Vērtība jebkurā nozarē

Uzziniet, kā LiveAgent var uzlabot Jūsu hostinga biznesu.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas    
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7    
  • ✓ Neprasam kredītkarti    
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

4 un reizes;

Uzsveriet attiecības

Izveidojiet pozitīvu tēlu, kas liks klientiem runāt.

24%

Saīsiniet atbildes laiku

Uzlabojiet pirmo atbilžu reakcijas laiku ar automātisko pieteikumu pārvirzīšanu.

37%

Samaziniet pieteikumu apjomu

Samaziniet atbalsta pieteikumu plūsmu izmantojot zināšanu bāzi.

Industry background

Palīdzības dienesta programmatūra hostinga nozarei

Padariet pilnīgāku savu klātbūtni digitālajā pasaulē ar LiveAgent palīdzību un nodrošiniet augstākā līmeņa klientu apkalpošanu.

  • Badge for front runner in real estate CRM software

Samaziniet ienākošo atbalsta pieteikumu skaitu, nodrošinot visaptverošu atbalsta portālu, kas pieejams 24/7/365.

Aizsargājiet klienta datus, izmantojot mūsdienīgus drošības pasākumus, tostarp HTTPS šifrēšanu, DDoS mazināšanu un citus.

Piesaistiet jaunus klientus un palieliniet klientu noturību, sniedzot neaizmirstamu pieredzi, kas rada pozitīvas mutvārdu atsauksmes.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Esiet vienmēr pieejami un tiešsaistē

Hostings un serveru uzturēšana prasa daudz uzmanības un uzmanības, tāpat kā klienti. Viena un vienkārša kļūda var radīt daudz problēmu infrastruktūrai un arī jūsu panākumiem. Informējiet klientus nekavējoties ar tiešsaistes čata palīdzību un nodrošiniet tiem atbilstošo risinājumu viņu vajadzībām.

be always available - illustration
lower support load - illustration

Samaziniet atbalsta noslogojumu

Jautājumi, pieprasījumi, neskaidrības, uzziņas… Jūsu klientiem ir dažādas problēmas, un tās ir jāatrisina. Izveidojiet savu klientu portālu, kas ir saistīts ar zināšanu bāzi un biežāk uzdotajiem jautājumiem, un sniedziet saviem klientiem iespēju meklēt atbildes patstāvīgi. Līdz ar to jūsu atbalsta aģenti var koncentrēties uz atsevišķiem aspektiem, kā arī sniegt personiskāku palīdzību.

Kombinējiet vairākus kanālus

Nojauciet kanālu robežas, ko klients izmanto, lai sazinātos ar jums. Darba laikā sāciet risināt problēmu, izmantojot tiešsaistes čatu, vakaros turpiniet pieteikuma risināšanu un nākamo dienu pabeidziet ar zvanu. Viss no viena un tā paša paneļa- jauki un kārtīgi. Un vērojiet, kā pieaug ienākumi.

combine multiple channels - illustration

Ietaupiet ar LiveAgent

Analizējiet un salīdziniet LiveAgent ar dažādiem klientu atbalsta risinājumiem un izvēlieties ar jūsu nozarei visatbilstošākajām funkcijām un vislabāko cenu.

Vairāk nekā 21 000 uzņēmumu nevar būt kļūdījušies

Palasiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes un noskaidrojiet, kā LiveAgent var palielināt jūsu klientu atbalstu un klientu labsajūtu.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Saistītie Raksti arHostings
Izpētiet labākās tiešsaistes čata programmatūras piedāvājumu tirgū. Izvēlieties savai mājaslapai ideālu reāllaika čata programmatūru un paceliet savu klientu apkalpošanu nebijušos augstumos.

Tiešsaistes čata programmatūra

tawk.to ir labākā tiešsaistes čata programmatūra uzņēmumiem. To izmanto Adidas, Domino un Chevrolet. tawk.to ir bezmaksas, bet piedāvā arī profesionālu palīdzību par $1 stundā.

LiveAgent piedāvā uzlabotas iebūvētas funkcijas, kas palīdz ātri un efektīvi pārvaldīt klientu pieprasījumus no vienas koplietotas pastkastes.

Labākā koplietotā pastkaste pilsētā

Koplietojama pastkaste uzlabo klientu apmierinātību, reklāmguvumu un ieņēmumus, sniedzot ātrus, personalizētus pakalpojumus, ko var izmantot vairāki aģenti, uzlabojot produktivitāti un drošību.

Palieliniet klientu piesaisti, izmantojot personalizētu daudzkanālu atbalstu. Atstājiet klientiem lielisku sajūtu ikreiz, kad viņi mijiedarbojas ar jūsu uzņēmumu.

Palieliniet iesaistīšanos, izmantojot LiveAgent

Izveidojiet pašapkalpošanās iespējas un sniedziet atbalstu klientiem visos atbalsta kanālos, lai piesaistītu klientus un personalizētu pieredzi.

LiveAgent apvieno lielisku tiešraides tērzēšanu, tiketingu un automatizāciju. Uzlabojiet savu mārketingu, izmantojot LiveAgent Helpdesk programmatūru.

Nepieciešams uzlabot savu mārketinga reputāciju?

LiveAgent ir populāra alternatīva Hiver, osTicket, Verloop, un Olark programmām, uzlabojot klientu apkalpošanu un pieņemamu cenu.

Vai jūsu klientiem nepieciešama palīdzība saistībā ar atvaļinājumiem un ceļojumiem? Jums nepieciešama atbilstošā programmatūra. Izmēģiniet LiveAgent, 14 dienas bez maksas, bez zemūdens akmeņiem.

Palīdzības dienesta programmatūra Ceļošanas nozarei

Tiešais čats būtiski uzlabo klientu apkalpošanu automašīnu tirdzniecības uzņēmumos, piedāvājot klientiem 24/7 saziņu ar uzņēmuma pārstāvjiem un ātrāku lēmumu pieņemšanas procesu. LiveAgent ir alternatīva LiveHelpNow, kas piedāvā labākus risinājumus e-pastu un datu organizācijai, izklājlapu atbalstu, stabilitāti un integrāciju ar citiem pakalpojumiem par pieņemamu cenu. Vairāki uzņēmumi izmēģinājuši citus palīdzības centrus un atzīst LiveAgent par lielisku rīku ar lielisku cenas/veiktspējas attiecību, klientu atbalstu un mobilo funkciju dēļ.

LiveAgent migrācija ir ļoti vienkārša, pateicoties iepriekš iestrādātajiem spraudņiem. LiveAgent ir pieejams 43 dažādās valodās, un tam ir valodai atbilstoši pielāgoti logrīki. LiveAgent piedāvā plānu, kas vienmēr būs pieejams bez maksas, kā arī trīs citus plānus par izdevīgu cenu.

Migrējiet datus uz LiveAgent

Piedāvājam LiveAgent ar reāllaika čata lietotni klientiem, lai saņemtu ziņas tiešsaistē un pēc darba laika. Ērti un pielāgojami klientu apkalpošanai.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju