HTML

Kas ir HTML?

HTML nozīmē hiperteksta iezīmēšanas valoda. Tas ir viszināmākais iezīmēšanas valodas standarts, ko izmanto Web lapu vai tīmekļa lietojumprogrammu izveidei.

HTML dokumenti tiek sūtīti no Web vai lokālā servera, un tos apstrādā tīmekļa pārlūkprogrammas, kas pārveido HTML multivides Web lapās.

HTML parasti izmanto kopā ar CSS un JavaScript.

Frequently asked questions

Ko nozīmē HTML?

HTML valoda ļauj lietotājam izveidot un organizēt Web lapu un lietojumprogrammu sadaļas, rindkopas, virsrakstus, saites un izceltus citātus. Tā nav programmēšanas valoda, bet ļauj formatēt dokumentus tīmeklī. Tā izmanto vienkāršas kodu struktūras.

Kas ir HTML pamatā?

HTML pamatā ir elementu kopas (tagi), ko var saukt par tīmekļa lapu komponentēm. Lielākajai daļai elementu ir atverošais tags un aizverošais tags, kas izmanto atbilstošu marķējumu, piemēram: elements . Galvenās lapas, informācija par lapām un kontaktpersonu lapas parasti balstās uz HTML.

Vai varat rediģēt HTML LiveAgent?

Programmā LiveAgent jums ir peeja WYSIWYG redaktoram, kas ļauj ievadīt un formatēt saturu arī HTML formātā. Pateicoties tam, varat ērti rediģēt un noformēt savu e-pasta ziņu saturu, izveidot sagataves un veidot zināšanu bāzi. Varat izmantot treknraksta tekstu, veidot numurētus sarakstus, pievienot attēlus, ielīmēt tabulas vai iegult saites.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju