Galalietotājs

Kas ir galalietotājs?

Galalietotāji ir tie, kas ir atbildīgi par klientu pieprasījumu radīšanu no jebkura avota, piemēram, palīdzības centra, Facebook, e-pasta utt.

Klienti tiek saukti arī par galalietotājiem, jo viņi lieto produktu pēc tam, kad tas ir izstrādāts un laists tirgū. Galalietotājs klientu ziņā var būt persona vai arī organizācija.

Frequently asked questions

Kas ir galalietotājs?

Galalietotājs ir persona, kas galu galā izmanto vai plāno izmantot iegādāto produktu vai pakalpojumu. Gala lietotāji atšķiras no tādiem lietotājiem kā sistēmu administratori, datu bāzu administratori, tehnoloģiju eksperti un izstrādātāji, jo tie nav tehniski kvalificēti. Tie ir visi tie cilvēki, kas pieprasa klientu apkalpošanu.

Kāda ir galalietotāja loma?

Galalietotāju uzdevums ir atrast kļūdas vai trūkumus, kurus izstrādātāji un speciālisti nav varējuši izsekot. Turklāt galalietotājiem ir laba izpratne par uzlabojumiem, ko varētu veikt, lai produktiem pievienotu papildus vērtību. Pateicoties tam, produkti un pakalpojumi var attīstīties, un iespējamās kļūdas var izķert daudz ātrāk.

Vai varat noskaidrot, kas ir galalietotājs LiveAgent?

Lai pārbaudītu, kas ir galalietotājs, varat to pārbaudīt LiveAgent panelī. Tur, blakus individuālo pieteikumu sarakstam, atradīsiet informāciju par pašreizējiem lietotājiem. Jūs varat regulāri sekot katra lietotāja vēsturei. Pateicoties tam, jūs esat lietas kursā par pašreizējo situāciju.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Expert note

Galalietotājs ir persona vai organizācija, kas lieto produktu pēc tam, kad tas ir izstrādāts un laists tirgū. Viņi ir atbildīgi par pieprasījumu radīšanu no dažādiem avotiem.

Andrej Saxon
Andrej Saxon
Sales manager
Tiešsaistes tērzētava ir īpaša vieta internetā. Tiešraides tērzētavas galvenais mērķis ir nodrošināt reāllaika tiešsaistes čatu lietotājiem.

Tiešsaistes tērzētava

LiveAgent ir lielisks rīks uzņēmuma klientu apkalpošanai, kas uzlabo komunikāciju ar klientiem un ļauj efektīvāk risināt viņu jautājumus un problēmas. Tas palīdz uzlabot klientu apmierinātību un lojalitāti, kas ir ļoti svarīgi biznesa panākumiem. LiveAgent piedāvā 15 tiešsaistes tērzēšanas funkcijas, kas var uzlabot klientu apkalpošanu, to var pielāgot savām vajadzībām. Turklāt, LiveAgent ir integrācijas draudzīga programma, kas nodrošina klientu atbalstu vairākos sakaru kanālos un piedāvā bezmaksas izmēģinājuma periodu un tehnisko atbalstu, kā arī klientu servisu. Tiešsaistes čats ir efektīvs un rentabls veids, kā sazināties ar uzņēmuma atbalsta aģentiem un uzlabot klientu apkalpošanu.

Klientu pārstāvis

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā demonstrāciju, cenas, funkcijas, integrācijas un alternatīvas. Sistēma palīdz atvieglot aģentu darbu un automatizēt aktivitātes, lai uzlabotu klientu apkalpošanas pieredzi un attīstītu prasmes. Šī klientu apkalpošanas sistēma ir populāra, jo tā piedāvā daudzas iespējas, tostarp tiešsaistes kopienas, čatus un atbalsta atbalsta portālu. LiveAgent ir arī balvots un sertificēts.

Aptaujas un intervijas, kuras aizpilda klienti, tiek sauktas par klientu apkalpošanas aptaujām. Tās palīdz pārraudzīt un sekot klientu apmierinātībai.

Klientu apkalpošanas aptauja

Klientu apkalpošanas rīki ir būtiski, lai saprastu klientu vajadzības, un populārākie rīki ir tiešsaistes kopienas, diskusijas un tiešsaistes čati. LiveAgent ir risinājums, kas nodrošina 24/7 klientu apkalpošanas dienestu ar daudzām funkcijām, piemēram, tērzēšanas vēsturi un sablonus klientu apmierinātības aptaujām. Klientu atsauksmes ir svarīgas un ietekmē esošo un potenciālo klientu pirkumu lēmumus.

Klientu apkalpošanas pieredze ir uzņēmuma un tā klientu mijiedarbības rezultāts - konkrēti tad, kad aģenti mēģina atrisināt klienta problēmas.

Klientu apkalpošanas pieredze

Klientu apkalpošanas pieredze ir svarīga, un to var uzlabot, piedāvājot draudzīgu un skaidru saziņu, ērtus kontaktus un ātru atbildes reakciju. Lai uzlabotu pieredzi, jāpievērš uzmanība klienta viedoklim un jāsaprot, kādi principi ir būtiski, piemēram, katra klienta uztveršana kā atsevišķas vienības un uzmanība pret savu darbinieku attīstību.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju