Tiešsaistes videočats

Ka ir Tiešsaistes videočats?

Tiešsaistes videočats ir LiveAgent līdzeklis, kas ļauj sazināties ar klientiem, izmantojot iebūvētu Tiešsaistes čatu ar videoattēlu. Tas ir saistīts ar pārlūkprogrammu, tāpēc nav nepieciešams lejupielādēt papildus trešās puses lietojumprogrammas. Kā norāda līzekļa nosaukums, jūs varat nosūtīt ziņas un pielikumus, izmantojot čatu, kamēr esiet ar klientu videočata logā. Tas atvieglo problēmu risināšanu, jo viss tiek darīts reāllaikā.

Kādas ir Tiešsaistes videočata lietošanas priekšrocības?

Palīdzības sniegšana, izmantojot Tiešsaistes videozvanus, var uzlabot jūsu klientu apkalpošanas apmierinātību, jo tas var padarīt visu vieglāk izprotamu un vienlaikus nodrošināt unikālu personisku noskaņu jūsu pakalpojumam. Tiešsaistes čata video saziņas izmantošana ir ļoti noderīga, ja klientam ir nepieciešama ļoti tehniska palīdzība, un viņam ir nepieciešama pavadība soli pa solim. Lai uzzinātu vairāk par Tiešsaistes videočatu, skatiet šo saiti.

Kā es varu veikt Tiešsaistes videočatu ar klientu?

Pateicoties LiveAgent uzlabotajai tiešsaistes čata funkcijai, jūs varat jūsu vietnē ievietot videozvana logrīku/pogu. Tas darbojas tieši tāpat, kā tiešsaistes čata poga — klients noklikšķina uz pogas un gaida savienojumu ar klientu atbalsta pārstāvi.

Kas ir tiešsaistes čats?

Tiešsaistes čats ir saziņas rīks, kas ļauj palīdzēt klientiem un tīmekļa vietņu apmeklētājiem reāllaikā. Ievietojot tiešsaistes čata pogu savā tīmekļa vietnē, jūs saviem klientiem sniedzat iespēju sazināties ātrāk ar jums, jo tiešsaistes čata saziņa būtībā ir tūlītēja salīdzinājumā ar e-pastu vai citiem saziņas kanāliem. Lai uzzinātu vairāk par tiešsaistes čatu un tās priekšrocībām, skatiet šo saiti.

Frequently asked questions

Kas ir Tiešsaistes videočats?

Tiešsaistes videočats ir reāllaika saruna, izmantojot video funkciju, ar tīmekļa kameras un videočata programmatūras palīdzību. Tos darbina, izmantojot datoru vai mobilās ierīces. Tas ļauj ātri sazināties starp klientu un klientu apkalpošanas aģentu.

Kādas ir Tiešsaistes videočata priekšrocības?

Tiešsaistes videočata priekšrocības ir, vispirms reāllaika klientu apkalpošana, bet arī būtisks uzlabojums klientu apkalpošanā, un arī, sejas un acu kontakts nozīmē ātrāku problēmu apzināšanu, spēju labāk saprast, ar ko klients cīnās, kā arī labākas attiecības ar klientiem.

Kāpēc Tiešsaistes videočats ir svarīgs?

Tiešsaistes videočats ir svarīgs uzņēmumam, jo nodrošina lielāku klientu apmierinātību ar klientu apkalpošanas līmeni. Tas ir ērti, jo ļauj sazināties reāllaikā, bet tā ir arī pilnīgāka komunikācija, nekā tikai rakstot vai zvanot. Tas ļauj palielināt pirkumus ar nelielām izmaksām.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Expert note

Tiešsaistes videočats ir lielisks veids, kā uzlabot klientu apkalpošanas pieredzi, uzsverot personisko pieeju un efektīvu problēmu risināšanu.

Andrej Saxon
Andrej Saxon
Sales manager
Liveagent labi atbilst izklaides industrijas vajadzībām, piedāvājot tiešsaistes čatu, kas nodrošina ātru palīdzību tiešsaistē .

Palīdzības dienesta programmatūra izklaides nozarei

LiveAgent piedāvā praktisku WYSIWYG redaktoru, ar ko var pielāgot tiešsaistes čata logrīkus un klientu atbalsta portālus sava zīmola estētikai. Lai uzlabotu aģentu veiktspēju, ir iespēja pārraudzīt reālos datus un pielāgot izmaiņas, kā arī piesaistīt jaunus klientus, lai palielinātu ienākumus. Topiet apbalvots par izcilu klientu atbalstu, kas sniedz pozitīvas mutvārdu atsauksmes. LiveAgent ir ideāls risinājums izklaides industrijai.

Līdztekus izcilu būvju un konstrukciju celtniecībai variet izveidot arī lojālu klientu bāzi. Uzziniet, kā izmantot LiveAgent iespējas.

Palīdzības dienesta programmatūra nekustamā īpašuma nozarei

LiveAgent piedāvā bezmaksas demonstrāciju, lai jūs varētu uzzināt, kā veicināt savu uzņēmuma panākumus ar to. Tas piedāvā daudz pakalpojumu, integrācijas, funkcijas un atbild uz jautājumiem par cenām un citiem aspektiem. Pierakstieties uz demonstrāciju, lai uzzinātu, kura pakete ir piemērotākā jūsu biznesa mērķiem un kā LiveAgent var palīdzēt jums un jūsu klientiem atrisināt problēmas un sasniegt mērķus.

Autorūpniecības nozares LiveAgent piedāvā neskaitāmi daudz iespēju sazināties ar uzticamiem klientiem, izmantojot jaudīgus rīkus un funkcijas.

Palīdzības dienesta programmatūra autorūpniecībai

Šajā tekstā tiek uzsvērts, ka tiešais čats ir lielisks veids, kā uzlabot klientu apkalpošanu automašīnu tirdzniecības uzņēmumos. Tas ļauj klientiem sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem 24/7 un paātrina lēmumu pieņemšanas procesu. Ieteicams reģistrēties bezmaksas demonstrācijai, lai uzzinātu vairāk par LiveAgent sniegtajiem uzņēmējdarbības risinājumiem.

LiveAgent is a help desk solution that connects multiple channels in one interface. Find out more about LiveAgent and its business/industry benefits.

Pierakstīties uz demonstrāciju

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā pašapkalpošanās, ienākošo zvanu centra, un sūdzību pārvaldības sistēmas. Tas piedāvā daudzas funkcijas, integrācijas, un cenas ir pieejamas. Uzņēmums arī piedāvā atbalstu, migrāciju, un partnerības programmu. Visbeidzot, uzņēmums ir dibināts 2004. gadā un piedāvā vietnes drošību un privātumu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju