Bigcommerce

Lai aktivizētu Bigcommerce integrāciju, piesakieties savā LiveAgent kontā.

  • Noklikšķiniet uz Konfigurācijas
  • Noklikšķiniet uz Sistēma
  • Noklikšķiniet uz Spraudņi
  • Sameklējiet Bigcommerce
  • Lai aktivizētu spraudni, noklikšķiniet uz slīdņa.

Kā Bigcommerce vietnei pievienot tiešsaistes tērzēšanas pogu

  • Bigcommerce administratora panelī dodieties uz Veikala vitrīna > Kājenes skripti un ielīmējiet (Ctrl + V) HTML kodu jebkurā vietā tukšā vietā kājenes redaktora ailē. Ja kājenē jau ir kāds skripts, ielīmējiet HTML kodu zem esošā skripta, kā atdalītāju izmantojot vienu tukšu rindu.
  • Dodieties uz veikala tīmekļa vietni, atsvaidziniet to, un tērzēšanas poga ir gatava.

Kas ir Bigcommerce?

Tas ir labākais e-komercijas programmatūras risinājums, kas nodrošina visu, kas nepieciešams, lai veiktu pārdošanu tiešsaistē. Apmeklējiet BigCommerce tīmekļa vietni, izmēģiniet to bez maksas un uzziniet, kā tas ir palīdzējis tūkstošiem lietotāju pārdot vairāk.

Kā Jūs to varat izmantot?

Sāciet nodrošināt lielisku klientu atbalstu, ievietojot tiešsaistes tērzēšanas pogu savā Bigcommerce veikalā.

Frequently asked questions

Kas ir BigCommerce platforma?

BigCommerce ir platforma, kurā bez piepūles varat izveidot funkcionējošu tiešsaistes veikalu. Bigcommerce nodrošina dažādas funkcijas, kas palīdz viegli pārvaldīt e-komercijas veikalus pat iesācējiem. 

Kā Jūs varat integrēt Bigcommerce vietni ar LiveAgent?

1. Piesakieties savā LiveAgent kontā

2. Dodieties uz Konfigurēšana -> Sistēma -> Spraudņi

3. Aktivizējiet Bigcommerce

4. Izveidojiet/pielāgojiet tiešsaistes tērzēšanas pogu, pamatojoties uz savām vēlmēm

5. Kopējiet HTML kodu

6. Ievietojiet kodu savā Bigcommerce tīmekļa vietnē

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
Integrējiet Fortune3 ar LiveAgent. Ar Fortune3 Jūs varat izveidot savu tiešsaistes veikalu, un tas piedāvā labākos risinājumus, lai pārdotu savus produktus tiešsaistē.

Fortune 3

Live Agent piedāvā personalizētu un zinošu klientu atbalstu visos kanālos, kas palīdz palielināt pārdošanas apjomus un gūt lielākus ieņēmumus. Uzņēmumi var izmēģināt bezmaksas 7 vai 30 dienu periodu. Live Agent ir izvēlēta kā labākā tiešsaistes čata programmatūra Shopify veikaliem.

Vai LiveAgent vietnē meklējat konkrētu tīmekļa lapu? Lūdzu, aplūkojiet mūsu vietnes karti, lai ātri atrastu meklēto informāciju.

Vietnes karte

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā dažādas funkcijas, tostarp VoIP tālruņa sistēmas, ienākošo zvanu centra un sūdzību pārvaldības sistēmu. Uzņēmums piedāvā arī e-pasta pārvaldības programmatūru un pircēju portāla programmatūru. Pieejama arī bezmaksas demonstrācija un cenas ir atkarīgas no izvēlētajiem pakalpojumiem.

Mēs esam sagatavojuši detalizētu ceļvedi, kas palīdzēs jums atrast labākās platformas, lai uzstartētu jūsu jaunuzņēmumu.

Jaunuzņēmumu iesūtīšanas katalogu kontrolsaraksts

Piedāvā digitālo produktu un tiešsaistes uzņēmumu darījumus, tostarp popularizē LiveAgent. Var pievienot savus produktus sarakstam ar pamatinformāciju un papildus attēliem. Atlaides tiek veidotas ar URL kodiem. Ieteicams pievienoties sarakstiem kā AlternativeTo, ResellerRatings, StackShare un e27. ActiveSearchResults ir neatkarīga interneta meklētājprogramma.

Pārvērtiet vairāk tīmekļa vietnes skatītājus par maksājošiem klientiem ar LiveAgent e-komercijas palīdzību. Mūsu tiešsaistes čata logrīks ir vienkārši lietojams un sniedz labus rezultātus.

E-komercija

LiveAgent ir lietotne, kas palīdz uzņēmumiem uzlabot klientu apkalpošanas procesu. Tā piedāvā integrācijas ar daudzām citām programmatūrām, kā arī uzņēmumu datu migrāciju. LiveAgent piedāvājuma pieprasījums un bezmaksas trials. Tajā ir arī dažādi funkciju uzlabojumi, tādi kā uzņēmuma portāls un VoIP partneru programma. Tās sociālie tīkli un emuārs nodrošina pieredzes un zināšanu kopīgošanu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju