Klientu apkalpošanas standartu kontrolsaraksts

Klientu apkalpošanas standartu kontrolsaraksts

Klientu atbalsts un apkalpošana ir būtiski svarīga uzņēmumiem, kas ikdienā nodarbojas ar klientiem, jo pret klientiem ir jāizturas pareizi.

Nav svarīgi, kāda veida produktu vai pakalpojumu jūs pārdodat: ja tas nav pietiekami labs jūsu klientiem, viņi atradīs kādu citu, no kura to iegādāties.

Bet, ja jūs saglabājat augstus klientu apkalpošanas standartus, lai nodrošinātu saviem klientiem pēc iespējas labāku servisu, viņi turpinās atgriezties.

Skatiet mūsu klientu apkalpošanas standartu kontrolsarakstu, lai noteiktu skaidras vadlīnijas jūsu aģentiem un uzturētu pakalpojumu visaugstākajā līmenī.

Klientu apkalpošanas standartu kontrolsaraksta svarīgums

Attiecībā uz klientu atbalsta nodrošināšanu daudzi uzņēmumi cīnās ar konsekvences nodrošināšanu. Iemesls bieži vien ir konkrētu vadlīniju trūkums klientu atbalsta personālam.

Tas var radīt nekonsekvenci piedāvāto pakalpojumu kvalitātē, kas galu galā atspoguļosies sliktā klientu pieredzē. Labs veids, kā cīnīties ar šo problēmu, ir ieviest standartu kontrolsarakstu jūsu atbalsta personālam. Tas palīdzēs uzturēt augstu apkalpošanas kvalitāti, un to var izmantot arī gadījumā, ja rodas pārpratumi ar klientiem.

Kurš būs ieguvējs no klientu apkalpošanas standartu kontrolsaraksta?

 • Klientu apkalpošanas pārstāvji

Sekojot šīm vadlīnijām, klientu apkalpošanas komanda klientiem var sniegt kvalitatīvu pakalpojumu. Tas īpaši svarīgi ir uzņēmumiem ar vairākām atrašanās vietām, lai saglabātu konsekvenci attiecībā uz katras filiāles sniegtajiem pakalpojumiem. Tas palīdzēs arī uzlabot klientu apmierinātību, kā rezultātā viņi nākotnē atgriezīsies.

 • Vadības komanda

Vadības komanda var izmantot apkalpošanas standartu kontrolsarakstu, lai pārbaudītu atbalsta personāla piedāvāto pakalpojumu kvalitāti. Tas palīdzēs viņiem noteikt jomas, kurās nepieciešami uzlabojumi, un sniegs priekšstatu par to, cik labi darbojas viņu uzņēmums.

Iepazīstiet klientu apkalpošanas standartu kontrolsarakstu

Apskatīsim, kādi klientu apkalpošanas nozares standarti ir jāievēro jūsu uzņēmumam, lai nodrošinātu augstas kvalitātes pakalpojumu sniegšanu.

Klientu apkalpošanas standartu kontrolsaraksts

Tas ir jūsu klientu apkalpošanas pamatstandartu mugurkauls. Tajā ir jāizklāsta, kā jūsu uzņēmums sniegs atbalstu saviem klientiem. Jābūt skaidrībai par procedūrām, kas jāievēro, lai atrisinātu jebkādas sūdzības vai jautājumus.

Kāpēc ir svarīgi klientu apkalpošanas noteikumi?

Tas nodrošina jūsu darbiniekiem skaidru vadlīniju kopumu, kas jāievēro, kad viņi palīdz klientiem. Tādējādi viņi varēs sniegt pakalpojumus ar nemainīgu kvalitātes līmeni, un darbiniekiem būs vieglāk atrisināt iespējamās domstarpības.

Kā izveidot klientu apkalpošanas noteikumus?

Jūsu noteikumos ir jāiekļauj šādi elementi:

 • Klientu atbalsta mērķi
 • Klientu apmierinātības mērķi
 • Atbildes laika cerības
 • Informāciju, ko sniedz klientu apkalpošanas pārstāvji
klienta atsauksmes ilustrācija

Kādus rīkus izmantot klientu apkalpošanas noteikumu izveidei?

Pastāv dažādi rīki, kurus var izmantot, lai palīdzētu pārvaldīt klientu apkalpošanas noteikumus, tostarp šādi:

 • Klientu atsauksmju formas
 • Klientu apmierinātības aptaujas
 • Klientu atbalsta pieteikumi
 • Iekšējo apmācību nodarbības
 • Tiešsaistes apmācību kursi
 • E-grāmatas un rokasgrāmatas

Caurskatāma komunikācija ir svarīga lieliskai klientu apkalpošanai. Tā nodrošina, ka vadības un atbalsta personālam ikdienā risinot sarunas ar klientiem, neveidojas pārpratumi un nesaprašanās.

Kāpēc ir svarīga caurskatāmība?

Caurskatāmības trūkums atbalsta komandas un vadības starpā var radīt neuzticību. Tas var kavēt saziņu, negatīvi ietekmējot jūsu iekšējo organizāciju.

Kā uzturēt caurskatāmību?

To var izdarīt, organizējot regulāras sanāksmes, kurās piedalās vadība un personāls. Tas ļauj abām pusēm atklāti dalīties ar visiem jauninājumiem vai problēmām, kas tām varētu rasties, un uzturēt saziņu atvērtu.

avots: tanacopenhagen.com

Kādi rīki jāizmanto, lai saglabātu caurskatāmību?

 • Google Docs
 • Skype
 • GoToMeeting

Kontaktējoties ar uzņēmumu, klientiem jāpiedāvā konsekvents informācijas līmenis.

Kāpēc konsekvence ir svarīga?

Tā palīdz klientiem jums uzticēties. Klienti, kas mēģina saņemt atbalstu, var būt apjukuši, ja katram darbiniekam ir atšķirīga izpratne par uzņēmuma noteikumiem.

Kā var uzlabot konsekvenci?

Šādi soļi var palīdzēt uzlabot jūsu klientu apkalpošanas konsekvenci:

 • izveidojiet klientu apkalpošanas noteikumus, kas ir skaidri un viegli saprotami
 • apmāciet personālu sniegt lielisku palīdzību
 • pārliecinieties, ka jūsu kontaktinformācija ir viegli pieejama
 • uzraugiet jūsu pakalpojuma kvalitāti, izmantojot atsauksmju formas un aptaujas
avots: voxco.com/de/

Kādus rīkus izmantot, lai nodrošinātu konsekvenci?

Ir vairāki rīki, kurus var izmantot, tai skaitā:

 • klientu atbalsta standartu kontrolsarakstu
 • klientu atsauksmju formas un aptaujas
 • klientu apmierinātības rādītāji

Ļoti svarīga ir klientu apkalpošanas standartu kontrolsarakstam pieejamība. Tā jūsu darbiniekiem būs ērti tajos ieskatīties, kad vien viņiem tas būs nepieciešams, kā arī būs vieglāk ievērot dokumentā izklāstītās vadlīnijas.

Kāpēc viegla piekļuve ir svarīga?

Ja klientu apkalpošanas standarti nav viegli pieejami, tad darbinieki tajos ieskatīsies retāk, kas var vest pie pakalpojuma kvalitātes pazemināšanās. Tas var mulsināt atbalsta darbiniekus.

Kā izveidot vieglu piekļuvi?

Glabājiet tos ērtā vietā, piemēram, koplietojamā mapē uzņēmuma tīklā. Varat tos padarīt pieejamas arī tiešsaistē vai pat izdrukāt, lai darbinieki varētu piekļūt fiziskai kopijai.

Google Drive piemērs

Kādus rīkus izmantot, lai nodrošinātu vieglu piekļuvi?

 • Microsoft Word
 • Google Drive

Viens no galvenajiem klientu apkalpošanas standartu mērķiem ir nodrošināt, lai atbildes laiki būtu pēc iespējas īsāki. Tas parāda, ka jūsu uzņēmumam rūp tā klienti, ka viņi tiek novērtēti un atzīti.

Kāpēc atbildes ātrums ir svarīgs?

Klientu apmierinātības līmenim ir nepieciešams īss vidējais atbildes laiks. Tas parāda, ka jūsu uzņēmums ciena savu klientu laiku.

Kā saīsināt atbildes laiku?

To var izdarīt, ieviešot pieteikumu apstrādes sistēmu vai izmantojot palīdzības dienesta programmatūru. Tas ļaus izsekot katra atbalsta pieprasījuma gaitai un palīdzēs ātri atbildēt uz visiem pieprasījumiem.

pieteikumu apstrādes programmatūras animācija

Kādus rīkus izmantot atbildes laika saīsināšanai?

Vienmēr jābūt pieklājīgiem pret klientiem, lai palīdzētu uzņēmumam veidot un saglabāt labu reputāciju.

Kāpēc ir svarīga pieklājība?

Ņemiet vērā klientu vajadzības, ja vēlaties, lai viņi redz jūsu uzņēmuma pozitīvo tēlu. Klientu apkalpošana bieži vien rada pirmo iespaidu, kas cilvēkiem rodas par jūsu uzņēmumu, tāpēc ir svarīgi būt pārliecinātam, ka tas ir labs.

Kā būt pieklājīgam?

Varat noteikt darbinieku uzvedības standartus un nodrošināt apmācības kursus, kuros galvenā uzmanība pievērsta pieklājībai un labām manierēm. Varat izmantot arī klientu apkalpošanas skriptus.

avots: kissflow.com

Kādi rīki var palīdzēt jums būt pieklājīgiem?

 • darbinieku apmācību kursi
 • pieklājības apmācības kurss
 • skripti klientu apkalpošanas aģentiem

Lai jūsu klientiem būtu pozitīva klientu pieredze un tie kļūtu par regulāriem klientiem, ļoti svarīgi faktori ir precizitāte un uzmanības pievēršana sīkumiem.

Kāpēc precizitāte ir svarīga?

Kad darbinieki ir laipni un izrāda precizitāti, klienti, visticamāk, uztvers jūsu uzņēmumu pozitīvi.

Kā saglabāt precizitāti?

Varat izmantot rīkus, piemēram, LiveAgent palīdzības dienesta programmatūru, lai cieši sekotu visām klientu mijiedarbībām. Turklāt visi klientu pieprasījumi ir pieejami no vienas vienotas iesūtnes. Ar šo sistēmu nekas netiks palaists garām. Jūsu darbinieki var iegūt arī no klientu apkalpošanas skriptiem ar visu vajadzīgo detalizēto informāciju.

avots: site.helprace.com

Kādus rīkus izmantot precizitātes uzturēšanai?

 • klientu apkalpošanas skripti
 • precizitātes apmācības kurss
 • apmācības kurss, kas vērš uzmanību uz sīkumiem

Klienti pēc viņu pieprasījuma labprāt saņem tūlītēju apkalpošanu. Labākais risinājums būtu, ja kāds no darbiniekiem būtu pieejams 24/7, izmantojot tiešsaistes čatu, lai nekavējoties varētu atbildēt uz klientu jautājumiem, bet tas, protams, ne vienmēr ir iespējams. Turklāt, arī Zināšanu Bāze ir labs veids, kā dot iespēju klientiem pašiem atrisināt problēmas.

Kāpēc atsaucība ir svarīga?

Ja sniedzat atsaucīgu apkalpošanu, esiet pārliecināts, ka visi jautājumi vai problēmas tiks nekavējoties risināti. Ja klients nesaņem atbildi, tas var likt viņam domāt, ka tiek ignorēts vai uzņēmumam tas nav svarīgi.

Kā būt atsaucīgam?

Piedāvājiet lietotājiem vienkāršu veidu, kā jūs sasniegt (piemēram, e-pasta adresi), un pārliecinieties, vai kāds vienmēr pārrauga šo kanālu. Vislabāk ir nodrošināt daudzkanālu atbalstu, jo tas ļauj klientam mijiedarboties ar palīdzības dienestu vairākos sakaru kanālos. Daudzi klienti labprātāk sazinās ar zvanu centru vai tiešsaistes čatu, lai ātri atrisinātu savas problēmas.

version=”1.0″ ?><root/

Atsaucība nozīmē arī atbildi uz visām klientu sūdzībām.

version=”1.0″ ?><root/

Pārliecinieties, vai jums ir sistēma klientu vaicājumu un sūdzību izsekošanai. Var sekot līdzi jebkādām problēmām vai progresam ar atsevišķiem klientiem. Tāda programmatūra kā LiveAgent palīdzības dienests tam ir lieliska.

version=”1.0″ ?><root/
LiveAgent live chat window
Liveagent tiešraide
version=”1.0″ ?><root/

Kurus rīkus izmantot, lai varētu reaģēt?

version=”1.0″ ?><root/
 • labi organizēta klientu attiecību pārvaldības (Customer Relationship Management —
 • CRM)
 • programmatūra e-pasta palīdzības
 • dienesta
 • programmatūra
 • ziņojumapmaiņas
 • programmatūra aptaujas programmatūra
 • LiveAgent palīdzības dienesta programmatūra
 • literary chat software
version=”1.0″ ?><root/

Pēdējo gadu laikā mākslīgais intelekts ir kļuvis par populāru risinājumu.

Kāpēc mākslīgais intelekts ir svarīgs?

Tas piedāvā vairākas priekšrocības, tostarp spēju uzreiz atbildēt uz vairākiem jautājumiem vienlaicīgi un spēju nodrošināt klientiem līdzīgu pieredzi kā cilvēks.

Kā lietot mākslīgo intelektu?

Mākslīgo intelektu varat ieviest savā klientu atbalsta nodaļā, izmantojot virtuālos palīgus un dažādas integrācijas ar mašīnapmācības iespējām. Tas ļauj nodrošināt īpašu klientu atbalsta līmeni, kā arī palīdz samazināt darba slodzi atbalsta personālam.

avots: cxtoday.com

Kādus mākslīgā intelekta rīkus izmantot?

 • čatboti
 • virtuālie asistenti

Klientu apkalpošanas automatizācija ir neatņemama augstas kvalitātes atbalsta nodrošināšanas sastāvdaļa. Tas palielina jūsu personāla darba efektivitāti. Atkārtotus uzdevumus, kurus varat definēt pēc kritērijiem, var veikt automātiski.

Kāpēc ir svarīga klientu apkalpošanas automatizācija?

Automatizācijas rīku izmantošana palīdz efektīvāk pārvaldīt klientu mijiedarbību. Tas arī padara procesu mazāk laikietilpīgu gan jums, gan klientiem. Automatizācijas nosacījumu izmantošana ir izdevīga lielam pieteikumu apjomam. Tas ļauj samazināt cilvēcisko kļūdu skaitu un uzlabo reakcijas laiku.

Kā automatizēt klientu apkalpošanu?

Automatizācijas rīkus var izmantot, lai palīdzētu veikt sekojošos uzdevumus:

 • klientu kontu pārvaldību
 • pasūtījumu pārvaldību
 • klientu atbalstu un apkalpošanu
LiveAgent Informācijas paneļa Animācija

Kādus rīkus izmantot klientu apkalpošanas automatizēšanai?

 • Liveagent
 • Zendesk
 • Salesforce

Klientu cerības aizvien ir augstas, bet tās var kontrolēt, izmantojot pārvaldības praksi.

Kāpēc klientu cerību pārvaldība ir svarīga?

Jūs varat labāk apmierināt savu klientu vajadzības, ja jūs zinat viņu cerības. Katru reizi, kad nepiepildāt klientu cerības, tie var kļūt neapmierināti. Vienmēr centieties nodrošināt pēc iespējas labāku servisu, bet nesoliet to, ko nevarat paveikt.

Kā pārvaldīt klientu cerības?

Uzklausiet savu klientu vajadzības un pēc tam aprakstiet, kas ir un kas nav iekļauts jūsu pakalpojumu standartos. Esiet vienkārši un godīgi, nevis pārspīlējiet savas spējas. Ja iespējams, esiet elastīgs, bet nodrošiniet, lai klientu apkalpošanas komanda varētu izpildīt pieprasījumu.

avots: omniconvert.com

Kādus rīkus izmantot klientu cerību pārvaldībai?

 • klientu apkalpošanas formas
 • sekojošas aptaujas

Ņemiet vērā, ka uzņēmuma klientu atbalsta standarti bieži tiek vērtēti pēc darbinieku attieksmes pret klientiem.

Kāpēc ir svarīga profesionāla pieeja?

Tas palīdz personālam veidot spēcīgas attiecības ar klientiem.

Klientu apmierinātību var uzlabot ar darbinieku apmācības programmu, kurā galvenā uzmanība pievērsta uz klientu vērstai komunikācijai un rīcībai.

Kā pieiet profesionāli?

Iesaistiet savus darbiniekus klientu apkalpošanas standartu izstrādes procesā un nodrošiniet viņus ar profesionālu apmācību.

avots: praveenthakur.com

Kādi instrumenti jāizmanto, lai īstenotu profesionālu pieeju?

 • klientu apkalpošanas standarti
 • darbinieku apmācības kursi

Periodiska veiktspējas plāna uzturēšana jūsu klientu atbalsta komandai nodrošina jūsu iestatīto standartu ievērošanu.

Kāpēc veiktspējas plāns ir svarīgs?

Veiktspējas plāni informē par uzņēmuma stratēģijām un mērķiem. Tie arī palīdz uzlabot darbinieku produktivitāti un motivāciju, kā arī nodrošina, ka viņi pārzina uzņēmuma mērķus.

Kā izveidot veiktspējas plānu?

Nosakiet mērķus un uzdevumus, kas saistīti ar jūsu personāla veiktspēju. Rezultātu kartes var izmantot, lai izsekotu to progresam un identificētu jomas, kurās nepieciešami uzlabojumi.

avots: cezannehr.com

Kādus rīkus izmantot veiktspējas plāna izveidei?

 • Asana
 • rezultātu kartes
 • projektu pārvaldības programmatūra

Ir svarīgi, lai jūsu servisa aģentiem būtu apmācības plāns, kas tos uzturētu kopsolī ar jaunākajām izmaiņām.

Kāpēc aģenta izaugsme ir svarīga?

Jūsu aģentiem ir jāzina par jaunākajiem notikumiem. Apmācības programma ir ļoti svarīga jūsu aģentiem, lai nodrošinātu uzticamu un jaunumiem atbilstošu servisu.

Kā jūs varat vadīt aģentu izaugsmi?

Noskaidrojiet, kurās jomās nepieciešami uzlabojumi, un ap tām izveidojiet apmācību plānu. Jūs varat arī noteikt mērķus un uzdevumus, kas uzlabos jūsu aģentu veiktspēju, kā arī palīdzēs uzturēt viņu motivāciju.

avots: evolveip.net

Kādus līdzekļus izmantot aģentu izaugsmei?

 • apmācību plānu
 • apmācību kursi klientu atbalsta aģentiem

Rezultātu analīze palīdzēs noskaidrot, kuras kampaņas darbojas labi, un kurām vajadzētu uzlabojumus un kā katra mārketinga kampaņa darbojas.

Kāpēc pārraudzīšanas un sekošanas rezultāti ir svarīgi?

Lai pieņemtu pārdomātus lēmumus, ir jānoskaidro, kuras mārketinga metodes ir efektīvas.

Kā pārraudzīt un izsekot rezultātus?

Pārliecinieties, ka visas atsauksmes ir reģistrētas pareizi (CRM programmatūra tam lieliski noder), lai vēlāk tās varētu analizēt.

Sekojiet savas mājaslapas analīzei, lai noskaidrotu, cik cilvēku to apmeklē un kādas lapas skatās. Tas palīdzēs saprast, kāds saturs ir populārs un kādi uzlabojumi nepieciešami.

Salīdziniet savus rezultātus ar konkurentu rezultātiem – ko viņi dara tādu, ko jūs nedarat?

Kā pārraudzīt un izsekot rezultātus?

Kādus rīkus izmantot uzraudzībai un rezultātu izsekošanai?

 • Daži no populārākajiem rīkiem rezultātu uzraudzībai un izsekošanai ir šādi:
 • Google Analytics
 • klientu attiecību pārvaldības (CRM) programmatūra, piemēram, HubSpot vai Mailchimp
 • LiveAgent

Klientu apkalpošanas standartu kontrolsaraksta kopsavilkums

 • Nosakiet klientu apkalpošanas noteikumus
 • Uzturiet caurskatāmību
 • Nodrošiniet konsekventu pieredzi
 • Parūpējieties par vieglu piekļuvi
 • Pārbaudiet atbildes ātrumu
 • Cieniet klientus
 • Pievērsiet uzmanību sīkumiem
 • Esiet atsaucīgs
 • Izmantojiet mākslīgo intelektu
 • Automatizējiet klientu servisu
 • Pārvaldiet klientu cerības
 • Pieejiet profesionāli
 • Izveidojiet veiktspējas plānus
 • Veiciniet aģentu izaugsmi
 • Uzraugiet un sekojiet rezultātiem

Customer service standards FAQs

What are the 3 important qualities of customer service?

1. Courtesy: being polite and courteous to your customers at all times will help to create a positive image of your business. 2. Efficiency: customer support is often the first impression that people have of your company, so it's important to make sure that it's a good one. Customer satisfaction: provide your customers with a service that they are happy and satisfied with.

What are the different types of customer service?

Self-serve: customers resolve issues themselves. Live: customer service transactions are performed by a live agent. Web-based: customers interact with the company via the website or a chatbot. Community: customer service is delivered through e.g. social media channels.

How can I provide better customer service?

Provide your employees with effective training and support and set high standards for their behavior and interactions with clients. Use performance plans to help motivate your staff and to keep them up-to-date with the latest changes and developments. Improve your agents’ knowledge and skills. Make sure they understand your organization's goals and objectives.

What is the customer service CS formula?

It is a tool that can be used to measure the effectiveness of your customer service department. It consists of three elements: customer satisfaction, customer loyalty, and customer retention.

What are the customer service rules?

They are a set of guidelines to be followed by all employees when providing support to clients. Customer service agents should be polite, helpful, and professional at all times. They should also make every effort to resolve any complaints or queries that customers may have.

What are the benefits of providing good customer service?

Due to lower turnover rates, customer loyalty and retention rates increase, resulting in lower costs.<br> Gaining a loyal client base that you can utilize later on in many ways. Improved customer satisfaction, which will lead to greater profits for your company. Having excellent customer service will differentiate your company from the competition.

Saistīti Resursi

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju