Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Tiešsaistes atbalsts

Kas ir tiešsaistes atbalsts?

Tiešsaistes atbalsts ir klientu atbalsta forma, kas notiek tiešsaistē. Mūsdienās tā ir ļoti populāra saziņas forma, proti, tā ir populārāka par uzņēmuma apmeklēšanu vai telefona zvanu. Tiešsaistes atbalsts ir arī klientu attiecību pārvaldības daļa.

Lielākā tiešsaistes atbalsta priekšrocība ir iespēja sniegt klientu atbalstu 24 stundas diennaktī. Klienti vai mājaslapas apmeklētāji var viegli sazināties ar klienta pārstāvi, ja viņiem rodas problēma vai jautājumi par produktu vai pakalpojumu.

BUJ

Kas ir tiešsaistes atbalsts?

Tiešsaistes atbalsts ir klientu atbalsta tiešsaistes forma, lai palīdzētu klientiem atrisināt dažādas problēmas. To var īstenot, piemēram, izmantojot e-pastu, sociālos medijus vai tiešsaistes čatu. Tāpat tas ļauj iegūt klientu viedokli un veicina savstarpēju attiecību veidošanu.

 

Kāpēc ir vērts izmantot tiešsaistes atbalstu?

Ja vēlaties, lai jūsu uzņēmums sekotu tirgus tendencēm, jums jānodrošina atbalsts tiešsaistē. Mūsdienās klientiem ir lielāka iespēja izmantot tiešsaistes saziņas kanālus nekā telefonsakarus. Lai apmierinātu dažādas klientu vajadzības, ieteicams nodrošināt atbalstu pēc iespējas dažādākos saziņas kanālos, arī tiešsaistē.

 

Vai LiveAgent ir pieejams tiešsaistes atbalsts?

Jā, protams. Liveagent ir programmatūra, kas atbalsta visus klientu atbalsta veidus. Pateicoties tai, jūs varat pārvaldīt visus saziņas kanālus vienuviet, piemēram, e-pastu, sociālos medijus, video un tiešsaistes čatu. Tāpat jums ir iespēja izstrādāt savu zināšanu bāzi, izveidot dažādus pārskatum, kā arī piekļūt sarunu vēsturei, kas palīdz nodrošināt efektīvu tiešsaistes atbalstu.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju