Whitepages apskats

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūras un citus risinājumus. Tajā ir arī informācija par uzņēmumu, tādarbu un partneru programmām. Populārākie risinājumi ir VoIP tālruņa sistēmas un sūdzību pārvaldības sistēma. Uzņēmums ir līderis šajā jomā un piedāvā tīmekļa seminārus, akadēmiju un testus. LiveAgent ir arī aktīvs sociālajos tīklos un piedāvā ziņas par saviem jaunumiem un atlaidēm.
Whitepages apskats
Compare Whitepages apskats with other in: How Whitepages apskats is doing on review portals
1.5
Average rating based on data from trusted review portals
1079 reviews

Whitepages ir ASV bāzēts reversās tālruņa numura meklēšanas pakalpojums. Whitepages pakalpojumi ir pieejami viņu tiešsaistes mājaslapā vai arī varat lejupielādēt mobilo lietotni.

Pricing
Starting from:
$ 4.99   mēnesī
Free trial: No
Free version: Yes

Martina Durisinova

Editor's rating

Martina Durisinova
Overall rating
2.7
Lietotāja pieredze
2
Cena
3
Realizācija
3

Key takeaways

Pros

  • Mājaslapa ir viegli navigējama
  • Lietotne pieejama gan Android, gan iOS
  • Piedāvā plašu datu un atskaišu klāstu

Cons

  • Pieejams tikai Amerikas Savienotajās Valstīs
  • Dažas mājaslapas daļas ir pieejamas tikai no ASV
  • Bezmaksas versija piedāvā ierobežotu informāciju
  • Problēmas ar abonementiem un norēķinu procesu

Darba uzsākšana ar Whitepages

Whitepages ir bezmaksas reversās tālruņa meklēšanas pakalpojums, kas ļauj ātri noskaidrot, kas zvanījis no nezināma numura, ievadot šo numuru meklēšanas joslā. Varat atrast tālruņa numura īpašnieka vārdu, uzvārdu, adresi un citu informāciju.

Whitepages meklēšanas josla

Whitepages mājas lapā varat bez maksas meklēt mobilo, mājas un uzņēmuma tālruņa numuru. Informācija var atšķirties atkarībā no meklējamā numura veida. Mājas vai uzņēmuma numuram zvanītāja vārdu, adresi vai saistīto uzņēmumu varat atrast bez maksas. Ja meklējat pēc mobilā tālruņa numura, iespējams, saņemsiet mazāk datu bez maksas. Jūs varēsit atrast informāciju, piemēram, valsti vai pilsētu, kas saistīta ar numuru, un telekomunikāciju operatoru. Tomēr, lai piekļūtu citai informācijai, piemēram, vārdam, adresei, radiem u.c., jums jāveic jauninājums uz maksas paketi.

Whitepages ir privāts uzņēmums, tāpēc viņi iegūst savus datus no publiski pieejamiem avotiem un trešo pušu datu piegādātājiem. Tas var ietekmēt sniegtās informācijas ticamību. Viņi mudina lietotājus paturēt prātā šo faktu un pārbaudīt visu informāciju.

Mājaslapa ir viegli navigējama, un katrai kategorijai varat atrast daudz Biežāk Uzdoto Jautājumu. Piekļuve noteiktām mājaslapas daļām ir ierobežota, ja neesat no Amerikas Savienotajām Valstīm.

Funkcijas

Whitepages piedāvā dažādas papildfunkcijas kopā ar reverso tālruņa numura meklēšanu.

Piemēram, varat veikt personu meklēšanu bez maksas, kas ļauj ievadīt tās vārdu un uzvārdu meklēšanas joslā. Tas ātri vien atradīs numurus, adreses, radus un citus ar šovārdu saistītus publiskus ierakstus.

Varat veikt arī reverso adreses meklēšanu, fona pārbaudes, meklēt sodāmības reģistros, palaist nomnieka fona pārbaudi un daudzas citas.

Trūkums ir tas, ka daudzas funkcijas prasa maksu un ir pieejamas tikai ASV pilsoņiem.

Whitepages fona pārbaudes meklēšana

Whitepages ir pieejama arī kā mobilā iOS un Android lietotne, taču, tāpat kā mājaslapa, tās ir pieejamas tikai ASV.

Varat sazināties ar Whitepages klientu atbalstu, aizpildot pieprasījuma formu viņu mājaslapā. Viņi nepiedāvā tiešsaistes čatu vai tūlītēju klientu atbalstu.

Kā Whitepages var izmantot zvanu centri?

Reversās tālruņa numura meklēšanas mājaslapas un mobilās lietotnes var sniegt papildinformāciju par zvanītāju, piemēram, adresi un citu kontaktinformāciju, kas var būt noderīga pārdošanai un mārketingam.

Zvanu centri var izmantot tādas mājaslapas kā, piemēram, Whitepages, lai palīdzētu aģentiem ātri identificēt nezināmo zvanītāju un piekļūt informācijai, pamatojoties uz viņu tālruņa numuru. Tas var arī palīdzēt zvanu centriem sekot klientiem, kuri ir zvanījuši ar kādu jautājumu vai problēmu un nav atstājuši savu kontaktinformāciju vai, ja kontaktinformācija ir pazudusi. Tas viss var palīdzēt aģentiem nodrošināt personalizētāku un laika ziņā efektīvāku klientu atbalstu.

Zvanu centru un klientu atbalsta pakalpojumu likumība var atšķirties atkarībā no likumiem un noteikumiem konkrētā valstī vai jurisdikcijā. Parasti uzņēmumam ir likumīgi pieļaujams izmantot reverso tālruņa meklēšanu, kamēr vien uzņēmums to izmanto likumīgiem mērķiem un nepārdod to un nedalās tajā ar trešajām personām. Vienmēr ir ieteicams informēt klientus, ka tālruņa sarunas laikā sniegto informāciju var izmantot, lai meklētu kontaktinformāciju, un saņemt tam atļauju.

Veiktspēja un lietotāju pieredze

Pēc tālruņa numura ierakstīšanas meklēšanas joslā rezultātu iegūšanai ir nepieciešamas vien dažas sekundes. Varat apskatīt numura veidu (fiksētais vai mobilais numurs) un apgabala kodu.

Whitepages meklēšanas rezultāts

Dažos gadījumos mājaslapa/lietotne var sniegt detalizētākus rezultātus. Tādā gadījumā varat redzēt ar numuru saistīto vārdu un detaļas, piemēram, adresi, personas vecumu, citus tālruņa numurus, kas varētu būt saistīti ar to pašu personu, radiniekus un daudz ko citu. Tomēr, ja jums ir nepieciešama plašāka informācija par to sodāmību un informatīvos ziņojumus, tie ir pieejami pēc papildu maksas apmaksas.

Tā kā pakalpojumi ir pieejami tikai ASV, nav iespējams atrast un lejupielādēt šo lietotni ārpus ASV.

Cenas

Lai atrastu informāciju par Whitepages cenām un abonementiem, ir mājaslapā nedaudz jāpameklē, jo to nav viegli atrast.

Tiklīdz esat atradis cenas, varat redzēt, ka lielākā daļa no tās ir balstīta uz Premium paketes abonēšanu.

Tālāk ir norādītas cenu pakešu iespējas, ko Whitepages piedāvā saviem lietotājiem.

Premium Contact Info

Par $4,99/mēnesī tas ir lētākais variants, ko viņi piedāvā. Šis abonements ietver pilnīgu kontaktinformāciju, kā arī visus tālruņu numurus un adreses. Varat arī saglabāt un eksportēt kontaktpersonas. Taču tas ir ierobežots ar 20 meklēšanas reizēm mēnesī. Izvēloties šo iespēju, jūs varat izvēlēties divus norēķinu ciklus. Varat maksāt $4,99/mēnesī vai samaksāt avansā uzreiz par 12 mēnešiem, kas maksā $29,99, un tas ir $2,50 mēnesī.

Whitepages Premium Contact Info norēķini

Premium Business Essentials

Otrā iespēja piedāvā tādas funkcijas kā pilnīga kontaktinformācija un daži rīki laika ietaupīšanai. Varat arī saglabāt un eksportēt kontaktpersonas, meklēt īpašumu datus un izmantot ātro meklēšanu. Arī ši pakete ir ierobežota ar 20 meklēšanas reizēm mēnesī, un tā var izmaksāt līdz pat $9,99/mēnesī. Varat arī izvēlēties, vai maksāt $9,99/mēnesī vai uzreiz par 12 mēnešiem $59,88 un tas ir vienāds ar $4,99/mēnesi.

Whitepages Premium Business Essentials norēķini

Premium Business All-Access

Trešā abonēšanas pakete maksā $29,99/mēnesī un ietver līdz 200 meklējumiem mēnesī, 20 sodāmību un publiskajām atskaitēm, kā arī visām pārējiem Premium Business Essentials iekļautajām funkcijām. Tāpat kā par pārējām paketēm, varat maksāt ik mēnesī vai reizi gadā, kas maksās $179,88 un sadalot iznāk $14,99/mēnesī.

Whitepages Premium business all-access norēķini

Neskatoties uz šīm trim abonēšanas paketēm, ir vēl divas iespējas.

Whitepages Cenu paketes

Premium Business Plus

Arī šī abonēšanas pakete piedāvā pilnīgu kontaktinformāciju, laika ietaupīšanas rīkus, kā arī ļauj veikt līdz pat 200 meklējumiem mēnesī. Šī pakete maksā $19,99/mēnesī. Tāpat, kā tas ir ar visiem pārējiem abonementiem, varat vai nu maksāt ik mēnesi, vai arī par 12 mēnešiem uz priekšu $119,99.

Whitepages Premium business plus norēķini

Fona atskaite

Pēdējā iespēja nav balstīta uz abonēšanas modeli. Par katru atskaiti ir vienreizēja maksa. Varat piekļūt pilnīgai kontaktinformācijai, kā arī publiskiem, sodāmības vai īpašumtiesību ierakstiem. Katra atskaite izmaksā $9,99.

Whitepages piedāvā arī dalību 5 dienu izmēģinājumā par $1, kas sniedz neierobežotu piekļuvi informācijai, piemēram, pašreizējai adresei un fiksētās līnijas informācijai. Izmēģinājuma dalībniekam netiek piedāvātas papildfunkcijas. Tas ietver tikai 5 reversos mobilo tālruņu meklējumus, kas nesniedz pārāk plašas iespējas notestēt to pakalpojumus.

Whitepages 5 dienu izmēģinājums

Tomēr būtiski atzīmēt, ka daudzi klientu atsauksmēs norāda, ka saskaras ar abonēšanas un norēķinu procesa problēmām. Visbiežāk sastopamās problēmas ir lietotāju abonementu atcelšana, maksas iekasēšana par citu abonementu, nekā klients sākotnēji vēlējies, un naudas neatgriešana pēc abonementa atcelšanas.

Slēdziens

Whitepages ir ASV bāzēts reversās tālruņa meklēšanas pakalpojuma sniedzējs, kas par papildu maksu piedāvā plašu informācijas un funkciju klāstu. Varat piekļūt atsevišķai informācijai bez maksas, bet tā ir ļoti ierobežota. Viņu cenu politika ir visai neskaidra, un cilvēkiem, šķiet, ir problēmas ar viņu norēķinu procesu.

Līdzīgi citiem reversās tālruņa meklēšanas risinājumiem Whitepages nav 100% precīzs. Tas tā ir datu avotu un to ticamības dēļ.

To visu jums vajadzētu ņemt vērā, lemjot, vai vēlaties kļūt par viņu klientu.

Biežāk sastopamās problēmas un grūtības

Es nevaru atrast Whitepages bezmaksas versiju.

Whitepages piedāvā arī bezmaksas versiju. Tomēr jums ir jāpatur prātā, ka informācija, kas pieejama, izmantojot bezmaksas versiju, ir ļoti ierobežota un jebkuras papildu funkcijas pieejamas tikai par maksu. Vairāk informācijas par viņu cenām var atrast, noklikšķinot uz “Reģistrēties” viņu galvenajā lapā.

Es nevaru izmantot Whitepages ārpus ASV.

Diemžēl Whitepages ir pieejams tikai ASV un darbojas tikai ar ASV tālruņu numuriem.

Product reviews

LiveAgent ir lietotājam draudzīga un intuitīva zināšanu bāzes programmatūra, ko var lietot no dažādām ierīcēm. Jūs varat pielāgot un pielāgot izskatu, lai atbilstu jūsu zīmola stilam. Lietotāji novērtē iespēju pievienot un pārvaldīt visus klientu portāla elementus, tostarp rakstus, forumus, atsauksmes un ieteikumus. Programmatūra piedāvā viegli orientēties saskarni un funkcijas, kas ir viegli izmantot. Attēlu pievienošana arī ir ļoti vienkārša, kā arī alternatīvā teksta josla un forums liek lietotājiem sasniegt savus SEO centienus.

Zināšanu Bāzes Programmatūras apskati

LiveAgent ir lietotājam draudzīga un intuitīva zināšanu bāzes programmatūra, ko var lietot no dažādām ierīcēm. Jūs varat pielāgot un pielāgot izskatu, lai atbilstu jūsu zīmola stilam. Lietotāji novērtē iespēju pievienot un pārvaldīt visus klientu portāla elementus, tostarp rakstus, forumus, atsauksmes un ieteikumus. Programmatūra piedāvā viegli orientēties saskarni un funkcijas, kas ir viegli izmantot. Attēlu pievienošana arī ir ļoti vienkārša, kā arī alternatīvā teksta josla un forums liek lietotājiem sasniegt savus SEO centienus.

Cik daudz klientu izmanto klientu portālus? Varat izlasīt mūsu klientu portāla kritēriju statistiku, lai uzzinātu dažus svarīgus rādītājus.

Klientu portāla mērījumi

Klientu priekšroku pētījums liecina, ka vairāk nekā 77% klientu dod priekšroku izmantot pašapkalpošanās portālus, tomēr ļoti maz uzņēmumu nodrošina šādus rīkus. Klientu portālu pieteikumu apstrādes laiks vidēji ir divas līdz trīs dienas, bet pirmajā stundā tikai 10% vaicājumu tiek atbildēti. Vidējā klientu portāla pieteikumu izmaksas ir aptuveni USD 5, un tiek saņemti vidēji pieci pieteikumi dienā. Turklāt klientu portāliem ir augsts apmierinātības reitings (92%) un tie parāda 95% atbilžu un atrisinājumu līmeni, neskatoties uz lēno atbildes laiku.

Vēlaties uzzināt ko vairāk par Flowlu zināšanu bāzi? Lasiet mūsu rakstu, lai noskaidrotu, kā tā darbojas un kā tai veicās mūsu testos.

Flowlu zināšanu bāzes apskats

Flowlu ir labi sabalansēta zināšanu bāzes programmatūra par ļoti taisnīgu cenu, kas piedāvā neticami labu saskarni un viegli lietojamu zināšanu bāzes līdzekli. Lai gan tas nepiedāvā nekādus neparastus uzlabotus līdzekļus, tam ir vienmērīga un neticami labi izstrādāta saskarne, kas nodrošina lielisku pieredzi. Flowlu piedāvā iekšējās un ārējās zināšanu bāzes iespējas, bet būtībā tas ir viens un tas pats līdzeklis. Lietotāji var mainīt piekļuves līmeni un izmantot pielāgotu domēnu. Flowlu ir plašs risinājums, kas koncentrējas uz to, lai atvieglotu daudzus biznesa procesus, un to bieži izmanto kā specializētu zināšanu bāzes programmatūru. Saskarne ir patīkama un moderna, un rīki ir skaidri apzīmēti.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju