Intelius apskats

LiveAgent piedāvā Live tērzēšanas pakalpojumus un individuālu zvanu demonstrācijas, kas palīdzēs uzlabot Jūsu biznesu. Intelius ir reversās tālruņa meklēšanas nodrošinātājs, kas sniedz informāciju par telefona operatoriem un aptuveno atrašanās vietu, taču cenas ir diezgan augstas. Viņu sniegtā informācija var būt nepareiza, tāpēc pārbaudiet to ar citiem avotiem. Intelius ir saskārušies ar datu novecošanas problēmu, tāpēc nav garantijas, ka meklēšana būs precīza.
Intelius apskats
Compare Intelius apskats with other in: How Intelius apskats is doing on review portals
3.1
Average rating based on data from trusted review portals
1012 reviews

Intelius ir reversais tālruņa numura meklēšanas nodrošinātājs, kas atrodas ASV, un tāpēc darbojas tikai ar ASV reģistrētiem vārdiem, adresēm un tālruņu numuriem. Intelius piedāvā savus pakalpojumus savā mājaslapā vai arī varat lejupielādēt viņu mobilo lietotni.

Pricing
Starting from:
$ 24.86   mēnesī
Free trial: No
Free version: No

Patricia Krajcovicova

Editor's rating

Patricia Krajcovicova
Overall rating
3
Lietotāja pieredze
4
Cena
2
Realizācija
3

Key takeaways

Pros

  • Mobilā lietotne operētājsistēmai iOS un Android
  • Uzticama klientu apkalpošana
  • Izmēģinājuma periods par zemu cenu

Cons

  • Pieejams tikai ASV
  • Visi pieejamie dati par numuru ir par maksu
  • Nav visai pieejams

Darba uzsākšana ar Intelius

Pirmajā acu uzmetienā mājaslapa ir vienkārša, viegli navigējama un ietver apmeklētājiem svarīgu informāciju. Var skaidri redzēt, kurus pakalpojumus Intelius piedāvā. Jums nav jāpārmeklē visa mājaslapa, lai atrastu informāciju par cenām, līdzdalības atcelšanu, privātuma noteikumiem utt.

Izmantojot Intelius, varat meklēt pēc personas vārda, uzvārda, tālruņa numura vai adreses. Tomēr viņi nepiedāvā reversu meklēšanu pēc e-pasta kā lielākā daļa konkurentu. Lai veiktu reverso meklēšanu, meklēšanas joslā ir jāieraksta vārds, uzvārds, tālruņa numurs vai adrese un jānoklikšķina uz Meklēt.

Pēc tam rezultātu ģenerēšanas process nav pārāk garš.

Intelius sāk meklēšanu

Viņu mājaslapā ir klientu atbalsta sadaļa, kurā varat atrast biežāk uzdotos jautājumus un ceļvežus, lai palīdzētu jums risināt vienkāršākos jautājumus, kuriem nav nepieciešama Intelius aģentu palīdzība.

Intelius ir maksas pakalpojumu sniedzējs, kas nozīmē, ka, kamēr nekļūsit par viņu klientu, nevarēsit piekļūt sīkākai informācijai.

Funkcijas

Ņemiet vērā, ka Intelius ir pieejams tikai ASV un darbojas tikai ar ASV reģistrētiem tālruņu numuriem, vārdiem, uzvārdiem un adresēm.

Jau no paša sākuma varat skaidri redzēt, ka varat meklēt, pamatojoties uz vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un adresi. Intelius piedāvā arī papildu informāciju, piemēram, sodāmības reģistrus, fona pārbaudes un publiskos ierakstus. Visas šīs iespējas ir redzamas lapas augšdaļā.

Ritinot uz leju, varat atrast arī Tālruņu Katalogu un Cilvēku Katalogu.

Intelius pieejams arī kā mobilā lietotne gan iOS, gan Android sistēmām. Tomēr jāņem vērā, ka lietotne ir pieejama tikai ASV tirgum.

Varat pieprasīt savu datu izrakstu. Aizpildiet pieprasījuma formu mājaslapā un saņemsit atskaiti ar visiem datiem par sevi. Šī funkcija ir bezmaksas.

Intelius - Kriminālo reģistru pārbaude
Intelius - Uzzināt vairāk par fona pārbaudi

Savas informācijas izdzēšanas pieprasījums

Intelius ļauj jums izdzēst informāciju no datu bāzes. Intelius dalās ar informāciju, piemēram, lietotāja e-pasta adresi ar partneriem un saistītajiem uzņēmumiem mārketinga nolūkos. Tāpēc, ja vēlaties izslēgt savus personas datus no šī procesa, varat to izdarīt, aizpildot formu viņu mājaslapā.

Klientu atbalsts

Pamatojoties uz tiešsaistē pieejamajām lietotāju atsauksmēm, cilvēki lielākoties ir apmierināti ar Intelius piedāvāto klientu atbalstu.

Viņiem ir atsevišķs Palīdzības centra portāls, kurā varat atrast biežāk uzdotos jautājumus un ceļvežus, kas palīdz atbildēt uz vienkāršākajiem jautājumiem un atrisināt vienkāršas problēmas pirms vēršanās pie klientu atbalsta komandas.

Intelius Palīdzības centrs

Ja nepieciešama papildu palīdzība, varat sazināties ar Intelius klientu atbalsta dienestu, aizpildot kontaktformu viņu mājaslapā. Tas ir vienīgais veids, kā jūs varat ar viņiem sazināties, jo viņiem patreiz nav nekādas tiešsaistes čata vai tālruņa atbalsta iespējas.

Intelius kontaktforma

Kā zvanu centri var izmantot Intelius?

Zvanu centri un klientu atbalsta aģenti var izmantot Intelius sniegtos pakalpojumus, lai izsekotu neidentificētus tālruņu numurus un apkopotu datus par personu, kas slēpjas aiz šī numura. Šī informācija var ietvert vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, dzīvesvietas adresi, sociālo mediju kontus un daudz ko citu.

Tad uzņēmumi var izmantot šos datus mārketinga vai pārdošanas pasākumiem un paplašināt savu klientu datu bāzi. Ņemiet vērā, ka Intelius sniegtā informācija ne vienmēr ir precīza un dažreiz var būt nederīga.

Šie pakalpojumi parasti ir likumīgi uzņēmējdarbības un mārketinga mērķiem, ja tie bez klienta piekrišanas neapmainās ar informāciju ar trešajām personām. Tomēr, lai izvairītos no juridiska rakstura problēmām, pirms visa iestatīšanas pārbaudiet konkrētās jurisdikcijas likumus un noteikumus.

Veiktspēja un lietotāju pieredze

Ja runa ir par reversās tālruņa numuru meklēšanas lietotāja pieredzi, tas ir vienkārši un viegli. Ir tikai galvenajā lapā meklēšanas joslā jāievada nezināmais tālruņa numurs un jānospiež enter. Pēc tam Intelius caurskata datu bāzi, lai ģenerētu rezultātus. Šis process ilgst no 1 līdz 2 minūtēm.

Intelius reversā tālruņa numura meklēšana
Intelius - Atskaite ir gatava

Tiklīdz rezultāti ir sagatavoti, jums ir jāaizpilda pilns vārds un uzvārds un e-pasta adrese, lai turpinātu. Jūs saņemsit informatīvu e-pastu par meklēšanas gaitu un rezultātiem.

Intelius - Saglabājiet savus rezultātus
Intelius - Meklēšanas rezultāti atspoguļoti e-pastā

Tā kā Intelius nav pieejams bez maksas, rezultāti parādīs tikai telekomunikāciju operatoru, aptuveno atrašanās vietu un to, vai tālruņa numurs ir mobilā tālruņa numurs vai fiksētā līnija. Visa cita informācija ir paslēpta aiz nepieciešama maksājuma.

Pirms maksājat, atcerieties, ka viņu sniegtā informācija ne vienmēr ir 100% precīza. Tas ir tāpēc, ka Intelius saņem datus no publiskiem avotiem un publiskiem ierakstiem, kas, iespējams, netiek regulāri atjaunināti un var būt nepareizi.

Intelius tālruņa atskaite
Intelius - Saņemiet detalizētu atskaiti

Cenas

Intelius ir ļoti pārskatāms ar saviem izcenojumiem un to, ka viņi nepiedāvā savus pakalpojumus par brīvu.

Varat izvēlēties vairākas iespējas:

Reversā Tālruņa Meklēšana + Cilvēku Meklēšana

Šī pirmā iespēja izmaksā $34.95 mēnesī un ietver neierobežotu tālruņa atskaišu skaitu, cilvēku atskaites un adrešu atskaites. Izmantojot šo abonementu, viņi piedāvā 6 dienu izmēģinājuma versiju, kas tikai par $0.95 sniedz iespēju iepazīties ar viņu pakalpojumiem, pirms nolemjat tos izmantot pilnībā.

Cilvēku Meklēšana

Otrā abonēšanas iespēja ietver neierobežotus adreses un personu ierakstus, bet neietver reversās tālruņa numura meklēšanas pakalpojumus. Varat maksāt katru mēnesi vai ik pa diviem mēnešiem. Ja maksājat reizi mēnesī, tas izmaksā $24,86. Ja maksājat ik pa diviem mēnešiem, tas izmaksās $42,25, kas iznāk $21,13 mēnesī.

Adrešu Meklēšana + Cilvēku meklēšana

Trešā iespēja ir vērsta uz reverso adrešu meklēšanu un ietver neierobežotu piekļuvi adrešu atskaitēm un neierobežotām cilvēku atskaitēm. Šī iespēja izmaksā $29,78 mēnesī, bet vispirms var pieteikties 7 dienu izmēģinājumam par $0,95.

Intelius cenu paketes

Intelius cenu lapā viņi piedāvā arī dalībnieka papildprogrammas. Pirmā no tām ļauj lejupielādēt atskaites un skatīt tās bezsaistē. Tā ir vienreizēja maksa, kas maksā $3,99.

Otra papildprogramma ir Intelius Identitātes Aizsardzība. Šī papildprogramma palīdz uzlabot jūsu aizsardzību, pārraugot jūsu identitāti un nodrošinot identitātes zādzības apdrošināšanu. Varat maksāt $9,95 mēnesī vai $119,40 gadā.

Intelius dalībnieka papildprogrammas

Slēdziens

Noslēgumā – Intelius ir labi pazīstams reversā tālruņa meklēšanas nodrošinātājs. Viņu izcenojumi ir skaidri un viegli atrodami viņu mājaslapā. Tomēr, salīdzinot ar konkurentiem, viņu cenas ir diezgan augstas tam pakalpojumu un informācijas apjomam, kādu jūs varat iegūt.

Tāpat kā ar citiem reversās tālruņa meklēšanas nodrošinātājiem, precizitāte nav 100%. Tāpēc vienmēr pārbaudiet to, izmantojot arī citus avotus.

Ņemiet to visu vērā, pirms nolemjat kļūt par maksas klientu.

Biežāk sastopamās problēmas un jautājumi

Intelius neatrada nekādu informāciju par meklējamo numuru.

Tā ir izplatīta problēma, izmantojot reversās tālruņa meklēšanas pakalpojumus. Viens no iemesliem var būt tas, ka Intelius dati ir novecojuši vai nepareizi. Vēl viens iemesls var būt tas, ka numura īpašnieks dzēsis informāciju par sevi no Intelius datu bāzes.

Es pieprasīju paroles atiestatīšanu, bet nesaņēmu e-pastu.

Ja esat pieprasījis jaunu paroli, bet nesaņēmāt e-pastu, pārbaudiet e-pasta klientā esošo surogātpasta vai nevēlamā e-pasta mapi. Ja nevarat atrast šo ziņu, vēlreiz pārbaudiet, vai ievadījāt pareizo e-pasta adresi un pēc tam vēlreiz pieprasiet e-pastu.

Product reviews

Vēlaties uzzināt ko vairāk par Deskero zināšanu bāzi? Lasiet mūsu rakstu, lai noskaidrotu, kā tā darbojas un kā tai veicās mūsu testos.

Deskero zināšanu bāzes apskats

Deskero ir palīdzības dienesta programmatūra, kas piedāvā trīs paketes ar dažādiem komunikācijas rīkiem, bet cenas ir nedaudz augstas salīdzinot ar to, ka zināšanu bāze nav īsti attīstīta. Tomēr, ja meklējat labu, izveidotu palīdzības dienestu, tas varētu būt noderīgs risinājums. Lietotāji var saskarties ar problēmām saistībā ar jauna raksta izveidi un klientu portāla pielāgošanu, bet risinājumi ir pieejami izvēlnē Risinājumi un iestatījumos.

Vai apsverat HelpOnClick tiešsaistes čata vajadzībām? Aplūkojiet mūsu apskatu un noskaidrojiet, kā tam veicās mūsu vispārējo testu laikā.

HelpOnClick tiešsaistes čata apskats

LiveAgent ir pieejama platforma uzņēmumiem, kas piedāvā drošības noteikumus un privātuma politiku. LiveAgent piedāvā reģistrāciju un paneli klientiem, kurus informē caur e-pastu. Uzņēmumi varēs izmantot LiveAgent, lai palīdzētu savam biznesam. Lapa arī izmanto sīkdatnes un ir pieejams tiešsaistes tērzētava, kas prasa piekrišanu sīkfailiem.

Apsveriet JustCall dēļ tā IVR iespējām? Apskatiet mūsu JustCall IVR apskatu un noskaidrojiet, vai tā ir atbilstošākā izvēle.

JustCall IVR apskats

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmas, sūdzību pārvaldības sistēmu un citus rīkus. Uzņēmums nodrošina demonstrācijas, atbalstu un datu migrāciju. Visas tiesības aizsargātas.

Labākās tiešsaistes tērzētavas alternatīvas ietver noteiktu funkciju kopumu, kas nodrošinās Jums panākumus. Atrodiet īsto jau šodien!

Salīdziniet LiveAgent ar citām platformām

Balta zīmola lietošana ir pieejama bez maksas un ir pieejama pielāgošanai. Piedāvā arī lokācijas atzīmēšanu un bezzsaistes formas. Aktīvais tērzēšanas uzaicinājums ir arī pieejams.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju