potenciālos klientus par klientiem, kas maksā, un radiet vairāk nekā pieckārtīgu atdevi no ieguldītajiem ieņēmumiem.

Sargājiet svarīgos datus

Aizsargājiet klienta datus, izmantojot mūsdienīgus drošības pasākumus, tostarp HTTPS šifrēšanu, DDoS aizsardzību un citus.

Paātriniet klientu pieprasījumu risināšanu

Klienti vēlas nekavējoties piekļūt informācijai un pēc iespējas ātrāk saņemt atbildes uz jautājumiem. Ieviešot reāllaika tiešsaistes čatu savā tīmekļa vietnē, jūs varat sniegt viņiem zibensātras atbildes, tā uzlabojot viņu lojalitāti jūsu uzņēmumam un palielinot klientu apmierinātību. Tā kā laiks ir nauda un galu galā viss slēpjas naudā, ko jūs vēl gaidāt?

LiveAgent answering ticket-gif
Pieteikumu apstrādes sistēmas saskarne
LiveAgent answering ticket-gif
Neierobežota pieteikumu vēsture

Noslēdziet vairāk darījumus reālajā laikā

Vienkāršojot saziņu vienā vietā, ir ļoti viegli pārbaudīt iepriekšējo sarunu vēsturi. Neatceraties, kāda bija adrese vai iepriekš saskaņotie nosacījumi? Nav svarīgi! Izmantojot LiveAgent, var skaidri redzēt visu vēsturisko informāciju.

Organizējiet projektus

Nekad vairs nerakņājieties pa veciem e-pastiem. Jūs varat izmantot LiveAgent informācijas paneļu komplicētību atsevišķiem projektiem/klientiem, klientu portālu, lai iegūtu informāciju par to pakalpojumiem, un tiešsaistes čata programmatūru tiešām uzziņām. Jūs nav jāpavada neskaitāmas stundas saziņā, jums laiks jātērē rēķinus izrakstot.

LiveAgent answer to ticket-gif
Reāllaika rakstīšanas skata līdzeklis
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Samaziniet izmaksas

Būsim godīgi. Ikviens uzņēmums vēlas, lai izdevumi būtu pēc iespējas zemāki un tam būtu visaugstākie ieņēmumi bilancē. Izmantojot reāllaika čatu, jūsu klientu atbalsta pārstāvji var strādāt ar 3 čatiem vienlaikus, kas, protams, ir rentablāk. Grāmatvedības nozares LiveAgent palīdz optimizēt izdevumus.

Calculating illustration
reports-illustration

Izvēlieties augstāko ieguldījumu atdevi

Naudas ieguldīšana jaunā lietā dažiem uzņēmumiem var būt biedējoša. Eiro/dolāru summas rēķināšana un izlemšana, kur tos ieguldīt, ir reāla cīņa. LiveAgent ar savu “Viss iekļauts” paketi ir viens no jūsu drošākajiem ieguldījumiem. Tas ne tikai padarīs jūsu klientus laimīgus, bet arī palielinās jūsu ieņēmumus, naudas plūsmu un tirgus daļu. Skaitiet kopā ar LiveAgent.

Palieliniet peļņu

Klientu priekam un apmierinātībai vajadzētu būt uzņēmējdarbības pamatā. Apmierinātie klienti izplata ziņas gan digitālajā pasaulē, gan fiziskajā – saviem kolēģiem un draugiem. Viens no rīkiem, kā to panākt, ir nodrošināt visaugstākā līmeņa klientu atbalstu. LiveAgent, tā galvenā rūpe ir klienti. Apvienojiet šos divus, un jūs redzēsiet pozitīvu ietekmi uz jūsu biznesu.

customer touchpoints report-illustration

Vairāk nekā 21 000 uzņēmumu nevar būt kļūdījušies

Apkatiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes un atklājiet palīdzības dienestu programmatūras ieviešanas pozitīvo ietekmi uz grāmatvedības un juridisko nozari

“Mums patīk cenu līmenis un atbalsts, ko sniedz LiveAgent.”

Tiklīdz klientu un atbalsta e-pastu skaits pieauga, mēs pārslēdzāmies no Gmail uz Zendesk Support. Taču drīz vien mēs sapratām, ka viņiem vajadzīgs sasodīti daudz laika, lai atrisinātu kādu problēmu, un ik pa laikam mēs nonācām pie nākošā līmeņa vadītājiem. Pat pēc krietna laika, naudas un pūliņu ieguldīšanas, ja rīki jums nav īpaši noderīgi, ir labāk pāriet uz ko citu, un to mēs izdarījām. Mums patīk izcenojumi un atbalsts, ko sniedz LiveAgent.

RTIwala services logo

Sumīts Mahendra, RTIwala Services

Ietaupiet ar LiveAgent

Analizējiet un salīdziniet LiveAgent ar dažādiem klientu atbalsta risinājumiem un izvēlieties ar jūsu nozarei visatbilstošākajām funkcijām un vislabāko cenu.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte

FAQ

“Kāpēc

“Klientu

“Kāpēc

“Klientu

Related Articles to Grāmatvedība un Juridiskā palīdzība
Vēlaties migrēt savus datus no Helprace uz citu risinājumu? Apskatiet LiveAgent un tā priekšrocības. Uzsāciet bezmaksas izmēģinājumu jau šodien!

Pārejat no Helprace?

LiveAgent ir efektīvs rīks, kas var palīdzēt uzlabot klientu apkalpošanu un palielināt pārdošanas apjomus. Tas piedāvā viegli lietojamu interfeisu, kas ļauj apstrādāt lielu skaitu atbalsta pieprasījumu no dažādiem kanāliem, un sniegt klientiem ātru un precīzu atbalstu. Lietotāji apstiprina, ka LiveAgent ir pārāks par dažādiem alternatīviem produktiem un būtiski uzlabo komunikāciju ar klientiem, kā arī palielina atbildības laiku un efektivitāti.

Pāreja no Teamwork Desk uz citu klientu atbalsta risinājumu? Migrējiet uz Live Agent bez maksas un iepazīstiet savu rīku kopu

Vai migrēt no Teamwork Desk?

LiveAgent ir populārs un uzticams atbalsta risinājums, kuru izmanto daudzi dinamiski tiešsaistes biznesi. Tas nodrošina efektīvu atbalstu un piedāvā dažādas integrācijas, piemēram, sociālo tīklu un tālruņu integrāciju. Lietotāji atzīmē, ka LiveAgent palīdz sasniegt mērķus, piemēram, palielināt klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus. Tas arī uzlabo atbildes ātrumu un nodrošina labāku un precīzāku atbalstu.

LiveAgent piedāvā bezmaksas Zoho Desk migrāciju, ko pilnībā izpilda mūsu tehniskā atbalsta darbinieki. Datu pārsūtīšana no Zoho Desk uz LiveAgent ir ātra, droša un bez maksas.

Migrējat datus no Zoho Desk?

Šajā tekstā ir aprakstītas dažas klientu atbalsta programmatūras iespējas. Zoho Desk un LiveAgent ir divas no tām, un LiveAgent tiek uzskatīts par labāku alternatīvu, piedāvājot bezmaksas uzsākšanu un klientu apkalpošanu 24/7. Tāpat braucienus un videozvanus piedāvā programmatūra Zoiper. Kokos, šīs programmas tiek pozitīvi novērtētas un var palīdzēt uzņēmumiem uzlabot savu klientu apkalpošanas pieredzi.

Liveagent šobrīd strādā pie Zopim migrācijas spraudņa. Liveagent ir visvairāk skatītā un augstāk novērtētā palīdzības dienesta programmatūra mazajiem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojieties tādām kompānijām kā Huawei, Bmw, Yamaha, O2 un Oksfordas universitāte.

Pārejiet no Zopim uz LiveAgent?

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūra, kas pieejama 43 valodās, ieskaitot pielāgojamo logrīku. Tajā ir trīs līmeņi - Small, Medium un Large business - ar atšķirīgiem cenu plāniem, kas sākas no $9 mēnesī un piedāvā atšķirīgas pakalpojumu funkcijas, ieskaitot e-pasta adreses, čata pogas un atbalstu WhatsApp. Uzziniet vairāk, apmeklējot LiveAgent mājaslapu.

Autorūpniecības nozares LiveAgent piedāvā neskaitāmi daudz iespēju sazināties ar uzticamiem klientiem, izmantojot jaudīgus rīkus un funkcijas.

Palīdzības dienesta programmatūra autorūpniecībai

Šajā tekstā tiek uzsvērts, ka tiešais čats ir lielisks veids, kā uzlabot klientu apkalpošanu automašīnu tirdzniecības uzņēmumos. Tas ļauj klientiem sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem 24/7 un paātrina lēmumu pieņemšanas procesu. Ieteicams reģistrēties bezmaksas demonstrācijai, lai uzzinātu vairāk par LiveAgent sniegtajiem uzņēmējdarbības risinājumiem.

Liveagent palīdz uzlabot jūsu SaaS biznesu un samazināt klientu kurnēšanu. Liveagent visus kanālus apvieno vienā risinājumā par lielisku cenu.

Palīdzības dienesta programmatūra priekš SaaS

LiveAgent piedāvā bankām un apdrošināšanas uzņēmumiem uzlabot klientu apkalpošanu ar 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Tas palīdz uzlabot atbildes laiku un samazināt pieteikumu apjomu. LiveAgent strādā arī ar lielajiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW un Yamaha. Izmēģiniet tagad bez kredītkartes.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju