Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Research archive illustration

Klientu apkalpošanas Mērījumu Atskaite

Produktu kvalitāte un cenu konkurētspēja vairs nav svarīgākie faktori, ko patērētāji apsver, veicot pirkumus. Patiesībā laba klientu apkalpošana un neaizmirstama pieredze ir stiprākie klientu noturēšanas spēki.

Ja uzņēmums vēlas izdzīvot un izcelties mūsdienu hiperpiesātinātajā tirgū, tam ir jāapmierina patērētāju cerības. Mūsdienu klienti gaida vienmērīgu iepirkšanās pieredzi un kvalitatīvu, ātru servisu. Ja šīs cerības netiek piepildītas, patērētāji ir gatavi neapmierināti doties prom no zīmoliem, kuriem viņi ir bijuši uzticīgi jau gadiem ilgi.

Lai apmierinātu patērētāju prasības un vēlmes, visos biznesa aspektos ir jāpielieto uz klientu vērsta pieeja. Labākais veids, kā to izdarīt, ir novērtēt klientu apkalpošanas rādītājus, nodrošināt aģentu apmācību, skaidri noteikt uzņēmuma virzību un ieviest jaunas tehnoloģijas, piemēram, klientu apkalpošanas un klientu attiecību pārvaldības sistēmas. Vairāki pētījumi faktiski liecina, ka organizēta un labi informēta klientu atbalsta komanda var būtiski ietekmēt biznesa reputāciju, klientu lojalitāti un ieņēmumu plūsmu.

Customer service statistics

Call center statistics

Help desk statistics

Live chat statistics

Knowledge base statistics

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju