Apptivo zināšanu bāzes apskats

Compare Apptivo zināšanu bāzes apskats with other in: How Apptivo zināšanu bāzes apskats is doing on review portals
4.3
Average rating based on data from trusted review portals
1440 reviews

Apptivo zināšanu bāze ir ar vidusmēra veiktspēju, neskatoties uz visiem trūkumiem, ar darbu tiek galā objektīvi labi. Šajā aspektā Apptivo ir daudz vietas, kur augt. Lai gan tā nav ne ideāla, ne labākā pieejamā zināšanu bāzes programmatūra, tā ir par neticami zemu…

Pricing
Starting from:
$ 10   mēnesī
Equal to LiveAgent's Free plan Liveagent pricing
Free trial: Yes
Free version: No

Alexander Šípka

Editor's rating

Alexander Šípka
Overall rating
4
Lietotāju pieredze
3
Cena
5
Ieviešana
4

Key takeaways

Pros

  • Ļoti izdevīga cena
  • Zināšanu bāze darbojas, kā paredzēts

Cons

  • Nedaudz novecojis saskarnes dizains
  • Zināšanu bāzes rakstos nevar izmantot video

Apptivo zināšanu bāze ir ar vidusmēra veiktspēju, kas neskatoties uz visiem trūkumiem strādā gana labi. Šajā aspektā Apptivo ir daudz vietas, kur augt. Lai gan tā nav ne ideāla, ne labākā pieejamā zināšanu bāzes programmatūra, tā ir neticami lēta par to, ko tā piedāvā. Zināšanu bāze varētu vēlēties dažas papildu funkcijas organizēšanai, bet, ņemot vērā tās zemo cenu, jūs iegūsiet labu vērtību no Apptivo. Tomēr lietotājiem, kuriem ir lielākas prasības pret zināšanu bāzes programmatūru, tā vispirms ir jāsalīdzina ar citiem risinājumiem.

Darba uzsākšana ar Apptivo

Apptivo ir plaša biznesa programmatūra, kas sastāv no daudzām integrētām lietotnēm dažādiem mērķiem. Tā ir mākonī balstīta lietojumprogramma, kas patiešām var veikt jebko – kontaktu pārvaldību, pārdošanu, klientu apkalpošanu, mārketingu un pat zināšanu pārvaldību. Bet, ņemot vērā tik daudzas funkcijas, vai tas var būt vienlīdz spēcīgs visās frontēs? Nolēmu paņemt Apptivo zināšanu bāzi un notestēt, lai noskaidrotu, vai tā ir savas cenas vērta.

Es sāku ar to, ka izvēlējos bezmaksas izmēģinājumu Apptivo lētākajai Lite paketei. Visvairāk mani pārsteidza tas, kā tīmekļa lietotne mēģināja mani pamudināt uz demonstrācijas zvanu, nevis izmēģinājuma versiju. Tomēr šo bija viegli apiet, vienkārši noklikšķinot uz pogas Izmēģināt bez maksas vēlreiz pēc konta izveides. Ātri ieguvu Apptivo tīmekļa lietotnes izmēģinājuma versiju un sāku iepazīties ar saskarni.

Apptivo - Mana plāna pārskats

Apptivo ir plaša programmatūra ar daudzām funkcijām, tāpēc ir tikai dabiski, ka saskarne nebūs tā vienkāršākā lietošanā. Ātra pārskriešana ar acīm un uzklikšķināšana uz katra iespējamā izvēlnes elementa man nepalīdzēja tikt skaidrībā, kur atrodas zināšanu bāze, un arī meklēšanas logrīks, kas atrodas augšējā panelī, neko neatrada. Apptivo ir pazīstams ar plašo lietotņu klāstu, tāpēc mēģināju meklēt zināšanu bāzes lietotni, ko varētu pievienot sistēmai. Arī šai idejai nebija panākumu.

Nolēmu pameklēt zināšanu bāzi ar Google palīdzību un uzzināju, ka tā tiešām atrodama lietotņu vidū, bet šīs lietotnes nosaukums ir “atbildes”, nevis “zināšanu bāze”. Lai vai kā, lietotni pievienoju sistēmai un sāku tās testēšanu. Lai gan šī nav visintuitīvākā zināšanu bāzes programmatūra, ir saprotams, ka ne katrs Apptivo lietotājs to izmantos. Dot iespēju to neizmantot ir pilnīgi saprotami. To var atrast sadaļas Lietotnes kategorijā Tīmekļa klātbūtne.

Apptivo - My presence pārskats

Lietotāju pieredze un funkcijas

Apptivo zināšanu bāze ir diezgan vienkārša zināšanu bāze, tā ieņemot vidējo līmeni, salīdzinot ar citām. Dizains ir funkcionāls un tas ir būtiskākais. Kreisajā panelī ir iekļautas filtrēšanas iespējas un poga jauna raksta izveidei. Tiklīdz esat pieslēdzies zināšanu bāzei, varat apskatīt visu savu rakstu sarakstu. Ja sākāt tikko, tas acīmredzot būs tukšs, tāpēc tūlīt tam ķersimies klāt.

Noklikšķinot uz pogas Izveidot, varat sākt rakstīt jaunu zināšanu bāzes rakstu. Pats redaktors ir diezgan tipisks, un, lai gan sākumā rakstīšanas lauks var šķist pārāk mazs, tas palielinās, tiklīdz teksts sasniedz noteiktu garumu. Tāpēc rakstīšana tajā vispār nav problēma, un jūsu rakstīšanas pieredzei būtu jābūt labai. Jums ir pieejami vairāki lauki, no kuriem vissvarīgākie ir jautājumu un atbilžu lauki.

Teksta redaktora funkciju kopums ir visai standarta. Jums ir pieejamas ierastās teksta rediģēšanas un formatēšanas iespējas tieši tāpat kā īstā dokumentu redaktorā. Ir arī iespēja pievienot attēlus, bet nav iespējas savos rakstos pievienot video. Pēc attēlu augšupielādes to izmēru nevar mainīt, tāpēc tie jārediģē, izmantojot citu redaktoru, vai arī lielums ir jāpielāgo augšupielādes laikā. Lai to izdarītu, ir arī jāzina, kādi precīzie izmēri ir vispiemērotākie saturam.

Apptivo - Atbildes izveidošana

Kopumā teksta redaktors ir ļoti labs vairumā pielietošanas gadījumos, bet tas varētu piedzīvot dažus vizuālus jauninājumus un video mediju atbalsta pievienošanu. Kad rakstīšana ir pabeigta, varat apskatīt SEO iestatījumus. Pēc raksta saglabāšanas to varat redzēt rakstu pārskatā. Ja nepieciešams, varat ātri veikt labojumus, jo raksts atvērsies jaunā logā, noklikšķinot uz tā šajā pārskatā. Es nevarēju atrast iespēju ielikt rakstus mapēs vai kategorijās, tas žēl. Tomēr zināšanu bāzei ir meklēšanas logrīks.

Apptivo - Izveidota jautājuma skats

Cenas

Cenas, iespējams, ir viena no labākajām Apptivo daļām, jo pat dārgākā pakete tam ir lētāka nekā dažas no lētākākajām konkurentu zināšanu bāzes programmatūrām. Apptivo piedāvā četras paketes, un katra no tām satur visu no iepriekšējās paketes. Visās paketēs ir iekļauta zināšanu bāzes funkcija, tāpēc izlemjot par labu kādai paketei, ir tikai jautājums par citām funkcijām, kas jums varētu būt noderīgas. Paskatīsimies, ko iegūsit katrā no paketēm.

Lite

Lite pakete izmaksā $10 mēnesī katram lietotājam un ir paredzēta nelielām pārdošanas komandām. Jūs iegūstat 18 lietotnes, 100 pielāgojamus laukus katrai lietotnei, 25 darbplūsmas, 8 pielāgotus informācijas paneļus, trešās puses pakalpojumu integrāciju un 24/7 klientu atbalstu.

Premium

Premium pakete maksā $15 mēnesī katram lietotājam. Šī pakete ir piemērota augošām komandām. Paketē jūs iegūstat 46 lietotnes, 250 laukus katrā lietotnē, 75 darbplūsmas, 25 pielāgotus informācijas paneļus, trešās puses pakalpojumu integrāciju un 24/7 klientu atbalstu.

Ultimate

Ultimate pakete izmaksā $25 mēnesī katram lietotājam un ir paredzēta lielām komandām. Tā ietver 57 lietotnes, 350 pielāgotus laukus katrā lietotnē, 150 darbplūsmas, 50 pielāgotus informācijas paneļus, trešās puses pakalpojumu integrāciju un 24/7 klientu atbalstu.

Enterprise

Enterprise paketei ir vienošanās cena. Tajā ietilpst 65 lietotnes, 500 pielāgojami lauki katrai lietotnei, 300 darbplūsmas, 100 pielāgojami informācijas paneļi, pielāgojama integrācija, 24/7 klientu atbalsts + SLA un kontu pārvaldnieks.

Slēdziens

Beigu beigās es Apptivo zināšanu bāzi vērtēju kā labu, bet ne lielisku. Daudzos aspektos tā nav pārsniegusi gaidīto, bet arī nerada vilšanos. Tā darbosies ļoti labi, un nekādā ziņā nav nepietiekama, īpaši ņemot vērā tās zemo cenu. Tomēr uzņēmumi, kam svarīgi paļauties uz zināšanu bāzes izmantošanu, visticamāk, novērtēs kādu citu šī uzdevuma risinājumu kā labāku. Apptivo joprojām ir lieliska programmatūra ar apbrīnojamu funkcionalitāti citos aspektos. Tikai apsveriet, vai vēlaties to izmantot ikdienas darbā.

Biežāk sastopamās problēmas un jautājumi

Es nevaru atrast Apptivo zināšanu bāzi

Apptivo zināšanu bāzes funkciju sauc par “Atbildes”. Lietotne vispirms ir jāizvēlas no plašā lietotņu klāsta. Atrodoties savā kontā, atveriet Lietotņu Veikalu un zem kategorijā Web Klātbūtne atrodiet Atbildes. Tiklīdz lietotne ir pievienota, to varat atrast informācijas panelī, nospiežot Tīmekļa Klātbūtnes izvēlnes pogu.

Product reviews

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju