Palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma

Iespaidojiet savus klientus un palieliniet to apmierinātību.
 • ✓ Nav uzstādīšanas maksas   
 • ✓ Klientu apkalpošana 24/7    
 • ✓ Nav vajadzīga kredītkarte    
 • ✓ Atteikties jebkurā laikā
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Galvenes Animācija
Palīdzības Dienesta programmatūra

Lielisks klientu atbalsts ir viena no tām lietām, ko ikviens sagaida no uzņēmuma mūsdienās. Ja jūs to paveicat labi, tas veido klienta lojalitāti uzņēmumam un jūsu zīmolam. Tomēr, ja jūs to darāt nepareizi, tas var izraisīt katastrofu, un, ņemot vērā patērētājiem pieejamo iespēju daudzveidību, viņi, visticamāk, neatgriezīsies, ja jūs liksiet viņiem vilties. Tāpēc rodas jautājums: kā es varu nodrošināt saviem klientiem vislabāko iespējamo atbalsta pakalpojumu, lai viņus noturētu?

Lai rastu atbildi uz šo jautājumu, ir jādomā par to, kas ir svarīgi klientam. Tās ir nemateriālas vērtības, piemēram, laiks un apmierinātība. Labākais veids, kā uzlabot šos klientu apkalpošanas aspektus jūsu klientiem, ir ieviest palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmu, lai problēmas risinātu efektīvāk un lietderīgāk.

Kas ir palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma?

Palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma ir centralizēta sistēma, kas reģistrē klientu vaicājumus, pieprasījumus un mijiedarbību kā pieteikumus, lai atbalsta darbinieki varētu tos kārtot, atbildēt un risināt. Šāda veida galda programmatūra palīdz racionalizēt klientu pieprasījumu risināšanas procesu. Īpašos gadījumos tā izmanto automātisko pieteikumu sadali, lai piešķirtu pieteikumu aģentam, kas ir visatbilstošākais, lai to apstrādātu. Šis piemērs atspoguļo vienu no svarīgākajiem palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas aspektiem: automatizāciju.

Kā darbojas palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma?

Šī sistēma darbojas, veidojot pieteikumus, kas ir dokumenti un vienlaikus klientu mijiedarbības žurnāli. Piemēram, klientu apkalpošanas dienesta pārstāvis izveido pieteikumu tālruņa zvana vai e-pasta saņemšanas laikā. Atbalsta pieteikumi tiek glabāti vienotā iesūtnē, kas ir pieejama visiem darbiniekiem. Tiklīdz pieteikums ir izveidots, sistēma informē aģentus ar skaņas vai e-pasta paziņojumu.

Centralizēts palīdzības dienests atvieglo pielāgotu atskaišu izveidi, lai sekotu galvenajiem biznesa rādītājiem un veiktspējai. Piemēram, klientu atbalsta uzlabošana ir svarīga, jo tā ir daļa no tā, uz ko balstoties daži klienti vērtēs uzņēmumu kopumā.

Turklāt automatizācijas komandu iestatīšana var uzlabot atbalsta grupas kopējo darbplūsmu un samazināt atbildes laiku. Rūpējoties par klientiem un atbalstot tos, uzņēmumam tiek piešķirta pievienotā vērtība; kā ziņo Dimension Data, “84% organizāciju, kas strādā, lai uzlabotu Klientu Pieredzes atskaiti, ir palielinājušas ieņēmumus”.

Palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas programmatūras komponenti

Efektīva palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma ietver komponentus, kas nosaka platformas efektivitāti un nodrošina dažādas iespējas klientiem sadarboties ar uzņēmumiem. Lai gan uzņēmumi dažos gadījumos var izmantot tādus rīkus kā mākslīgā intelekta (AI) botus, Microsoft konstatēja, ka “botu efektivitāte problēmu risināšanā ir samazinājusies līdz 28%. Turklāt Amerikas patērētāji neuzskata botus par efektīviem, jo 40% labāk paļaujas uz citiem kanāliem, lai sazinātos ar atbalsta komandām.”

Lielākā daļa patērētāju izvēlas sazināties ar atbalstu vai zīmolu pa tālruni, jo viņi meklē ātru atbildi vai reālu personu, ar kuru komunicēt. Tāpēc, izvērtējot palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas galvenos elementus, ņemiet vērā, ka labākā programmatūra tiek izstrādāta, lai padarītu procesus efektīvākus un lai patērētājiiem būtu iespēja pēc iespējas ātrāk atrisināt ikdienišķas problēmas.

Palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas nodrošina racionalizētu saziņu visās standarta platformās. Reaģējot klientu izvēlētajos kanālos, tiek veidota lojalitāte zīmolam un klientu noturēšana. Jau pēc pirmās nelāgās klientu apkalpošanas pieredzes patērētāji dosies tālāk. Tūkstošgades paaudzei ir vēl lielāka tendence pāriet starp zīmoliem, un pātījumi rāda, ka to izdara vairāk nekā trīs ceturtdaļas.

E-pasts

Visizplatītākais tiešsaistes saziņas veids ir e-pasts. Lai izveidotu kontu jebkurā vietnē vai pakalpojumā, ir nepieciešama e-pasta adrese. Tāpēc ir svarīgi izveidot sistēmu ienākošo e-pastu pārvaldībai.

Palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma katram e-pastam izveido pieteikuma ID un piešķir to atbilstošajam lietotājam vai komandai saskaņā ar automatizācijas nosacījumiem. Pieteikuma īpašnieks pēc tam to var pārsūtīt, pievienot birkas, filtrēt un daudz ko citu.

Pārsūtiet e-pastus uz jūsu LiveAgent

Tiešsaistes čats

Līdzīgs tālruņa zvanam, bet ar lielāku uzsvaru uz vairākuzdevumu apstrādi, tiešsaistes čats ļauj klientam reāllaikā sazināties ar čata operatoru. Rezultātā tas tiek uzskatīts par vienu no apmierinošākajiem saziņas veidiem. Patērētāji to augstu novērtē, zinot, ka ekrāna otrā pusē kāds tos gaida un ir gatavs atbildēt uz viņu jautājumiem. Tas viņiem liek justies nozīmīgiem un vērtīgiem. Kā norāda “99 firms”: “Apmēram 69% pircēju ASV pieprasa tiešsaistes čata funkciju.”

Tiešsaistes čats ir uz pārlūkprogrammu balstīta programmatūra, kas nozīmē, ka jūsu klientam nav nepieciešamas gandrīz nekādas pūles, jo čata poga ir iekļauta tīmekļa vietnē vai specifiskā tīmekļa vietnē. Izmantojot tiešsaistes čatu, klienti nekavējoties sazinās ar personu, kas var palīdzēt atrisināt viņu problēmu. Šo procesu vēl papildina konteksts ar klienta uzvedības tīmekļa vietnē atspoguļojums. Šis tūlītējas iesaistīšanās līmenis rada pozitīvu klientu pieredzi.

Reāllaika čata funkcija palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmā — LiveAgent

Zvanu centrs

Ja jūsu klientam rodas jautājums, ko viņš nevar īsti paskaidrot čatā vai izmantojot e-pastu, viņš, visticamāk, piezvanīs. Zvanu centrs ir centralizēts birojs, kas izveidots ienākošo zvanu saņemšanai un atbalstam, izmantojot tālruni. Zvanu centra programmatūra ir virtuāls risinājums, ko var integrēt ar VoIP pakalpojumu sniedzēju. Visbiežāk lietotās funkcijas ir interaktīvā balss atbilde (IVR), automātiskais atzvans, zvanu pārsūtīšana un neierobežots zvanu ieraksts.

Kādā pētījumā konstatēts, ka “vairāk nekā trīs ceturtdaļas no visiem patērētājiem labprātāk sazinās ar klientu servisu pa tālruni”. Daudz ātrāk ir izskaidrot problēmu pa tālruni, nekā to uzrakstīt. Lai gan ir svarīgi, lai būtu citas kontaktu iespējas, ir ļoti svarīgi, lai būtu vieta, kur piezvanīt.

Savienojiet savu VoIP pakalpojumu sniedzēju ar Palīdzības dienesta programmatūru - LiveAgent

Sociālo mediju pārvaldība

Sociālie mediji ir vēl viens klientu atbalsta avots, kas prasa uzmanību. Sociālie mediji ir platforma, kurā, atšķirībā no standarta kontaktēšanās iespējas, klienti var vērsties pie uzņēmuma tieši. Tādēļ sociālo mediju tīklu uzraudzība ir neatņemama klientu apmierinātības sastāvdaļa. Saskaņā ar Social Habit pētījumu “42% patērētāju atbildi sociālajos medijos sagaida 60 minūšu laikā”. “Saistībā ar izvēlētajiem kanāliem, piemēram, 85% Facebook patērētāju sagaida atbildi uz savu jautājumu sešu stundu laikā, kamēr 64% Twitter lietotāju gaida atbildi jau stundas laikā.”

Tāpēc palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmu nodrošinātāji, piemēram, LiveAgent, piedāvā integrāciju ar galvenajām sociālo mediju platformām, lai palīdzētu paplašināt klientu apkalpošanas iespēju tīklu. Lai novērtētu sociālo mediju nozīmi klientu apkalpošanā, jums jāzina, ka ik mēnesi lietotāju un uzņēmumu starpā, izmantojot Facebook Messenger, notiek apmaiņa ar apmēram vienu miljardu ziņām.

Facebook savienošana ar Palīdzības dienesta programmatūru - LiveAgent

Klientu portāls

Klientu portāli ir veids, kā klientiem piekļūt resursiem nepārtraukti. Klienti var pierakstīties, lai apskatītu detalizētu informāciju par saviem pasūtījumiem, čatotu ar atbalsta komandas darbiniekiem un piekļūtu pašapkalpošanās palīdzības iespējām, lai ātri atrastu informāciju. Tā ir lieliska iespēja, ko varat sniegt klientiem, jo ļauj tiem patstāvīgi risināt savas problēmas, nevēršoties pēc risinājuma klientu servisā.

Standarta funkcijas ir zināšanu bāzes, forumi, atsauksmes un ieteikumi, pieteikumu nosūtīšana un meklēšanas logrīki. Šīs funkcijas nodrošina, ka klientu portālā ir visa klientam nepieciešamā informācija, un ļauj viegli atrast meklēto. Tas samazina ik dienas apstrādājamo pieprasījumu skaitu klientu apkalpošanas aģentiem, un uzlabo kopējo apmierinātību, ko klients jutīs pēc mijiedarbības ar jūsu uzņēmumu. Tas ir izdevīgs scenārijs jums, jūsu darbiniekiem un jūsu klientiem.

Zināšanu bāzes pielāgošana Klientu portāla programmatūrā — LiveAgent

Zināšanu bāze

Zināšanu bāzes ir viena no galvenajām klientu portāla funkcijām. Tās piedāvā resursus un rakstus klientiem, lai tie varētu pārlūkot risinājumus biežāk uzdotajiem jautājumiem. Ja piedāvājat šo pakalpojumu, klienti var saņemt palīdzību arī pēc darba laika, vienlaikus samazinot pieprasījumu skaitu un datplūsmu uz jūsu mājaslapu.

Iekšējā zināšanu bāze atbalsta komandām nodrošina ātru piekļuvi informācijai, lai paātrinātu klientu mijiedarbību un racionalizētu saziņu. Aģentiem būs informācijas krātuve, lai spētu risināt problēmu bez vajadzības vērsties pēc cita aģenta un saīsinot laiku, kas nepieciešams, lai palīdzētu klientam. Tā kā meklēšanas funkcija padara zināšanu bāzi neticami pieejamu, aģenti var ātri atrast informāciju, kas nepieciešama klienta problēmas atrisināšanai, runājot pa tālruni vai čatojot. Veidojot zināšanu bāzi, visu nodaļu locekļiem būtu jāsadarbojas, lai izveidotu resursu, kas atbilst klientu apkalpošanas pieprasījumu dažādajām vajadzībām.

Klientu lojalitāte un noturēšana - Zināšanu Bāze - LiveAgent

Efektīvas palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas galvenās iezīmes

Komponenti ir viena daļa no stāsta par efektīvu palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmu. Otra šī stāsta daļa ir būtiskākās iezīmes, kas nepieciešamas, lai sistēma būtu efektīva, lai gan starp šiem abiem stāstiem ir cieša saistība.

Ir arī ļoti svarīgi, lai klientu apkalpošanas risinājumu rīks, piemēram, efektīva palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma, spētu jūsu uzņēmumā nodrošināt lielāku apstrādes apjomu, tiklīdz jūs augat. Nekas tā nepalēnina izaugsmi kā jauna procesa ieviešana, jo būs vajadzīgs laiks, nauda un pūles darbinieku pārkvalificēšanai, lai izmantotu jaunu sistēmu. Tādējādi šo sistēmu kopējā iezīme ir arī mērogojamība. Uzlabotās funkcijas, kas būtu jāapskata, mēģinot atrast šāda veida risinājumu, ir automatizācija, atskaites un integrācija.

Būtiska automatizācijas priekšrocība ir tā, ka tā uzņemas atbildību par jebkādiem atkārtotiem vai vienkāršiem uzdevumiem un pabeidz tos. Automatizācija tiek īstenota LiveAgent automātiskajā pieteikumu sadalē, kurā tiek iezīmēti un piešķirti pieteikumi bez cilvēku mijiedarbības. Arī iepriekšsagatavotas ziņas ir daļa no šīs koncepcijas.

ir iepriekš izveidotas ziņas, līdzīgas tām, kas tiek atskaņotas tālruņu izziņās; tikai aģents ātri izvēlas starp iepriekš sagatavotajām ziņām, lai paātrinātu atbildes laiku. Atkarībā no klienta ziņas iepriekšsagatavotās ziņas var būt pat tikai tik vienkāršas, kā piemēram, paziņojums, ka ir nepieciešamas dažas minūtes, lai aplūkotu konta datus. Tā viņi zina, ka jūs apstrādājat viņu pieprasījumu, bet atbilde nebūs nekavējoties. Ātrāka atbilde vienmēr ir labāka, pat ja vienkārši pasakat, ka saprotat klienta neapmierinātību un strādājat pie risinājuma.

Iepriekšsagatavotu ziņu funkcija pakalpojumā Tiešsaistes čata programmatūra - LiveAgent

Atskaitēm arī ir nozīmīga loma jebkurā organizācijā, un ar tām var pārbaudīt klientu apkalpošanas mijiedarbību efektivitāti. Izcilas klientu apkalpošanas atskaites var nodrošināt jūsu organizācijai svarīgu analīzi, kas palīdzēs veidot servisa līmeņa līgumus (SLA), kurus varat izmantot sava zīmola mārketingā.

Izmantojot atbilstošo programmatūru, varat integrēt arī citas lietojumprogrammas, lai vēl vairāk racionalizētu darbinieku darbplūsmas un uzlabotu efektivitāti. Piemēram, LiveAgent ļauj integrēt arī citu produktivitātes programmatūru, piemēram, Slack, tāpēc mazāk laika prasa pārslēgšanās starp iekšējo sakaru lietotnēm un produktivitātes programmatūru, lai izpildītu ikdienišķus uzdevumus. Kā daudzkanālu palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma LiveAgent kalpo kā uzņēmuma galvenais klientu apkalpošanas mezgls ar jaudīgiem līdzekļiem, lai uzlabotu efektivitāti un klientu apkalpošanu.

Find the best solution for you

LiveAgent offers plenty of useful integrations and features, making customer service easier than ever before. Curious about all the opportunities?

Kā izvēlēties labāko palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmu

Labākās palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas izvēle var būt izaicinājums, jo katrai no tām ir savas stiprās un vājās puses. Tālāk norādītie kritēriji var palīdzēt jums izlemt, kura ir vispiemērotākā. Tomēr ir svarīgi paturēt prātā, ka pat tad, ja dažas sistēmas kopumā šķiet vislabākās, tās var nebūt vispiemērotākās jūsu konkrētajai situācijai.

Saistības

Aplūkojot konkrētu klientu apkalpošanas risinājumu, ir svarīgi ņemt vērā laikposmu, kad jums būs līgumiski jāmaksā par viņu sistēmu. Daži risinājumu nodrošinātāji, piemēram, LiveAgent, izraksta rēķinu katru mēnesi bez līguma, tāpēc varat to atcelt jebkurā laikā. Savukārt citiem var būt līgumi, kas pieprasa turpināt pakalpojuma izmantošanu. Šo faktoru ir ļoti svarīgi apsvērt, pirms jūs izlemjat par kaut ko tādu, kas izrādās neatbilstošs pēc dažu nedēļu lietošanas.

Cenas

Parasti cenu politika ir vienkārša, jo varat redzēt mēneša maksājumu jebkuram pakalpojumu sniedzējam, kas piedāvā šos pakalpojumus. Taču jums ir jāņem vērā visas izmaksas, kas saistītas ar palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmu, jo tās noteikti pārsniedz programmatūras izmaksas. Jums ir jāņem vērā arī apmācību, atjauninājumu un pastāvīga atbalsta izmaksas.

Uzņēmumiem arī būtu jāizsver šīs izmaksas salīdzinājumā ar pašreizējām izmaksām par pieteikumu salīdzinājumā ar paredzamajām izmaksām, izmantojot jauno risinājumu. Pēc BMCblogs teiktā, “vidējā pieteikuma cena (ASV) bija $15,56, zemākā $2,93 un augstākā $46,69.” Jo efektīvāk jūsu sistēma ļauj jūsu aģentiem apstrādāt konkrēto pieteikumu, jo izmaksas ir zemākas. Ja uz katru pieteikumu rodas izmaksu ietaupījumi, risinājuma amortizācija var palīdzēt ietekmēt jūsu lēmumu.

Sniegtās kontaktu iespējas

Ir svarīgi arī ņemt vērā pakalpojumu sniedzēja klientu apkalpošanas pakalpojumus un to, kā ar tiem var sazināties. Uzņēmumi var sazināties ar LiveAgent atbalsta komandu, izmantojot zināšanu bāzi, tiešsaistes čatu, e-pastu vai tālruni. Sistēmas atteice var izvērsties laika zaudēšanā, kas nepieciešams, strādājot ar klientiem, un tas, savukārt, ir zaudēta nauda. Tāpēc iespēja sazināties ar palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas nodrošinātāju ir noteikta nepieciešamība.

Viegla mērogošana gan plašumā, gan sašaurināšanā

Dažādām organizācijām ir atšķirīgas prioritātes atkarībā no uzņēmuma atrašanās vietas. Sadarbība ar tādu klientu apkalpošanas risinājumu nodrošinātāju, kas nodrošina elastību, lai būtu iespēja pakalpojumu mērogot plašāku vai šaurāku, ir absolūta nepieciešamība. Uzņēmuma izaugot, iespēja laika gaitā pievienot vairāk aģentu vai palielināt pieejamo iespēju skaitu ir nopietns arguments izvēloties starp palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmām. Un vienmēr ir svarīgi pārbaudīt, kāda ir sistēmas elastība, pirms izvēlaties. Vienas un tās pašas sistēmas uzturēšana pēc iespējas ilgāku laiku ir visrentablākais ceļš uz priekšu.

Programmatūras ierobežojumi

Daži programmatūras risinājumi var būt apgādāti ar visu nepieciešamo, un tomēr palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmā nav nepieciešamā līdzekļa. Tas ir normāli, bet ir jāņem vērā programmatūras ierobežojumi nākotnes drošības ziņā, nevis domājot tikai par lēmuma pieņemšanas brīdi. Protams, jums var nebūt nepieciešamas visas programmatūras funkcijas, bet jums ir jāparedz savas vajadzības nākotnē.

Integrācija ir nozīmīga jebkuras programmatūras sastāvdaļa, jo ļauj apvienot procesus vienā intuitīvā saskarnē un ietaupīt laiku. Ja izskatāmajam vispusīgajam risinājumam nav visas jūsu meklētās iespējas, pārbaudiet, ar kurām programmām tās integrējas, jo tas var samazināt izmaksas. Tajā pašā laikā mākoņdatošanas programmatūrai vajadzētu būt spējīgai tikt galā ar negaidītiem interneta darbības traucējumiem. Visbeidzot, bezmaksas izmēģinājuma versijas vai bezmaksas versijas trūkums var arī radīt grūtības noteikt, vai programmatūra darbosies atbilstoši jūsu vajadzībām.

Programmatūras ierobežojumi - App - Uploads - 2020 - 11 - Group 586.png

Sadarbības iespējas

Atbalsta personāls līdz šim ir ticis apspriests kā atsevišķs aģents, taču daudzos uzdevumos tas tā nav. Palīdzības dienestu sistēmām jāatbalsta atbalsta komandas un jāļauj tām sadarboties meklējot risinājumus. Organizācijas panākumi un neveiksmes reti ir uz vienas personas pleciem. Neviens bizness nevar tādā veidā uzplaukt. Dodot savai komandai iespēju strādāt kopā, izmantojot iekšējo čatu, iekšējo zināšanu bāzi, pielikumus vai piezīmes pieteikumos nodrošina pievienoto vērtību un efektivitāti.

Tiešsaistes čata programmatūras piezīmes čatā - LiveAgent

Vienkāršas IT pieteikumu sistēmas demonstrācijas versija

Iespēja paskatīties uz kaut ko savām acīm aizvien ir labākais veids, kā kaut ko novērtēt. Piemēram, apsveriet atšķirību starp to, ka jums apraksta gleznu, un to, vai jūs to apskatat pats.

Abām šīm pieejām būs ļoti atšķirīgi rezultāti jūsu izpratnei par gleznu. Tas pats attiecas uz jebkuras programmatūras demo versiju. Jūs varat saprast ideju par tās līdzekļiem, skatoties, kā tā darbojas, un nelasot par to. Demonstrācijas versija ļauj iepazīties ar izkārtojumu un noskaidrot, vai produkts darbojas tā, kā jums nepieciešams.

Vienkāršas IT pieteikumu sistēmas demonstrācijas versija - App - Uploads - 2021 - 12 - LiveAgent Demo.png
Stand out from your competitors with a strong
customer service culture​

Kāda ir labākā palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma?

Labākā palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma ir sistēma, kas padara jūsu darbību efektīvāku un nodrošina klientiem pašapkalpošanās iespējas, lai samazinātu jūsu darbinieku darba slodzi. Tādiem risinājumiem kā LiveAgent ir jaudīgas pielāgošanas iespējas, lai izveidotu jūsu uzņēmumam specifiskas darbplūsmas. Labākā sistēma ir tā, kas ir vispiemērotākā jūsu unikālajām prasībām.

Labākā palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma mazajiem uzņēmumiem

Ja esat mazs uzņēmums, jūsu izvēlētajam mērķim jābūt rentabilitātei, vērtībai un mērogojamībai. Tāpēc ideālajā gadījumā ir labi atrast sistēmu, kas atbilst jūsu vajadzībām par saprātīgu cenu.

Vienkāršu pieteikumu apstrādes sistēmu nodrošinātāji piedāvā savas programmatūras bezmaksas versiju ar ierobežotām iespējām. Liveagent piedāvā bezmaksas paketi, kas nodrošina pamatvajadzības visam, kas jums būs nepieciešams, piemēram, čata pogai, pamatatskaitēm un klientu portālam. Vēl viena iespēja par saprātīgu cenu ir Zoho Desk, kas arī piedāvā bezmaksas versiju. Pēc tam vēlāk varat izvēlēties jaunināšanu uz maksas paketi.

Labākā palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma vidējiem uzņēmumiem

Tā kā jūsu uzņēmums turpina augt, vidējā līmeņa palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmu tirgū ir vairāk iespēju, jo vairāk naudas nozīmē vairāk iespējas. Šajā brīdī jums, iespējams, ir arvien vairāk aģentu, un jums vajadzētu koncentrēties uz to apvienošanu, izmantojot sadarbību veicinošas sistēmas un integrācijas iespēju ar dažādām lietojumprogrammām, kas jums jau ir, kā arī tām, kuras plānojat pievienot. Tomēr joprojām ir jākoncentrējas uz vērtību, jo jūs, iespējams, negribat pārsniegt budžetu ar pārāk daudziem līdzekļiem.

Liveagent šajā līmenī var integrēt vairāk nekā 190 programmas, tostarp sociālos medijus. Sociālie mediji ir nenovērtējami jūsu mārketinga kampaņām, jo īpaši, ja esat jauns zīmols. Atbildes uz jautājumiem un bažām sociālajos medijos palīdzēs paplašināt jūsu zīmola ietekmi un radīt neaizmirstamu mijiedarbību ar klientiem. Tāpat kā citas palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas, arī tā ir integrēta ar Slack, lai palīdzētu uzturēt saikni starp komandas dalībniekiem. Vēl viena lieliska iespēja ir Jira Service Desk, jo tajā arī ir plašs integrēšanas iespēju klāsts.

Labākā palīdzības dienesta pieteikumu aptrādes sistēma lieliem uzņēmumiem

Lielie uzņēmumi var atslābināties. Tagad, kad varat atļauties visus tingeltangeļus, ir pienācis laiks aplūkot visus līdzekļus, kas vien varētu būt noderīgi. Tomēr vērtības meklēšana vienmēr ir labākais meklējumu virziens neatkarīgi no tā, cik daudz naudas plānojat apgūt.

Smagsvari Zendesk un Jira Service Desk piedāvā dažas funkcijas, kuru citiem vispār nav, piemēram, vienotu pieteikšanos. Vienota pieteikšanās ļauj lietotājiem piekļūt programmatūrai, izmantojot esošos akreditācijas datus, piemēram, pieteikties ar Google kontu.

Tas nenozīmē, ka tās ir vienīgās iespējas. Atkarībā no tā, kas jums kā lielam uzņēmumam ir nepieciešams klientu atbalsta veidolā, iespējams, ka labāk ir izmantot rentablāku iespēju, kurā ir viss nepieciešamais. Piemēram, LiveAgent ir ļoti daudz funkciju, bet tās augstākā līmeņa pakalpojumi ir par samērīgu cenu, un tiem ir līdzīga vērtība kā dažām citām palīdzības dienestu sistēmām, kas izmaksā daudz vairāk.

Looking for great ticketing system?

LiveAgent can help you rapidly improve your customer service. Curious about all the opportunities?

Palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas lietošanas priekšrocības

Lai gan klientu atbalstu varat pārvaldīt bez palīdzības dienesta palīdzības, nepieciešamais laiks un patērētās pūles izmaksās vairāk, nekā izmantojot palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmu. Efektivitāte ir viena no šādas sistēmas priekšrocībām.

Šis pakalpojums ne tikai rada efektīvu darba vidi, lai darba ņēmējus atbrīvotu no vairāku platformu apkalpošanas, manuāli risinot dažādas problēmas, bet arī apvieno viņus, ļaujot viņiem sadarboties šo problēmu risināšanā. Turklāt tas samazina viņu darba slodzi, pievienojot pašapkalpošanās iespējas, kas uzlabo lietotāja pieredzi. Varat izveidot darbplūsmas, lai optimizētu laiku, kas nepieciešams problēmas atrisināšanai, tādējādi palielinot pieteikumu apjomu, ko spējat apstrādāt, lai jūsu klienti būtu apmierināti.

Tie ļauj arī apvienot vairākas klientu mijiedarbības iespējas vienuviet un sagrupēt tās viegli lietojamā, funkcionālā vidē. Iespēja saņemt e-pastus, tiešsaistes čatus, tālruņa zvanus un sociālo mediju informāciju, kas tiek apkopota vienuviet, nav nekas tāds, par ko būtu vērts filozofēt. Tā ir darbības izmaksu efektīva izmantošana. Visi šie dati, piefiksēti un sagatavoti ieskatam par jautājumiem, ar kuriem saskaras klienti, var tikt izmantoti, lai palīdzētu pieņemt citus lēmumus, kas nav tieši saistīti ar klientu apkalpošanu.

Pieteikumu apstrādes sistēmas piemērs - LiveAgent

Ar palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas izmaksu palīdzību var palielināt klientu apmierinātību, palielināt darbinieku efektivitāti un palielināt sava zīmola vērtību, radot pozitīvu klientu apkalpošanas pieredzi, kas vairos klientu lojalitāti. Klientu noturēšana ir lētāka nekā jaunu klientu piesaiste, un cilvēki ir gatavi maksāt vairāk par labāku klientu apkalpošanu. Kā norāda Hubspot, “68 procenti patērētāju ir gatavi maksāt vairāk par produktiem un pakalpojumiem no sava zīmola, kam viņi uzticas, ka tas sniedz lielisku pakalpojumu.”

Laba klientu apkalpošanas pieredze mūsdienu pasaulē nozīmē daudz un palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma palīdzēs jums to sniegt.

Palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas ieviešana

Palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas ieviešana ir vienkārša, jo daudzas no tām ir balstītas tīmeklī. Parasti no programmatūras piedāvātāja izvēlas kādu no pieejamajām paketēm, izveido kontu, instalē programmatūru, pielāgo informācijas paneli un klientu portālu, pievieno spraudņus un daudz ko citu. LiveAgent gadījumā tādas lietas kā tiešsaistes čata funkcija ir vienkārši koda nokopēšana un ievietošana jūsu tīmekļa vietnē.

Palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas izmaksas

Palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas izmaksas ir atkarīgas no pakalpojuma sniedzēja, bet parasti tas ir ikmēneša rēķins saskaņā ar aģentu skaits, kuri piekļūstat sistēmai. Kopumā jūs iegūstat sistēmas funkcijas, bet maksājat par plašāku piekļuvi. Dažiem ir mēneša maksa, kas pieļauj noteiktu skaitu aģentu vai iespēju tos papildināt, savukārt citi piedāvā gada maksu par zemāku cenu.

Galvenais, kas jāatceras, apsverot palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas izmaksas, ir tā vērtība, ko iegūstat par šo ikmēneša maksu. Ir jāizsver sistēmas cena pret ietaupījumiem, ko saņemsit no tās ieviešanas, tai vajadzētu ātri atmaksāties. Tas notiek tāpēc, ka izmaksas par pieteikumu samazinās atkarībā no darba izmaksām, jo palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmai ir jāpadara jūsu darbs efektīvāks.

Palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas cenu modeļi

Aplūkojot palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas pakalpojumu sniedzēju cenu struktūru, jūs bieži konstatējat, ka mēneša maksas tiek aprēķinātas katram aģentam. Katra persona, kas piesakās sistēmā, palielina ikmēneša maksājumu. Liveagent arī izmanto šo cenu modeli. Solarwinds pieskaita arī papildu izmaksas par katru ierīci mēnesī.

Cits dominējošs cenu noteikšanas modelis, ko redzēsit palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmu tirgū, ir licences pakete, kas ļauj izmantot noteiktu skaitu aģentu. Jitbit ir viens no šāda veida pakalpojumu sniedzējiem, un tas piedāvā arī ikgadēju maksājumu, tādejādi samazinot izmaksas.

Our employees have easily gotten used to LiveAgent. Working with LiveAgent is easy and intuitive.

Atomer

Ko klienti domā par universālās LiveAgent IT palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmu?

Sli.do ir uz tīmekli balstīta lietojumprogramma, kas ļauj prezentētājiem iesaistīt mērķauditoriju ar aptaujām un sarunāties ar viņiem tieši, ļaujot uzdot jautājumus. Lūk, kas viņiem sakāms par LiveAgent:

„Pasākumi un tikšanās ir ļoti dinamiska vide. Viss mainās visu laiku, tāpēc tiešsaistes čats un tālruņa zvani palīdz mums būt tuvu saviem klientiem, savukārt e-pasti palīdz mums noteikt prioritātes galvenajām sarunām ar viņiem. Tādējādi mēs atzīmējam e-pastus, pievienojam birkas konkrētiem e-pastiem un piešķiram dažādas prioritātes. LiveAgent lielākā priekšrocība ir tā, ka tajā var pārvaldīt visu vienuviet, neatkarīgi no tā, vai tas ir tālruņa zvans, čats vai e-pasts. Tā rezultātā ir ļoti viegli sarunāties ar mūsu klientiem pat visnoslogotākajā laika periodā. Tā Liveagent ļauj mums ātrāk sasniegt un nodrošināt mierīgus un veiksmīgus pasākumus mūsu klientiem.”

Vēl viena atsuksme ir no Atomer, kompānijas, kas klientiem ļauj nomāt pilnīgi tīmeklī bāzētu sistēmu, ar kuras palīdzību viegli izveidot tiešsaistes veikalus vai tīmekļa vietnes. Šim uzņēmumam bija nepieciešama stabila palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma, un pēc vairāku sistēmu pārbaudes viņi palika pie LiveAgent, jo tas viņiem der vislabāk. Viņi teica:

“Mūsu darbinieki ir viegli pierada pie LiveAgent. Strādāt ar LiveAgent ir viegli un intuitīvi. Liveagent ir rīks, ko mēs izmantojam, lai palīdzētu klientiem katru dienu, un mēs par to esam ļoti priecīgi. Tas nodrošina ideālu caurredzamības līmeni starp mums un klientu.”

20 labāko palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmu piedāvātāju saraksts

1. LiveAgent

LiveAgent mājaslapa

2006. gadā tika izveidots LiveAgent, jo dibinātāji nevarēja atrast lielisku klientu atbalsta rīku, kas ļautu čatot tiešsaistē, tāpēc viņi to radīja paši. 2011. gadā LiveAgent paplašināja programmatūras funkcijas, iekļaujot palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmu. Tagad LiveAgent ir vairāk nekā 45 pieteikumu apstrādes funkciju un vairāk nekā 190 integrācijas iespēju, kā arī trešo pušu integrāciju atbalsts, un tas ir ērti lietojams un uzstādāms. LiveAgent palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes funkcijas uzlabo produktivitāti, vienlaikus noturot klientus un palielinot reklāmguvumus. Papildu mobilā lietotne ir iekļauta jebkurā paketē.

Liveagent ir plašas mērogošanas iespēja ar spēcīgu pielāgošanas līmeni un integrācijas iespējām vienotā platformā. Ar plašajām iespējām un integrācijām tā ir pielāgojama, lai atbilstu gan mazu, gan lielu uzņēmumu vajadzībām, un aptver visas nozares.

Galvenās funkcijas

 • Iepriekšsagatavotas ziņas
 • Automātiska pieteikumu sadale
 • Simtiem integrāciju
 • Pašapkalpošanās portāls un forums

Plusi un mīnusi

Liveagent ir laba izvēle tiem, kam ierobežots budžets, jo tas ir saprātīgā cenā, pat visdārgākajā paketē. Tomēr tas neatbalsta vienoto pieteikšanos (SAML) uzņēmumiem, kuros strādā simtiem darbinieku, tāpat kā citās uz uzņēmumiem balstītās sistēmās.

Cena

Bezmaksas
Ticket – $15/aģentam/mēnesī
Ticket + Chat – $29/aģentam/mēnesī
All-inclusive – $49/aģentam/mēnesī

2. Zoho Desk

2. Zoho Desk - App - Uploads - 2021 - 12 - Zoho Desk Homepage.png

2016. gadā viņi uzsāka palīdzības dienesta pieteikuma apstrādes sistēmu, kas nevainojami integrē daudzas Zoho izstrādātās aplikācijas. Kopumā starp daudzajām lietotnēm katram uzņēmējdarbības līmenim, kas joprojām samazinās ik pēc dažiem mēnešiem, tās ir sasniegušas vairāk nekā 60 miljonus lietotāju. Turklāt tiem ir visaptveroša mākoņdatošanas programmatūra par samērīgu cenu.

Zoho Desk ir mērogojama sistēma no viena darbinieka līdz simtiem. Zoho lietotājiem tiek pievienota arī Zoho produktu bibliotēka, kas integrējas ar Zoho Desk.

Galvenās funkcijas

 • Daudzkanālu
 • Darbplūsmas Automatizācija
 • Platformas integrācija
 • Pašpalīdzības zināšanu bāze
 • Mākslīgais intelekts

Plusi un mīnusi

Tas ir par saprātīgu cenu, ar iespēju pievienot pagaidu aģentus par papildus $6 mēnesī (un 50 bezmaksas pagaidu aģenti dārgākajā paketē). Pagaidu aģentiem ir ierobežotas palīdzības dienesta atļaujas, jo tie neietilpst klientu atbalsta grupā, bet var atbalstīt klientu apkalpošanas darbu. Tam trūkst arī SAML vienotās pierakstīšanās, un tā CRM integrācija notiek ar citu produktu no Zoho. Viena no galvenajām iezīmēm, kas to izceļ, ir tā mākslīgais intelekts Zia, kas ir spēcīgs papildinājums atbalsta personālam, bet kas ir pieejams tikai dārgākajā paketē. Turklāt viņi piedāvā papildu ietaupīt pazeminot cenu, ja veicat maksājumu uzreiz par gadu.

Cena

Bezmaksas
Standard – $20/aģentam/mēnesī ($14/aģentam/gada maksājumā)
Professional – $35/aģentam/mēnesī ($23/aģentam/gada maksājumā)
Enterprise – $50/aģentam/mēnesī ($40/aģentam/gada maksājumā)

3. HappyFox

HappyFox Mājaslapa

Ātri uzstādāms tīmekļa palīdzības dienests, HappyFox piedāvā milzīgas pielāgošanas iespējas, administrācijas pārvaldību un drošības līdzekļus, kas dos labumu lielam uzņēmumam. Turklāt tas ir ērti lietojams un piedāvā daudz līdzekļu, kas ļauj klientiem pašapkalpoties, lai samazinātu jūsu aģentu darba slodzi.

Tā kā nav bezmaksas iespēju un to cenas sākas ar $29 par aģentu mēnesī, nav viegli pārdot tiem, kam budžets ierobežots. No otras puses, tie piedāvā neierobežotu pakalpojumus aģentiem, bet ierobežo pieteikumu skaitu gadā. Uzņēmums nodrošina vienoto pieteikšanos un instrumentus, lai saglabātu pārvaldību un drošību lielajiem uzņēmumiem.

Galvenās funkcijas

 • Daudzkanālu
 • Viegli lietojams
 • Iekšējā un ārējā zināšanu bāze
 • Pielāgojamība
 • Administrācijas un drošības funkcijas

Plusi un mīnusi

Ir minimālā prasība – 5 aģenti jebkurā paketē, bet grūti saprast, vai šī ir laba vai slikta doma, nezinot cenu struktūru.

Cena

Cenas nav viegli pieejamas, bet viņi piedāvā četrus cenu līmeņus, kas balstīti uz aģentu skaitu, sākot ar $29/aģentam/mēnesī. Ir arī četri ar aģentu skaitu neierobežoti līmeņi ar pieteikumu un pielāgoto lauku ierobežojumiem. Ierobežojumi sākas ar 10’000 pieteikumiem gadā un desmit pielāgotiem laukiem, un augstākajā līmenī ir 250’000 pieteikumi gadā un 200 pielāgotie lauki.

4. Help Scout

4. Help Scout - App - Uploads - 2021 - 12 - Help Scout Homepage.png

Help Scout ir klientu atbalsta platforma, kurai uzticas vairāk nekā 12’000 uzņēmumu 140 valstīs. Pateicoties tam, ka palīdzības programma koncentrējas uz klientiem, tā arī veicina sadarbību starp komanadas darbiniekiem. Tā izveidota, izmantojot desmit gadu pieredzi.

Programma Help Scout ir veidota tā, lai tā attīstītos kopā ar jūsu uzņēmumu, un tā atbalsta visus uzņēmumus. Jau zemākie līmeņi sākas ar plašu līdzekļu klāstu. Pakalpojums ietver modernu drošību, piemēram, HIPAA-saderīgas funkcijas un vienotās pierakstīšanās iespējas sākot no vidējā un augstākā līmeņa.

Galvenās funkcijas

 • Koplietota iesūtne
 • Zināšanu bāze
 • Klientu pārvaldība
 • Atbilstība
 • SSO/SAML
 • Drošība

Plusi un mīnusi

Viņi piedāvā 15 dienu izmēģinājumu diviem zemākajiem līmeņiem, bet ne augstākajam līmenim, lai gan tas liecina par spēcīgām iezīmēm, kas kādam uzņēmumam varētu noderēt, bet nav norādīta cena. Help Scout ir iespēja, kas ļauj uzņēmumiem modernizēt savu paketi, tiklīdz uzņēmums pieaug. Tā nepiedāvā bezmaksas versiju.

Cena

Standard – $25/aģentam/mēnesī ($20/aģentam/ar gada maksājumu)
Plus – $40/aģentam/mēnesī ($35/aģentam/ar gada maksājumu)
Enterprise – Nepieciešams sazināties

5. KB Support

KB Support Mājaslapa

Lai gan šī nav tik izplatīta kā citas palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas, KB Support ir vērsts uz to, lai būtu labākais atbalsta rīku spraudnis WordPress un e-komercijas tīmekļa vietnēm.

Šis produkts ir paredzēts uzņēmējdarbības uzsākšanai tīmeklī, izmantojot spraudņus, kas īpaši paredzēti WordPress un e-komercijas integrācijai.

Galvenās funkcijas

 • Nosūtīšanas formas
 • Viespieteikumi
 • Zināšanu bāze ar iespēju ierobežot rakstus
 • Aģentu atļaujas
 • Automātiska piešķiršana
 • SLA kontrole

Plusi un mīnusi

Lai gan KB Support ir zema gada maksa, tas tomēr nozīmē gada saistības pēc tam, kad par to ir samaksāts. Viņiem ir iespēja iegādāties konkrētus spraudņus, kas iekļauti katra līmeņa paketē, tāpēc jūs varat izlemt, kas jums ir vajadzīgs un kas nē, lai gan komplekti tiek piedāvāti ar ievērojamu atlaidi. Neskatieties uz izmaksām, pie mīnusiem būtu pieskaitāms arī tas, ka nav viedās piešķiršanas tehnoloģijas; tā pieteikumus piešķir tikai pēc nejaušības principa vai pamatojoties uz aktīvajiem pieteikumiem katram lietotājam.

Cena

Vienai tīmekļa vietnei, par kuru tiek maksāts reizi gadā (cena pieaug par katru vietni līdz neierobežotai paketei):
Starter – $74
Professional – $102
Enterprise – $150

6. Zendesk

Zendesk mājaslapa

Zendesk ir viena no labāk zināmajām palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmām, un tai ir daudz iespēju, sākot ar $19 aģentam mēnesī, izmantojot vienkāršako paketi un beidzot ar uzņēmumam gatavu paketi, kas maksā sākot ar $215 aģentam mēnesī. Šim augstākā līmeņa pakalpojumam uzticas tādi uzņēmumi kā Uber un Netflix, kā arī vairāk nekā 160’000 uzņēmumi visā pasaulē.

Zendesk piedāvā paketes visu lielumu biznesiem un bezmaksas izmēģinājumus katram līmenim.

Galvenās funkcijas

 • Tiešsaistes čats
 • Kopienas forumi
 • Atbilžu bots
 • Zināšanu bāze
 • Sociālo mediju integrācija
 • Platformas tests
 • Vieglpieejas licences

Plusi un mīnusi

Zendesk iespējas ir plašas, ar paketēm, kas sniedzas no maziem uzņēmumiem līdz korporāciju līmenim. Ar ikgadēju maksājumu vai ikmēneša, bez saistībām pret Zendesk ārpus šiem noteikumiem (nav kompensācijas par anulēšanu vai pāreju uz vienkāršāķu paketi).

Cena

Support Team – $19 aģentam/mēnesī/maksājot par gadu
Support Professional – $49 aģentam/mēnesī/maksājot par gadu
Support enterprise – $99 aģentam/mēnesī/maksājot par gadu
Suite Team – $49 aģentam/mēnesī/maksājot par gadu
Suite growth – $79 aģentam/mēnesī/maksājot par gadu
Suite Professional– $99 aģentam/mēnesī/maksājot par gadu
Suite Enterprise – $150 aģentam/mēnesī/maksājot par gadu
Highest tier – $215 aģentam/mēnesī/maksājot par gadu

7. Vision Helpdesk

Vision Helpdesk Mājaslapa

Piedāvājot daudzas palīdzības dienesta iespējas, sākot ar klientu apkalpošanu un beidzot ar IT atbalstu, Vision Helpdesk ir palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma, kurā galvenā uzmanība tiek pievērsta jūsu darbiniekiem ar gamifikācijas iespējām un sadarbības līdzekļiem, kas veicina pozitīvu darba vidi. Tomēr tas nenozīmē, ka klienti pazaudēti no redzesloka, Vision Helpdesk klientiem piedāvā daudzkanālu pieeju mijiedarbībai ar atbalsta komandu.

Šī sistēma jūsu uzņēmumā izveidos centralizētu palīdzības dienestu ar pielāgojamām darbplūsmām. Lai gan tas ir pieejams par saprātīgu cenu, tam nav nepieciešamā dziļuma, kas varētu būt nepieciešams lielākiem uzņēmumiem.

Galvenās funkcijas

 • Automatizācija
 • Gamifikācija
 • Rēķini
 • Daudzkanālu

Plusi un mīnusi

Lai gan Vision Helpdesk ir pieejams gan kā SaaS mākoņdatošanas, gan lejupielādes licence, SaaS mākoņdatošanas licence ir pieejama tikai ASV, Apvienotajā Karalistē, ES un Indijā. Tomēr viņiem ir pieejama 30 dienu, bezsaistību programmatūras bezmaksas izmēģināšana.

Šī sistēma ir vairāk vērsta uz apmaksājamām klientu apkalpošanas stundām nekā uz vispārējo klientu apkalpošanu, un tiešsaistes čata funkcija ir atsevišķs pirkums.

Cena

Starter – $ 12 aģentam mēnesī, maksājot ik gadu / $15 aģentam mēnesī, maksājot ik mēnesi
Pro – $ 20 aģentam mēnesī, maksājot ik gadu / $25 aģentam mēnesī, maksājot ik mēnesi

8. HubSpot

8. HubSpot - App - Uploads - 2021 - 12 - Hubspot Homepage.png

Tāpat kā citi šajā sarakstā iekļautie, arī HubSpot ir veidots tā, lai augtu kopā ar jums. HubSpot ir atpazīstams nosaukums, jo bieži tiek izmantoti daudzi citi viņu produkti. Varat sākt ar bezmaksas paketi, balstoties uz uzticama avota internetā, kā arī varat izmantot elastīgo atbalstu un vieglo uzsākšanu, lai labāk izprastu savus klientus.

HubSpot sistēma ir iespēja, kas gatava izaugt kopā ar uzņēmuma vajadzībām, nodrošinot jūsu uzņēmumam gan bezmaksas, gan maksas versijas. Augstākie līmeņi piedāvā lielam uzņēmumam būtiskākas iezīmes.

Galvenās funkcijas

 • Pieteikumu pārvirzīšana
 • NPS aptaujas
 • Vienotā pieteikšanās
 • Slack integrācija
 • Lauku līmeņa atļaujas

Plusi un mīnusi

Viņi piedāvā bezmaksas versiju ar daudziem būtiskiem līdzekļiem, kas nepieciešami, lai sāktu darbu. Tomēr pieteikumu automatizācija sākas tikai no līmeņa, kas maksā $50 mēnesī, kas ietver divus aģentus un iespēju pievienot vairāk par $25 par katru papildus aģentu sākuma līmenī. Visaugstākajā līmenī tā ir ikgadējs maksājums.

Cena

Starter – Sākas no $50/mēn maksājot ik mēnesi (Sākas ar diviem maksas lietotājiem)
Professional – Sākas no $400/mēn maksājot ik mēnesi (Sākas ar pieciem maksas lietotājiem)
Enterprise – Sākas no $1 200/mēn maksājums reizi gadā $14’400/gadā (Sākas ar 10 maksas lietotājiem)

9. Front

9. Front - App - Uploads - 2021 - 12 - Front Homepage.png

Fron tiek piedāvāts kā palīdzības dienesta risinājums, kas klientiem rada personalizētāku pieredzi, Front atsakās no pieteikumu numuriem, lai sniegtu klientam personiskāku atbildi. Tas ir vienkārši un intuitīvi, un automatizācija nodrošina informācijas piešķiršanu atbilstošākajam atbalsta komandas darbiniekam.

Front ir ļoti mērogojama sistēma ar līdz desmit komandas biedriem vienkāršākajā līmenī, 50 — otrajā un neierobežoti — visaugstākajā.

Galvenās funkcijas

 • Komandas iesūtnes
 • Analīze
 • Ziņu sagataves
 • Komandas
 • Piešķiršanas

Plusi un mīnusi

Nav parastās pieteikumu apstrādes sistēmas, bet tā darbojas, organizējot atbalstu, izmantojot koplietojamās iesūtnes un piešķirot tām automātisku slodzes balansu. Lai gan pieteikumu apstrādes sistēma neautomatizē piešķires, var izveidot komandas, kas to darīs (pielāgotās komandas ir pieejamas tikai $49 paketē).

Ir arī gadu ilgas saistības.

Cena

Starter – $19 personai mēnesī, maksājot ik gadu
Prime – $49 personai mēnesī, maksājot ik gadu

10. AzureDesk

AzureDesk Mājaslapa

Šī sistēma ir pieejama maziem un vidējiem uzņēmumiem, un tās mērķis ir vienkāršot palīdzības dienesta sistēmas izmantošanu. Tā piedāvā pielāgošanas iespējas un trešās puses programmu integrāciju.

Lai gan Azure vērtība pret izmaksām ir augsta, tas, ka tiem ir tikai viena pakete, kurā nav uzņēmumu līmeņa līdzekļu, ierobežo tā lietojamību tikai maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Galvenās funkcijas

 • Pieteikumu pārvaldība
 • Neierobežota pastkaste
 • Aplikāciju integrācija
 • Atskaišu veidošana
 • Sadarbība
 • Zināšanu bāze

Plusi un mīnusi

Izmēģinājuma versija 14 dienām ir pieejama, taču ir pieejama tikai viena paketes iespēja. Paketē ir daudz līdzekļu, bet mērogojamības iespējas ir ierobežotas. Nav sarežģītāku rīku uzņēmumiem, piemēram, drošības vai pārvaldības jomā.

Cena

Viena pakete – $33 lietotājam mēnesī maksājot par gadu un $50 lietotājam mēnesī maksājot ik mēnesi.

11. SupportBee

SupportBee Mājaslapa

Supportbee ir palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma, kuras mērķis ir izveidot sadarbības darba vidi, lai klientu atbalsta komandas darbinieki varētu palīdzēt viens otram atrisināt klientu problēmas. Izmantojot koplietojamu iesūtni, ko ir viegli uzstādīt un kas ir optimizēta mobilajām ierīcēm, SupportBee ir elastīga, uz komandu balstīta sistēma.

Šī sistēma piedāvā visus pamata līdzekļus, kas nepieciešami, lai izveidotu klientu apkalpošanas komandu. Tomēr tā nenodrošina tādu atbalstu, kas varētu būt vajadzīgs lielākiem uzņēmumiem.

Galvenās funkcijas

 • Koplietota iesūtne
 • Zināšanu Bāze
 • Klientu portāls
 • Aplikāciju integrācija

Plusi un mīnusi

Lai gan SupportBee funkcijas un funkcionalitāte ir ļoti pieejama, tie tomēr nav tik plaši un visaptveroši kā citiem uzņēmumiem tajā pašā cenu līmenī. Turklāt klientu portāla programmatūra ir pieejama tikai augstākajā līmenī. Taču kopumā tā ir vienkāršota pieteikumu apstrādes sistēma, kas mazākiem uzņēmumiem darbosies gluži labi.

Cena

Startup – $15 /lietotājam/mēnesī vai $13 /lietotājam/mēnesī maksājot ik gadu
Enterprise – $20 /lietotājam/mēnesī vai $17 /lietotājam/mēnesī maksājot ik gadu

12. Freshdesk

Freshdesk mājaslapa

Vairāk nekā 40’000 uzņēmumu, ieskaitot HP, Pearson un American Express uzticas Freshdesk. Tā ir universāla klientu apkalpošanas platforma. Izmantojot Freshdesk mērogojamo platformu, iebūvēto daudzkanālu atbalstu un sadarbības līdzekļus, jūsu uzņēmums var optimizēt darbu un apmierināt klientus.

Šī sistēma ir veidota tā, lai to par pieņemamu cenu varētu izmantot dažādos uzņēmējdarbības apstākļos.

Galvenās funkcijas

 • Ziņapmaiņas servisa integrācija
 • Pašapkalpošanās ar botiem un mākslīgo intelektu
 • Automatizācija
 • Uz sadarbību vērsts
 • Pārvaldības un drošības līdzekļi
 • Identitātes un pieejas pārvaldība

Plusi un mīnusi

Ir bezmaksas versija ar pamatfunkcionalitāti, kas uzņēmumam ir nepieciešama iesākumā, plus neierobežots aģentu skaits. Pēc tam katrs līmenis virzās uz priekšu, un iekļauj funkcijas, kas jums būs nepieciešamas, kad izaugsit. Tomēr uz prasmēm balstīta pieteikumu pārvirzīšana sākas tikai augstākajā līmenī.

Cena

Blossom– $15 /aģentam/mēnesī, maksājot ik gadu – $19/aģentam/mēnesī, maksājot reizi mēnesī
Garden – $35/aģentam/mēnesī, maksājot ik gadu – $45/aģentam/mēnesī, maksājot reizi mēnesī
Estate – $49/aģentam/mēnesī, maksājot ik gadu – $69/aģentam/mēnesī, maksājot reizi mēnesī
Forest – $99/aģentam/mēnesī, maksājot ik gadu – $125/aģentam/mēnesī, maksājot reizi mēnesī

13. Awesome Support

Awesome Support Mājaslapa

Kā WordPress atbalsta spraudnis Awesome Support ir vienkāršs un viegli uzstādāms, un katrā pakešu līmenī ir iekļautas daudzas pievienojumprogrammas. Viņi piedāvā “vislieliskāko” palīdzības dienestu un atbalsta spraudni WordPress ar vairāk nekā 10’000 aktīvām instalācijām.

Lai gan ir arī lielas, uz WordPress balstītas vietnes, piemēram, Microsoft News un BBC America, tomēr tas ir vislabāk mazam uzņēmumam, jo tajā būtu jāiekļauj vairāk drošības un pārvaldības līdzekļu, lai tas būtu noderīgāks. Un, ja tādi nav vajadzīgi lielākam uzņēmumam, neierobežots aģentu skaists ir milzīga pārdošanas priekšrocība.

Galvenās funkcijas

 • Nav maksājumu par katru aģentu
 • Pielāgojams
 • Pieteikumu vēsture
 • Laika kontrole
 • Automātiska pieteikumu piešķiršana

Plusi un mīnusi

Lai gan viņi piedāvā neierobežotu aģentu un pieteikumu skaitu, jums nāksies apņemties lietot produktu gadu. Galvenais ir tas, ka katra pakete ir ļoti pieejama jebkuram uzņēmējdarbības līmenim, bet tam nav iespēju, kas būtu vajadzīgas lielam uzņēmumam.

Cena

Standard – $149 gadā
Pro – $229 gadā
Enterprise – $289 gadā
Agency – $409 gadā

14. TeamSupport

TeamSupport mājaslapa

Fujifilm, Comcast un NBA uzticas TeamSupport kā tīmeklī bāzēta biznesa un biznesa klientu atbalsta sistēmai ar daudzkanālu atbalstu, kas atvieglo sadarbību un optimizē klientu atbalsta problēmu risinājumus, integrējoties ar programmatūru, kas jau atrodas jūsu tehnoloģiju komplektā.

Šīs sistēmas atbalsta servisam ir daudz ko piedāvāt, bet sākotnējās izmaksas uz vienu aģentu mēnesī ir augstas, kas nozīmē, ka dažiem mazākiem uzņēmumiem tā var nebūt pa kabatai.

Galvenās funkcijas

 • Mērķtiecīgi būvēts priekš B2B
 • Pieteikumu Pārvaldība
 • Klientu Pārvaldība
 • Integrācijas
 • Klientu Pašapkalpošanās Portāls

Plusi un mīnusi

Daudzi līdzekļi koncentrējas uz B2B klientu apkalpošanu un IT atbalstu. Mīnuss ir tāds, ka vienkāršākā līmeņa izmaksas ir $50 katram aģentam mēnesī, kas ir salīdzinoši dārgi salīdzinājumā ar citām palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmām ar līdzīgām funkcijām un zemāku cenu līmeni.

Cena

Cenas atspoguļo atlaides ikgada maksājumam.
Support Desk — $50 aģentam/mēnesī
Enterprise — $69 aģentam/mēnesī

15. Freshservice

Freshservice Mājaslapa

Freshservice ir mākoī bāzēts IT pakalpojumu pārvaldības risinājums. Tāpat kā tā palīdzības dienesta līdzinieks, tā ir vienkārši lietojama, visaptveroša sistēma ar nopietnu funkciju klāstu.

Šīs platformas mērogojamība dod tai iespēju piemēroties jebkura lieluma biznesam, kad tas aug.

Galvenās funkcijas

 • Automatizācija
 • Mākslīgā intelekta čatboti
 • Integrācijas
 • Ātra ieviešana
 • Bezkoda platforma

Plusi un mīnusi

Viņi piedāvā 21 dienu ilgu bezmaksas izmēģinājuma periodu ar aktivizētām visām funkcijām. Freshservice veicina koamndas sadarbību savu funkciju ietvaros. Tas nodrošina drošības līdzekļus, kas aizsargā datus mākonī ar piekļuves pārvaldību un šifrēšanu cauri ejošajiem datiem. Diemžēl bezmaksas varianta nav.

Cena

Katrai paketei ir ikmēneša apmaksas iespēja, kas ir par $10 dārgāka Starter un Growth un par $20 dārgāka Pro un Enterprise paketēm.

Starter: $19 par aģentu mēnesī, maksājot reizi gadā.
Growth: $49 par aģentu mēnesī, maksājot reizi gadā.
Pro: $89 par aģentu mēnesī, maksājot reizi gadā.‍
Enterprise: $109 par aģentu mēnesī, maksājot reizi gadā.

16. ManageEngine Service Desk Plus

ManageEngine Service Desk Plus Mājaslapa

Vairāk nekā 100’000 organizācijas, piemēram, Disney un Honda, uzticas ManageEngine, lai tie pārvaldītu viņu IT. Viņu Service Desk Plus sistēma ir mākoņveida IT risinājums, kas vairāk nekā desmit gadus ir dara klientus un profesionāļus apmierinātus.

Lai gan ManageEngine Service Desk Plus ir ļoti daudz līdzekļu, tomēr nezinot par izmaksām, to ir grūti ieteikt kādam konkrētam uzņēmumam. Šķiet, ka cenu noteikšanas paketes labi samērojas ar katru uzņēmējdarbības līmeni. Viņi arī sadarbojas ar Zoho, lai izmantotu Zia mākslīgā intelekta asistentu kā potenciālo pirmo kontaktpersonu klientiem.

Galvenās funkcijas

 • ITSM darbplūsmas labākā paraugprakse
 • Viedā automatizācija
 • Integrācija
 • Bezkoda pielāgošana
 • Atskaišu veidošana

Plusi un mīnusi

Nav bezmaksas versijas. Ir izmēģinājuma periods, bet garums nav zināms. Ir pieejama arī demonstrācijas versija. Cenas nav noteiktas, bet ir iespēja dabūt piedāvājumu.

Šis ir visaptverošs IT serviss ar efektīviem līdzekļiem, lai uzlabotu jūsu uzņēmuma pakalpojumus, tostarp aktīvu un problēmu pārvaldību.

Cena

Viņiem ir trīs cenu paketes – Standard, Professional un Enterprise, taču izmaksas šīm paketēm netiek izpaustas mājaslapā. Lai iegūtu informāciju par cenām, sazinieties ar viņiem.

17. Kayako

Kayako Mājaslapa

Vairāk nekā 131’000 aģentu sniedz atbalstu, izmantojot Kayako, no Sega līdz MTV, un līdz Acer. Sistēma ir izveidota, lai tā būtu personiska un vienkārša. Tā ir ātri ieviešama un viegli lietojama, un tai piemīt tāda unikāla funkcija kā SingleView, kas ieviesta, lai personalizētu klienta pieredzi.

Šī ir sistēma, kuru var izmantot visi biznesa līmeņi, jo tās iespējas ļauj iegūt labāku izpratni par saviem klientiem, un tas ir unikāli Kayako. Tā ir ļoti pieejama arī jebkuram biznesa līmenim, sākot no $15 par aģentu mēnesī.

Galvenās funkcijas

 • SingleView
 • Tiešsaistes čats
 • Pašapkalpošanās
 • Sadarbība
 • integrācijas

Plusi un mīnusi

SingleView sistēma, kas seko klienta ceļam caur jūsu vietni, ļauj jūsu aģentam nodrošināt klientu apkalpošanu, ņemot vērā jūsu klienta pieredzes kontekstu. Daudzkanālu iesūtne un SingleView ir pieejami visvienkāršākajā cenu paketes līmenī.

Bezmaksas varianta nav, bet ir 14 dienu bezmaksas izmēģinājums un demonstrācija. Diemžēl Kayako nav vienotās pierakstīšanās funkcijas.

Cena

Inbox – $15 aģentam mēnesī
Growth – $30 aģentam mēnesī
Scale – $60 aģentam mēnesī

18. SolarWinds

SolarWinds Mājaslapa

Solarwinds ir moderns IT servisa pārvaldības (ITSM) risinājums, kas ietver visas palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes pakalpojuma funkcijas, kas šai sistēmai ir unikālas.

Šai sistēmai ir cenu struktūra katram biznesa līmenim, un tā ir viegli mērogojama kopā ar jūsu izaugsmi.

Galvenās funkcijas

 • Incidentu pārvaldība
 • IT aktīvu pārvaldība
 • Darbinieku servisa portāls
 • Zināšanu bāze
 • Izmaiņu pārvaldība
 • Daudzfaktoru autentifikācija

Plusi un mīnusi

30 dienas bezmaksas izmēģinājums. Demonstrācijas pēc pieprasījuma. Saprātīga cenu politika. Šai sistēmai ir automatizācijas rīki, kas palīdz nodot pieteikumu atbilstošā komandas locekļa rokās. Tomēr bezmaksas versijas nav.

Cena

Ja maksāsit reizi gadā:

Team – $19 par aģentu mēnesī, papildus $0.10 par iekārtu mēnesī
Business – $39 par aģentu mēnesī, papildus $0.30 par iekārtu mēnesī
Professional – $69 par aģentu mēnesī, papildus $0.50 par iekārtu mēnesī
Enterprise – $89 par aģentu mēnesī, papildus $0.70 par iekārtu mēnesī.

19. JitBit

JitBit Mājaslapa

Ņemot vērā, ka JitBit programmatūru izmanto Adobe un Microsoft, tā ir SaaS mākoņdatošanas pakalpojums ar vienoto pierakstīšanos un GDPR un HIPAA atbilstību. Izmantojot automatizācijas komandas, JitBit palīdz kārtot pieteikumus un tā ietaupīt komandas laiku.

Izmantojot šīs sistēmas mērogojamību un drošību, varat paplašināties un iegūt tādus pakalpojumus, kas nepieciešami uzņēmuma izaugsmei.

Galvenās funkcijas

 • Vienotā pieteikšanās
 • HIPAA atbilstība
 • Pieteikumu Režģis
 • Zināšanu bāze
 • Iepriekšsagatavotas atbildes

Plusi un mīnusi

Ja nepieciešams, izmēģinājumu pēc 21 dienas var pagarināt. Lai izveidotu vietni darbam un testēšanai, ir nepieciešamas vien dažas sekundes. Tam ir konstanta cena mēnesī, bet ir ierobežots aģentu skaitu katrā līmenī, izņemot augstāko.

Uzraksts “Powered by Jitbit” netiek paslēpts, izņemot augstāko līmeni. Nav bezmaksas versijas.

Cena

Freelancer: maksā $29 un ietver tikai 1 aģentu.
Startup: maksā $69 un ietver līdz 4 aģentiem.
Company: maksā $129 un ietver līdz 7 aģentiem.
Enterprise: maksā $249 un ietver līdz 9 aģentiem, ar $29 papildmaksu par katru papildus aģentu.

20. Jira Service Desk

JIRA Service Management mājaslapa

Tāpat kā Zoho, arī Jira ir daļa no lietotņu tīkla, tas nozīmē, ka tas var integrēties ar visām šīs sistēmas lietotnēm. Jira produkts šajā nozarē ir veidots, lai palīdzētu jums ātrāk atbildēt uz jautājumiem un palielināt klientu apmierinātību. Viņu pakalpojumus izmanto Domino, Square un Twitter, un šie ir tikai daži, ko nosaucām.

Šī sistēma labi darbojas visos uzņēmējdarbības līmeņos, piedāvājot bezmaksas iespēju un cenas ziņā pieņemamas paketes, kas apmierinās pat lielus uzņēmumus. Katrs līmenis nodrošina šifrēšanu galapunktos un starpposmos.

Galvenās funkcijas

 • Izmaiņu pārvaldība
 • Konfigurācijas pārvaldība
 • Problēmu pārvaldība
 • Aktīvu pārvaldība
 • Zināšanu pārvaldība
 • Drošība un atbilstība

Plusi un mīnusi

Ir bezmaksas versija ar daudzām funkcijām, un ieinteresētie uzņēmumi var rezervēt tiešsaistes demonstrāciju.

Tomēr Enterprise versijas izmaksas ir paslēptas aiz kontaktformas.

Cena

Standard – $20 par aģentu (vidēji) $60 mēnesī
Premium – $40 par aģentu (vidēji) $120 mēnesī

Pieteikumu apstrādes rīku salīdzinājums

Kad salīdzinam palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas, ir svarīgi aplūkot katrai platformai raksturīgās funkcijas un atsauksmes par tām. Salīdzinot piecus labākos risinājumus: LiveAgent, Zendesk, Freshdesk, Front un Zoho Desk, var redzēt, kā tie izskatās salīdzinājumā.

LiveAgent

Liveagent ir pieejams pēc cenas un piedāvā bezmaksas programmatūras versiju, kā arī jaudīgas funkcijas. Ir simtiem funkciju un integrāciju, ko var pielāgot, lai tās atbilstu uzņēmuma vajadzībām. Galvenās funkcijas ir iepriekšsagatavotas ziņas, automatizēta pieteikumu sadale, klientu portāls un forums. Liveagent pastāvīgi ierindojas augstāk novērtēto palīdzības dienestu risinājumu augšgalā, ar vidējo lietotāju novērtējumu 4,7 no 5.

Zendesk

Šo programmatūru izmanto daudzi lielie uzņēmumi. Tas piedāvā daudzas funkcijas, kas uzņēmumiem noderēs, piemēram, tiešsaistes čatu, drošību, kopienas forumus, atbilžu botu, zināšanu bāzi, sociālo mediju integrāciju, platformas testu un vieglpiekļuves licences. Vidēji lietotāji novērtē šo programmatūru ar 4,3 no 5 zvaigznēm.

Freshdesk

Tūkstošiem uzņēmumu uzticas Freshdesk, lai pārvaldītu klientu mijiedarbību. Viņi piedāvā daudz līdzekļu, piemēram, ziņapmaiņas pakalpojuma integrāciju, pašapkalpošanos ar botiem un mākslīgo intelektu, pārvaldību un drošību, kā arī identitātes un piekļuves pārvaldību. Freshdesk vidējais vērtējums ir 4,4 zvaigznes.

Front

Front piedāvā unikālu palīdzības dienesta programmatūru, atsakoties no tradicionālā pieteikuma. Tā vietā viņi ir izstrādājuši savu programmatūru, lai klientu apkalpošanas aģenti varētu sniegt klientiem personalizētākas atbildes. Tā populārākās funkcijas ir komandas iesūtnes, analīze, ziņu sagataves, komandas un piešķires. Front vidēji saņēma 4,6 zvaigznes no saviem lietotājiem.

Zoho Desk

Zoho Desk ir daudzkanālu palīdzības dienesta programmatūra par samērīgu cenu, kas, uzņēmuma pieaugot, aug ar to. Tam ir daudz līdzekļu, piemēram, darbplūsmu automatizācija, platformu integrācija, pašapkalpošanās zināšanu bāze un mākslīgais intelekts. Programmatūra saņem vidēji 4,4 zvaigznes no klientiem.

Palīdzības Dienesta programmatūraCapterra VērtējumsTīmeklī balstītsBezmaksas versijaBezmaksas izmēģinājumsSākumcena
LiveAgent4,7/5 (apm. 1tk atsauksmes)$15 par aģentu/mēn
Zendesk4,3/5 (apm. 2.7tk atsaukmes) $19 par aģentu/mēn
Freshdesk4,4/5 (apm. 2,3tk atsauksmes)$18 par aģentu/mēn
Front4,6/5 (apm. 210 atsauksmes) $19 par aģentu/mēn
Zoho Desk4,4/5 (apm. 1,6tk atsauksmes) $14 par aģentu/mēn

Vai palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas izmēģinājuma versija ir noderīga?

Izmēģinājuma versija vienmēr ir noderīga, izvēloties starp palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmām. Pirms sākat lietot pakalpojumu, jums vajadzētu izbaudīt, kā tas būs, kad darīsiet to katru dienu. Pakalpojumam var piemist visi jūsu meklētie līdzekļi, un tomēr tas joprojām var nebūt piemērots jums. Dažreiz sistēmas sajūta nav pareiza, un, lai to ieraudzītu, tā ir jāmēģina. Tas ir kā krekls; uz manekena var izskatīties gluži labi, bet jums neder.

Tas pats attiecas uz jebkuru no jūsu klientiem. Viņi izvēlējās jūsu zīmolu, jo tas darbojas kā viņiem nepieciešams. Tāpēc izmēģiniet pirms pērkat!

Still not decided which software is best for you?

Get a trial version of the help desk ticketing system

Šobrīd LiveAgent ir pieejama 14 dienu ilga izmēģinājuma versija, kurā tiek piedāvāta visplašākā pakete, un kredītkarte nav nepieciešama. Lai pieteiktos un uzsāktu izmēģinājumu, būs nepieciešama mazāk nekā minūte. Uzziniet vairāk šeit.

Noslēgums

Mēs apspriedām palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas priekšrocības un to, kā tās būs saistītas ar jūsu biznesu. Pieaugot tiešsaistes lietotāju skaitam, viņi visi gaida kvalitatīvu klientu apkalpošanu un atbalstu. Šis aspekts nosaka šauro robežu starp klienta noturēšanu un pazaudēšanu.Palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma palīdz jums un jūsu uzņēmumam izveidot vislabāko klientu apkalpošanas pieredzi, uzlabojot darbplūsmu ar automatizāciju. Tā rada arī izmantojamus datus no katra reģistrēta klienta darījuma, un samazina laiku, kas tiek tērēts katram pieteikumam, nosūtot tos apstrādei vispiemērotākajam aģentam.

Ir vairāki veidi, kā palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma var sniegt labumu jūsu klientu apkalpošanas komandām, visu vajadzīgo apkopojot vienā viegli lietojamā vietā. Ir daudz iespēju izvēlei, bet tikai jūs varat noskaidrot, kura no tām jums ir vispiemērotākā.

FAQ

What is a help desk ticketing system?

A help desk ticketing system is a centralized system that logs customer queries, customer requests, and customer interactions for cost-effective and speedy access for support staff to sort and resolve. This type of helpdesk software helps streamline the process performed by support staff through automated workflows.

How does the help desk ticketing system work?

This system works by creating tickets, which are logs of customer service interactions with a customer. The system creates a ticket once communication from any platform is sent. Tickets are assigned to customer service agents manually or automatically. For the best customer service experience, a help desk ticket system organizes and catalogs tickets based on the pre-set rules.

What are the key features of an effective help desk ticketing system?

Standard features include a hybrid ticketing system, mass actions, filters, tags, contact fields, and more. These features work together to simplify the tasks of customer service agents to make them more efficient, which increases customer satisfaction.

How to choose a help desk ticketing system?

Choosing the right help desk software can be challenging because many have similar features but distinct strengths or weaknesses. The criteria to help you decide which is best for you as you access each system you consider are commitments, pricing, support, provided contact options, ability to scale up or down, software limitations, collaboration options. While some may be the best overall, they may not be the best for whatever your particular circumstances may be, so consider these aspects of each provider alongside the features they offer that you may need.

What are the top providers of ticketing tools?

These options have been chosen as the top ticketing tools options because of their robust features, scalability, and cost-effectiveness for businesses of all sizes: 1. LiveAgent; 2. Zendesk; 3. Freshdesk; 4. Zoho desk

What is the best help desk ticketing system?

The best help desk ticketing system is one that makes your operation more efficient. Whether it helps by empowering self-serve options for customers to reduce your employee's workload daily, like LiveAgent, or it has robust customization options that allow you to create workflows specific to your business, like HappyFox, choosing depends on what you need. The best system is the one that you see working best for your unique circumstances.

What are the benefits of using a help desk ticketing system?

This service creates an effective work environment that will keep your employees from manually sorting through several platforms to address different issues and facilitate collaboration. It will reduce their workload by self-service options that will enhance the user experience. It will help you develop workflows that will optimize the time it takes to solve an issue, which will increase the volume of tickets you can resolve, organize them into groups, and ultimately keep the customers happy.

How to implement a help desk ticketing system?

Implementing a help desk ticketing solution is often relatively straightforward. You create an account with the software provider, choose an appropriate plan, and configure the system to your needs. In the case of LiveAgent, integrating things like the live chat function are as simple as copying and pasting code into your website to include that functionality.

What is the cost of the help desk ticketing system?

The cost of a help desk ticketing system depends on the provider, but it generally falls under a monthly billing by the number of agents you have accessing the system. Overall, you get the features, but you are paying for more access. Some have a monthly fee that allows a certain number of agents or the ability to have more, while others offer an annual fee to lower costs.

Is a trial version of the help desk ticketing system useful?

A trial version is always helpful when deciding between help desk ticketing systems, as it gives you the power to experience what it will be like to use it every day. This is important before committing to a service because it could have all the features you are looking for and still not be suitable for you. Sometimes the feel of a system is not right, and you need to try it on to see. It is like a shirt; it can look good on the mannequin and be objectively nice but still not feel right for you.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju