Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Patreizējais lietotājs

Kas ir patreizējais lietotājs?

Pēdējais aģents, kurš atjauninājis pieteikumu, tiek saukts arī par patreizējo lietotāju. Tas ir normāli, ka patreizējais lietotājs nav tas pats klienta pārstāvis, kam iepriekš tika piešķirts pieteikums. Kad tiek atjaunināts pieteikums, arī patreizējais lietotājs kļūst cits.

BUJ

Ko nozīmē patreizējais lietotājs?

Patreizējais lietotājs ir aģents, kas pēdējo reizi atjauninājis pieteikumu. Tam nav obligāti jābūt aģentam, kas ir ticis sākotnēji piešķirts pieteikumam. Brīdī, kad pieteikumu atjaunina cits aģents, mainās patreizējais lietotājs.

Kā varat noskaidrot patreizējo lietotāju LiveAgent?

Lai pārbaudītu, kurš ir konkrētā pieteikuma patreizējais lietotājs, atveriet LiveAgent paneli. Tur, blakus individuālo pieteikumu sarakstam, atradīsiet informāciju par patreizējiem lietotājiem. Varat sekot līdzi stāstam regulāri.

Vai varat labot patreizējos lietotājus LiveAgent?

Ja jums ir piekļuve attiecīgajam pieteikumam un varat to labot, tad jūs varat mainīt patreizējo lietotāju. Rediģējot doto pieteikumu, jūs kļūstat par patreizējo lietotāju. Šis līdzeklis palīdz noteikt, kurš veicis pēdējās izmaiņas jūsu pieteikumā.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju