Kontaktu centrs kā pakalpojums

Viens no svarīgākajiem biznesa darbības aspektiem ir būt pārliecinātiem, ka jūs pienācīgi rūpējaties par saviem klientiem. Tomēr ar tik daudzām pieejamajām tehnoloģijām un programmatūras risinājumiem piemērotu iespēju izvēle var būt izaicinājums.

Nepiemērots programmatūras risinājums var radīt neparedzētus izdevumus, nemaz nerunājot par mērogošanas jautājumiem. Tādējādi daudzi uzņēmumi pārslēdzas uz kontaktu centru kā pakalpojumu (CCaaS). Bet kas ir CCaaS, un kā tieši tas palīdz?

Kas ir kontaktu centrs kā pakalpojums?   

Kontaktu centrs kā pakalpojums (CCaaS) ir mākoņdatošanas programmatūras risinājums, kas palīdz efektīvāk pārvaldīt kontaktu centra pakalpojumus. CCaaS piedāvājošie uzņēmumi nodrošina visu kontaktu centru tehnoloģiju pilnīgu atbalstu un uzturēšanu, lai uzlabotu klientu atbalsta kvalitāti.

Mērķis ir izveidot stabilu kontaktu centru, ko apkalpotu pakalpojumu sniedzējs un kas ievērojami samazinātu jūsu IT izmaksas. Šie unikālie programmatūras risinājumi ir izstrādāti, lai palīdzētu jums apstrādāt visas ienākošās klientu mijiedarbības un uzlabot kopējo klientu pieredzi. Vispopulārākie rīki ir mākoņdatos balstīti klientu pieredzes risinājumi, kas ļauj ātri risināt problēmas visos sakaru kanālos, neraizējoties par uzturēšanu vai jaunināšanu.

Need a contact center software?

LiveAgent’s contact center software allows you to easily, conveniently and effectively manage all your customer interactions from a single place.

Kā darbojas kontaktu centrs?

Daudzi cilvēki jauc kontaktu centrus un zvanu centrus. Lai gan abi termini var būt līdzīgi, kontaktu centrs pieņem pieprasījumus no vairākiem kanāliem, bet zvanu centrs izmanto tikai tradicionālo tālruņu sistēmu. Lielāko daļu kontaktu centra programmatūras darbina mākoņtehnoloģija. Tas ļauj uzņēmumiem uzlabot klientu apkalpošanas kvalitāti visos saziņas kanālos, ieskaitot e-pastu, īsziņas, tālruņa zvanus, tīmekļa vietni un sociālos medijus.

Kontaktu centra infrastruktūra ir milzīgs izaicinājums, kas jārisina jūsu iekšējās sistēmās, tāpēc lielākā daļa uzņēmumu izmanto modernos mākoņdatošanas CCaaS risinājumus. Tiešsaistes risinājums piedāvā labāku kontaktu centra funkcionalitāti un papildu funkcijas, piemēram, automātisko zvanu sadali, prognozējamu zvanītāju, no prasmēm atkarīgu pārvirzīšanu, interaktīvu balss atbildi vai vairākus balss zvanu veidus. Tas iespējams tikai ar mākonī bāzētu telefonu sistēmu, kamēr tradicionāla telefonu sistēma ir ierobežota.

Kāda ir atšķirība starp kontaktu centru un zvanu centru?

Zvanu centrs ļauj veikt un saņemt zvanus, bet kontaktu centrs nodrošina daudzkanālu saziņu ar klientu. Citiem vārdiem sakot, mākoņdatošanas kontaktu centra risinājums ļaus klientiem sazināties ar jūsu atbalsta komandu, izmantojot e-pastu, tiešsaistes čatu, tālruņa zvaniem, tīmekļa vietni vai sociālajiem medijiem.

Lai gan klasisks zvanu centrs parasti ir vai nu ienākošais zvanu centrs vai izejošais zvanu centrs, kontaktu centra platforma ietver saziņu pa visiem digitālajiem kanāliem. Lielākā daļa kontaktu centra mākoņrisinājumu ir izstrādāti, lai palīdzētu uzlabot jūsu aģentu efektivitāti, vienlaikus uzlabojot kopējo klientu apmierinātību.

Atkarībā no jūsu vajadzībām tas var būt ienākošais kontaktu centrs vai izejošais kontaktu centrs. Varat arī izvēlēties lokālu kontaktu centru, ja nevēlaties mākoņdatu risinājumu. Tas darbojas tāpat kā lokālais zvanu centrs ar iespēju pārvaldīt pieprasījumus no digitālajiem kanāliem.

Kādi ir atšķirīgie kontaktu centru veidi?

Ir dažādi veidi, kas paredzēti specifiskām nozarēm un lietojumiem, kad runa ir par kontaktcentriem. Tālāk ir sniegts īss pārskats par kontaktcentru galvenajiem veidiem.

1. Virtuālais kontaktu centrs

Virtuālais kontaktu centrs ir mākoņdatos bāzēts risinājums, kas ļauj jūsu klientu atbalsta komandai palīdzēt klientiem no jebkuras vietas pasaulē. Tas ļaus jūsu aģentiem attālināti pārvaldīt visus zvanus un pieprasījumus.

1. Vietējais kontaktu centrs

Vietējais kontaktu centrs tiek dēvēts arī par klasisko kontaktu centru, un tas tiek pilnībā ekspluatēts no vienas atrašanās vietas. Papildus ģeogrāfiskajam ierobežojumam uzņēmumiem ir jāiegulda daudz laika, naudas un pūļu, lai izveidotu vietējo kontaktcentru. Visbeidzot, visiem kontaktu centra aģentiem ir jāpārvalda klientu problēmas no vienas biroja telpas. Tāpēc šī opcija ir daudz ierobežotāka nekā mākoņveida kontaktu centra modelis.

Mākoņdatošanas kontaktu centra programmatūra ir arī labāks risinājums, jo tā var turpināt darbu pat tad, ja jūsu galvenajam birojam nepietiek jaudas vai pieredzes, vai kāda cita problēma. Jūsu aģenti vienkārši turpinās attāli sniegt klientu atbalstu, un jums nebūs jāuztraucas par papildu izdevumiem par aparatūru un citu aprīkojumu.

Do your customers demand a seamless omnichannel experience?

Meet and exceed customers' expectations with LiveAgent's contact center software.

Kāda ir atšķirība starp UCaaS un CCaaS?

Gan UCaaS, gan CCaaS ir tehnoloģijas, ko izmanto, lai pārvaldītu klientu saziņu. Lai gan starp tām pastāv dažas atšķirības, tās darbojas vislabāk, ja tiek apvienotas. Piemēram, UCaaS koncentrējas uz iekšējo sadarbību, savukārt CCaaS vairāk pievēršas daudzkanālu komunikācijai ar klientiem. Kombinācijā UCaaS un CCaaS piedāvā vienotu saziņu kā pakalpojumu modeli, palīdzot ietaupīt daudzas pieskaitāmās izmaksas.

Kādas ir kontaktu centra kā pakalpojuma priekšrocības?

Mākoņdatošanas kontaktu centra sistēmas nodrošina garu priekšrocību sarakstu, kas ne tikai optimizē visu klientu atbalsta darbību, bet arī palīdz samazināt kopējās izmaksas. Lielākā daļa CCaaS risinājumu piedāvā tādas priekšrocības kā:

 • Darbaspēka optimizācija
 • Uzlabota klientu apmierinātība
 • Saīsināts dīkstāves laiks
 • Ātra inovācija, pievienojot jaunas funkcijas
 • Migrācija mākoņdatos
 • Spēja paaugstināt darbinieku produktivitāti
 • Drošs un pieejams ieguldījums par pieņemamu cenu
 • Ievērojams izmaksu ietaupījums salīdzinājumā ar klasiskajām sistēmām
 • Krass ekspluatācijas izmaksu samazinājums
 • Klienta pieredzes analīze
 • Labāki uzņēmējdarbības rezultāti ilgtermiņā

All-in-one multichannel contact center

Start your 14-day free trial and discover all that LiveAgent has to offer.

Frequently asked questions

Kas ir kontaktu centrs kā pakalpojums?

Kontaktu centrs kā pakalpojums ir īpašs programmatūras risinājums, kas paredzēts, lai uzlabotu un racionalizētu klientu pakalpojumus visos kanālos, piemēram, e-pastā, tiešsaistes čatā, tālruņa zvanos, tīmekļa vietnē vai sociālajos medijos.

Kā kontaktu centrs darbojas?

Kontaktu centrs ļauj klientu atbalsta darbiniekiem pārvaldīt klientu pieprasījumus no visiem kanāliem vienotā platformā. Tas ir labākais risinājums klientu atbalsta paplašināšanai, un tas ļauj izveidot attālinātu klientu atbalsta komandu, ja izvēlaties mākoņversiju.

Kāda ir atšķirība starp kontaktu centru un zvanu centru?

Tradicionālais zvanu centrs ļauj klientiem jums piezvanīt, ja viņiem nepieciešama palīdzība. Savukārt kontaktu centrs ļauj klientu atbalsta komandai pārvaldīt ienākošos pieprasījumus no daudziem dažādiem klientu apkalpošanas kanāliem.

Kādi ir atšķirīgie kontaktu centru veidi?

Kontaktu centri iedalās divos vienkāršākajos tipos — lokālajos kontaktu centros un mākoņdatošanas kontaktu centros. Pirmajā gadījumā nepieciešama pilna programmatūras instalācija uzņēmuma birojos, savukārt otrais gadījums nodrošina lielāku elastību, jo tā ir mākonī balstīta. Turklāt mākoņdatošanas kontaktu centra programmatūras risinājumus uztur, atjaunina un optimizē kontaktu centra pakalpojumu sniedzējs, tai pašā laikā lokālaijaiem risinājumiem ir augstākas IT izmaksas un uzturēšanas vajadzības.

Kāda ir atšķirība starp UCaaS un CCaaS?

UCaaS nozīmē apvienotu komunikāciju kā pakalpojumu, un tajā ir iekļauti daži saziņas pamatinstrumenti. Tos lielākoties izmanto, lai uzlabotu iekšējo saziņu un racionalizētu darbplūsmu, izmantojot sadarbību.

CCaaS pievēršas daudzkanālu komunikācijai, izmantojot vienotu platformu. Lielākā daļa risinājumu ir pilnīgi mākoņveida risinājumi, kas samazina uzturēšanas izmaksas un uzlabo kopējo klientu atbalsta kvalitāti.

Kādas ir kontaktu centra kā pakalpojuma priekšrocības?

CCaaS sniedz dažādas priekšrocības uzņēmuma īpašniekiem, tāpat arī pasūtītājiem. Daži no būtiskākajiem ieguvumiem ir regulāro izmaksu samazināšana, darbinieku kontrole un veiktspējas atskaites, reāllaika saziņa ar klientiem vairākos kanālos, izcila klientu pieredze, elastīgums un mērogojamība, lielāka klientu apmierinātība un daudzi citi.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju