Odoo zināšanu bāzes apskats

Compare Odoo zināšanu bāzes apskats with other in: How Odoo zināšanu bāzes apskats is doing on review portals
4.1
Average rating based on data from trusted review portals
1200 reviews

Odoo ir lielisks zināšanu bāzes risinājums ar interesantu raksta formatēšanas un rediģēšanas risinājumu. Tas piedāvā tīru saskarni, kas ir viegli navigējams, un lielisku rakstu redaktoru, kuram ir pieejamas visas standarta rediģēšanas funkcijas, izmantojot vienkāršu tastatūras īsinājumtaustiņu. Arī cenas ir pieejamas, taču tās…

Pricing
Starting from:
$ 14.89   mēnesī
Equal to LiveAgent's Free plan Liveagent pricing
Free trial: Yes
Free version: No

Alexander Šípka

Editor's rating

Alexander Šípka
Overall rating
4.7
Lietotāju pieredze
5
Cena
4
Ieviešana
5

Key takeaways

Pros

  • Intuitīva un tīra saskarne
  • Lieliska rakstīšanas un lietotāju pieredze
  • Netipisks, bet efektīvs funkciju kopums

Cons

  • Zināšanu bāze neietilpst bezmaksas paketē
  • Cena var izrādīties augsta, ja neizmantojat citas lietotnes

Odoo ir lielisks zināšanu bāzes risinājums ar interesantu raksta formatēšanas un rediģēšanas redzējumu. Tas piedāvā tīru saskarni, kas ir viegli navigējama, un lielisku rakstu redaktoru, kuram ir pieejamas visas standarta rediģēšanas funkcijas, izmantojot vienkāršu tastatūras īsinājumtaustiņu. Arī cenas ir pieejamas, taču tas ir atkarīgs no citu izmantojamo lietotņu skaita, kuras spējat izmantot. Izlasiet pilnu apskatu un noskaidrojiet, kas padara Odoo par lielisku izvēli jūsu zināšanu bāzes vajadzībām.

Darba ar Odoo uzsākšana

Odoo ir plaša un pielāgojama atvērtā pirmkoda programmatūra, kas paredzēta dažādām biznesa vadības jomām, ieskaitot zināšanu bāzi. Tajā ir integrēts liels skaits lietotņu, kas ir piemērotas pārdošanai, mārketingam, klientu attiecību pārvaldībai, projektu vadībai, klientu atbalstam un daudziem citiem mērķiem. Odoo kā daļu no sava piedāvājuma iekļauj zināšanu bāzes spraudni, tāpēc aplūkosim to un apskatīsim, kā tas darbojas.

Odoo Lietotnes

Odoo piedāvā bezmaksas izmēģinājumu katrai no viņu paketēm, kā arī bezmaksas risinājumu. Tas var atbalstīt neierobežotu lietotāju skaitu, bet ļauj izmantot tikai vienu lietotni no plašā saraksta. Darbu ar Odoo varat sākt ātrāk nekā divās minūtēs. Vienkārši reģistrējieties viņu mājaslapā un apstipriniet savu e-pastu. Tomēr jums ir jāizlemj, kuru lietotni vēlaties izmantot. Odoo zināšanu bāze sākotnējā izvēlē nav redzama, tāpēc tā būs jāpievieno vēlāk tīmekļa lietotnē.

Odoo Apps veikals - zināšanas

Odoo kontam vienmēr var pievienot vairāk lietotņu neatkarīgi no sākotnēji izvēlētās funkcionalitātes. Darba uzsākšana ar Odoo zināšanu bāzes līdzekli ir neticami ātra. Man vajadzēja mazāk nekā 5 minūtes, lai sāktu rakstīt savu pirmo rakstu, un jūs varat arī apskatīt dokumenta paraugu, kas izskaidro visas zināšanu bāzes redaktora funkcijas. Bet, pirms dziļāk ieniršu zināšanu bāzes redaktorā, aplūkosim saskarni.

Odoo lietotāja saskarne ir minimālistiska un efektīva. Tā nedod saviem lietotājiem daudz iespēju apmaldīties, un es lietošanas laikā nesaskāros ar būtisku apjukumu. Tādēļ, ka nelietoju citas programmas papildus palīdzības dienestam, pieteikumu apstrādei un zināšanu bāzei, es nespēju iedomāties, ka cilvēki varētu apjukt pat tad, ja viņi nolemtu izmantot lielāku skaitu programmu. Tas ir tāpēc, ka katrai programmai ir atsevišķa saskarne un nevienā no galvenajiem ekrāniem tās nekad nekoplieto mulsinošas izvēlnes.

Lietotāju pieredze un funkcijas

Tagad paskatīsimies uz zināšanu bāzes redaktoru. Lietotāja saskarne šeit ir tikpat vienkārša un efektīva kā pārējā lietotnē. Nav nekā, kas novērstu uzmanību no rakstīšanas, un zināšanu bāzes redaktors piedāvā visas standarta funkcijas, kas nepieciešamas, lai rakstītu sarežģītus rakstus ar multivides un atbilstošu formatējumu. Tomēr ir interesanti, kā lietotājam piekļūt šai funkcionalitātei. Atbilde ir “/”.

Odoo Zināšanu bāze - darba uzsākšana

Ikreiz, kad rakstāt zināšanu bāzes redaktorā, varat vienkārši nospiest pogu “/”un atvērt visu iespējamo funkciju sarakstu. Lai gan sākumā tas nešķita visintuitīvākais veids, kā strādāt, man jāsaka, ka es pie tā pieradu ļoti ātri, un pat uzdrošinos apgalvot, ka dažos gadījumos tā padarīja manu rakstīšanu ātrāku. Man nekad nebija jāmeklē konkrēta funkcija izvēlņu joslās, visu funkcionalitāti var izsaukt ar vienkāršu taustiņa nospiedienu, un uzrakstīt to funkcijas nosaukumu, kas man vajadzīgs kurā katrā laikā, kas man palīdzēja arī turpmāk koncentrēties uz rakstīšanu.

Odoo - Rakstīt jaunu rakstu

Ar iepriekš minētā taustiņa vienkāršu nospiešnu var piekļūt dažādām galvenēm, aizzīmju punktiem, multivides vai koda pievienošanai, kolonnām, rindkopu iespējām, saitēm un pogām, kontrolsarakstiem vai pat pievienot savu parakstu. Funkciju kopums ir vienkārši bagātīgs, un tam nepietrūkst nekā tāda, kas būtu jāsatur labam rakstu redaktoram. Tas ir vienkārši lieliski un viegli lietojams ikvienam. Par redaktoru vairāk man nav ko piebilst, domāju, ka to būs patīkami lietot neatkarīgi no tā, kāda tipa lietotājs jūs esat.

Arī Odoo zināšanu bāzes raksta organizācija ir visai laba. Kaut arī šeit nav mapju vai kategoriju iespējas, varat izveidot rakstu līmeņus jeb “kokus”. T.i., varat uzrakstīt galveno rakstu par jebkuru tēmu un zem tā pievienot apakšrakstus, efektīvi izveidojot visaptverošu un strukturētu hierarhiju. Rakstu atrašana būs pavisam vienkārša, bet par nosaukumiem ir jāparūpējas savlaicīgi, lai, zināšanu bāzes rakstu skaitam ievērojami pieaugot, jūs neapjuktu.

Odoo zināšanu bāzes rakstu pārskats

Cenas

Odoo piedāvā divas maksas paketes, kā arī bezmaksas paketi. Izmantojot bezmaksas paketi, varat iegūt tikai vienu lietotni no plašā programmu saraksta, tāpēc nav iespējams iegūt bezmaksas zināšanu bāzi, jo konta reģistrācijas laikā tā nav pieejama kā atsevišķa lietotnes iespēja. Aplūkosim, ko jūs iegūstat katrā no paketēm.

One App

One App pakete ir bezmaksas, un jūs iegūstat neierobežotu lietotāja piekļuvi. Taču vienlaikus var strādāt tikai ar vienu lietotni, un, izvēloties citu programmu no lietotņu veikala, ir jāuzlabo paketes. Ja neuzlabojat, automātiski pārslēdzaties uz bezmaksas izmēģinājuma versiju.

Standard

Standard pakete sniedz piekļuvi visām lietotnēm par $14,89 mēnesī katram lietotājam. Ja izvēlēsities gada abonementu, jāmaksā būs mazāk. Lietotņu skaitā iekļauta ikviena Odoo piedāvātā lietotne, ieskaitot palīdzības dienestu, finanses, cilvēkresursus, produktivitāti un cita veida lietotnes.

Custom

Custom pakete nodrošina papildu elastību par $22,38 mēnesī katram lietotājam. Jūs iegūstat piekļuvi visām lietotnēm, kā arī Odoo Studio, Daudz-uzņēmumu iespējām, Ārējam API, kā arī Odoo Online, Odoo.sh un lokālajai versijai.

Slēdziens

Odoo zināšanu bāze ir labi līdzsvarots un pilnībā piemērots risinājums, kas neliks vilties nevienam lietotājam. Neatkarīgi, vai jums ir nepieciešama viegla zināšanu bāze, vai sarežģīta, ar lielu rakstu skaitu, rakstu organizēšanas funkcija ir pietiekami laba, lai palīdzētu tikt galā vairumā gadījumu. Netipiskā piekļūšana funkcijām ar vienkāršu slīpsvītras (/) komandu sākumā ir mulsinoša, taču ikdienas rakstīšanā tā darbojas itin raiti. Kopumā Odoo zināšanu bāze ir vienkārši lieliska, un ir grūti atrast būtiski labākus risinājumus par pieņemamu cenu.

Biežāk sastopamās problēmas un jautājumi

Kas ir Odoo?

Odoo ir visaptverošs biznesa lietotņu komplekts vienā visaptverošā programmatūras pakotnē. Varat izvēlēties lietotnes, kuras vēlaties izmantot, un aptvert visas uzņēmuma jomas, piemēram, pārdošanu, cilvēkresursus, mārketingu un daudzas citas.

Kur izmantot Odoo?

Odoo izmanto kā biznesa programmatūru ar plašu pielietojumu. Tas var apstrādāt mārketinga un pārdošanas uzdevumus, palīdzēt ar klientu attiecību pārvaldību un klientu apkalpošanu, palīdzēt pārvaldīt finanses un norēķinus, kā arī daudz ko citu.

Cik maksā Odoo?

Odoo ir pieejamas vairākas cenu paketes un arī bezmaksas pakete. Tomēr bezmaksas pakete ļauj lietotājiem izmantot tikai vienu lietotni. Maksas paketes sākas ar $14,89 mēnesī katram lietotājam un ļauj piekļūt visām pieejamajām Odoo lietotnēm.

Kur Odoo atrodama zināšanu bāze?

Zināšanu bāzi varat atrast Odoo lietotņu veikalā. Neatkarīgi no tā, kāda veida lietotnes izvēlaties, veidojot kontu, zināšanu bāzi vienmēr varat pievienot vēlāk. Vienkārši lietotņu veikalā meklējiet “Zināšanas” un pievienojiet to savam kontam.

Product reviews

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju