Nepieciešama alternatīva HappyFox?

HappyFox ir lieliska palīdzības dienesta programmatūra ar palīdzības pieteikumu un zināšanu pārvaldības funkcijām, kā arī intuitīvu saskarni. Tomēr, ja meklējat HappyFox alternatīvu, apsveriet LiveAgent.

Mēs zinām, ka līdz ar lielisku programmatūru nāk arī lieliska klientu apkalpošana. Tāpēc mēs radījām pilnvērtīgu palīdzības dienesta programmatūru, kas vienlaikus paaugstinās Jūsu klientu apkalpošanas komandas produktivitāti, palielinās klientu apmierinātību un ietaupīs Jūsu naudu. Atklājiet universālo iesūtni, automatizācijas funkcijas, hibrīda palīdzības pieteikumu sistēmu, atskaišu funkcijas un daudz ko citu.

LiveAgent ir sniedzis pakalpojumus vairāk nekā 15 000 uzņēmumu un 150 miljoniem galalietotāju visā pasaulē. Pievienojieties viņiem, lai nodrošinātu pasaules klases klientu apkalpošanu. Mēs padarām to vienkāršu.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
Person deciding between two solutions

Jaudīga HappyFox alternatīva

LiveAgent apvieno universālās iesūtnes, hibrīdās palīdzības pieteikumu sistēmas, automatizācijas, analītikas, atskaišu un spēļu elementu funkcijas. Turklāt tā ir arī daudzvalodīga. LiveAgent ir pieejams 43 tulkojumos dažādās valodās  (daži no tiem ir daļēji) un atbalsta valodai pielāgojamus logrīkus.

Sniedziet savam klientu atbalsta dienestam nepieciešamo stimulu jau šodien, izmantojot LiveAgent.

Ātrākais tērzēšanas logrīks

Ja meklējat HappyFox alternatīvu un ātrums ir Jums svarīgs rādītājs, LiveAgent varētu būt tas, ko meklējat. LiveAgent var lepoties ar visātrāko tērzēšanas logrīku tirgū – tas tiek parādīts tikai 2,5 sekundēs.

Ja vēlaties efektīvi pārvērst vietnes apmeklētāju par klientu, ātrs tērzēšanas logrīks ir labākais risinājums. Saskaņā ar eMarketer ziņojumu, par 35% vairāk cilvēku veikuši pirkumu tiešsaistē pēc tam, kad bija izmantojuši tērzēšanu tiešsaistē. Tas ir tāpēc, ka klienti var saņemt atbildes uz saviem jautājumiem vēl pirms pirkuma veikšanas.

The fastest live chat on the market

Iemesli, kādēļ uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

Uzziniet, ar ko LiveAgent atšķiras no citām alternatīvām

Paaugstināta apmierinātība

LiveAgent palielina klientu apmierinātību un uzlabo konversijas likmes.

Lielāka produktivitāte

Samaziniet savu aģentu darba laiku un atrisiniet vairāk klientu jautājumu, pateicoties mūsu universālajai iesūtnei.

Daudz noderīgu funkciju

Izmantojot vairāk nekā 179 palīdzības dienesta funkciju, atbalsta sniegšana būs pavisam vienkārša.

Do more customer support for less money

Ar LiveAgent iegūstiet vairāk par zemāku cenu

Meklējot lielisku palīdzības dienesta programmatūru, ir ļoti svarīgi par savu naudu iegūt vislabāko rezultātu. Ja meklējat konkurētspējīgu HappyFox alternatīvu, apsveriet LiveAgent. Mūsu programmatūra ļauj Jums palielināt Jūsu klientu apkalpošanas komandas produktivitāti un klientu apmierinātību, vienlaikus ietaupot Jūsu naudu. Izmēģiniet LiveAgent jau šodien. Ar LiveAgent Jūs iegūsiet vairāk par mazāku cenu.

Kāpēc samierināties ar kaut ko sliktāku?

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Tāpēc tā ir lieliska alternatīva HappyFox. LiveAgent ietaupa Jūsu laiku un naudu, lai Jūs varētu koncentrēties uz to, kas ir svarīgi – veidot nozīmīgas attiecības ar Jūsu klientiem.

Ready to switch to LiveAgent

LiveAgent un HappyFox salīdzinājums

Uzziniet, kāds ir mūsu salīdzinājums ar HappyFox, pamatojoties uz klientu atsauksmēm vietnē Capterra

comparison between LiveAgent and HappyFox

Dati no 2020.gada 23. janvāra.

Uzziniet, kāpēc mūsu klienti izvēlējās LiveAgent kā piemērotāko HappyFox alternatīvu

Saistītie Raksti arAlternatīva HappyFox
LiveAgent palīdzēja mums sasniegt divus svarīgus mērķus: palielināt klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus. Pievienojieties tūkstošiem apmierinātu klientu!

Mūsu klienti

LiveAgent ir uzņēmumu risinājumu platforma, kas pielāgojas jūsu uzņēmuma mērogam un nozarei. Izmēģiniet bez maksas! Iestatīšana aizņem mazāk nekā piecas minūtes. Pieejami risinājumi dažādām nozarēm, piemēram, e-komercijai, celojumiem un viesnīcām, mārketingam un telekomunikācijām, izklaidei un vairāk. LiveAgent ir palīdzējis dažāda lieluma un veida organizācijām.

Tiešsaistes atbalsts ir tīmeklī bāzēts klientu atbalsta veids, un tā ir arī klientu attiecību pārvaldības daļa.

Tiešsaistes atbalsts

LiveAgent piedāvā daudzvalodu klientu servisa programmatūru ar tiešsaistes tērzētavu, zvanu centru un biļešu sistēmu, kas veicina klientu atbalstu 24/7 un labākas klientu attiecības. Iespējams izmēģināt bezmaksas versiju.

Liveagent ir labākais palīdzības dienesta risinājums Jūsu uzņēmumam. Liveagent nodrošina atbalstu, izmantojot e-pastu, tērzēšanu tiešsaistē, sociālos medijus, zināšanu bāzi un zvanu centru par vienu izdevīgu cenu. Izvēlieties vienu no mūsu trim maksas plāniem vai izvēlieties atsevišķas funkcijas, lai pielāgotu savu palīdzības dienestu.

Meklējat alternatīvu ZenDesk Talk?

Iegūstiet LiveAgent - palīdzības dienesta programmatūru, kas ir populāra alternatīva Hiver, Verloop un Samanage. Lietotāji to izceļ kā lētu un labu integrāciju piedāvājošu risinājumu maziem un vidējiem uzņēmumiem.

LiveAgent piedāvā bezmaksas HappyFox datu migrāciju, ko pilnībā veic mūsu tehniskā atbalsta personāls. Migrējiet savus datus no HappyFox jau šodien.

Datu pārnešana no HappyFox?

Pārejiet uz LiveAgent, lai uzlabotu klientu apmierinātību un konversijas likmes. Atbalsts 43 valodās un vairāk nekā 175 funkcijas un 40 integrācijas. Mēneša maksa sākas no $29.

Tiešsaistes čats ir viens no palīdzības dienesta programmatūras rīkiem, kas klientiem ļauj sazināties ar jums jūsu vietnē.

Tiešsaistes čata atbalsts

LiveAgent ir populāra zvanu centra programma ar daudzvalodu atbalstu un funkcijām, kas uzlabo klientu apkalpošanu un palielina pārdošanas apjomus, nodrošinot čatu, zvanu, videozvanu un citu saziņas veidu atbalstu. Tas ir rentabls risinājums ar plašu klāstu un iespēju ātri sniegt atbildes, un klienti var sazināties viegli un gandrīz tūlītēji saņemt atbildes.

LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas savieno vairākas platformas vienā saskarnē. Uzziniet par Chaport alternatīvu un iegūstiet priekšrocības uzņēmējdarbībā.

Meklējat alternatīvu Chaport?

LiveAgent piedāvā dažādas funkcijas un pielāgojamību, lai uzlabotu klientu apkalpošanu, reklāmas guvumu un konversijas likmes. Cena ir pieņemama.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x