Tiešsaistes klientu serviss

Kas ir tiešsaistes klientu serviss?

Tiešsaistes palīdzība, kas atbild uz klientu jautājumiem un pieprasījumiem. Tā ir tiešsaistes palīdzība, ko uzņēmums sniedz saviem klientiem, kuri izmanto tā produktus. Klientu apkalpošana izmanto noteiktus rīkus, lai palīdzētu klientiem. Parasti tie ir tiešsaistes čats, tālruņa zvani, e-pasts vai sociālie mediji.

Frequently asked questions

Kā jūs aprakstītu tiešsaistes klientu servisu?

Tiešsaistes klientu atbalsts ir jebkurš pakalpojums, kas palīdz klientiem atrisināt problēmas un kalpo kā atbalsts klientam. Tas var tikt realizēts, izmantojot e-pastu, tiešsaistes čatu vai sociālos medijus.

& nbsp;

Kādi ir tiešsaistes klientu servisa pamati?

Tiešsaistes klientu servisa pamats galvenokārt ir sakaru kanālu pieejamība, kā arī sniegto atbilžu efektivitāte un noderīgums. Turklāt ļoti svarīgas ir klientu apkalpošanas komandas prasmes – gan sakaru, gan programmatūras darbs, kas arī ir izšķiroši svarīgi.

& nbsp;

Kā jūs varat uzlabot tiešsaistes klientu servisu ar LiveAgent?

Tiešsaistes klientu servisu var attīstīt kopā ar LiveAgent. Tas ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas ļauj integrēt vairākus sakaru kanālus vienuviet. Tā rezultātā aģentam nav jāpārslēdzas starp programmām un pieprasījumiem. Tas automatizē viņa darbu. Liveagent piedāvā arī iespēju veidot e-pasta sagataves, veidot makro un zināšanu bāzes. Turklāt jums ir pieejamas atskaites un analīzes, kas ļauj pastāvīgi analizēt klientu apkalpošanas kvalitāti.

& nbsp;

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Expert note

Efektīvs tiešsaistes klientu serviss ir būtisks tīmekļa biznesu veiksmes atslēga. Sakaru kanālu pieejamība un prasme sniegt noderīgus atrisinājumus ir nedalāmiem klientu apkalpošanas pamatprincipi.

Andrej Saxon
Andrej Saxon
Sales manager
LiveAgent piedāvā vairāk nekā 15 uzlabotas tērzēšanas funkcijas, kas palīdzēs Jums sadarboties ar klientiem un nodrošināt labāku klientu apkalpošanu.

Tiešsaistes tērzēšanas funkcijas

Ētavas tiešsaistes čats un klientu serviss LiveAgent nodrošina reāllaika saziņu starp klientiem un pārstāvjiem, izmantojot tiešsaistes tērzētavu, e-pastu un sociālos medijus. Šis pakalpojums uzlabo klientu apkalpošanas kvalitāti un piedāvā atskaites un analīzes.

Dienesta atbalsts apstrādā dažādus saziņas veidus, piemēram, e-pasta ziņas, čata ziņojumus, tvītus un citus. Dažas palīdzības dienesta programmatūras var būt arī bez maksas.

Dienesta atbalsts

Dienesta atbalstam jābūt kontaktpunktam, kam vajadzētu būt labi attīstītai zināšanu bāzei ar raksturīgajām darba automatizācijas iespējām. Tas ir svarīgs klientu apkalpošanas līmenim, un LiveAgent piedāvā šādas iespējas. Vienotā tehniskā atbalsta sistēma un efektīvs klientu serviss ir pretsvars klientu apmierinātībai un ilgtermiņa uzticībai uzņēmumam.

Tīmekļa palīdzības dienests ir tehnoloģija, kas nodrošina palīdzības dienestu — pieteikumu pārvaldību. Tas padara lietotājiem vieglāku klientu apkalpošanas pārvaldību

Tīmekļa palīdzības dienests

Teksta ziņa ir par LiveAgent klientu apkalpošanas programmatūru un tās funkcijām. Uzņēmums piedāvā dažādas programmatūras, piemēram, pašapkalpošanās un ienākošo zvanu centra sistēmas. LiveAgent ir saistīts ar uzņēmuma VoIP partneru programmu un piedāvā bezmaksas demonstrāciju.

Tiešsaistes atbalsts ir tīmeklī bāzēts klientu atbalsta veids, un tā ir arī klientu attiecību pārvaldības daļa.

Tiešsaistes atbalsts

LiveAgent programmatūra piedāvā tiešsaistes klientu atbalstu, integrējot daudzkanālu tehnisko atbalstu, piemēram, e-pastus, zvanus un sociālos medijus. Tas uzlabo klientu apkalpošanas kvalitāti, piedāvājot automatizētu darbu un atskaites. LiveAgent nodrošina 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma periodu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju