Spy Dialer apskats

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmas, pašapkalpošanās programmatūru un citus produktus. Uzņēmums arī piedāvā atbalstu un datu migrāciju, kā arī integrācijas ar citām sistēmām. LiveAgent ir uzvarējis balvas un sertifikātus un tam ir partneru programma. Šajā vietnē ir pieejamas arī zināšanas, kalkulators un dažādi resursi, piemēram, Šabloni un Tīmekļa semināri.
Spy Dialer apskats
Compare Spy Dialer apskats with other in: How Spy Dialer apskats is doing on review portals
3.2
Average rating based on data from trusted review portals
144 reviews

Spy Dialer ir bezmaksas pakalpojums, kas ļauj veikt reverso tālruņa numura meklēšanu viņu mājaslapā, lai noskaidrotu, kas paslēpies aiz nezināma numura. Spy Dialer piedāvā dažus papildu funkcijas, kas var palīdzēt veikt papildu izpēti un iegūt pamatīgāku informāciju.

Pricing
Starting from:
$ free   mēnesī
Equal to LiveAgent's Free plan Liveagent pricing
Free trial: No
Free version: Yes

Patricia Krajcovicova

Editor's rating

Patricia Krajcovicova
Overall rating
4
Lietotāja pieredze
4
Cena
5
Realizācija
3

Key takeaways

Pros

  • Pilnīgi bez maksas
  • Viegli lietojams
  • Var noskaidrot nezināmu zvanītāju
  • Darbojas ar VoIP numuriem

Cons

  • Daudz reklāmu mājaslapā
  • Rezultāti ne vienmēr ir precīzi

Darba uzsākšana ar Spy Dialer

Spy Dialer piedāvā bezmaksas reverso tālruņa numura meklēšanas pakalpojumu, kas palīdz atrast nepazīstamus numurus.

Mājaslapa ir pavisam vienkārša un viegli navigējama. Galvenajā lapā meklēšanas joslā ir tikai jāievada nezināmais tālruņa numurs, vārds un uzvārds, adrese vai e-pasts. Pēc tam uzgaidiet pāris sekundes, līdz parādās rezultāti.

Spy Dialer meklēšanas josla

Pamatojoties uz datu apjomu, kas programmai Spy Dialer ir pieejams par noteiktu personu un/vai organizāciju, jums būs redzama informācija, piemēram, īpašnieka vārds, iespējamā adrese, ar kuru numurs ir saistīts, un tālruņa numura veids (fiksētais, mobilais tālrunis, VoIP numurs).

Turklāt jums ir izvēlei pieejamas dažas iespējas:

Varat noklikšķināt uz “Zvana atskaite”, kas pakalpojumā Spy Dialer sniedz atskaiti par surogātpasta numuru vai citām ļaunprātīgām darbībām. Pēc tam Spy Dialer informē pārējos lietotājus. Tas ir 100% anonīmi, un numura īpašniekam netiks ziņots par to.

Cita iespēja ir “Noklausīties Balss Pastu”. Nozīme var būt mazliet neskaidra, bet būtība ir tāda, ka Spy Dialer noskaidros numuru. Jūs dzirdēsiet automātisko ziņu, ko iepriekš ierakstījis Spy Dialer, kā arī personas sākotnēji ierakstīto balss pastu.

Izvēloties “Tālruņa Surogātzvans” un noklikšķinot uz “Meklēt”, tiek parādīts, vai Spy Dialer numuru klasificē kā surogātpastu. Ja numurs tiek uzrādīts, izmantojot “Atskaites Zvans”, Spy Dialer parāda numuru kā surogātzvanu.

Spy Dialer meklēšanas iespējas
Spy Dialer meklēšanas rezultāti

Mājaslapā ir pamatinformācija par to, kā pakalpojums darbojas un kā viņi apkopo datus. Viņiem ir arī Biežāk Uzdoto Jautājumu sadaļa, kurā varat atrast īsas atbildes un skaidrojumus, kas palīdzēs labāk izprast, ko viņi dara un kā darbojas.

Funkcijas

Numura Spy Dial

Viena lieta, ko varat darīt, ir veikt numuram “spy-dial” funkciju. Šī funkcija ļauj zvanīt uz nezināmu numuru, ko esat atradis mājaslapā. Šī tipa zvana saņēmējs nevar izsekot, kurš ir zvanījis. Ja viņi pacels klausuli, viņi dzirdēs automatizētu balss pasta zvanu, kas informē, ka ir veikta “spy-dial” izsekošana.

Spy Dialer - Meklēšana pēc personas

Papildiespējas

Spy Dialer, salīdzinot ar konkurentiem, nepiedāvā daudz papildu funkcijas. Tās galvenokārt koncentrējas uz reverso tālruņa numura meklēšanu, bet varat meklēt arī pēc vārda, uzvārda, adreses un e-pasta adreses.

Mājaslapa darbojas tikai ar Amerikas mobilo tālruņu numuriem. Tāpēc nevarat meklēt starptautiskos tālruņu numurus.

Viņu privātuma noteikumi ir iestatīti tā, lai aizsargātu lietotājus. Viņi nodrošina, ka nekāda personiskā informācija netiek sniegta trešajām personām

Izdzēšanas iespēja

Viņiem ir arī izvēles iespēja, kas ļauj viņu lietotājiem no visām pavalstīm (ASV) dzēst savu personisko informāciju no viņu datu bāzes.

Šis process ir vienkāršs un ātrs. Jūs izvēlaties pavalsti (ASV), kurā dzīvojat, un mājaslapā tiek parādīti Privātuma likumi šajā pavalstī. Pēc šī soļa varat uzreiz pieprasīt datu dzēšanu vai pārbaudīt, kāda veida personiskā informācija par jums ir pieejama Spy Dialer.

Spy Dialer - Jūsu datu izdzēšanas funkcija

Klientu atbalsts

Ja procesa laikā rodas kādas problēmas, varat sazināties ar klientu atbalsta dienestu, aizpildot formu mājaslapā. Ievadiet nepieciešamo informāciju un īsi aprakstiet savu problēmu.

Spy Dialer kontaktformu

Kā zvanu centri var izmantot Spy Dialer?

Lai uzlabotu darba efektīvumu un efektivitāti, Spy Dialer var būt ļoti noderīgs zvanu centriem un klientu atbalsta darbiniekiem, lai identificētu zvanītāju pēc tālruņa numura. Tas var palīdzēt pārbaudīt zvanītāja identitāti un noskaidrot papildu kontaktinformāciju par klientu, kurš sazinājies ar atbalsta komandu, bet nav atstājis savu kontaktinformāciju. Spy Dialer var izmantot arī tad, ja zvanu centra sistēmā radās kļūda un klienta informācija netika pareizi saglabāta.

Turklāt tas var sniegt papildu informāciju par zvanītāju, piemēram, par tā atrašanās vietu vai citu kontaktinformāciju. Pēc tam uzņēmums var izmantot šos datus mārketinga vai pārdošanas mērķiem.

No otras puses, Spy Dialer var palīdzēt identificēt personu, kas atrodas aiz izjokošanas zvaniem, vai jebkuru citu neparedzētu mijiedarbību, ar kuru ir jāsaskaras jūsu klientu atbalsta aģentiem. Šo zvanītāju apzināšana un bloķēšana palīdz izvairīties no nepatīkamām situācijām un uzlabo efektivitāti, ļaujot koncentrēties tikai uz likumīgiem klientiem.

Tomēr ir obligāti jāpārbauda kādas konkrētas valsts vai jurisdikcijas likumdošanas akti, lai izvairītos no jebkādām problēmām. Parasti ir likumīgi atļauts izmantot reversā tālruņa numura meklēšanas pakalpojumus uzņēmējdarbības vajadzībām, ja iegūtie dati netiek nodoti vai pārdoti trešajām personām bez klienta piekrišanas.

Veiktspēja un lietotāju pieredze

Dažu sekunžu laikā mājaslapa uzģenerēs informāciju, kas saistīta ar meklēšanas joslā ievadīto numuru.

Ja Spy Dialer atrod numuru, tas parādīs ar to saistīto vārdu un uzvārdu vai nosaukumu. Pēc tam varat izvēlēties kādu no vairākām iespējām, lai iegūtu papildu informāciju. Ja noklikšķināsit uz “Tālruņa Informācija”, tas parādīs iespējamo atrašanās vietu un tālruņa numura veidu (fiksētā līnija, mobilais numurs, VoIP utt.).

Spy Dialer labā lieta ir tā, ka tas strādā arī ar VoIP numuriem, kas ir liels pluss, salīdzinot ar dažiem viņu konkurentiem tirgū.

Joprojām pastāv liela iespēja, ka neatradīsiet daudz numuru. Tā iemesls var būt izdzēšanās iespēja, kas ļauj cilvēkiem izdzēst savu privāto informāciju no Spy Dialer datu bāzes, vai arī tas var būt tāpēc, ka Spy Dialer saņem savus datus no publiskā avota, kas ne vienmēr ir 100% precīzs un atjaunināts. Tāpēc ir svarīgi paturēt prātā dažus ierobežojumus.

Spy Dialer - Rezultāti nav atrasti

Viena lieta, kas ir nepietiekami novērtēta, ir mājaslapā rādīto reklāmu skaits. Tās var radīt saraustītu iespaidu, jo liek vietnei izskatīties pārāk pārblīvētai, tādējādi bojājot lietotāja pieredzi.

Spy Dialer ir pieejams tikai kā mājsalapa, un pašlaik tam nav mobilās lietotnes.

Cenas

Spy Dialer piedāvā visus šos līdzekļus par brīvu. Papildu maksas nav, un tas nebalstās uz abonēšanas. Tomēr tas mudina lietotājiem pārbaudīt rezultātus ar citiem reversā tālruņa meklēšanas pakalpojumu sniedzējiem vai izmantot šos pakalpojumu sniedzējus detalizētākai informācijai.

Slēdziens

Noslēgumā – mājaslapa ir adaptīva un ļoti viegli lietojama. Tai ir diezgan plaša datu bāze, un tajā var atrast daudz dažādu skaitļu un informāciju, kas ar tām savienota. Tomēr pārbaudiet informāciju, ko sniedz Spy Dialer, lai pārliecinātos, vai rezultāti ir precīzi. Kopumā tā ir lieliska bezmaksas iespēja, jo jūs varat piekļūt lielai daļai informācijas, nemaksājot papildu maksu.

Biežāk sastopamās problēmas un jautājumi

Spy Dialer nedarbojas ārpus ASV

Diemžēl Spy Dialer strādā tikai ar ASV tālruņu numuriem, jo viņu datu bāze ir ierobežota ar ASV teritoriju.

Es nevaru mainīt/labot informāciju, kas par mani atrodama Spy Dialer

To pašlaik nav iespējams izdarīt. Vienīgā pieejamā iespēja ir – pilnībā nodzēst informāciju lapā par sevi – “Nodzēst manu informāciju”.

Spy Dialer neatrada numuru

Bieži vien reversie tālruņa meklēšanas pakalpojumi neatrod nekādu informāciju par noteiktu tālruņa numuru. Spy Dialer saņem savus datus no publiskas datu bāzes, kas netiek regulāri atjaunināta. Tāpēc var gadīties, ka kādas informācijas trūkst. Spy Dialer piedāvā arī izdzēšanās iespēju, kas ļauj cilvēkiem izņemt savu informāciju no savas datu bāzes, kas var novest pie datu neesamības par konkrētu numuru.

Product reviews

LiveAgent ir lietotājam draudzīga un intuitīva zināšanu bāzes programmatūra, ko var lietot no dažādām ierīcēm. Jūs varat pielāgot un pielāgot izskatu, lai atbilstu jūsu zīmola stilam. Lietotāji novērtē iespēju pievienot un pārvaldīt visus klientu portāla elementus, tostarp rakstus, forumus, atsauksmes un ieteikumus. Programmatūra piedāvā viegli orientēties saskarni un funkcijas, kas ir viegli izmantot. Attēlu pievienošana arī ir ļoti vienkārša, kā arī alternatīvā teksta josla un forums liek lietotājiem sasniegt savus SEO centienus.

Zināšanu Bāzes Programmatūras apskati

LiveAgent ir lietotājam draudzīga un intuitīva zināšanu bāzes programmatūra, ko var lietot no dažādām ierīcēm. Jūs varat pielāgot un pielāgot izskatu, lai atbilstu jūsu zīmola stilam. Lietotāji novērtē iespēju pievienot un pārvaldīt visus klientu portāla elementus, tostarp rakstus, forumus, atsauksmes un ieteikumus. Programmatūra piedāvā viegli orientēties saskarni un funkcijas, kas ir viegli izmantot. Attēlu pievienošana arī ir ļoti vienkārša, kā arī alternatīvā teksta josla un forums liek lietotājiem sasniegt savus SEO centienus.

Vai apsverat HelpOnClick tiešsaistes čata vajadzībām? Aplūkojiet mūsu apskatu un noskaidrojiet, kā tam veicās mūsu vispārējo testu laikā.

HelpOnClick tiešsaistes čata apskats

LiveAgent ir pieejama platforma uzņēmumiem, kas piedāvā drošības noteikumus un privātuma politiku. LiveAgent piedāvā reģistrāciju un paneli klientiem, kurus informē caur e-pastu. Uzņēmumi varēs izmantot LiveAgent, lai palīdzētu savam biznesam. Lapa arī izmanto sīkdatnes un ir pieejams tiešsaistes tērzētava, kas prasa piekrišanu sīkfailiem.

Labākās tiešsaistes tērzētavas alternatīvas ietver noteiktu funkciju kopumu, kas nodrošinās Jums panākumus. Atrodiet īsto jau šodien!

Salīdziniet LiveAgent ar citām platformām

Balta zīmola lietošana ir pieejama bez maksas un ir pieejama pielāgošanai. Piedāvā arī lokācijas atzīmēšanu un bezzsaistes formas. Aktīvais tērzēšanas uzaicinājums ir arī pieejams.

Klientu apkalpošana ir paredzēta klientiem, lai palīdzētu viņiem. Klienta ziņā ir tas, cik laba vai slikta būs atsauksme. Atsauksmes var būt dažādas.

Klientu apkalpošanas atsauksmes

Klientu apmierinātības novērtējums un apkopošana ir svarīga reputācijas uzturēšanai. LiveAgent piedāvā kompleksu klientu apkalpošanas programmatūru, kas palīdz uzlabot klientu pieredzi un tēlu. Ieteicams veikt apmierinātības aptaujas, pielāgojot jautājumus klientu vajadzībām. LiveAgent piedāvā dažādas klientu servisa atskaites, kas palīdz uzlabot uzņēmuma biznesa paradumus un nodrošina klientu vajadzības.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju