Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

E-komercija

Ja esat nolēmis sākt pārdot savus produktus vai pakalpojumus tiešsaistē un nolēmis izveidot savu interneta veikalu, LiveAgent ļoti labi saskan ar visām lietām, kas saistītas ar e-komerciju.

Ikvienam labam interneta veikalam būtu jāsniedz saviem klientiem atbalsts. Klientiem var rasties jautājumi par problēmām, kas saistītas ar viņu precēm vai pakalpojumiem, bet vēl svarīgāk – par produkta pozitīvajām un negatīvajām īpašībām. Šeit parādaties jūs un varat viņus pārliecināt iegādāties jūsu produktus.

Liveagent var palīdzēt pacelt e-komercijas tīmekļa vietni nākamajā līmenī. Pārvērtiet tīmekļa vietnes apmeklētājus par maksājošiem klientiem, sniedziet viņiem padomus un palīdziet izlemt par jūsu produktu iegādi, un tas viss tieši no jūsu informācijas paneļa.

Tiešsaistes čats ir viens no ātrākajiem veidiem, kā klienti var jūs sasniegt tieši no jūsu tīmekļa vietnes. Viens no iemesliem, kāpēc LiveAgent ir lielisks risinājums jūsu e-komercijas tīmekļa vietnei, ir mūsu jaudīgais un ātrais tiešsaistes čata logrīks. Tas ir visātrākais tirgū, un tas var atnest vairāk maksājošus klientus.

Don’t have a CMS?

No problem! LiveAgent offers a powerful knowledge base that’s equipped with a WYSIWYG editor. Try it today for free. No credit card required.

Start free 14-day trial

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju