Spy Dialer

Kas ir Spy Dialer?

Spy Dialer ir bezmaksas reversā tālruņa uzmeklēšanas pakalpojums, ko varat izmantot, lai veiktu automatizētus tālruņa zvanus un piekļūtu informācijai par numuriem, uz kuriem vēlaties zvanīt. Šāda veida programmatūru bieži izmanto telemārketingam vai cita veida automatizētai zvanīšanai, un tā ļauj lietotājiem veikt zvanus, neatklājot savu tālruņa numuru.

Spy Dialer var izmantot arī, lai apkopotu informāciju par nezināmiem numuriem, piemēram, numura atrašanās vietu, personas vārdu un uzvārdu vai uzņēmuma nosaukumu, kas saistīts ar numuru, un citu informāciju.

Lai gan Spy Dialer ir bezmaksas pakalpojums, kas darbojas tikai ar ASV tālruņu numuriem un e-pasta adresēm, bet visā pasaulē ir pieejami daudzi reversās tālruņa numura meklēšanas pakalpojumi.

Spy Dialer mājaslapa

Kādas ir izplatītākās Spy Dialer lietotāju problēmas?

Viena no izplatītākajām problēmām ir tā, ka programmatūru var izmantot, lai veiktu automatizētus zvanus, kas var radīt traucējumus cilvēkiem, kuri tos saņem. Piemēram, Spy Dialer var izmantot, lai zvanītu uz numuriem nacionālajā zvanīšanas liegumu reģistrā, kas ir to numuru saraksts, kuri ir vēlējušies nesaņemt telemārketinga zvanus. Šāda veida rīcība dažos gadījumos var būt pretlikumīga un pat izraisīt sūdzības un sodus programmatūras lietotājam.

Vēl viena Spy Dialer problēma ir tā, ka to var izmantot, lai vāktu personisku informāciju par personām bez viņu piekrišanas. Piemēram, Spy Dialer var izmantot, lai meklētu ar noteiktu tālruņa numuru saistīto vārdu un adresi, ko var izmantot nelikumīgiem mērķiem, piemēram, lai izsekotu vai uzmāktos.

Vispārīgi runājot, tas var būt ļoti noderīgs līdzeklis noteiktiem mērķiem, bet to var arī ļaunprātīgi izmantot veidos, kas var būt kaitīgi vai nelikumīgi. Ir svarīgi, lai programmatūras lietotāji apzinātos šīs potenciālās problēmas un atbildīgi izmantotu programmatūru.

Labākās BEZMAKSAS Spy Dialer alternatīvas

Reversās tālruņa numura meklēšanas pakalpojumiem ir pieejamas dažas bezmaksas alternatīvas. Dažas no tām var sniegt tikai ierobežotu informāciju, piemēram, tālruņa numura īpašnieka vārdu un atrašanās vietu, savukārt citi var piedāvāt detalizētāku informāciju par papildu maksu. Kuru izvēlēties ir atkarīgs no jūsu konkrētajām vajadzībām un vēlmēm.

Tāpat ir svarīgi ņemt vērā, ka vairums šo pakalpojumu sniedzēju strādā tikai ar Amerikas tālruņu numuriem un tiem ir ierobežota piekļuve starptautiskajām datu bāzēm vai to nav vispār.

Numlooker

Numlooker ir uzticama vietne, kuru izmanto miljoniem ASV pilsoņu, lai identificētu personas vai uzņēmumus, kas atrodas aiz nezināmā saņemtā telefona zvana numura. Tas ir pieejams 24/7, kas dod iespēju tālruņa numuru meklēt jebkurā laikā.

Viņu mājaslapā atrodama arī informācija par to, kā meklēt nezināmu numuru daudzās dažādās valstīs, tomēr tie nenodrošina reverso tālruņa numuru meklēšanu starptautiskajiem numuriem.

NumLooker mājaslapa

Plusi:

 • Numlooker savus pakalpojumus sniedz bez maksas
 • Precīza un detalizēta informācija par zvanītāju
 • Var piekļūt, izmantojot daudzas ierīces, piemēram, mobilo tālruni, galddatoru vai klēpjdatoru

Mīnusi:

 • Nesniedz papildu informāciju par zvanītāju, piemēram, nodarbošanos
 • Nav mobilās lietotnes

WhoCallMe

WhoCallMe ir vietne, kas lietotājiem ļauj piekļūt tai, izmantojot dažādas ierīces, kurām ir piekļuve interneta savienojumam. Tālruņa numuru jūs vienkārši ierakstat vietnes meklētājprogrammā, un tā parāda rezultātus jau dažu sekunžu laikā. Turklāt vietnē ir pieejama informācija, piemēram, vārds, informācija par sociālajiem medijiem, adrese un citi tālruņa numuri, kas saistīti ar meklēto zvanītāju.

WhoCallMe mājaslapa

Plusi:

 • Var pielāgot meklēšanas filtru, lai iegūtu labākus rezultātus
 • Whocallme izmanto nākamās paaudzes šifrēšanas tehnoloģiju, lai paturētu jūsu datus privātus

Mīnusi:

 • Nav iespējams saglabāt meklēšanas rezultātus
 • Tikai amerikāņu numuri

TheNumberLookup

TheNumberLookup ir mājaslapa, kas ļauj bez maksas meklēt numurus (gan fiksētos, gan mobilos). Ievietojiet numuru meklēšanas joslā un gaidiet rezultātus.

TheNumberLookup mājaslapa

Plusi:

 • 24/7 Klientu atbalsts
 • Viegli lietojams
 • Tā izmanto algoritmus, lai ātri meklētu identitāti no publiskas datu bāzes

Mīnusi:

 • Tas var uzrādīt neprecīzus informācijas rezultātus, īpaši, ja tālruņa numurs ir jauns

TrueCaller

Truecaller ļauj lietotājiem identificēt nezināmus numurus, bloķēt nevēlamus zvanus un meklēt tālruņu numurus pēc vārda vai adreses.

TrueCaller mājaslapa

Plusi:

 • Bezmaksas pakalpojumi
 • Pieejams daudzās valstīs
 • Ātra meklēšana

Mīnusi:

 • Nav daudz informācijas par starptautiskajiem numuriem

Citas MAKSAS Spy Dialer alternatīvas:

CocoFinder

CocoFinder ir platforma ar plašu datu bāzi, kas iegūta no dažādiem katalogiem. Tam ir arī papildu funkcijas, piemēram, apcietināto fotogrāfijas, ieslodzīto meklēšana un nekrologu pārskats, kas dažos gadījumos var būt ļoti noderīgi.
Process ir ļoti vienkāršs, tālruņa numuru vienkārši ievietojat meklētājprogrammā un dažu sekunžu laikā iegūstat rezultātus.

CocoFinder mājaslapa

Plusi:

 • Varat iestatīt un rediģēt meklēšanas parametrus
 • Precīza un uzticama informācija par zvanītāju

Mīnusi:

 • Nav bez maksas

Spokeo

Spokeo ļauj meklēt ne tikai tālruņa numurus, bet arī e-pasta adreses un adreses. Tā ir uz abonēšanu balstīta vietne, kas ļauj izmantot izmēģinājumu vienam meklējumam, bet, lai turpinātu, būs jāmaksā abonēšanas maksa. Tā piedāvā arī uzņēmumu abonēšanas paketi firmām.

Spokeo mājaslapa

Plusi:

 • Vienkāršākā meklēšana ir bezmaksas
 • Precīzas un detalizētas atskaites
 • Automātiski atjaunina informāciju saviem abonentiem, ja meklētais zvanītājs maina savu kontaktinformāciju
 • Neierobežota meklēšana aktīvajiem abonentiem

Mīnusi:

 • Ierobežota informācija tiem, kas lieto bezmaksas versiju

WhatIsThisNumber

WhatIsThisNumber sniedz pilnīgu informāciju par nezināmo zvanītāju, piemēram, vārdu, vecumu, dzimumu, adresi un kontaktinformāciju.
Pēc numura ievadīšanas meklēšanas joslā ir nepieciešamas dažas minūtes, lai izveidotu atskaiti un sniegtu jums informāciju.

WhatIsThisNumber mājaslapa

Plusi:

 • Detalizēta informācija par nezināmo zvanītāju
 • Liela datu bāze, kas sniedz visprecīzāko informāciju
 • Lielisks klientu serviss

Mīnusi:

 • Nav mobilās lietotnes

WhoseNumber

WhoseNumber ir platforma, kas sniedz maksimālu datu drošību, lai nodrošinātu, ka dati netiek nopludināti trešajai pusei. Tas sniedz rezultātus dažas sekundes pēc numura ievadīšanas meklētājprogrammā.

Plusi:

 • Detalizēta informācija par nezināmo zvanītāju
 • Liela datu bāze, kas sniedz visprecīzāko informāciju
 • Lielisks klientu serviss

Atzīmes:

 • Nav mobilās lietotnes
WhoseNumber mājaslapa

Intelius

Intelius piedāvā dažādus fona pārbaudes un personu meklēšanas pakalpojumus, ieskaitot reverso tālruņa meklēšanu.

Plusi:

 • Viegli lietojams
 • Var meklēt pēc vārda, tālruņa numura un adreses

Mīnusi:

 • Tikai ASV numuri
 • Tā ir maksas mājaslapa
Intelius mājaslapa

Tās ir dažas no daudzajām “Spy Dialer” alternatīvām. Iespējams, ir arī citi produkti, kas ir pieejami reversajai tālruņa numuru meklēšanai, un labākais no tiem ir atkarīgs no jūsu konkrētajām vajadzībām un vēlmēm. Vienmēr ir labi pirms lēmuma pieņemšanas veikt savu izpēti un salīdzināt dažādas iespējas.

Reversās numuru meklēšanas lietotnes jūsu mobilajam tālrunim

Real Caller: Caller ID

Šī programma tika izveidota, lai sniegtu zvanītāja ID un bloķētu surogātzvanus, izmantojot mobilo tālruni. Numuru varat ievadīt meklēšanas joslā, un lietotne meklēs zvanītāja vārdu. Varat arī meklēt konkrēta cilvēka vārdu, un programma atradīs jums tālruņa numuru.

Programma var arī bloķēt surogātzvanus vai jebkādus aizdomīgus tālruņu numurus, lai tie vairs nevarētu jūs sazvanīt.

RealCaller : Caller ID Google Play mājaslapa
Real Caller : Caller id App Store mājaslapa

Reverse Lookup: Free Phone Number Lookup

Šī lietotne sniedz informāciju par zvanītāju, piemēram, vārdu, valsti, pasta indeksu un tālruņa veidu. Varat meklēt mobilos numurus, fiksētās līnijas un arī faksa numurus.
Tā ir 100% bezmaksas, un nav nekādas papildu maksas vai reģistrācijas, lai varētu pilnībā izmantot šo lietotni.

Reverse Lookup: Free Phone Num Google Play mājaslapa
Reverse Lookup App Store mājaslapa

Truecaller: Caller ID & Block

Truecaller spēj identificēt un automātiski bloķēt automātiskos zvanītājus, telemārketinga un citus nevēlamus vai nezināmus tālruņu numurus. Surogātzvanu detektors bloķē krāpnieciskus zvanus un SMS, un reālajā laikā atjaunina miljoniem lietotāju tālruņa numurus visā pasaulē.

Truecaller: Caller ID & Block Google Play mājaslapa
Truecaller: Caller ID & Block App Store mājaslapa

Hiya: worms Blocker & Caller ID

Hiya ir zvanu bloķētājs, krāpnieku detektors un tālruņa numura meklētājs, kas aizsargā jūs no krāpnieciskiem tālruņa zvaniem. Programma parāda zvanītāja ID, lai jūs vienmēr zinātu, kas jums zvana.

Hiya: Spam Blocker & Caller ID Google Play mājaslapa
Hiya: Spam Blocker & Caller ID App Store mājaslapa

Vai ir likumīgi izmantot reverso tālruņa numuru meklēšanu?

Kopumā reverso tālruņa meklēšanas pakalpojumu izmantošana nav nelikumīga. Tomēr šo pakalpojumu izmantošanas likumība ir atkarīga no jūsu valsts vai jurisdikcijas specifiskajiem likumiem. Vēl viens svarīgs faktors ir iegūtās informācijas izmantošana.

Dažos gadījumos var būt nelikumīgi izmantot reversā tālruņa meklēšanas pakalpojumus, lai iegūtu personisku informāciju par personu bez viņu piekrišanas.

Turklāt daži reversā tālruņa meklēšanas pakalpojumu sniedzēji var pieprasīt saviem lietotājiem piekrist noteiktiem pakalpojuma noteikumiem pirms pakalpojuma izmantošanas, kas var ietvert ierobežojumus, kā sniegto informāciju drīkst izmantot.

Vēlaties uzlabot savus zvanus?

Izmēģiniet LiveAgent zvanu centra līdzekļus un nodrošiniet efektīvas zvanīšanas iespējas klientu atbalstam, pārdošanai un mārketingam. Izmēģiniet to jau šodien!

Frequently asked questions

Kā darbojas Spy Dialer?

Spy Dialer ļauj lietotājiem anonīmā veidā atrast informāciju par nezināmiem numuriem. Sistēma izmanto publisko ierakstu datus, lai meklētu pieejamo informāciju par tālruņu numuriem, personām, fiziskajām adresēm un e-pasta adresēm.

Kā izmantot Spy Dialer?

Lai izmantotu Spy Dialer reverso tālruņa numura meklēšanas pakalpojumu, jāieraksta nepazīstamais numurs, par kuru vēlaties iegūt informāciju, meklēšanas joslā oficiālajā vietnē un pēc tam jāgaida, kamēr sistēma parāda pieejamo informāciju par zvanītāju. Informāciju varat meklēt arī, ievadot personas vārdu, adresi vai e-pasta adresi.

Kā noņemt sevi no Spy Dialer datubāzes?

Tā kā “Spy Dialer” dienests apgalvo, ka ir apņēmies pilnībā ievērot visus ASV štatu un federālos datu privātuma likumus, sistēma ļauj lietotājiem bez maksas izņemt savu informāciju no uzņēmuma datu bāzes. To var (dažos štatos) izdarīt, aizpildot tiešsaistes atteikuma formu šī pakalpojuma mājaslapā.

Vai ir kādi pilnīgi bezmaksas reversie tālruņa meklētāji?

Jā, ir pieejama pilnīgi bezmaksas iespēja, tomēr informācija, ko šie pakalpojumu sniedzēji piedāvā, bezmaksas versijā var būt ierobežota un tie var paprasīt maksu, lai piekļūtu papildu informācijai par nezināmo zvanītāju.

Kā atrast vislabāko reverso numuru meklēšanas pakalpojumu?

Tas ir atkarīgs no jūsu personiskajām vēlmēm un vajadzībām, kā arī no meklētās informācijas veida. Lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā savus pakalpojumus par brīvu, parāda ierobežotu informāciju, tāpēc, ja meklējat detalizētākus rezultātus, apsveriet iespēju izmantot maksas iespējas.

Vai reversie numuru meklēšanas pakalpojumi ir precīzi?

Precizitāte var atšķirties atkarībā no konkrētā pakalpojumu sniedzēja un pieejamās informācijas. Daži pakalpojuma sniedzēji var sniegt detalizētu un precīzu informāciju par nezināma numura īpašnieku, savukārt citi var sniegt tikai ierobežotu vai novecojušu informāciju. Ir ieteicams veikt izpēti un salīdzināt dažādus pakalpojumu sniedzējus, lai noteiktu, kuri piedāvā visprecīzāko un jaunāko informāciju.

Kā atrast numuru ar Spy Dialer palīdzību?

Atrast informāciju, kas saistīta ar nepazīstamo numuru, ar Spy Dialer ir pavisam vienkārši. Jums tikai jāievada šis tālruņa numurs meklēšanas joslā, jāpagaida dažas sekundes, un mājaslapa parādīs informāciju, piemēram, vārdu, uzvārdu, atrašanās vietu vai e-pasta adresi.

Vai ir droši pārbaudīt, kurš man zvanījis?

Jā, lielākā daļa reverso numura meklēšanas mājaslapu ir pilnībā šifrētas un tādējādi nodrošina konfidencialitāti un 100% drošus pakalpojumus, kas aizsargā jūsu personas datus no nokļūšanas trešo pušu rokās.

Vai ir pieejamas kādas mobilās lietotnes reversajai numura meklēšanai?

Jā, ir arī mobilās lietotnes, kas piedāvā reverso numura meklēšanas pakalpojumu. Šīs lietotnes ļauj lietotājiem ievadīt nezināmo tālruņa numuru un meklēt informāciju par numura īpašnieku. Šī informācija ietver informāciju par vārdu, adresi, e-pastu un citu informāciju. Dažas lietotnes var pieprasīt abonementa iegādi vai maksu, lai piekļūtu saviem pakalpojumiem, bet citas var piedāvāt ierobežotu bezmaksas informāciju. Svarīgi ir arī rūpīgi izlasīt lietošanas noteikumus un privātuma politiku, lai pārbaudītu sniegtās informācijas precizitāti un likumību. & nbsp;

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju