Truecaller apskats

LiveAgent piedāvā dažāda veida pakalpojumus Jūsu biznesam un ir pieejams uz vairākiem datumiem. Var sazināties ar tiem, pildot kontaktformu, izmantojot čatu vai zvanot uz tiem. Text arī sniedz apskatus par dažādiem produktiem, tostarp Spy Dialer, Spokeo, Truecaller, BeenVerified un Intelius, kā arī ietver informāciju par Patricia Krajcovicova, kas ir copywriter un kontenta radītāja no LiveAgent.
Truecaller apskats
Compare Truecaller apskats with other in: How Truecaller apskats is doing on review portals
4.2
Average rating based on data from trusted review portals
5711 reviews

Truecaller ir uzņēmums, kas piedāvā reverso tālruņa meklēšanu kopā ar citām paplašinātām funkcijām, kas var palīdzēt identificēt nezināmus zvanītājus un bloķēt nevēlamus numurus. Šis pakalpojums ir pieejams visā pasaulē, izmantojot viņu mājaslapu un mobilo lietotni.

Pricing
Starting from:
$ 10.99   mēnesī
Free trial: No
Free version: Yes

Patricia Krajcovicova

Editor's rating

Patricia Krajcovicova
Overall rating
3.8
Lietotāja pieredze
3.9
Cena
4
Realizācija
3.5

Key takeaways

Pros

  • Ļauj meklēt starptautiskos numurus
  • Pa mājaslapu un lietotni ir viegli pārvietoties
  • Viņiem ir pieejama arī mobilā Android un iOS lietotne

Cons

  • Mājaslapā varat meklēt tikai ierobežotu numuru skaitu
  • Ļoti ierobežota informācija par starptautiskajiem numuriem
  • Bezmaksas versija nesniedz daudz informācijas par zvanītāju un neietver pārāk daudz funkciju
  • Nav bezmaksas izmēģinājuma

Darba uzsākšana ar Truecaller

Truecaller ir viena no vislabāk zināmajām reversās numuru meklēšanas mājaslapām, un tā ir šī konkrētā pakalpojuma augstākā līmeņa pakalpojumu sniedzējs. Ir tikai daži šādi reversā tālruņa numura meklēšanas nodrošinātāji, kas strādā starptautiskā līmenī un kuru datu bāze ietver informāciju no dažādām valstīm.

Viņu mājaslapa izskatās labi, ir viegli navigējama, un tajā ir daudz informācijas par uzņēmumu un tā pakalpojumiem. Lai izmantotu viņu pakalpojumu, jums tikai jāpierakstās, izmantojot savu e-pasta adresi, un meklēšanas joslā varat ievadīt jebkuru tālruņa numuru. Tas ģenerēs rezultātus dažu sekunžu laikā. Iegūtā informācija būs atkarīga no vairākiem faktoriem, bet parasti iegūsit numura izcelsmes valsti, vietējo laiku un pakalpojuma sniedzēju. Izmantojot Truecaller datu bāzē esošos numurus, iegūsit papildu informāciju, piemēram, numura īpašnieka vārdu un e-pasta adresi.

Viņi piedāvā plašu funkciju klāstu, tomēr tās nav pieejamas bezmaksas versijā, kas nozīmē, ka bezmaksas informācija ir ļoti ierobežota.

Pastāv iespēja arī uzņēmumiem, kur varat iegūt pārbaudīta biznesa zvanītāja ID, lai izveidotu savu uzņēmuma identitāti, iegūtu klientu atsauksmes un paplašinātu savu biznesu.

Varat pievienot savu zīmola nosaukumu un logotipu, kas tiks parādīts, kad kontaktēsieties ar potenciālajiem vai esošajiem klientiem. Turklāt pēc tam, kad saruna ir beigusies, varat saņemt tūlītēju klienta atsauksmi, lai uzraudzītu jūsu veiktspēju.

Truecaller demonstrācija

Funkcijas

Truecaller piedāvā plašu papildu funkciju klāstu, piemēram, Inkognito zvanus, Slēptos zvanus, Ziņapmaiņas Lietotņu zvanītāja ID, Paziņojumzvanus un daudz ko citu. Tomēr ne visi tie ir pieejami bezmaksas versijā.

Svarīgi atzīmēt, ka mobilās lietotnes funkcijas var nedaudz atšķirties, ja izmantojat Android vai iOS.

Izmantojot bezmaksas versiju, jūs iegūstat tādas funkcijas kā Zvanītāja ID un surogātzvanu bloķēšana. Zvanītāja ID ļauj automātiski identificēt nezināmu numuru, izmantojot Truecaller datu bāzi.

Surogātzvanu bloķēšanas funkcija ļauj bloķēt nevēlamus surogātzvanus. Programma var automātiski identificēt krāpniekus, robotizētos zvanus, un, veicot tālruņa pārbaudi fonā, tā var arī bloķēt SMS no šiem nevēlamajiem numuriem.

Truecaller - Premium funkcijas
Truecaller - Gold funkcijas

Informācija par nezināmo numuru var būt ļoti ierobežota. Iespējams, jums parādīs tik vien kā valsti, no kuras notiek zvans, vietējo laiku šajā valstī un telekomunikāciju operatoru. Ierobežojumi var atšķirties atkarībā no tālruņa numura izcelsmes valsts un no tā, cik daudz publisko datu iespējams iegūt no konkrētās valsts.

Truecaller ir meklēšanas ierobežojums, kas ļauj meklēt viņu mājaslapā tikai noteiktu skaitu numuru dienā. Pēc tam viņi aicina lejupielādēt viņu mobilo lietotni, lai veiktu lielāku skaitu numuru noteikšanu.

Truecaller - Pārsniegts meklēšanas ierobežojums

Viņu privātuma noteikumi ir iestatīti, lai aizsargātu lietotājus no visām valstīm, kurās viņi darbojas, ievērojot vietējos datu aizsardzības noteikumus. Lietotājs var ierobežot savu personas datu apstrādi, un viņam ir iespēja neatgriezeniski dzēst savu informāciju no datu bāzes.

Kā zvanu centri var izmantot Truecaller?

Truecaller var izmantot zvanu centri un klientu apkalpošanas aģenti, lai veiktu vairākus uzdevumus. Piemēram reverso tālruņa numura meklēšanu, lai iegūtu vairāk informācijas par nezināmiem zvanītājiem, savāktu trūkstošo informāciju par saviem klientiem vai identificētu personu, kas atrodas aiz joku zvana.

Tāpat iespējams bloķēt numurus, kas veic zvanus ar neatbilstošiem iemesliem. Tas uzlabos klientu atbalsta aģentu efektivitāti, jo tie varēs orientēties uz svarīgiem klientiem, nevis joku zvanītājiem.

Pateicoties savām biznesa funkcijām, zvanu centri var izveidot verificētu kontu un veikt aukstos pārdošanas zvanus, lai iegūtu jaunus klientus. Šī funkcija parāda potenciālajam klientam, ka ienākošais zvans ir no uzticama avota, nevis no surogātzvana numura.

Tomēr, ja nolemjat izmantot reversās tālruņa meklēšanas pakalpojumus biznesa mērķiem, noteikti pārbaudiet konkrētās valsts vai jurisdikcijas likumus un noteikumus, lai izvairītos no juridiskiem sarežģījumiem. Parasti ir likumīgi izmantot reversās tālruņa numura meklēšanas pakalpojumus uzņēmējdarbības vajadzībām, ja rezultāts netiek nodots vai pārdots trešajām personām bez klienta piekrišanas.

Veiktspēja un lietotāju pieredze

Meklējot numurus mājaslapā, process notiek diezgan ātri, aizņemot vien dažas sekundes. Tomēr tas ne vienmēr sniedz pietiekami daudz informācijas par tālruņa numuru. Tas sniedz informāciju par valsti, no kuras nāk numurs, un telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēja nosaukumu. Un, kā jau minējām, meklējumu skaits ir ierobežots, kas var būt diezgan ierobežojoši.

Truecaller meklēšanas rezultāti

Pēc katras meklēšanas varat izvēlēties, ko darīt ar šo kontaktinformāciju. Varat “Saglabāt kontaktu” nākotnei, varat “Pievienot birku”, “Ieteikt vārdu/nosaukumu”, ja ar numuru jau nav saistīts kāds vārds, vai noklikšķināt uz “Atzīmēt kā surogātzvanu”, ja uzskatāt, ka zvanītājs nav uzticams.

Arī viņu mobilās lietotnes bezmaksas versija ir ļoti viegli lietojama un navigējama, un reversā tālruņa numura meklēšana aizņem tikai dažas sekundes. Tomēr tai ir tādi paši ierobežojumi kā mājaslapai, kas sniedz minimālu informāciju par tālruņa numuru.

Truecaller Meklēšanas rezultāti

Meklējot starptautisku numuru, tas parasti neuzrāda vārdu vai detalizētu informāciju, kas saistīta ar šo numuru. Tas parāda tikai valsti un telekomunikāciju kompānijas nosaukumu. Ja jums paveicas, var gadīties ievadīt numuru, kam ir plašāka informācija par personu, bet tas ir diezgan reti.

Truecaller detalizēti meklēšanas rezultāti

Ir arī daudzi numuri, kas nav saistīti ne ar kādu informāciju, tāpēc jūs neatradīsiet nekādu informāciju par zvanītāju.

Visas šīs iespējas var radīt nelielu sarūgtinājumu, jo īpaši, ja esat nolēmis pāriet uz programmas maksas versiju.

Cenas

Truecaller piedāvā trīs dažādas cenu iespējas. Katrā no tām ir iekļautas dažādas paplašinātas funkcijas, kas nodrošina aizvien labāku lietotāja pieredzi. Diemžēl šīm maksas versijām nav pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija, un, ja abonements tiek pārtraukts, naudu nevar atgūt.

Bezmaksas versija

Šī versija sniedz tikai divas funkcijas — zvanītāja ID un surogātzvanu bloķēšanu. Tā nesniedz nekādu papildu informāciju, padarot to par ļoti ierobežotu iespēju.

Premium

Premium versija maksā $29,90 gadā, vai arī var izvēlēties maksāt pa ceturkšņiem, kas maksā $10,99.
Par šo cenu jūs iegūstat vienkāršākās funkcijas no bezmaksas versijas, kā arī papildu funkcijas, piemēram, Bezreklāmu režīms, Inkognito zvanus, Slēptos zvanus, Paziņojuma zvanus un citas.

Viņi arī ieviesuši Premium Family paketi, kur varat pievienot līdz 4 cilvēkiem. Katram ģimenes paketes dalībniekam ir pieejami tikai savas ziņas un zvani, kas palīdz saglabāt konfidencialitāti.

Gold

Šo versiju var apmaksāt tikai reizi gadā, un tā maksā $249. Tajā ir iekļautas visas bezmaksas un Premium versijas funkcijas, kā arī papildu funkcijas, piemēram, zvanītāja Gold ID un Premium atbalsts. Premium atbalsts nodrošina ātrāku atbildi uz jebkuru jūsu iespējamo pieprasījumu.

Truecaller cenu paketes

Slēdziens

Visbeidzot, Truecaller darbojas ātri gan mājaslapā, gan lietotnē, un atrastā informācija ir precīza. Vienīgā problēma ir tā, ka tā ir arī ļoti ierobežota un daudzi numuri nav saistīti ne ar kādu informāciju un, pat ja ir, tad informācija, kas parādās, nav ne ļoti plaša, ne detalizēta.

Biežāk sastopamās problēmas un jautājumi

Truecaller uzrāda manu numuru kā surogātzvanu

Surogātzvanu saraksti tiek veidoti, pamatojoties uz Truecaller lietotājiem. Ja zvans tiek norādīts kā surogātzvans vairākas reizes, Truecaller to identificē kā tādu. Ja uzskatāt, ka jūsu numurs ir pievienots surogātpasta sarakstam kļūdas dēļ, varat sazināties ar klientu atbalsta dienestu, lai to noskaidrotu un, iespējams, izlabotu šo kļūdu.

Truecaller nenosaka slēptos numurus

Lai Truecaller varētu identificēt personu, kas atrodas aiz numura, numuram ir jābūt redzamam tālruņa ekrānā.

Product reviews

Vēlaties uzzināt ko vairāk par Deskero zināšanu bāzi? Lasiet mūsu rakstu, lai noskaidrotu, kā tā darbojas un kā tai veicās mūsu testos.

Deskero zināšanu bāzes apskats

Deskero ir palīdzības dienesta programmatūra, kas piedāvā trīs paketes ar dažādiem komunikācijas rīkiem, bet cenas ir nedaudz augstas salīdzinot ar to, ka zināšanu bāze nav īsti attīstīta. Tomēr, ja meklējat labu, izveidotu palīdzības dienestu, tas varētu būt noderīgs risinājums. Lietotāji var saskarties ar problēmām saistībā ar jauna raksta izveidi un klientu portāla pielāgošanu, bet risinājumi ir pieejami izvēlnē Risinājumi un iestatījumos.

Vai apsverat HelpOnClick tiešsaistes čata vajadzībām? Aplūkojiet mūsu apskatu un noskaidrojiet, kā tam veicās mūsu vispārējo testu laikā.

HelpOnClick tiešsaistes čata apskats

LiveAgent ir pieejama platforma uzņēmumiem, kas piedāvā drošības noteikumus un privātuma politiku. LiveAgent piedāvā reģistrāciju un paneli klientiem, kurus informē caur e-pastu. Uzņēmumi varēs izmantot LiveAgent, lai palīdzētu savam biznesam. Lapa arī izmanto sīkdatnes un ir pieejams tiešsaistes tērzētava, kas prasa piekrišanu sīkfailiem.

Labākās tiešsaistes tērzētavas alternatīvas ietver noteiktu funkciju kopumu, kas nodrošinās Jums panākumus. Atrodiet īsto jau šodien!

Salīdziniet LiveAgent ar citām platformām

Balta zīmola lietošana ir pieejama bez maksas un ir pieejama pielāgošanai. Piedāvā arī lokācijas atzīmēšanu un bezzsaistes formas. Aktīvais tērzēšanas uzaicinājums ir arī pieejams.

Vai interesējaties par Amazon Lex Čatbota izmantošanu klientu pieprasījumu apstrādei? Noskaidrojiet, vai tas ir jūsu iztērētā laika vērts. Cena, ieguvumi, izpildījums un daudz kas cits.

Amazon Lex čatbota apskats

Tekstā ir informācija par dažādām tēmām, tostarp veikala iestatījumiem un programmatūras apskatiem. Tiek aprakstītas arī dažādas iespējas sazināties ar Amazon un veidot biznesu uz Etsy platformas.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju