Froged zināšanu bāzes apskats

Froged ir lietotne ar intuitīvu saskarni, kas ir viegli lietojama, un tam ir labi izstrādāta zināšanu bāze. Tas piedāvā iespējas klientu iesaistei un pievienošanās pieredzes uzlabošanai. Darba uzsākšana ir viegla un apmācība precīzi norāda, kur atrodas funkcijas. Zināšanu bāzes sadaļā ir viegli rakstīt rakstus, un tas atbalsta daudzus pielikumus. Augšupielādētajiem elementiem ir iespējams pievienot alt tagus, metadatu virsrakstus un aprakstus. Varat pievienot mapes, lai ātri sakārtotu un kategorizētu savus rakstus.
Froged zināšanu bāzes apskats
Compare Froged zināšanu bāzes apskats with other in: How Froged zināšanu bāzes apskats is doing on review portals
4.7
Average rating based on data from trusted review portals
96 reviews

Froged piedāvā lielisku iespēju lietotājiem, kuri vēlas no nulles izveidot zināšanu bāzi savai mājaslapai. Viņus atbalstīs intuitīva saskarne, kas lietot ir vienkārši prieks. Zināšanu bāzes funkcija ir labi izstrādāta un palīdzēs jums izveidot zināšanu centru īsā laika sprīdī. Rakstu rakstīšana nav problemātiska,…

Pricing
Starting from:
$ 0.00   mēnesī
Equal to LiveAgent's Free plan Liveagent pricing
Free trial: Yes
Free version: Yes

Jana Kostelanska

Editor's rating

Jana Kostelanska
Overall rating
4.7
Lietotāja pieredze
5
Cena
4
Realizācija
5

Key takeaways

Pros

  • Ļoti labi izstrādāta saskarne
  • Ērta navigācija un lietošana
  • Vienkāršas, bet efektīvas zināšanu bāzes funkcijas
  • Pieejama bezmaksas pakete

Cons

  • Nav paplašinātas teksta rediģēšanas iespējas
  • Cena dārgākajām paketēm var strauji pieaugt

Froged piedāvā lielisku iespēju lietotājiem, kuri vēlas no nulles izveidot zināšanu bāzi savai mājaslapai. Viņi droši var paļauties uz intuitīvu saskarni, kas ir gluži vienkārša un to ir prieks lietot. Zināšanu bāzes funkcija ir labi izstrādāta un palīdzēs jums izveidot zināšanu centru īsā laika sprīdī. Rakstu rakstīšana ir bez problēmām, neraugoties uz to, ka trūkst dažu paplašinātu teksta rediģēšanas funkciju, kas dažiem profesionālākiem lietotājiem varētu pietrūkt šajā citādi lieliskajā lietotnē. Froged piedāvā arī bezmaksas paketi, taču daži lietotāji, veicot uzlabošanu uz dārgākajām paketēm, to varētu vērtēt nedaudz par dārgu. Tikai jūsu varā ir izsvērt, vai tā citas iespaidīgās funkcijas ir cenas vērtas.

Darba uzsākšana ar Froged

Froged piedāvā lielisku lietotāja pieredzi jau no paša sākuma. Sākot darbu ar bezmaksas versiju, ir nepieciešamas tikai pāris minūtes, pateicoties ātrai un vienkāršai reģistrācijai mājsalapā. Varat izvēlēties bezmaksas izmēģinājuma versiju vai uzreiz iegūt bezmaksas versiju. Tiklīdz esat pabeidzis reģistrāciju, Froged jums uzdos dažus jautājumus, kas palīdzēs jums konkretizēt, uz ko jūs koncentrējaties viņu risinājumā. Iespējas attiecas uz klientu iesaistes palielināšanu, klientu atbalsta uzlabošanu vai pievienošanās pieredzes uzlabošanu. Froged ņem vērā arī to, kurā komandā atrodaties, un atbilstoši parāda atbilstošos rīkus. Tiktāl, es teiktu, tas ir patiešām jaudīgs sākums.

Froged sveiciena ekrāns ar iespējām

Pirmo reizi atverot programmu, jums tiks piedāvāta iespēja ieplānot demonstrāciju vai veikt īsu tīmekļa lietotnes apskati. Daži programmatūras risinājumi spiež lietotājiem piedalīties demonstrācijās, atstājot tos bez iespējas izmēģināt programmatūru pašu spēkiem. Lieliski, ka Froged dod jaunajiem lietotājiem iespēju pašiem izlemt, vai viņi vēlas dot priekšroku demonstrācijai vai izmēģinājumam. Būs vajadzīgs laiks, lai aptvertu visu Froged funkciju kopumu, jo tas ir ne tikai zināšanu bāzes risinājums, bet arī vispusīga klientu pieredzes programmatūra ar dažādām funkcijām. Šis apskats ir vērsts konkrēti uz zināšanu bāzes funkciju, un līdz šim man jāsaka, ka darba uzsākšana bija vieglāka par vieglu.

Froged ievada demonstrācijas uznirstošais logs

Apmācība precīzi parāda, kur to atrast – kreisajā izvēlnes joslā pie iespējas Atbalsts. Noklikšķiniet uz Zināšanu Bāze, un tas ir viss. Saskarne šajā lietotnes daļā ir diezgan vienkārša, un jums ir iespēja rakstīt savu pirmo rakstu tieši ekrānā. Froged neliek jums tikt galā ar sarežģītiem soļiem un izlaist daudzus logus – varat uzreiz ķerties pie darba un uzreiz sākt rakstīt. Kā variants, varat arī konfigurēt valodas iestatījumus, bet bezmaksas versija ļauj izmantot tikai vienu valodas iespēju, kuru var pārslēgt jebkurā laikā.

Froged zināšanu bāze

Lietotāja pieredze un funkcijas

Strādāt ar Froged zināšanu bāzi ir ļoti intuitīvi. Lai izveidotu jaunu dokumentu, vienkārši noklikšķiniet uz + Izveidot jaunu dokumentu un sāciet rakstīt. Zināšanu bāze atbalsta tekstu, attēlus, video, saites, pogas, kā arī varat pievienot horizontālas līnijas, lai uzlabotu formatējumu. Visi šie pielikumi ir viegli pieejami, pateicoties vienai pogai, kas nodrošina visas pieejamās iespējas. Rakstu rakstīšana Froged redaktorā ir vienkārši lietojama, kā jau to varētu sagaidīt (un cerēt) no teksta redaktora. Tā funkcijas tieši nesakrīt ar parastajām teksta redaktora programmām, bet tas ne vienmēr ir slikti visiem lietotāja tipiem.

Froged zināšanu bāzes raksta iestatījumi

Ja jums jau ir iepriekš uzrakstīti raksti, varat tos vienkārši nokopēt un ielīmēt vai tiešā veidā augšupielādēt savā zināšanu bāzē. Pastāv arī iespēja pievienot dokumentam alt tagus, metadatu virsrakstu un aprakstu, kā arī daudz ko citu. Katram augšupielādētajam elementam, piemēram, videoklipam un attēlam, ir sava neliela iestatījumu opciju kopa. Varat pievienot saites uz attēliem un alt taga tekstus. Video piedāvā līdzinājuma iespējas, izmēru pārveidotāju un pat automātiskas atskaņošanas iespēju. Izvēle nav ļoti plaša, bet šīs esošās iespējas bija vairāk nekā pietiekamas.

Par Froged zināšanu bāzi nav daudz ko teikt, jo līdzeklis ir diezgan vienkāršs. Kreisajā panelī ir redzams viss rakstu saraksts. Visvairāk es novērtēju iespēju pievienot mapes, lai ātri sakārtotu un kategorizētu savus rakstus. Kombinācijā ar vienkāršu un viegli navigējamu saskarni, darbs ar Froged bija vieglāks par vieglu. Jāatzīst, ka dažas paplašinātas teksta rediģēšanas iespējas būtu vēlamas, bet ar to vien nepietiek, lai izbojātu manu vispārējo pieredzi.

Cenas

Froged balstās uz abonēšanas principa, un tam ir četras paketes, kurus varat izvēlēties, pamatojoties uz savām vajadzībām. Katra pakete aizvien paplašinās un nodrošina papildu līdzekļus, kā arī papildu lietotāju vietas. Aplūkosim katru no tām un paskatīsimies, ko viņi piedāvā.

Free

Free paketei ir pilnībā funkcionējoša zināšanu bāze, tomēr tā nosaka dažus funkcionalitātes ierobežojumus. Tā ir pieejama tikai vienam lietotājam, un papildus zināšanu bāzei jūs iegūstat pielāgojamu biznesa ziņapmaiņu, Slack integrāciju un līdz pat 200 aktīviem lietotājiem mēnesī.

Grow

Grow pakete maksā 66 eiro mēnesī un piedāvā trīs lietotāju vietas. Papildus Free paketes funkcijām jūs iegūstat iesaistes metriku, neierobežotas e-pasta ziņas, uz notikumiem balstītus brīdinājumus, lietotāju rīcības izsekošanu, Google Meet integrāciju un līdz pat 1000 aktīviem lietotājiem mēnesī.

Scale

Scale pakete izmaksā 290 eiro mēnesī un tai ir septiņas lietotāju vietas. Jūs iegūstat līdzekļus no iepriekšējām divām paketēm, kā arī automatizācijas nosacījumus, produktu plūsmas, uz uzvedību balstītas e-pasta ziņas, tīkla virzītāju vērtējumu, vairāk integrāciju un iespēju noņemt Froged zīmolu no brīdinājumos un e-pasta ziņās. Jūs iegūstat arī 10000 aktīvo lietotāju mēnesī.

Enterprise

Enterprise pakete ir pielāgojams un sākas no 740 eiro mēnesī ar vismaz desmit lietotāju vietām. Cena mainās atkarībā no nepieciešamā lietotāju skaita un izvēlētajām funkcijām. Varat izvēlēties aktīvos lietotāju skaitu mēnesī un pielāgot savu izmantoto līdzekļu kopu.

Slēdziens

Froged piedāvā vienkāršu, bet ļoti viegli lietojamu zināšanu pārvaldības līdzekli, kas labi dara savu darbu. Ar Froged un tā piedāvātajām iespējām nav problēmu, taču dažiem lietotājiem, iespējams, jāapsver, vai no savas zināšanu bāzes programmatūras tie negaida modernāku teksta redaktoru. Tas var arī diezgan dārgi izmaksāt salīdzinājumā ar citiem konkurentiem. Tomēr, ja ar to ir pietiekami, varat arī pieturēties pie bezmaksa paketes, īpaši tāpēc, ka, izmantojot šo iespēju, joprojām varat izveidot pilnvērtīgu zināšanu bāzi. Papildus zināšanu bāzei jūs iegūstat arī dažādas citas iespējas, kas dažās paketēs cenu paceļ straujāk. Froged zināšanu bāze neliks jums vilties, bet jums ir jāizdomā, vai tā citas funkcijas sniedz pietiekamu papildu vērtību attiecībā pret galīgo cenu.

Biežāk sastopamās problēmas un jautājumi

Kā var pievienot medijus Froged zināšanu bāzes rakstiem?

Ikreiz, kad Froged redaktorā atrodaties tukšā teksta rindā, tiek parādīta poga +. Varat noklikšķināt uz šīs pogas un izvēlēties, kāda veida mediju no atbalstītajiem vēlaties pievienot savam rakstam. Froged rakstu redaktors atbalsta arī kopēšanas un ielīmēšanas funkcionalitāti, tāpēc attēlus var ielīmēt tieši rakstos.

Kā var piekļūt Froged teksta formatēšanai?

Kvalitatīvam teksta formatējumam var piekļūt, veicot dubultklikšķi uz jebkura teksta, kas ierakstīts Froged zināšanu bāzes redaktorā. Nav iespējas mainīt fontus, bet varat tos pielāgot, izmantojot dažādas funkcijas.

Product reviews

LiveAgent ir lietotājam draudzīga un intuitīva zināšanu bāzes programmatūra, ko var lietot no dažādām ierīcēm. Jūs varat pielāgot un pielāgot izskatu, lai atbilstu jūsu zīmola stilam. Lietotāji novērtē iespēju pievienot un pārvaldīt visus klientu portāla elementus, tostarp rakstus, forumus, atsauksmes un ieteikumus. Programmatūra piedāvā viegli orientēties saskarni un funkcijas, kas ir viegli izmantot. Attēlu pievienošana arī ir ļoti vienkārša, kā arī alternatīvā teksta josla un forums liek lietotājiem sasniegt savus SEO centienus.

Zināšanu Bāzes Programmatūras apskati

LiveAgent ir lietotājam draudzīga un intuitīva zināšanu bāzes programmatūra, ko var lietot no dažādām ierīcēm. Jūs varat pielāgot un pielāgot izskatu, lai atbilstu jūsu zīmola stilam. Lietotāji novērtē iespēju pievienot un pārvaldīt visus klientu portāla elementus, tostarp rakstus, forumus, atsauksmes un ieteikumus. Programmatūra piedāvā viegli orientēties saskarni un funkcijas, kas ir viegli izmantot. Attēlu pievienošana arī ir ļoti vienkārša, kā arī alternatīvā teksta josla un forums liek lietotājiem sasniegt savus SEO centienus.

LiveAgent ir Hiver alternatīva, kas var apstrādāt vairākas e-pasta iesūtnes un vairākus saziņas kanālus. Uzziniet vairāk par LiveAgent.

Meklējat alternatīvu Hiver?

LiveAgent tiek plaši izmantots klientu atbalsta nodrošināšanai un uzņēmumu produktivitātes uzlabošanai. Vairāki klienti atzinuši, ka tas ir viegli lietojams un uzlabo to darbību. Daži pat ziņo par iespaidīgu klientu pieaugumu pēc tā izmantošanas. LiveAgent piedāvā daudz integācijas un funkcijas, kā arī ir pieejams par saprātīgu cenu, padarot to par ideālu risinājumu dinamiskiem tiešsaistes biznesiem.

Pārejiet uz lielisku čata programmatūru ar daudzkanālu pieteikumu apstrādes sistēmu. Uzlabojiet savu palīdzības dienestu, izmantojot e-pastu, sociālos medijus un daudz ko citu.

Meklējiet alternatīvu Userlike?

LiveAgent ir novatoriska programmatūra, kas piedāvā tiešsaistes čata un palīdzības dienesta iespējas klientiem. Tas ir visaugstāk novērtētais un visvairāk pārskatītais risinājums tirgū, kas apkalpo vairāk nekā 150 miljonus lietotāju un 40 000 uzņēmumu visā pasaulē. LiveAgent var palīdzēt uzņēmumiem gūt lielākus ieņēmumus un palielināt klientu apmierinātību, atbildot viņiem ātri un precīzi, un palielinot viņu vērtību.

Klientu atsauksmes ir būtiska katra uzņēmuma sastāvdaļa. Uzziniet vairāk par dažādiem atsauksmju veidiem un veidiem, kā apkopot klientu atsauksmes, lai uzlabotu savu darbību.

Klientu atsauksmes

Atsauksmju un ieteikumu sadaļa ir efektīvs veids, kā veidot uz klientiem vērstus produktus un palielināt lojalitātes rādītājus. Ir daudz veidu, kā klientiem pavaicāt klientu apkalpošanas atsauksmes un klientu atsauksmes var uzlabot klientu apkalpošanas līmeni, ja uz tām reaģē ātri un individuāli. Klientu atsauksmes ir svarīgas, lai uzlabotu produktus un pakalpojumus. Lai iegūtu visas atsauksmes, tās jācentralizē vienuviet.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju