Vērtība jebkurā nozarē

Uzziniet, kā LiveAgent var uzlabot Jūsu hostinga biznesu.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas    
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7    
  • ✓ Neprasam kredītkarti    
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

4 un reizes;

Uzsveriet attiecības

Izveidojiet pozitīvu tēlu, kas liks klientiem runāt.

24%

Saīsiniet atbildes laiku

Uzlabojiet pirmo atbilžu reakcijas laiku ar automātisko pieteikumu pārvirzīšanu.

37%

Samaziniet pieteikumu apjomu

Samaziniet atbalsta pieteikumu plūsmu izmantojot zināšanu bāzi.

Industry background

Palīdzības dienesta programmatūra hostinga nozarei

Padariet pilnīgāku savu klātbūtni digitālajā pasaulē ar LiveAgent palīdzību un nodrošiniet augstākā līmeņa klientu apkalpošanu.

  • Badge for front runner in real estate CRM software

Samaziniet ienākošo atbalsta pieteikumu skaitu, nodrošinot visaptverošu atbalsta portālu, kas pieejams 24/7/365.

Aizsargājiet klienta datus, izmantojot mūsdienīgus drošības pasākumus, tostarp HTTPS šifrēšanu, DDoS mazināšanu un citus.

Piesaistiet jaunus klientus un palieliniet klientu noturību, sniedzot neaizmirstamu pieredzi, kas rada pozitīvas mutvārdu atsauksmes.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Esiet vienmēr pieejami un tiešsaistē

Hostings un serveru uzturēšana prasa daudz uzmanības un uzmanības, tāpat kā klienti. Viena un vienkārša kļūda var radīt daudz problēmu infrastruktūrai un arī jūsu panākumiem. Informējiet klientus nekavējoties ar tiešsaistes čata palīdzību un nodrošiniet tiem atbilstošo risinājumu viņu vajadzībām.

be always available - illustration
lower support load - illustration

Samaziniet atbalsta noslogojumu

Jautājumi, pieprasījumi, neskaidrības, uzziņas… Jūsu klientiem ir dažādas problēmas, un tās ir jāatrisina. Izveidojiet savu klientu portālu, kas ir saistīts ar zināšanu bāzi un biežāk uzdotajiem jautājumiem, un sniedziet saviem klientiem iespēju meklēt atbildes patstāvīgi. Līdz ar to jūsu atbalsta aģenti var koncentrēties uz atsevišķiem aspektiem, kā arī sniegt personiskāku palīdzību.

Kombinējiet vairākus kanālus

Nojauciet kanālu robežas, ko klients izmanto, lai sazinātos ar jums. Darba laikā sāciet risināt problēmu, izmantojot tiešsaistes čatu, vakaros turpiniet pieteikuma risināšanu un nākamo dienu pabeidziet ar zvanu. Viss no viena un tā paša paneļa- jauki un kārtīgi. Un vērojiet, kā pieaug ienākumi.

combine multiple channels - illustration

Ietaupiet ar LiveAgent

Analizējiet un salīdziniet LiveAgent ar dažādiem klientu atbalsta risinājumiem un izvēlieties ar jūsu nozarei visatbilstošākajām funkcijām un vislabāko cenu.

Vairāk nekā 21 000 uzņēmumu nevar būt kļūdījušies

Palasiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes un noskaidrojiet, kā LiveAgent var palielināt jūsu klientu atbalstu un klientu labsajūtu.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte

FAQ

“Kas

“Palīdzības

“Kāpēc

“Klientu

“Kā

“Ieguvumi

Related Articles to Hostings
Liveagent pašlaik piedāvā migrēšanas spraudni Freshcaller, kas palīdzēs importēt palīdzības pieteikumus. Saņemiet bezmaksas datu migrāciju jau šodien.

Migrējat no Freshcaller uz LiveAgent?

Šajā tekstā tiek aprakstīta programmatūra, kas piedāvā dažādas funkcijas, kā piemēram, reāllaika čatu, atskaites un analīzes, pašapkalpošanās portālus, sociālo mediju integrāciju, pieteikumu un darba plūsmu pārvaldību, zvanu centra un e-pasta pārvaldību, kā arī veiktspējas un zināšanu bāzes pārvaldību. Salīdzinot ar citām programmatūrām, šī saņem augstus vērtējumus gan par lietošanas ērtumu, klientu servisu, kā arī vērtību. Cena aģentam mēnesī ir salīdzinoši zema, bet piedāvā arī brīdinājumus, eskalācijas, automātisku pārvirzīšanu un gaidīšanas rindu pārvaldību. Tiek piedāvāts arī veiktspējas mērījumi, lai sekotu līdzi savu vietnes apmeklētāju uzvedībai.

Līdztekus izcilu būvju un konstrukciju celtniecībai variet izveidot arī lojālu klientu bāzi. Uzziniet, kā izmantot LiveAgent iespējas.

Palīdzības dienesta programmatūra nekustamā īpašuma nozarei

LiveAgent piedāvā bezmaksas demonstrāciju, lai jūs varētu uzzināt, kā veicināt savu uzņēmuma panākumus ar to. Tas piedāvā daudz pakalpojumu, integrācijas, funkcijas un atbild uz jautājumiem par cenām un citiem aspektiem. Pierakstieties uz demonstrāciju, lai uzzinātu, kura pakete ir piemērotākā jūsu biznesa mērķiem un kā LiveAgent var palīdzēt jums un jūsu klientiem atrisināt problēmas un sasniegt mērķus.

LiveAgent apvieno lielisku tiešraides tērzēšanu, tiketingu un automatizāciju. Uzlabojiet savu mārketingu, izmantojot LiveAgent Helpdesk programmatūru.

Nepieciešams uzlabot savu mārketinga reputāciju?

LiveAgent programmatūra piedāvā 43 dažādu valodu tulkojumus un valodai pielāgojamus logrīkus, kas palīdz neļaut svešvalodām radīt barjeru starp klientiem un biznesu. Lietotne piedāvā iespēju atrisināt, pārsūtīt biļetes un tērzēšanu un atbildēt uz tām jebkurā vietā atrodoties. LiveAgent ir pieejams vietnē App Store un Google Play veikalā.

Liveagent labi atbilst izklaides industrijas vajadzībām, piedāvājot tiešsaistes čatu, kas nodrošina ātru palīdzību tiešsaistē .

Palīdzības dienesta programmatūra izklaides nozarei

LiveAgent piedāvā praktisku WYSIWYG redaktoru, ar ko var pielāgot tiešsaistes čata logrīkus un klientu atbalsta portālus sava zīmola estētikai. Lai uzlabotu aģentu veiktspēju, ir iespēja pārraudzīt reālos datus un pielāgot izmaiņas, kā arī piesaistīt jaunus klientus, lai palielinātu ienākumus. Topiet apbalvots par izcilu klientu atbalstu, kas sniedz pozitīvas mutvārdu atsauksmes. LiveAgent ir ideāls risinājums izklaides industrijai.

LiveAgent migrācija ir ļoti vienkārša, pateicoties iepriekš iestrādātajiem spraudņiem. LiveAgent ir pieejams 43 dažādās valodās, un tam ir valodai atbilstoši pielāgoti logrīki. LiveAgent piedāvā plānu, kas vienmēr būs pieejams bez maksas, kā arī trīs citus plānus par izdevīgu cenu.

Migrējiet datus uz LiveAgent

LiveAgent ir e-pasta plūsmas organizēšanas un tiešsaistes tērzēšanas rīks, kuru daudzi uzņēmumi priecājas izmantot. Cenas un veiktspējas attiecība, lietotāja draudzīgums, plašas funkcijas un lieliska atbalsta komanda ir galvenie iemesli, kāpēc uzņēmumi pāriet uz LiveAgent no citām atbalsta sistēmām, piemēram, ZenDesk. Integrācijas ar sociālajiem tīkliem un mobilo funkciju pakalpojumi ir arī ievērojami uzlaboti, padarot to par labu izvēli maziem uzņēmumiem.

Vai meklējat lielisku palīdzības dienesta programmatūru savam Mārketinga un Telekomunikāciju uzņēmumam? Jūsu meklējumi ir galā, paskatieties, ko piedāvā LiveAgent.

Palīdzības dienesta programmatūra Mārketinga nozarei

Reāllaika čata ievietošana vietnē varā uzlabot reklāmguvumu, veidot lojālāku klientu bāzi un paplašināt biznesu. Ir svarīgi nodrošināt cilvēcisku kontaktu un sniegt klientiem izvēles iespējas. LiveAgent ir piemērots marketologiem.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju