Vērtība jebkurā nozarē

Uzziniet, kā LiveAgent uzlabo jūsu SaaS uzņēmumu.

  • ✓ Bez iestatīšanas maksas
  • ✓ Klientu apkalpošana visu diennakti
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

4 un reizes;

Uzsveriet attiecības

Izveidojiet pozitīvu tēlu, kas liks klientiem runāt.

24%

Saīsiniet atbildes laiku

Uzlabojiet pirmo atbilžu reakcijas laiku ar automātisko pieteikumu pārvirzīšanu.

37%

Samaziniet pieteikumu apjomu

Samaziniet atbalsta pieteikumu plūsmu izmantojot zināšanu bāzi.

Industry background

Palīdzības dienesta programmatūra priekš SaaS

Paļaujieties uz LiveAgent, uzlabojiet savu SaaS uzņēmumu un samaziniet klientu kurnēšanas līmeni.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

Noturiet kurnēšanu visu laiku zemākajā līmenī, izpildot visus servisa līmeņu līgumus un klientu vēlmes.

Nodrošiniet, lai jūsu klienti būtu apmierināti ar jūsu pakalpojumu, regulāri analizējot aģentu veiktspējas novērtējumus.

Nodrošiniet, lai neviena klienta ziņa nepaliktu neatbildēta, apkopojot visas tās no vairākiem kanāliem vienā iesūtnē.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Samaziniet kurnēšanu

Ātrā un precīza palīdzība var ievērojami ietekmēt klientu noturēšanu un kurnēšanas samazinājumu. Laiks šajā gadījumā ir ļoti svarīgs faktors. Reāla laika čats var palīdzēt atrisināt problēmas nekavējoties un noturēt klientus. Nav vajadzīgas nekādas prāta vētras par stratēģijām, kā to samazināt – tagad risinājums jums ir skaidri redzams.

decrease churn rate-illustration
Improve customer happiness illustration

Klientu apmierinātības uzlabošana

Jūsu biznesa panākumi ir atkarīgi no klientu apmierinātības. Nodrošiniet viņiem iespēju meklēt atbildes klientu portālā, sazinieties ar viņiem pa parastajiem e-pastiem un pabeidziet pārdošanu zvanot – viss vienuviet! Bonuss: varat novērtēt, cik apmierināti bija jūsu klienti, pateicoties atzinības/pamudinājumu sistēmai. 🙂

Esiet organizēti

Vairs nav vajadzīgas vairākas atsevišķas iesūtnes, atšķirīgs risinājums tiešsaistes čatam vai papildu pakalpojumu sniedzējs zvanu centram. Liveagent visus kanālus apkopo vienā paketē (arī sociālos tīklus) par ļoti izdevīgu cenu. Ieguldiet mazāk laika ikdienas uzdevumu vadīšanā, pateicoties automatizācijai, un koncentrējieties uz to, kas jums ir svarīgi – jūsu klientiem, uzņēmumu un izaugsmi.

Saas zvanu centra risinājumi spēj apmierināt dažādas uzņēmuma vajadzības, tostarp analīzi, aprēķinus, glabāšanu un saziņu. Izmantojot SaaS pakalpojumu modeļus, lietotājam nav jāinstalē vai jāpārvalda programmatūras infrastruktūra. Pakalpojumu sniedzējs vienkārši nodrošina lietotājiem piekļuvi SaaS lietotnēm caur internettīklu.

stay organized - illustration

Ietaupiet ar LiveAgent

Analizējiet un salīdziniet LiveAgent ar dažādiem klientu atbalsta risinājumiem un izvēlieties ar jūsu nozarei visatbilstošākajām funkcijām un vislabāko cenu.

Vairāk nekā 21 000 uzņēmumu nevar būt kļūdījušies

Apskatiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes un noskaidrojiet, kā LiveAgent var palielināt jūsu klientu atbalstu un klientu apmierinātību.

Saistītie Raksti arSaaS
Čatboti ir populārs klientu apkalpošanas rīks klientu apmierinātības uzlabošanai. Vai tie patiešām palīdz uzlabot klientu apkalpošanu?

Kā čatboti var uzlabot klientu apkalpošanu?

LiveAgent ir risinājums klientu apkalpošanai, kas uzlabo pieredzi, piedāvā daudzkanālu klientu piesaisti, veicina zīmola attīstību un samazina neapmierinātību. Tomēr čatboti var būt ierobežoti pieņemt lēmumus un kļūdīties, tāpēc svarīgi ir izvēlēties piemērotu pakalpojumu sniedzēju.

Pievērsiet savu klientu uzmanību, ievērojami samazinot viņu operatīvos uzdevumus ar LiveAgent - programmatūru, kas ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. gadā.

Palīdzības dienesta programmatūra aģentūrām

Ieviešot klientu apkalpošanas programmatūru, Jūsu uzņēmums var veiksmīgi palielināt darbības apjomu un uzlabot klientu apmierinātību, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu un daudzkanālu risinājumus. Uzziniet vairāk par LiveAgent!

Lielisks klientu serviss sākas ar labāko Palīdzības Dienesta programmatūru. Izmēģiniet LiveAgent 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu un paieliniet lojalitāti un pārdošanu ar klientu portāla programmatūru.

Samaziniet izmaksas ar klientu portāla programmatūru

LiveAgent ir palīdzības un klientu apkalpošanas programmatūra, kas uzlabo mārketingu un atbalstu plašā valodu klāstā, piedāvājot ātrus, personalizētus pakalpojumus. Tas arī samazina iepirkumu groza atmešanas līmeni un palielina reklāmguvumu, veicinot klientu uzticību veikalam. Integrējamība un multivalodu atbalsts padara to par efektīvu risinājumu izglītības iestādēm un NVO.

LiveAgent nodrošina koplietojamu uzņēmuma iesūtni, kas ļauj darbiniekiem sadalīt nepieejamo aģentu darba slodzi. Lasiet par klientu panākumu programmatūras priekšrocībām.

Nodrošiniet labklājībuar Klientu panākumu programmatūru

LiveAgent ir daudzvalodu klientu apkalpošanas programmatūra ar vairāk nekā 40 valodām, ļaujot klientiem sazināties savā dzimtajā valodā un pielāgot atbilstoši uzņēmuma vajadzībām. Tas piedāvā arī vairākas funkcijas, lai uzlabotu klientu mijiedarbību.

Izejošo zvanu centra programmatūra ļauj veikt izejošos zvanus potenciālajiem, galvenajiem vai esošajiem klientiem. Izejošos zvanus var veikt dažādu iemeslu dēļ, piemēram, proaktīvi atbalstot klientus, veicot savstarpēju vai augšupejošu pārdošanu esošajiem klientiem, veicot aptaujas, izpēti utt.

Racionalizējiet izejošo saziņu ar klientiem

LiveAgent ir daudzkanālu klientu apkalpošanas risinājums, kas uzlabo klientu apkalpošanu, veicina zīmola attīstību un samazina neapmierinātību. Piedāvājot daudzvalodu atbalstu, personalizētus pakalpojumus un sociālo mediju integrāciju, LiveAgent palīdz pārvērst potenciālos klientus par pircējiem. Uzzināt vairāk par šo programmatūru un tās funkcijām.

Cīnieties ar grozu pamešanu un atgūstiet pircējus, izmantojot LiveAgent uzlabotās tiešsaistes tērzēšanas un automatizācijas funkcijas. Izmantojot LiveAgent, tas ir vienkārši.

Samazināt & amp; atgūt pamestos iepirkumu ratiņus

LiveAgent piedāvā lielisku tiešraides tērzēšanu, tiketingu un automatizāciju, kas sniedz izcilu atbalstu klientiem visos atbalsta kanālos. Turklāt, LiveAgent nodrošina visu kanālu atbalstu, papildus reāllaika atbalsta nodrošināšanai, un piedāvā efektivitātes uzlabojumus, multivalodu atbalstu un daudzām integrācijām, lai uzlabotu klientu apkalpošanu. Uzziniet vairāk par LiveAgent!

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x