Tiešsaistes videočats

Ka ir Tiešsaistes videočats?

Tiešsaistes videočats ir LiveAgent līdzeklis, kas ļauj sazināties ar klientiem, izmantojot iebūvētu Tiešsaistes čatu ar videoattēlu. Tas ir saistīts ar pārlūkprogrammu, tāpēc nav nepieciešams lejupielādēt papildus trešās puses lietojumprogrammas. Kā norāda līzekļa nosaukums, jūs varat nosūtīt ziņas un pielikumus, izmantojot čatu, kamēr esiet ar klientu videočata logā. Tas atvieglo problēmu risināšanu, jo viss tiek darīts reāllaikā.

Kādas ir Tiešsaistes videočata lietošanas priekšrocības?

Palīdzības sniegšana, izmantojot Tiešsaistes videozvanus, var uzlabot jūsu klientu apkalpošanas apmierinātību, jo tas var padarīt visu vieglāk izprotamu un vienlaikus nodrošināt unikālu personisku noskaņu jūsu pakalpojumam. Tiešsaistes čata video saziņas izmantošana ir ļoti noderīga, ja klientam ir nepieciešama ļoti tehniska palīdzība, un viņam ir nepieciešama pavadība soli pa solim. Lai uzzinātu vairāk par Tiešsaistes videočatu, skatiet šo saiti.

Kā es varu veikt Tiešsaistes videočatu ar klientu?

Pateicoties LiveAgent uzlabotajai tiešsaistes čata funkcijai, jūs varat jūsu vietnē ievietot videozvana logrīku/pogu. Tas darbojas tieši tāpat, kā tiešsaistes čata poga — klients noklikšķina uz pogas un gaida savienojumu ar klientu atbalsta pārstāvi.

Kas ir tiešsaistes čats?

Tiešsaistes čats ir saziņas rīks, kas ļauj palīdzēt klientiem un tīmekļa vietņu apmeklētājiem reāllaikā. Ievietojot tiešsaistes čata pogu savā tīmekļa vietnē, jūs saviem klientiem sniedzat iespēju sazināties ātrāk ar jums, jo tiešsaistes čata saziņa būtībā ir tūlītēja salīdzinājumā ar e-pastu vai citiem saziņas kanāliem. Lai uzzinātu vairāk par tiešsaistes čatu un tās priekšrocībām, skatiet šo saiti.

Frequently asked questions

Kas ir Tiešsaistes videočats?

Tiešsaistes videočats ir reāllaika saruna, izmantojot video funkciju, ar tīmekļa kameras un videočata programmatūras palīdzību. Tos darbina, izmantojot datoru vai mobilās ierīces. Tas ļauj ātri sazināties starp klientu un klientu apkalpošanas aģentu.

Kādas ir Tiešsaistes videočata priekšrocības?

Tiešsaistes videočata priekšrocības ir, vispirms reāllaika klientu apkalpošana, bet arī būtisks uzlabojums klientu apkalpošanā, un arī, sejas un acu kontakts nozīmē ātrāku problēmu apzināšanu, spēju labāk saprast, ar ko klients cīnās, kā arī labākas attiecības ar klientiem.

Kāpēc Tiešsaistes videočats ir svarīgs?

Tiešsaistes videočats ir svarīgs uzņēmumam, jo nodrošina lielāku klientu apmierinātību ar klientu apkalpošanas līmeni. Tas ir ērti, jo ļauj sazināties reāllaikā, bet tā ir arī pilnīgāka komunikācija, nekā tikai rakstot vai zvanot. Tas ļauj palielināt pirkumus ar nelielām izmaksām.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju