Freshservice zināšanu bāzes apskats

Compare Freshservice zināšanu bāzes apskats with other in: How Freshservice zināšanu bāzes apskats is doing on review portals
4.5
Average rating based on data from trusted review portals
1891 reviews

Freshservice zināšanu bāzes funkcijai ir grūti atrast ko nepareizu, jo tā piedāvā vienkāršu navigāciju, un tajā ir visas nepieciešamās organizatoriskās funkcijas, kas bieži vien pietrūkst citos zināšanu bāzes risinājumos. Teksta redaktors ir mūsdienīgs, un uzstādīšana un ieviešana ir neticami vienkārša. Freshservice piedāvā…

Pricing
Starting from:
$ 29   mēnesī
Equal to LiveAgent's Small plan Liveagent pricing
Free trial: Yes
Free version: No

Alexander Šípka

Editor's rating

Alexander Šípka
Overall rating
4
Lietotāju pieredze
5
Cena
2
Ieviešana
5

Key takeaways

Pros

  • Vienkārša un ātra uzstādīšana
  • Lieliska saskarne
  • Labi izstrādāta zināšanu bāze + redaktors

Cons

  • Tā var kļūt ļoti dārga pat lētākajās paketēs

Freshservice zināšanu bāzes līdzeklim ir grūti atrast ko nepareizu, jo tā piedāvā vienkāršu navigāciju, un tajā ir visas pareizās organizatoriskās funkcijas, kas bieži vien tiek pietrūkst citos zināšanu bāzes risinājumos. Teksta redaktors ir mūsdienīgs, un uzstādīšana un ieviešana ir neticami vienkārša. Freshservice piedāvā vienu no labākajām zināšanu bāzes funkcijām, tomēr tā var izmaksāt ļoti dārgi, ja nepievēršat uzmanību cenu paketēm. Turpiniet lasīt, lai iepazītu pilnu Freshservice zināšanu bāzes apskatu.

Uzsākšana ar Freshservice

Freshservice ir palīdzības dienests, klientu atbalsta un pakalpojumu pārvaldības programmatūra, kurā galvenā uzmanība tiek pievērsta IT. Tā ir arī daļa no Freshworks programmatūras izvēles. Freshservice ļauj lietotājiem padarīt IT darbību vienkāršāku. Tas ir pilnīgs IT palīdzības dienesta risinājums, kas izmanto pieteikumu sistēmu, zināšanu bāzi un dažādus citus svarīgus rīkus IT atbalstam. Šajā pārskatā galvenā uzmanība tiek pievērsta Freshservice zināšanu bāzei un tam, kā tā darbojas ikdienas atbalsta scenārijos.

Laipni lūdzam Freshservice

Uzsākšana ar Freshservice ir vienkārši reģistrācijas formas aizpildīšana. Kredītkartes informācija nav nepieciešama, un jums nav jāveic daudzpakāpju process, lai iegūtu piekļuvi savam kontam. Lai iepazītos ar savu informācijas paneli, ir nepieciešamas tikai pāris minūtes. Tiklīdz esat ieguvuši piekļuvi, jūs jau pašā sākumā sagaida mūsdienīga saskarne. Nav pieejamu rokasgrāmatu, taču saskarne ir tīra un viegli navigējama pat tad, ja esat pilnīgi jauns lietotājs.

Freshservice informācijas paneļa pārskats

Freshworks patiesi izskatās moderns un ir patīkami uz to skatīties. Galvenais informācijas panelis piedāvā jauku pārskatu, kurā var redzēt pieteikumu sistēmas informāciju visaptverošās diagrammās. Kreisajā pusē ir galvenā izvēlne, kurā var atrast visus rīkus un tikai dažu sekunžu laikā viegli piekļūt vajadzīgajam. Augšpusē varat atrast uzdevumus, paziņojumus, vispārīgos iestatījumus un citus atbilstošus izvēlnes elementus. Kopumā saskarne ir vienkārši lieliska, un pirmajā acu uzmetienā ir grūti atrast tajā ko nepareizu.

Zināšanu bāzes atrašana programmā Freshservice ir mulsinoša, jo, lai gan sadaļa tiek saukta par Zināšanu bāzi, izvēlnes elements ir nosaukts vienkārši “Risinājumi”. Lai gan tas nebija grūtākais uzdevums – saprast, ka “Risinājumi” attiecas uz Zināšanu Bāzi, varu iedomāties, ka jaunie lietotāji var nebūt tik atjautīgi. “Risinājumi” it viegli tā vietā varētu nozīmēt saiti uz Biežāk Uzdotajiem Jautājumiem vai darba uzsākšanas rokasgrāmatu. Neskatoties uz šo nelielo problēmu, Risinājumu iespēju var atrast kreisajā izvēlnes panelī.

Freshservice zināšanau bāzes raksti

Lietotāju pieredze un funkcijas

Tiklīdz esat piekļuvis zināšanu bāzes līdzeklim, varat sākt apskatīties apkārt. Saskarne ir tikpat patīkama kā visa Freshservice lietojumprogramma, un tā uzreiz aicina sākt rakstīt rakstus, kad tā ir tukša. Tiklīdz noklikšķināsit uz “Izveidot rakstu”, jūs nonāksit zināšanu bāzes rakstu redaktorā un varēsit uzreiz sākt izbaudīt viegli navigējamo zināšanu bāzes saskarni.

Freshservice zināšanu bāzes raksta izveide

Rakstu redaktors strādā un izskatās apbrīnojami. Tajā nav nekā īpaši pārmoderna, kas ir labi, jo tas ļauj jums koncentrēties un palīdz gremdēties rakstīšanā, tieši tāpat kā ar standarta teksta rediģēšanas programmatūru. Tas vienkārši ir klasisks, labi veidots un pilnībā funkcionējošs teksta redaktors, kas vienmēr ir laba lieta. Jūs skaidri zinat, kur ir katrs rīks, un no tava skata nekas nav paslēpts.

Augšējā rīkjosla piedāvā visus standarta teksta formatēšanas rīkus, kas jau ir pazīstami no teksta redaktora programmatūras, piemēram, Microsoft Word. Rīkjosla ir viegli pieejama jebkurā laikā, un tā atbalsta visus standarta tastatūras īsinājumtaustiņus. Varat pievienot attēlus un video ar pāris klikšķiem, un jums nav jāuztraucas par iegulšanu, jo abu veidu mediji automātiski iegulst visos rakstos. Kreisajā panelī varat arī pievienot birkas un atslēgvārdus vai arī atlasīt raksta autoru un vēl citas iespējas.

Freshservice raksta izveide

Freshservice zināšanu bāze atbalsta kategorijas un mapes, kas nodrošina, ka jūsu rakstu organizatoriskā struktūra būs kārtībā. Ir pārsteidzoši, ka daudzi risinājumi joprojām neizmanto šīs funkcijas, kas var būt nenovērtējami svarīgas uzņēmumiem, kuri plāno veidot detalizētas un plašas zināšanu bāzes. Kategorijas ir būtiska funkcija labai organizācijai un tāpēc Freshservice zināšanu bāze var būt patiešām lieliska izvēle.

Freshservice zināšanu bāzes kategorijas

Cenas

Freshservice piedāvā četras cenu paketes ar dažādiem funkciju komplektiem. Zināšanu bāzes līdzeklis ir iekļauts visās paketēs. Bezmaksas paketes nav, tāpēc, ja plānojat izmantot zināšanu bāzes funkciju, pirms lemjat par savu paketi, jums būs jāizlemj arī, kādi citi rīki jums ir nepieciešami. Aplūkosim piedāvājumu.

Starter

Starter pakete maksā $29 mēnesī katram lietotājam izmantojot ikmēneša maksājumu vai $19 mēnesī katram lietotājam izmantojot ikgadēju maksājumu. Tā piedāvā zināšanu bāzi, incidentu pārvaldību, pašapkalpošanās portālu, SLA, darbplūsmas automatizācijas, koordināciju un pārvaldību, piekļuves kontroli, analīzi, pielāgotu SSL un daudz ko citu.

Growth

Growth pakete maksā $59 mēnesī katram lietotājam izmantojot ikmēneša maksājumu vai $49 mēnesī katram lietotājam izmantojot gada maksājumu. Jūs iegūstat to pašu, ko iepriekšējajā paketē (lai gan tas nav norādīts cenu lapā) un papildus pakalpojumu katalogu, pamatlīdzekļu pārvaldību, pirkumu pasūtījumu pārvaldību, darbinieku pieņemšanu, zvanu pārvaldību, portāla pielāgošanu, vairāk SLA un daudz ko citu.

Pro

Pro pakete maksā $109 mēnesī katram lietotājam izmantojot ikmēneša maksājumu vai $89 mēnesī katram lietotājam izmantojot ikgadēju maksājumu. Tas ietver iepriekš minētas funkcijas un tām klāt nāk problēmu pārvaldība, izmaiņu pārvaldība, laidumu pārvaldība, projektu pārvaldība, SaaS pārvaldība, programmatūras licenču pārvaldība, līgumu pārvaldība, analīzes pārvaldība un daudz kas cits.

Enterprise

Enterprise pakete maksā $129 mēnesī katram lietotājam izmantojot ikmēneša maksājumu vai $109 mēnesī katram lietotājam izmantojot ikgadēju maksājumu. Jūs iegūstat visu to pašu, ko iepriekšējās paketēs, kā arī savu virtuālo aģentu, smilškasti, audita žurnālus un 20 000 koordinācijas un pārvaldības transakciju mēnesī katram kontam.

Noslēgumā

Freshservice piedāvā vienu no labākajiem zināšanu bāzes rīkiem. Ar to ir viegli uzsākt darbu, un tas ir neticami labi izstrādāts, kas nodrošina apbrīnojamu rakstīšanas pieredzi. Zināšanu bāzes funkcija ir viena no labākajām pieejamajām, tomēr jums jāpatur prātā savs budžets. Lai gan Freshservice ir lielisks, cenas var būt ļoti strauji pieaugošas, it īpaši, ja izlemjat izvēlēties dārgāku paketi ar plašāku rīku komplektu. Tomēr, ja to darīsiet, nebūsiet vīlušies.

Biežāk sastopamās problēmas un jautājumi

Es Freshservice nevaru atrast zināšanu bāzi

Zināšanu bāze Freshservice lietojumprogrammā saucas “Risinājumi”. To varat atrast kreisajā izvēlnes panelī. Uzklikšķinot uz tās, jūs aizvedīs uz zināšanu bāzi un varēsit sākt rakstīt.

Product reviews

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju