Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Klientu servisa centrs

Kas ir klientu servisa centrs?

Klientu servisa centrs, ko sauc arī par kontaktu centru, ir noteikta organizācijas daļa. Centrs sastāv no klientu pārstāvjiem. Galvenā funkcija ir pārvaldīt visus klientu kontaktus. Klientu servisa centrs ir arī svarīga klientu attiecību pārvaldības daļa.

Klientu servisa centru var salīdzināt ar zvanu centru. Atšķirība ir tā, ka zvanu centrs galvenokārt koncentrējas uz telefonsakariem. Klientu servisa centrs apstrādā visus saziņas veidus – e-pasta ziņas, tiešsaistes čatus, zvanus vai faksus.

BUJ

Kā aprakstīt klientu servisa centru?

Klientu servisa centrs ir programmatūra, kas ļauj efektīvi veikt klientu apkalpošanu. Pateicoties tai, uzņēmumam ir iespēja apkopot datus par klientiem, kuriem tas kalpo, kā arī attīstīt un uzlabot klientu apkalpošanu.

Kādas ir klientu servisa centra pamatfunkcijas?

Klientu servisa centra pamatfunkcijas ir automātiska zvanu sadale tieši konkrētam aģentam, zvanu ierakstīšana (par to vajadzētu informēt klientus), mobilās telefonijas vai interaktīvās balss atbildes integrācija. Spēja veikt analīzi un vākt datus ir ārkārtīgi svarīga.

Kādi ir klientu servisa centra veidi?

Galvenais klientu atbalsta pakalpojumu veids ir Ienākošo Zvanu Centrs, kur tiek apstrādāti tikai klientu zvani. Otrs veids ir izejošo zvanu centrs, kas ir centrs, kas veic tikai aģentu zvanus potenciālajiem vai pašreizējiem klientiem. Trešais veids ir virtuālais zvanu centrs, kas ļauj veikt visa veida tālruņa zvanus.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju