KnowledgeOwl zināšanu bāze

Compare KnowledgeOwl zināšanu bāze with other in: How KnowledgeOwl zināšanu bāze is doing on review portals
4.6
Average rating based on data from trusted review portals
492 reviews

Knowledgeowl ir specializēta zināšanu bāzes programmatūra, kas vērsta tikai uz zināšanu pārvaldību. Tas nozīmē, ka visas tā funkcijas ir veltītas tikai šai vienai lietai un sagaidām mēs daudz. Knowledgeowl piedāvā lielisku un diezgan plašu funkciju komplektu ļoti viegli navigējamā saskarnē. Tomēr tas…

Pricing
Starting from:
$ 79   mēnesī
Equal to LiveAgent's All Inclusive plan Liveagent pricing
Free trial: Yes
Free version: No

Alexander Šípka

Editor's rating

Alexander Šípka
Overall rating
3.7
Lietotāja pieredze
5
Cena
1
Realizācija
5

Key takeaways

Pros

  • Viegli navigējama saskarne
  • Pilnvērtīga zināšanu bāze
  • Kategorijas, automātiska saglabāšana un citi papildus līdzekļi

Cons

  • Tas ir neticami dārgs

Darba uzsākšana ar KnowledgeOwl

KnowledeOwl ir īsta zināšanu bāzes programmatūra, kas koncentrējas tikai uz zināšanu pārvaldību. Tas padara to par ļoti mērķtiecīgu risinājumu ar plašām spējām dažādu veidu zināšanu bāzu radīšanai. Programmatūra ir piemērota cilvēkresursu un klientu apkalpošanas nodaļām dažāda lieluma uzņēmumos. Katra pakete piedāvā plašu līdzekļu sarakstu, tāpēc programmatūra izskatās ļoti daudzsološa jau no paša iesākuma. Aplūkosim, kā uzsākt darbu ar KnowledgeOwl zināšanu bāzes programmatūru.

Viss, kas jums nepieciešams, lai izmēģinātu KnowledeOwl, ir reģistrēt jaunu kontu, izmantojot tikai jūsu e-pasta adresi, un jūs jau uzreiz varat sākt darbu. KnowledgeOwl palīdzēs jums sākt darbu ar vienkāršu iespēju kopumu, kurā varēsit ierakstīt savu autora vārdu, nosaukt savu zināšanu bāzi un izvēlēties savu zināšanu bāzes URL. Pēc tam jūs tiksit iepazīstināts ar saskarni un varēsit sākt programmas pārlūkošanu.

Izvēlieties zināšanu bāzes URL

Saskarne jau no paša sākuma izskatās diezgan tīra un kārtīga. Tai ir vienkārša un izsmalcināta krāsu shēma, kurā svarīgākie izvēlnes elementi augšā iezīmēti ar tumši zilu un apakšizvēlne kreisajā pusē ar gaiši pelēku krāsu. Tā ir vienkārša un efektīva, bet ne pārāk vizuāli uzkrītoša. Tomēr tas ir vienkāršs gaumes jautājums, tāpēc es to neņemšu vērā apskata novērtējuma daļā. Svarīgākais ir tas, ka saskarne ir ļoti funkcionāla un to ir viegli lietot pat jaunajiem lietotājiem, kas ir tas, kas KnowledgeOwl gadījumā ir visbiežāk.

KnowledgeOwl Rakstu pārskats

Tā kā KnowledgeOwl ir specializēta zināšanu bāzes programmatūra bez kādas citas funkcionalitātes, tad vispār nav jāmeklē zināšanu bāzes līdzeklis. Jūs tajā atrodaties uzreiz no paša sākuma un bez meklējumiem piekļūstat ceļvežiem un rakstu rakstīšanai. Turpat varat iepazīties arī ar citiem zināšanu bāzes rīkiem un līdzekļiem, kas iekļauti augšējā izvēlnē. Varat vēlāk aiziet uz visu rakstu bibliotēku vai izpētīt plašās iestatījumu iespējas. Ir daudz iespēju, ieskaitot piekļuves līmeņa maiņu jūsu zināšanu bāzēm, savas zināšanu bāzes stila un dizaina iestatīšanu, drošības iespējas un daudz kas cits.

Izvēlieties savas zināšanu bāzes dizainu

Lietotāja pieredze un funkcijas

Zināšanu bāze neaicinās jūs uzrakstīt pirmo rakstu, bet aicinās izveidot pirmo kategoriju, kas ir pat vēl labāk. Tādējādi ir ļoti viegli sākt organizēt zināšanu bāzi, pirms vēl sākat to rakstīt. Varat nosaukt savu zināšanu bāzes kategoriju un izvēlēties kategorijai kādu no vairākiem galvenās lapas veidiem. Tas vēl nav viss – pēc tam varat izvēlēties veikt vēl citu iestatījumu daļu, kurā varat izvēlēties rakstu rādīšanas iespējas, birku metadatu aprakstus un daudz ko citu.

Izveidot jaunu zināšanu bāzes kategoriju

Pēc tam varat sākt rakstīt rakstu. Varat izlemt, vai vēlaties sākt no nulles, veidot rakstu no sagataves, kopēt esošu rakstu, lai to izmantotu kā pamatu, vai koplietot cita raksta pamattekstu. Godīgi sakot, šīs ir diezgan plašas izvēles iespējas. Es galvenokārt izmēģināju tukšo sagatavi, lai varētu izjust rakstīšanu no nulles. Tādā veidā es varētu kārtīgi paskatīties uz KnowledgeOwl raksta redaktoru un visām tā funkcijām.

Izveidot jaunu rakstu jūsu zināšanu bāzē

Zināšanu bāzes raksta redaktors ir ļoti labs. Tajā ir pareizais līdzsvars starp funkciju pārpilnību, viegli lietojamu saskarni un fokusēšanos uz rakstīšanu bez traucējošiem elementiem. Es nepamanīju neko īpašu, bet nav arī nekā, kas pietrūktu, un es nevaru iedomāties, kāds jauninājums varētu dot vēl papildus labumu redaktoram. Tas bez pārbāztības ietver visu, kas vajadzīgs rakstīšanai, un tā ir pareizā pieeja, pēc manām domām.

Jūs iegūstat visas standarta rediģēšanas un formatēšanas funkcijas, multivides atbalstu – attēlus un video, kā arī citas iespējas, ieskaitot SEO, kategorijas, autora norādes un daudz ko citu. Redaktoram pat ir automātiskās saglabāšanas funkcija, ko es nejauši atklāju tāpēc, ka manas domas bija kaut kur aizklīdušas un pa to laiku KnowledgeOwl mani izrakstīja ārā. Tas ir ļoti forši ne tikai šādiem gadījumiem, bet arī katastrofālākiem notikumiem, piemēram, atvienojumu no interneta, klēpjdatora akumulatora beigšanos utml.

Cenas

Tagad varam ķerties pie cenām. KnowledgeOwl piedāvā trīs cenu paketes, katrā no tām arvien paplašinot funkciju kopumu, salīdzinot ar iepriekšējām. Tās var kļūt ārkārtīgi dārgas, turklāt pat lētākā pakete ir ievērojami dārgāka nekā citi programmatūras risinājumi, kas piedāvā zināšanu bāzi. Katrs papildu autors maksā $20 mēnesī, un katra papildu zināšanu bāze $40 mēnesī. Tas attiecas uz visām cenu paketēm, jo katra no tām piedāvā tikai vienu autoru un vienu zināšanu bāzi. Aplūkosim, ko vēl varat iegūt katrā paketē.

Flex

Šī pakete izmaksā $79 mēnesī par vienu autoru un vienu zināšanu bāzi. Jūs iegūstat piekļuvi visām funkcijām (saskaņā ar oficiālo KnowledgeOwl cenu lapu), neierobežotam lasītāju skaitam, atbalstam, lietotāju piekļuves pārvaldībai, pielāgotām lomām un atļaujām.

Business

Pakete Business izmaksās $299 mēnesī par vienu autoru un vienu zināšanu bāzi. Jūs iegūstat visas iepriekšējās funkcijas no Flex paketes un papildus 99.5% strādājošu SLA, prioritāru atbalstu, HIPAA atbilstību un iespēju augšupielādēt savus SSL sertifikātus.

Enterprise

Šī pakete ir visdārgākā. Tā maksā $999 mēnesī vienam autoram un vienai zināšanu bāzei. Tajā iekļautas visas iepriekšējās funkcijas un pakalpojumi, un papildus iegūstat 99,9% strādājoša SLA, piegādātāju drošības formas, 20% atlaide profesionālajiem pakalpojumiem un specializētu konta pārvaldību.

Secinājums

KnowledgeOwl neapšaubāmi ir lieliska zināšanu bāzes programmatūra, kas palīdzēs jebkuram uzņēmuma veidam radīt satriecošu zināšanu bāzi. Funkciju komplektā ir viss nepieciešamais, un saskarne ir labi izstrādāta, kas to padara par gandrīz ideālu, ja vien nebūtu tā cena. KnowledgeOwl var kļūt neticami dārgs, un līdz šim es neesmu redzējis dārgāku zināšanu bāzes programmatūru. Kaut arī KnowledgeOwl izvēle noteikti nebūs kļūda, ja vēlaties lielisku zināšanu bāzi, jums ir jābūt gatavam par to maksāt. Atliek izdomāt, vai tas nodrošinās ievērojamu ieguldījumu atdevi ilgtermiņā.

Biežāk sastopamās problēmas un jautājumi

Vai varu mainīt rakstu vērtēšanas iestatījumus programmā KnowledgeOwl?

Jā, varat atrast iespēju mainīt rakstu vērtēšanas iestatījumus, izmantojot iestatījumu iespēju galvenajā izvēlnē. Vienkārši noklikšķiniet uz Iestatījumi > Raksta vērtējumi. Varat izvēlēties starp īkšķa uz augšu/uz leju vērtējumu, zvaigznīšu vērtēšanas iespēju, aicinājuma uz vērtējumu tekstu, kā arī vērtējuma iesniegšanas tekstu.

Kā izveidot rakstu apakškategorijas programmā KnowledgeOwl?

Vispirms jums jāizveido rakstu kategorija. Iespēja ir redzama uzreiz pirmoreiz ieejot jūsu zināšanu bāzē. Izveidojot un ievadot kategoriju, tiek parādīta iespēja izveidot apakškategoriju, kas atvieglo rakstu kārtošanu. Varat izvēlēties arī apakškategorijas nosaukumu un stilu.

Product reviews

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju