Spokeo apskats

Teksts apraksta LiveAgent klientu apkalpošanas platformu, tās funkcijas, integrācijas un atbalsta iespējas. Tajā ir informācija par uzņēmumu, sadarbību un partneru programmu. LiveAgent piedāvā arī daudzus citus produktus, piemēram, ienākošo zvanu centra programmatūru un e-pasta pārvaldības programmatūru.
Spokeo apskats
Compare Spokeo apskats with other in: How Spokeo apskats is doing on review portals
2.3
Average rating based on data from trusted review portals
2206 reviews

Spokeo ir reversās meklēšanas pakalpojums, kas ļauj meklēt tālruņa numuru, vārdu, uzvārdu, adresi un e-pasta adresi. Spokeo ir pieejams tiešsaistes mājaslapā un Android mobilajā lietotnē.

Pricing
Starting from:
$ 19.95   mēnesī
Free trial: Yes
Free version: No

Martina Durisinova

Editor's rating

Martina Durisinova
Overall rating
2.3
Lietotāja pieredze
2
Cena
3
Realizācija
2

Key takeaways

Pros

  • Daudz informācijas un atskaišu
  • Ātra meklēšana
  • Apkopo datus no tūkstošiem dažādu avotu, lai iegūtu precīzākos rezultātus

Cons

  • Bez maksas nav pieejama nekāda informācija
  • Mājaslapā neskaidri aprakstītas cenas
  • Mobilā lietotne pieejama tikai operētājsistēmai Android
  • Pieejams tikai ASV

Darba uzsākšana ar Spokeo

Pirmajā acu uzmetienā vietne izskatās profesionāli un tajā var atrast daudz informācijas par uzņēmumu un tā pakalpojumiem.

Vispirms, apmeklējot vietni, tiek parādītas četras meklēšanas iespējas. Datus varat meklēt pēc vārda, adreses, tālruņa numura vai e-pasta adreses. Spokeo bāzējas ASV, un tas nozīmē, ka tas strādā tikai ar ASV reģistrētiem tālruņa numuriem, un visa informācija attiecas tikai uz Amerikas Savienotajām Valstīm.

Spokeo meklēšanas iespējas

Mājaslapa ir viegli navigējama un tajā viegli iegūstama meklējamā informācija.

Atkarībā no meklētā, meklēšanu varat veikt, meklēšanas joslā ievadot sīkāku informāciju.
Piemēram, ja veicat meklēšanu, balstoties uz vārdu, ievadiet personas vārdu un uzvārdu meklēšanas joslā un noklikšķiniet uz “Meklēt tagad”.

Spokeo meklēšana pēc vārda

Pēc tam aizpildiet personas pēdējo zināmo atrašanās vietu. Ievadiet pilsētu un pavalsti un noklikšķiniet uz Turpināt. Ja neesat pārliecināts par tās pēdējo atrašanās vietu, varat izvēlēties “Neesmu pārliecināts”. Šajā gadījumā Spokeo būs plašāks iespēju klāsts, kas nozīmē, ka rezultāti varētu būt mazāk precīzi.

Tiklīdz tas paveikts, varat pāriet pie nākamā soļa.

Šeit var izvēlēties, kāda veida datus vēlaties saņemt. Izvēlieties tik daudzus, cik nepieciešams, un nospiediet “Turpināt”. Ja vēlaties, varat arī izlaist šo soli. Lai turpinātu, jums būs jāievada sava e-pasta adrese.

Viss process ilgst tikai dažas minūtes, un instrukcijas katram solim ir skaidras un viegli izpildāmas.
Atcerieties, Spokeo ir maksas abonēšanas pakalpojumu sniedzējs, kas nozīmē, ka, ja neesat abonements, jums nebūs piekļuves detalizētām atskaitēm.

Vienīgais, ko bija grūti atrast, bija informācija par cenām un dažādajiem Spokeo abonementu piedāvājumiem. Viens cenu veids ir pieejams, noklikšķinot uz “Reģistrēties”, bet otrs atrodas lapas apakšā zem “Izmēģināt Enterprise”.

Spokeo mājaslapā varat atrast arī Palīdzības Centru . Tas ietver Biežāk Uzdotos Jautājumus un iespējas sazināties ar atbalstu.

Funkcijas

Papildus vienkāršai meklēšanai Spokeo piedāvā daudz papildfunkciju. Varat piekļūt kontaktinformācijai, personas datiem, atrašanās vietas vēsturei, ģimenes locekļiem, sodāmības reģistriem, sociālo mediju platformām un daudz kam citam.

Spokeo papildus funkcijas

Veicot meklēšanu, tiks parādītas papildu funkcijas. Jūs varēsit apskatīt, kādas paplašinātās atskaites attiecas uz meklēšanu. Tomēr ir būtiski atzīmēt, ka šīs funkcijas ir pieejamas tikai abonentiem.

Spokeo ir pieejams, izmantojot mājaslapu vai mobilo lietotni. Tomēr pašlaik ir pieejama tikai Android lietotne.

Jauninājumi

Spokeo sniedz jauninājumus arī iepriekš iegādātajām atskaitēm, tāpēc jums vienmēr būs pieejama visjaunākā informācija. Pat ja meklēšanas laikā datu bāze nevarēja atrast rezultātus, pēc jaunināšanas varēsit redzēt jauno informāciju un atskaites.

Spokeo - Sekojiet jaunumiem

Izdzēšanas iespēja

Varat izdzēst datus ar jūsu personisko informāciju no Spokeo jebkurā laikā. Jums ir jāaizpilda pieprasījuma forma viņu mājaslapā. Tad viņi apstrādās jūsu pieprasījumu un izdzēsīs jūsu datus no savas datu bāzes. Šim procesam vajadzētu aizņemt 24–48 stundas atkarībā no apstrādājamo datu daudzuma.

Spokeo izdzēšanas iespēja

Klientu atbalsts

Spokeo piedāvā dažādus veidus, kā sazināties ar to klientu atbalstu, ja jums rodas kādas problēmas vai nepieciešama palīdzība. Pastāv tiešsaistes čata iespēja, kā arī e-pasts un tālruņa numurs, ko varat izmantot.

Ritinot uz leju līdz galvenās lapas beigām un noklikšķinot uz “Apmeklēt Palīdzības Centru”, tiek atvērta Palīdzības Centra lapa. Tajā ir daži biežāk uzdotie jautājumi, kas var palīdzēt iegūt atbildes uz jūsu jautājumiem. Ja nevarat atrast meklēto, varat noklikšķināt uz “Sazināties ar Mūsu Klientu Apkalpošanas Komandu” un izmantot vienu no trim piedāvātajiem saziņas veidiem.

Spokeo klientu apkalpošana

Kā zvanu centri var izmantot Spokeo?

Zvanu centri un klientu atbalsta aģenti var izmantot Spokeo, lai veiktu reverso tālruņa numura meklēšanu, lai identificētu nezināmus zvanītājus, pārdomātu zvanus vai iegūtu papildu informāciju, piemēram, adresi, e-pastu, sociālo mediju kontus un daudz ko citu. Šo informāciju varat izmantot aukstajiem zvaniem un citām mārketinga un pārdošanas aktivitātēm.

Spokeo var palīdzēt atrast trūkstošo informāciju, ja zvanu centra sistēmā ir radusies kļūda. Tomēr atcerieties, ka dati ne vienmēr ir precīzi vai paši jaunākie.

Lai izvairītos no juridiskajām problēmām, pirms reversās tālruņa meklēšanas pakalpojumu izmantošanas pārbaudiet konkrētās jurisdikcijas likumus un noteikumus. Parasti šie pakalpojumi ir likumīgi uzņēmējdarbības un mārketinga vajadzībām, ja informācija netiek pārdota vai dalīta ar trešajām personām bez klienta piekrišanas.

Veiktspēja un lietotāju pieredze

Pēc tālruņa numura ierakstīšanas galvenās lapas meklēšanas joslā Spokeo sāk ģenerēt rezultātus un meklēt visu datu bāzē pieejamo informāciju. Šis process ilgst tikai dažas sekundes.

Spokeo reversā tālruņa meklēšana

Precizitāte ir atkarīga no daudziem faktoriem, un neviens nodrošinātājs nevar garantēt 100% precīzus rezultātus. Spokeo iegūst datus no tūkstošiem avotu, kas palielina precīzu rezultātu iespējamību. Spokeo avoti ietver licencētus publiskus reģistrus. Tomēr ņemiet vērā, ka šajos publiskajos avotos var būt iekļauti daži novecojuši dati.

Datu ģenerēšana ir ātra, izmantojot reverso tālruņa numura meklēšanas funkciju. Tomēr radās vilšanās, ka pēc tam, kad Spokeo atrada nezināmo zvanītāju, visi rezultāti ir bloķēti un tiek prasīts, lai jūs kļūtu par dalībnieku vai samaksātu papildu maksu par vienu atskaiti.

Citas klientu atsauksmes liecina, ka pat pēc informācijas apmaksas dati nebija pilnīgi un viņi neieguva nepieciešamo vērtību par savu naudu.

Viens no tās pozitīvajiem aspektiem ir 7 dienu bezmaksas izmēģinājums, kas ļauj pārbaudīt viņu pakalpojumus pirms dalības programmā.

Ja lejupielādējat Spokeo lietotni, tā ļauj bloķēt nevēlamus tālruņu numurus. Lai bloķētu numuru, tas ir jāievada, jānoklikšķina uz trim punktiem blakus “Vairāk” un jāizvēlas “Bloķēt visus zvanus”. Ja vēlaties vēlāk numuru atbloķēt, vēlreiz noklikšķiniet uz trīs punktiem un izvēlietiesAtbloķēt visus zvanus. Tomēr šī funkcija nav pieejama viņu mājaslapā.

Cenas

Pretēji daudziem citiem reversās tālruņa numura meklēšanas nodrošinātājiem, Spokeo nepiedāvā bezmaksas versiju. Lai arī tas ļauj ievadīt numuru meklēšanas joslā, visi rezultāti līdz apmaksas brīdim ir bloķēti. Dalības paketes un cenas nav viegli atrast mājaslapā, jo tie nav visi vienuviet. Tāpēc jūs varētu saskarties ar zināmām grūtībām.

Dalībnieku paketes

Varat izvēlēties trīs mēnešu dalības paketi, kas maksā $44,85 vienā maksājumā un sadalot iznāk $14,95 mēnesī. Pēc tam ik pēc trim mēnešiem saņemsit rēķinu.

Otra iespēja ir ikmēneša dalība, kas izmaksā $19,95 mēnesī. Izmantojot šo iespēju, katru mēnesi automātiski saņemsit rēķinu, kamēr atcelsiet abonementu.

Spokeo dalības paketes

Business Dalības pakete

Business Dalības pakete maksā $69,95 un tajā iekļautas līdz 500 atskaitēm mēnesī. Tā nodrošina piekļuvi informācijai, piemēram, tālruņa numuriem, pilnām adresēm, e-pasta adresēm, atrašanās vietas vēsturei, sodāmības reģistriem un citiem datiem.

Spokeo Business Dalības pakete

BEZMAKSAS Izmēģinājums

Spokeo piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu, kā arī atsevišķas atskaites iegādi par $0,95. Tomēr jums jābūt uzmanīgiem, ja nolemjat pieteikties bezmaksas izmēģinājumam, jo pēc pirmajām 7 dienām, ja neatteiksities, jums tiks piestādīts $24,95 rēķins. Tas notiek tāpēc, ka jums ir jāsniedz sava kredītkartes informācija pat tad, ja reģistrējaties tikai bezmaksas izmēģinājumam.

Spokeo bezmaksas izmēģinājums

Slēdziens

Spokeo piedāvā dažādas iespējas, kā iegūt detalizētāku informāciju par meklēto personu. Vietne ģenerē datus ātri un bez problēmām. Tomēr visa informācija ir paslēpta aiz maksas piedāvājuma. Viņi piedāvā bezmaksas izmēģinājuma. Šī ir ērta iespēja izmēģināt viņu pakalpojumus, pirms nolemjat pāriet uz maksas attiecībām.

Spokeo pakalpojumi ir pieejami tikai ASV un darbojas tikai ar ASV tālruņu numuriem.

Biežāk sastopamās problēmas un jautājumi

Spokeo neatrada numuru, kuru meklēju

Tā ir bieži sastopama problēma, ja runa ir par reversās tālruņa numuru meklēšanas pakalpojumiem. Spokeo iegūst savus datus no publiskiem avotiem, kas apkopo datus par indivīdiem. Šie avoti var būt novecojuši vai ietvert neprecīzu informāciju. Otrs iemesls ir atteikšanās iespēja, ko piedāvā Spokeo. Ikviens var izdzēst savu informāciju no datu bāzes. Pēc tam, meklējot datus, tie vairs nebūs pieejami.

Es nevaru labot savu informāciju, kas ir Spokeo rīcībā

Gadījumā, ja konstatējat, ka Spokeo informācija par jums ir nekorekta, vienīgā iespēja ir dzēst visus datus. Spokeo pašlaik nepiedāvā iespēju rediģēt atskaites.

Product reviews

Vēlaties uzzināt ko vairāk par Deskero zināšanu bāzi? Lasiet mūsu rakstu, lai noskaidrotu, kā tā darbojas un kā tai veicās mūsu testos.

Deskero zināšanu bāzes apskats

Deskero ir palīdzības dienesta programmatūra, kas piedāvā trīs paketes ar dažādiem komunikācijas rīkiem, bet cenas ir nedaudz augstas salīdzinot ar to, ka zināšanu bāze nav īsti attīstīta. Tomēr, ja meklējat labu, izveidotu palīdzības dienestu, tas varētu būt noderīgs risinājums. Lietotāji var saskarties ar problēmām saistībā ar jauna raksta izveidi un klientu portāla pielāgošanu, bet risinājumi ir pieejami izvēlnē Risinājumi un iestatījumos.

Vai apsverat HelpOnClick tiešsaistes čata vajadzībām? Aplūkojiet mūsu apskatu un noskaidrojiet, kā tam veicās mūsu vispārējo testu laikā.

HelpOnClick tiešsaistes čata apskats

LiveAgent ir pieejama platforma uzņēmumiem, kas piedāvā drošības noteikumus un privātuma politiku. LiveAgent piedāvā reģistrāciju un paneli klientiem, kurus informē caur e-pastu. Uzņēmumi varēs izmantot LiveAgent, lai palīdzētu savam biznesam. Lapa arī izmanto sīkdatnes un ir pieejams tiešsaistes tērzētava, kas prasa piekrišanu sīkfailiem.

Labākās tiešsaistes tērzētavas alternatīvas ietver noteiktu funkciju kopumu, kas nodrošinās Jums panākumus. Atrodiet īsto jau šodien!

Salīdziniet LiveAgent ar citām platformām

Balta zīmola lietošana ir pieejama bez maksas un ir pieejama pielāgošanai. Piedāvā arī lokācijas atzīmēšanu un bezzsaistes formas. Aktīvais tērzēšanas uzaicinājums ir arī pieejams.

Klientu apkalpošana ir paredzēta klientiem, lai palīdzētu viņiem. Klienta ziņā ir tas, cik laba vai slikta būs atsauksme. Atsauksmes var būt dažādas.

Klientu apkalpošanas atsauksmes

Klientu apmierinātības novērtējums un apkopošana ir svarīga reputācijas uzturēšanai. LiveAgent piedāvā kompleksu klientu apkalpošanas programmatūru, kas palīdz uzlabot klientu pieredzi un tēlu. Ieteicams veikt apmierinātības aptaujas, pielāgojot jautājumus klientu vajadzībām. LiveAgent piedāvā dažādas klientu servisa atskaites, kas palīdz uzlabot uzņēmuma biznesa paradumus un nodrošina klientu vajadzības.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju