Piemērotākā aģentūru uzņēmējdarbībai

Pilnībā mērogojama, adaptējama un pielāgojama Jūsu vajadzībām.

 • ✓ Bez uzstādīšanas maksas
 • ✓ Klientu apkalpošana 24/7
 • ✓ Nav nepieciešama kredītkarte
 • ✓ Atcelšana jebkurā laikā
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

30%

Gūstiet lielākus ieņēmumus

Radiet neaizmirstamu klientu pieredzi, kas palielina ieņēmumus.

97%

Uzlabojiet apmierinātību

Ieprieciniet savus klientus ar zibenīgām atbildēm.

16×

Palieliniet klientu vērtību

Palieliniet pārdošanas apjomu, saglabājot klientu lojalitāti Jūsu zīmolam.

Business background

Palīdzības dienesta programmatūra aģentūrām

Pievērsiet savu klientu uzmanību, ievērojami samazinot viņu operatīvos uzdevumus ar LiveAgent – programmatūru, kas ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. gadā. Esiet tuvāk saviem biznesa klientiem un palīdziet tiem augt ātrāk ar LiveAgent.

 • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
 • Capterra shortlist 2024 badge
 • GetApp Category Leader 2024 badge
 • Capterra shortlist 2024 badge
Woman looking at her watch

Bez problēmām palieliniet darbības apjomu

Mārketinga, cilvēkresursu vai tīmekļa izstrādes aģentūras parasti ir visvairāk izplatītas internetā. Tāpēc ir ļoti viegli aprēķināt INI no racionalizēta klientu apkalpošanas programmatūras risinājuma. Aģentūras intensīvi izmanto LiveAgent sava biznesa attīstībai, radot iespēju ļoti viegli un ātri atbildēt uz piedāvājuma pieprasījumu. Tās izmanto šo sistēmu arī saviem klientiem, un, kā liecina mūsu pieredze, viņi ir apmierināti ar to, cik ātri var ieviest LiveAgent.

Uzzināt vairāk

Izmantojiet tērzēšanu tiešsaistē

Tiešsaistes tērzēšana bieži tika uzskatīta par domātu tikai lieliem uzņēmumiem ar lielu pieprasījumu skaitu. Šobrīd tā vairs nav. Mēs dzīvojam laikmetā, kad ikviens pieprasa atbildes uzreiz, un tieši šajā laikā tiešsaistes tērzēšanas programmatūras ieviešana var padarīt Jūsu uzņēmumu veiksmīgu.

Uzzināt vairāk
Ready to switch to LiveAgent
Ultimate omni-channel help desk software experience

Apvienojiet kontaktpunktus

Paceliet roku, ja jums patīk Gmail. Hmm, visas rokas paceltas? Atbrīvojiet vietu LiveAgent universālajai iesūtnei un atklājiet centralizētā saziņas centra iespējas. Viss ir kārtīgi sakārtots pēc prioritātes ar savu ID un papildu informāciju par klientu. Tātad – kam patīk universālā iesūtne?

Uzziniet vairāk

Apmierināti klienti ir vislabākie klienti

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no populārākajiem palīdzības dienesta risinājumiem.

Kādu labumu Jūsu aģentūra gūs no LiveAgent ieviešanas?

Klientu pieprasījumu organizēšana

Uzturiet savu universālo iesūtni organizētu, automātiski novirzot klientu pieprasījumus atbilstošajām nodaļām un aģentiem.

Laika un naudas ekonomija

Ietaupiet laiku un naudu, samazinot to rīku skaitu, kurus izmantojat, lai nodrošinātu izcilu klientu apkalpošanu.

Augstas apmierinātības saglabāšana

Pārliecinieties, ka klienti ir apmierināti ar Jūsu pakalpojumiem, regulāri analizējot aģentu snieguma novērtējumus.

Woman in front of the desk with several light bulbs

Vairāku klientu uzraudzība

LiveAgent bieži izmanto aģentūru uzņēmumi, kas pārvalda savus klientus ar integrētām nodaļām, un viņi labprāt izmanto šo risinājumu arī klientiem. Daudzkanālu risinājuma ieviešana palīdz klientiem samazināt izplatību visā internetā, padarot to par iespēju sekot līdzi visiem pieprasījumiem un iepriekšējām sarunām ar saviem klientiem un potenciālajiem klientiem.

Uzziniet vairāk par nodaļām

Ietaupiet laiku, veicot atkārtotus uzdevumus

Vairs nekāda manuālā darba un nodalītu saziņas kanālu, kas apgrūtina pieprasījumu un ikdienas administratīvo uzdevumu izpildi. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izmantot LiveAgent savai saziņai ar klientiem vai ieviest to viņu labā, Jūs atbrīvosieties no ierastās problēmas, ko rada darba pārslodze veicot ikdienas darba uzdevumus. Atrisiniet šīs problēmas, izmantojot kompleksu palīdzības dienesta risinājumu ar tērzēšanu tiešsaistē, klientu portālu, forumiem vai ar uzlabotām biļešu secībām.

Person with chart behind him exxplainig the data
Woman holding a smartphone in hand

Palieliniet savu pieejamību

Iedomājieties, ka piedāvājat lielāku pieejamību, patērējot mazāk laika. Tagad tas viss ir iespējams, ieviešot LiveAgent Jūsu klientu procesos. Optimizējiet darba plūsmu, izmantojot universālās iesūtnes iespējas, apvienojot vairākus saziņas kanālus un ieviešot uzlabotas automatizācijas. Patiesa daudzkanālu palīdzības dienesta programmatūra nodrošinās Jums vidēji par 15 stundām nedēļā vairāk, ko varēsiet izmantot, lai pievērstos jauniem klientiem un viņu vajadzībām.

Izdevīgākais palīdzības dienesta risinājums

LiveAgent bezmaksas plāns piedāvā bezmaksas zināšanu bāzi un citas funkcijas. Izmantojot maksas plānu, par saprātīgu cenu varat saņemt vēl vairāk.

30 dienu izmēģinājums
Nav nepieciešama kredītkarte
un vēl daudz vairāk
$9 mēnesis

Small uzņēmums

 • Neierobežota pieteikumu vēsture
 • 3 e-pasta adreses
 • 3 kontaktformas
 • 1 API atslēga
$29 mēnesis

Medium uzņēmums

 • Viss, kas iekļauts paketē Small
 • 10 e-pasta adreses
 • 3 tiešsaistes čata pogas
 • Nodaļu pārvaldība
0$ mēnesis

Bezmaksas

 • 7 dienu pieteikumu vēsture
 • 1 e-pasta adrese
 • 1 čata poga
 • 1 kontaktforma

Ietaupiet vairāk ar LiveAgent

Atklājiet, kā ietaupīt vairāk finanšu, izmantojot mūsu cenu kalkulatoru, un izvēlieties pareizo palīdzības dienesta sistēmu savai klientu atbalsta komandai.

Saistītie Raksti arAģentūra
LiveAgent palīdzēja mums sasniegt divus svarīgus mērķus: palielināt klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus. Pievienojieties tūkstošiem apmierinātu klientu!

Mūsu klienti

LiveAgent ir uzņēmumu risinājumu platforma, kas pielāgojas jūsu uzņēmuma mērogam un nozarei. Izmēģiniet bez maksas! Iestatīšana aizņem mazāk nekā piecas minūtes. Pieejami risinājumi dažādām nozarēm, piemēram, e-komercijai, celojumiem un viesnīcām, mārketingam un telekomunikācijām, izklaidei un vairāk. LiveAgent ir palīdzējis dažāda lieluma un veida organizācijām.

LiveAgent nodrošina koplietojamu uzņēmuma iesūtni, kas ļauj darbiniekiem sadalīt nepieejamo aģentu darba slodzi. Lasiet par klientu panākumu programmatūras priekšrocībām.

Nodrošiniet labklājībuar Klientu panākumu programmatūru

LiveAgent ir daudzvalodu klientu apkalpošanas programmatūra ar vairāk nekā 40 valodām, ļaujot klientiem sazināties savā dzimtajā valodā un pielāgot atbilstoši uzņēmuma vajadzībām. Tas piedāvā arī vairākas funkcijas, lai uzlabotu klientu mijiedarbību.

Migrācija no OTRS? Migrējiet uz LiveAgent ar mūsu spraudņa palīdzību, vai sazinieties ar mums un ļaujiet mums to paveikt Jūsu vietā

Apsverat migrāciju no OTRS?

Pārejiet uz LiveAgent, lai paaugstinātu klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus, izmantojot daudzas integrācijas un multivalodu atbalstu. Tas ir praktisks un efektīvs rīks klientu apkalpošanai ar pielāgojamu valodas izvēli, sākot no $29/mēn. LiveAgent ir novērtēta kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā, piedāvājot 175 funkcijas, 40 integrācijas, un sociālo tīklu savienošanu.

Lieliska klientu apkalpošana sākas ar labāku palīdzības dienesta programmatūru. Iepazīstieties ar LiveAgent priekšrocībām un sāciet ar to strādāt piecu minūšu laikā.

Nodrošiniet izciluklientu apkalpošanu.

Lielākā daļa klientu atzīmē, ka LiveAgent ir lielisks instruments klientu atbalstam un palīdz ietaupīt laiku, ātri un efektīvi sniedzot atbalstu. Tas piedāvā daudzas funkcijas un integrācijas, kas padara to par lielisku risinājumu dinamiskajiem tiešsaistes biznesiem par saprātīgu cenu. Tāpat ir uzsvērta arī tā ērtība un lietojamība.

Vai vēlaties pāriet no Olarka uz LiveAgent? Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un O2, nodrošinot pasaules līmeņa atbalstu.

Pārejat no Olark?

LiveAgent tiek atzīts par lielisku rīku klientu saziņai un atbalstam. Vairāki uzņēmumi ir atzinuši tā efektivitāti un pozitīvo ietekmi uz klientu apkalpošanu un pārdošanas apjomu. LiveAgent arī palīdz uzlabot atbilžu sniegšanas laiku un klientu apkalpošanas efektivitāti, kā arī sniedz profesionālu pieeju klientu atbalstam.

Uzlabojiet reklāmguvumu līmeni, pielāgojot klientu atbalsta stratēģijas aspektus, piemēram, īstenojot tiešraides tērzēšanu un nodrošinot atbalstu reāllaikā.

Palieliniet reklāmguvumu līmeni, izmantojot LiveAgent

Klienti vēlas labākus pakalpojumus un ir gatavi maksāt par tiem. Uzlabojot klientu atbalstu, reklāmguvums var palielināties par 11%. Optimizējiet piedāvājumu un vietni, lai piesaistītu vairāk klientu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x