Vērtība jebkurā nozarē

Uzziniet, kā LiveAgent uzlabo jūsu SaaS uzņēmumu.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas    
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7    
  • ✓ Neprasam kredītkarti    
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

4 un reizes;

Uzsveriet attiecības

Izveidojiet pozitīvu tēlu, kas liks klientiem runāt.

24%

Saīsiniet atbildes laiku

Uzlabojiet pirmo atbilžu reakcijas laiku ar automātisko pieteikumu pārvirzīšanu.

37%

Samaziniet pieteikumu apjomu

Samaziniet atbalsta pieteikumu plūsmu izmantojot zināšanu bāzi.

Industry background

Palīdzības dienesta programmatūra priekš SaaS

Paļaujieties uz LiveAgent, uzlabojiet savu SaaS uzņēmumu un samaziniet klientu kurnēšanas līmeni.

  • Badge for front runner in real estate CRM software

Noturiet kurnēšanu visu laiku zemākajā līmenī, izpildot visus servisa līmeņu līgumus un klientu vēlmes.

Nodrošiniet, lai jūsu klienti būtu apmierināti ar jūsu pakalpojumu, regulāri analizējot aģentu veiktspējas novērtējumus.

Nodrošiniet, lai neviena klienta ziņa nepaliktu neatbildēta, apkopojot visas tās no vairākiem kanāliem vienā iesūtnē.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Samaziniet kurnēšanu

Ātrā un precīza palīdzība var ievērojami ietekmēt klientu noturēšanu un kurnēšanas samazinājumu. Laiks šajā gadījumā ir ļoti svarīgs faktors. Reāla laika čats var palīdzēt atrisināt problēmas nekavējoties un noturēt klientus. Nav vajadzīgas nekādas prāta vētras par stratēģijām, kā to samazināt – tagad risinājums jums ir skaidri redzams.

decrease churn rate-illustration
Improve customer happiness illustration

Klientu apmierinātības uzlabošana

Jūsu biznesa panākumi ir atkarīgi no klientu apmierinātības. Nodrošiniet viņiem iespēju meklēt atbildes klientu portālā, sazinieties ar viņiem pa parastajiem e-pastiem un pabeidziet pārdošanu zvanot – viss vienuviet! Bonuss: varat novērtēt, cik apmierināti bija jūsu klienti, pateicoties atzinības/pamudinājumu sistēmai. 🙂

Esiet organizēti

Vairs nav vajadzīgas vairākas atsevišķas iesūtnes, atšķirīgs risinājums tiešsaistes čatam vai papildu pakalpojumu sniedzējs zvanu centram. Liveagent visus kanālus apkopo vienā paketē (arī sociālos tīklus) par ļoti izdevīgu cenu. Ieguldiet mazāk laika ikdienas uzdevumu vadīšanā, pateicoties automatizācijai, un koncentrējieties uz to, kas jums ir svarīgi – jūsu klientiem, uzņēmumu un izaugsmi.

stay organized - illustration

Ietaupiet ar LiveAgent

Analizējiet un salīdziniet LiveAgent ar dažādiem klientu atbalsta risinājumiem un izvēlieties ar jūsu nozarei visatbilstošākajām funkcijām un vislabāko cenu.

Vairāk nekā 21 000 uzņēmumu nevar būt kļūdījušies

Apskatiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes un noskaidrojiet, kā LiveAgent var palielināt jūsu klientu atbalstu un klientu apmierinātību.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Saistītie Raksti arSaaS
Izpētiet labākās tiešsaistes čata programmatūras piedāvājumu tirgū. Izvēlieties savai mājaslapai ideālu reāllaika čata programmatūru un paceliet savu klientu apkalpošanu nebijušos augstumos.

Tiešsaistes čata programmatūra

tawk.to ir labākā tiešsaistes čata programmatūra uzņēmumiem. To izmanto Adidas, Domino un Chevrolet. tawk.to ir bezmaksas, bet piedāvā arī profesionālu palīdzību par $1 stundā.

Palieliniet klientu piesaisti, izmantojot personalizētu daudzkanālu atbalstu. Atstājiet klientiem lielisku sajūtu ikreiz, kad viņi mijiedarbojas ar jūsu uzņēmumu.

Palieliniet iesaistīšanos, izmantojot LiveAgent

Izveidojiet pašapkalpošanās iespējas un sniedziet atbalstu klientiem visos atbalsta kanālos, lai piesaistītu klientus un personalizētu pieredzi.

Cīnieties ar grozu pamešanu un atgūstiet pircējus, izmantojot LiveAgent uzlabotās tiešsaistes tērzēšanas un automatizācijas funkcijas. Izmantojot LiveAgent, tas ir vienkārši.

Samazināt & amp; atgūt pamestos iepirkumu ratiņus

Piegādes norēķināšana ar reāllaika atbalstu samazina iepirkumu groza atmešanas līmeni un palielina reklāmguvumu, veicinot klientu uzticību veikalam.

LiveAgent apvieno lielisku tiešraides tērzēšanu, tiketingu un automatizāciju. Uzlabojiet savu mārketingu, izmantojot LiveAgent Helpdesk programmatūru.

Nepieciešams uzlabot savu mārketinga reputāciju?

LiveAgent ir populāra alternatīva Hiver, osTicket, Verloop, un Olark programmām, uzlabojot klientu apkalpošanu un pieņemamu cenu.

Vai jūsu klientiem nepieciešama palīdzība saistībā ar atvaļinājumiem un ceļojumiem? Jums nepieciešama atbilstošā programmatūra. Izmēģiniet LiveAgent, 14 dienas bez maksas, bez zemūdens akmeņiem.

Palīdzības dienesta programmatūra Ceļošanas nozarei

Tiešais čats būtiski uzlabo klientu apkalpošanu automašīnu tirdzniecības uzņēmumos, piedāvājot klientiem 24/7 saziņu ar uzņēmuma pārstāvjiem un ātrāku lēmumu pieņemšanas procesu. LiveAgent ir alternatīva LiveHelpNow, kas piedāvā labākus risinājumus e-pastu un datu organizācijai, izklājlapu atbalstu, stabilitāti un integrāciju ar citiem pakalpojumiem par pieņemamu cenu. Vairāki uzņēmumi izmēģinājuši citus palīdzības centrus un atzīst LiveAgent par lielisku rīku ar lielisku cenas/veiktspējas attiecību, klientu atbalstu un mobilo funkciju dēļ.

LiveAgent migrācija ir ļoti vienkārša, pateicoties iepriekš iestrādātajiem spraudņiem. LiveAgent ir pieejams 43 dažādās valodās, un tam ir valodai atbilstoši pielāgoti logrīki. LiveAgent piedāvā plānu, kas vienmēr būs pieejams bez maksas, kā arī trīs citus plānus par izdevīgu cenu.

Migrējiet datus uz LiveAgent

Piedāvājam LiveAgent ar reāllaika čata lietotni klientiem, lai saņemtu ziņas tiešsaistē un pēc darba laika. Ērti un pielāgojami klientu apkalpošanai.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju