Bitrix24 zināšanu bāzes apskats

Compare Bitrix24 zināšanu bāzes apskats with other in: How Bitrix24 zināšanu bāzes apskats is doing on review portals
4.1
Average rating based on data from trusted review portals
1575 reviews

Bitrix24 zināšanu bāze ir plašs līdzeklis, kas ļoti līdzīgs populāriem mājaslapu konstruktoriem. Tas var būt gan labs, gan slikts, atkarībā no tā, kāds lietotājs esat, un no tā, ko sagaidāt no zināšanu bāzes programmatūras. Daži lietotāji var augstu novērtēt papildu pielāgošanas iespējas,…

Pricing
Starting from:
$ 49   mēnesī
Equal to LiveAgent's Free plan Liveagent pricing
Free trial: Yes
Free version: No

Alexander Šípka

Editor's rating

Alexander Šípka
Overall rating
3.7
Lietotāju pieredze
5
Cena
3
Ieviešana
3

Key takeaways

Pros

  • Paplašinātu iespēju zināšanu bāzes veidošanas veids
  • Bagātīgs un viegli navigējams līdzeklis
  • Lieliskas pielāgošanas iespējas

Cons

  • Dažiem lietotājiem var būt nevajadzīgi sarežģīts
  • Laikietilpīgs izveides process

Bitrix24 zināšanu bāze ir līdzeklis ar plašām iespējām, kas ļoti līdzīgs populāriem mājaslapu konstruktoriem. Tas var būt gan labi, gan slikti, atkarībā no tā, kāds lietotājs esat, un no tā, ko sagaidāt no zināšanu bāzes programmatūras. Daži lietotāji novērtēs papildu pielāgošanas iespējas, savukārt citus var nobiedēt plašais iespēju apjoms. Jebkurā gadījumā Bitrix24 ir labi izstrādāts zināšanu bāzes konstruktors, un, kad esat pie tā pieradis, tas ir viegli lietojams.

Darba uzsākšana ar Bitrix24

Bitrix24 ir krievu CMS, CRM, produktivitātes, uzdevumu pārvaldības un sadarbības programmatūra, kas dibināta 1998. gadā ar to pirmo oficiālo laidienu 2003. gadā. Tā ir populāra izvēle daudziem maziem un lieliem uzņēmumiem visā pasaulē, pateicoties plašajai funkciju kopai, kas lietotājiem sniedz iespēju strādāt ar daudziem rīkiem vienā visaptverošā risinājumā.

Tie, kas ir pazīstami ar Bitrix24, zina, ka reģistrācija ir ļoti vienkārša, un viss, kas ir nepieciešams, ir reģistrācijas formas aizpildīšana un e-pasta adreses apstiprināšana. Pēc tam varat piekļūt savam Bitrix24 kontam un iepazīties ar lietotāja saskarni. Es izmantoju Bitrix24 tīmekļa lietojumprogrammu, lai veiktu šo apskatu, un, lai gan man tas jau bija pazīstams, man bija vajadzīgs zināms laiks, lai sāktu atcerēties, kā to efektīvi vadīt.

Bitrix24 Plūsmas pārskats

Lietotāja saskarne dara visu iespējamo, lai viss būtu kārtībā, bet reizēm tomēr rodas vilšanās, it īpaši, ja vienlaikus vēlaties strādāt ar vairākiem rīkiem un līdzekļiem. Bitrix24 ir ļoti plašs risinājums, kas aptver populārākās CRM iespējas un daudz ko citu. Tas izskaidro, kāpēc izvēlne un saskarne priekš jaunajiem lietotājiem nav visvienkāršākais.

Izvēlnes iespējas ir neticami plašas, tāpēc paies kāds laiks, līdz tās pielāgosit, kad sāksit lietot Bitrix24. Tāpēc zināšanu bāzes līdzekļa atrašana var būt diezgan sarežģīts uzdevums, ja nezinat, kur to sākt meklēt. Zināšanu bāzes līdzeklis ir paslēpts sadaļā Uzņēmums kreisajā izvēlnē. Noklikšķinot uz Uzņēmums, augšējā izvēlnes panelī varat ieraudzīt iespēju Zināšanu bāze.

Bitrix24 uzņēmuma struktūras pārskats

Lietotāju pieredze un funkcijas

Iepazīstināšana ar Bitrix24 zināšanu bāzi izskatās visai labi. Tas ir pateicoties labi izstrādātam iepazīšanās ekrānam, kas piedāvā divas iespējas – izveidot jaunu zināšanu bāzi vai iepazīties ar palīdzības rokasgrāmatu. Uzklikšķinot uz “Izveidot jaunu zināšanu bāzi”, patīkamā pieredze turpinās. Jums ir iespēja izvēlēties zināšanu bāzes sagatavi darba uzsākšanai, vai sākt no nulles. Jebkurā gadījumā tālāk nāk lieliskas pielāgošanas iespējas.

Jūsu Bitrix24 zināšanu bāzes pielāgošana

Viss zināšanu bāzes veidotājs ir ļoti līdzīgs mājaslapu konstruktoriem, piemēram, Wix. To var uzskatīt gan par labu, gan par sliktu, atkarībā no jūsu pieejas. Veidotājs ir lielisks veids, kā uzņēmumiem plānot, izstrādāt un pārvaldīt savu zināšanu bāzi, bet tajā pašā laikā tas var būt ļoti laikietilpīgs process, jo īpaši lietotājiem, kas nav saistīti ar mājaslapu veidošanu. Radošie cilvēki var ļaut vaļu savam radošumam, savukārt lietotāji, kuriem vienkārši nepieciešama strādājoša zināšanu bāze, var būt vīlušies. Tomēr zināšanu bāzes veidotājs ir intuitīvi lietojams, un ir viegli navigējams.

Bitrix24 - rediģēt jūsu zināšanu bāzes izskatu

Bitrix24 zināšanu bāzes redaktors ļauj jums pielāgot praktiski visu. Varat pievienot jaunus blokus un izvēlēties no nebeidzamām iespējām — teksta laukiem, attēliem, videoklipiem un nosaukumiem, kā arī mājaslapas elementiem, piemēram, izvēlnēm, kājenēm, pogām, saitēm, CRM laukiem vai pat tiešsaistes veikalam. Es nezinu, kāpēc kāds varētu vēlēties pievienot tiešsaistes veikalu savai zināšanu bāzei, bet šķiet, ka ir jauki, ja ir pieejama šāda iespēja. Šis zināšanu bāzes redaktors patiesi ir pilnīgi atšķirīgs, un jebkurā gadījumā vienmēr var atrast katrai situācijai piemērotāko.

Jūsu Bitrix24 zināšanubāzes pielāgošana

Tomēr, tā kā ir daudz iespēju, ir pārāk viegli izveidot vāji izstrādātu mājaslapu bez nolūka to darīt, it īpaši, ja jums pietrūkst pamatzināšanu par lietotāju saskarnēm un lietotāju pieredzi. Tāpēc, pirms sākat veidot atsevišķas lappuses saviem rakstiem, ir nepieciešama neliela plānošana. Tas var būt problemātiski, jo īpaši uzņēmumiem ar lielu tēmu apjomu, kas tiem ir jāaptver, papildus tam, ka ir jāizlemj, kā tieši jūs vēlaties, lai jūsu zināšanu bāze izskatītos un tiktu vadīta. Pat tikai teksta lauka iespējas dažiem lietotājiem var šķist pārāk plašas.

Bitrix24 - Pievienot bloku jūsu zināšanu bāzei

Tiklīdz esat atradis savam dizainam piemērotu teksta lauka elementu, varat sākt rakstīt. Ir daudz iespēju ar dažādām kompozīcijām un noformējumiem, tāpēc iesaku vispirms veikt lapu nelielu plānošanu. Bitrix24 piedāvā vienkāršu teksta formatēšanas iespēju kopu, kas neliks vilties. Jūs gaida pierastais kopums, tāds pat kā tas, kas redzams populārajos teksta redaktoros – treknraksta, slīpraksta un pasvītrojuma iespējas, līdzinājuma iestatījumi, saišu iespējas, teksta un fona krāsu iestatījumi un daudz kas cits.

Bitrix24 - Izveidot jaunu lapu

Kopumā Bitrix24 zināšanu bāzes redaktoru ir diezgan viegli izmantot, bet ir jāvelta nedaudz laika, lai pie tā pierastu. Kā jau minēju iepriekš, ne katrs lietotājs vēlas nodarboties ar pilnvērtīgu mājaslapas redaktoru. Ja ir nepieciešams ātri izveidot vienkāršu zināšanu bāzi, es iesaku palikt pie tikai dažiem elementiem un noteikti izmantot sagatavi kā sākumpunktu. Tas jūsu darbu padarīs daudz vieglāku un ātrāku.

Cenas

Mēs aptverām Bitrix24 cenu paketes citā funkciju apskatā, bet atkārtosim tās katram gadījumam. Bitrix24 piedāvā četras cenu paketes, katrai no tām pievienojot jaunas funkcijas par pieaugošu cenu. Visas paketes ietver zināšanu bāzi, bet, dārgākās pievieno vēl pāris radniecīgu funkciju. Jūs iegūstat uzņēmuma zināšanu bāzi arī bezmaksas paketē.

Pakete Free

Šī pakete ir pilnīgi bezmaksas un ietver vienu uzņēmuma zināšanu bāzi, kā arī citus līdzekļus, piemēram, 5GB krātuvi, sadarbības funkcijas, uzdevumu un projektu vadību, krātuves disku, mājaslapas veidotāju un daudz ko citu.

Pakete Basic

Paketes Basic izmaksas ir $49 mēnesī 5 lietotājiem. Klāt nāk iespēja izveidot trīs uzņēmumu zināšanu bāzes un visas bezmaksas paketes funkcijas. Jūs iegūstat arī krātuvi 24GB, tiešsaistes veikala iespējas, CRM iespējas un daudz ko citu.

Pakete Standard

Standard pakete izmaksās $99 mēnesī 50 lietotājiem. Jums var būt piecas uzņēmuma zināšanu bāzes, kā arī projektu zināšanu bāze un iespēja pielāgot zināšanu bāzes atļaujas. Klāt nāk arī mārketinga funkcijas un tiešsaistes dokumentu pārvaldība.

Pakete Professional

Šī pakete ir visdārgākā, tā maksā $199 mēnesī 100 lietotājiem. Jums var būt neierobežots zināšanu bāzu skaits ar visām zināšanu bāzes funkcijām no iepriekšējām paketēm. Jūs iegūstat pilnu funkciju komplektu, tai skaitā automatizācijas, personāla pārvaldības rīkus un daudz ko citu.

Slēdziens

Bitrix24 zināšanu bāzes funkcija būtībā ir pilnvērtīgs mājaslapu redaktors, kas ļauj pilnībā pielāgot visu zināšanu bāzes pieredzi katram lietotājam. Lai gan jūs, iespējams, neatradīsiet iespējām bagātīgāku zināšanu bāzes funkciju, tomēr jūs varat atrast daudz tādu, ko ir vieglāk izmantot un ieviest. Zināšanu bāzes konstruktors ir Bitrix24 stiprā puse, bet arī tā vājā puse. Tas, ko viens lietotājs uzskata par brīnišķīgu, otrs var uzskatīt par nevajadzīgu un apnicīgu. Ja meklējat zināšanu bāzes programmatūru, kas ļauj pilnīgi pielāgot jūsu zināšanu bāzi, jūs to esat atradis. Ja nepieciešams kaut ko vienkāršāku, vieglāk lietojamu un vieglāk īstenojamu, vajadzētu paskatīties citur.

Biežāk sastopamās problēmas un jautājumi

Es nevaru Bitrix24 atrast zināšanu bāzi

Zināšanu bāzi var atrast sadaļā Uzņēmums kreisās puses izvēlnes panelī. Noklikšķiniet uz tās un izvēlieties Zināšanu Bāzi augšējā izvēlnē.

Es nezinu, kā izveidot Bitrix24 zināšanu bāzi

Bitrix24 zināšanu bāze darbojas kā mājaslapas konstruktors, līdzīgi Wix pakalpojumam. Varat izveidot tukšu lapu vai strādāt ar sagatavi. Katru lapas elementu varat pielāgot vai dzēst. Jaunus elementus varat pievienot, noklikšķinot uz pogas Pievienot bloku. Sākumā process var būt mazliet garlaicīgs, bet pielietojot zināmu pacietību un vingrināšanos (un zināšanu bāzē iekļautas palīdzības rokasgrāmatas izmantošanu zem jautājuma zīmes pogas) jūs noteikti spēsiet uzbūvēt iespaidīgu zināšanu bāzi.

Product reviews

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju