BeenVerified apskats

"issuu" platform offers various customer support contacts, including email, online chat, and social media. It is stated that these contacts are not associated with the company itself. The text also provides information on the support channels and communication options provided by Issuu. LiveAgent and its features, integrations, and pricing are mentioned as an alternative. The text also includes information on the company, awards, and certifications, as well as their knowledge base, glossary, and webinars. Popular software programs for customer service, VoIP phone systems, and self-service software are also mentioned.
BeenVerified apskats
Compare BeenVerified apskats with other in: How BeenVerified apskats is doing on review portals
2.8
Average rating based on data from trusted review portals
876 reviews

Beenverified ir uz abonēšanu balstīts reversās tālruņa numura meklēšanas pakalpojuma sniedzējs, kas piedāvā piekļuvi publiskai informācijai par cilvēkiem. Meklēšanu var veikt, pamatojoties uz tālruņa numuru, vārdu, adresi, e-pastu un citu informāciju. Tā ir pieejama viņu mājaslapā vai mobilajā lietotnē.

Pricing
Starting from:
$ 26.89   mēnesī
Free trial: No
Free version: No

Patricia Krajcovicova

Editor's rating

Patricia Krajcovicova
Overall rating
3.3
Lietotāja pieredze
4
Cena
3
Realizācija
3

Key takeaways

Pros

  • Pieejams kā mobilā lietotne gan Android, gan iOS
  • Vienkārša cenu politika
  • Uzticams klientu atbalsts

Cons

  • Pieejams tikai ASV
  • Informācija ir pieejama tikai pēc abonementa apmaksas
  • Informācija ne vienmēr ir 100% precīza
  • Nav iespējas iegādāties atsevišķu atskaiti

Darba uzsākšana ar BeenVerified

Atrast mājaslapā un piekļūt visai nepieciešamajai informācijai ir ļoti viegli. Viss ir skaidri parādīts, tāpēc jūs jau uzreiz zināt, ko viņi piedāvā.

Dodoties uz BeenVerified galveno lapu, pirmais, ko pamanāt, ir meklēšanas iespējas. Varat meklēt, balstoties uz vārdiem un uzvārdiem, veikt reverso tālruņa meklēšanu, e-pasta meklēšanu, adrešu meklēšanu un transportlīdzekļa meklēšanu.

BeenVerified meklēšanas josla

Ievadiet vārdu un uzvārdu meklēšanas joslā zem “Personu meklēšana” un noklikšķiniet uz “Meklēt”. Pēc dažām sekundēm BeenVerified lūgs papildu informāciju par meklēto personu. Ja sniegsit papildus informāciju, piemēram, pilsētu un pavalsti, BeenVerified varēs sašaurināt meklēšanu, lai iegūtu precīzākus rezultātus. Ja neesat pārliecināts, kur cilvēks dzīvo, varat noklikšķināt uz “Es neesmu pārliecināts”.

BeenVerified Meklēšana ar adreses pievienošanu

Meklēšanu varat sašaurināt vēl vairāk, ievadot personas vecumu un otro vārdu. Ja jums nav šīs informācijas, varat vienkārši noklikšķināt uz “Es neesmu pārliecināts”.

BeenVerified - informācijas pievienošana jūsu meklējumam

Pēc tam varat izvēlēties, kāda veida informāciju vēlaties iegūt savā atskaitē. Varat izvēlēties tik daudz, cik vēlaties, un noklikšķināt uz Turpināt vai arī izlaist šo soli.

BeenVerified - Kāda informācija jūs interesē?

Pēc tam jums tikai jāpiekrīt noteikumiem un nosacījumiem un jānoklikšķina uz “Es piekrītu”.

Pēc tam BeenVerified sāk apkopot informāciju no datu bāzes. Šis process ilgst dažas minūtes, un, tiklīdz tas ir pabeigts, jums ir jānorāda sava e-pasta adrese un vārds un uzvārds, lai saglabātu atskaiti. Ja vēlaties turpināt, šo darbību nevarat izlaist.

BeenVerified - kriminālnoziegumu datubāzes meklēšana
BeenVerified - saglabājiet savus meklēšanas rezultātus

Pēc e-pasta un vārda, uzvārda ievadīšanas BeenVerified vēlreiz meklē rezultātus. Šoreiz process aizņem diezgan ilgu laiku. Pēc ilgākas gaidīšanas saņemsiet pilnu atskaiti ar visu pieejamo informāciju. Ņemiet vērā, ka BeenVerified ir maksas pakalpojumu sniedzējs. Kamēr neesat maksājošs klients, meklēšanas rezultātus neredzēsiet.

Ritinot galveno lapu uz leju, varat atrast noderīgus rakstus un ceļvežus, kas atbild uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Informāciju par cenām varat atrast, noklikšķinot uz “Reģistrēties”. Tomēr, piekļūšana pie cenām prasa vēl zināmu laiku. Pirms rādīt cenas, pēdējā solī ir jānoklikšķina uz “Apstiprināt” un jāpagaida, kamēr tiek ielādēta informācija. Pēc tam jūs nonākat tieši lapā ar cenām un abonementiem. Šis process šķiet nevajadzīgi sarežģīts un nedaudz mulsinošs daudzo soļu dēļ, kas nepieciešami tikai, lai nonāktu pie informācijas par cenām.

BeenVerified - apstiprināšana

Funkcijas

Beenverified piedāvā 7 dažādas produkta funkcijas: Personu meklēšana, Reversā tālruņa meklēšana, E-pasta meklēšana, Adreses meklēšana, Lietotājvārda meklēšana, Nepieprasītas naudas meklēšana un Transportlīdzekļa meklēšana.

Atskaitēs ir iekļauta arī personiskā informācija par personu, piemēram, vārds, vecums, radinieki, fotoattēli, darbi, izglītības vēsture un daudz kas cits. Ar Personas meklēšanas palīdzību var atrast arī tādas lietas kā kriminālziņojumus, satiksmes pārkāpumus un aizturēšanas.

Beenverified darbojas kā pārlūka lietotne, taču viņi piedāvā arī mobilo lietotni, kas pieejama Android, iPhone, iPad un Apple pulkstenim. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties mājās pie galddatora vai ceļā, varat izmantot viņu pakalpojumus jebkurā vietā, kur vien jums ir pieejams interneta pieslēgums.

Savas informācijas izdzēšanas pieprasījums

Jums ir iespēja izdzēsties no BeenVerified Cilvēku meklēšanas rezultātiem. Process ir diezgan vienkāršs. Jums tikai jāievieto sava informācija īsā formā viņu mājaslapā un jāizvēlas, kuru ierakstu vēlaties izdzēst. Viņi nosūtīs jums pārbaudes e-pastu, kurā jums jāapstiprina jūsu izdzēšanas pieprasījums. Pēc tam jūs saņemsit vēl vienu e-pastu, kas informēs, ka ieraksts ir izdzēsts. Jums nav jābūt maksas klientam, lai izdzēstu sevi no Cilvēku meklēšanas – tas ir bez maksas.

BeenVerified Izdzēšanas iespēja

Klientu atbalsts

Beenverified ir pašiem savs Palīdzības Centrs, kur varat meklēt atbildes uz saviem jautājumiem, pirms sazinaties ar klientu atbalsta komandu. Jums brīvi pieejami ir biežāk uzdotie jautājumi par norēķiniem, jūsu kontu, viņu datiem un publiskajiem reģistriem.

Ja nevarat atrast meklēto, varat sazināties ar klientu atbalsta aģentiem pa e-pastu vai zvanīt uz numuru, kas norādīts viņu mājaslapā.

Beenverified nepiedāvā tiešsaistes čatu vai cita veida tiešu saziņu, un tas nav pieejams 24/7.

BeenVerified klientu atbalsts

Kā zvanu centri var izmantot BeenVerified?

Reversā tālruņa numura meklēšana, piemēram, BeenVerified, var būt noderīgs pakalpojums zvanu centriem un klientu atbalsta aģentiem, jo tā dod iespēju meklēt nepazīstamus numurus BeenVerified plašajā datu bāzē. Tas var noderēt, ja zvanu centrs saņem zvanu no nepazīstama zvanītāja, vai arī klients aizmirst atstāt savu kontaktinformāciju, vai arī tā tiek pazaudēta sistēmas kļūmes dēļ.

Zvanu centri to izmanto arī, lai identificētu izjokošanas zvanus vai citus neatbilstošus zvanus, kas nostāda jūsu aģentus neērtās situācijās un samazina darba produktivitāti un efektivitāti. Bloķējot šādus zvanītājus, zvanu centri var koncentrēties uz legāliem klientiem.

Kad aģenti veic reverso tālruņa numura meklēšanu, tie parasti var atrast tādus datus kā, piemēram, e-pasta adreses, dzīvesvietas adreses, sociālo mediju kontus un citu vērtīgu informāciju. Šie dati ir noderīgi arī saistībā ar zvaniem uz aukstās pārdošanas zvaniem un potenciālajiem klientiem.

Lai izvairītos no juridiska rakstura problēmām, zvanu centriem ir jānodrošina konkrētās jurisdikcijas likumu un noteikumu ievērošana, ja tie nolemj izmantot šos pakalpojumus uzņēmējdarbības nolūkos.

Veiktspēja un lietotāju pieredze

Tiklīdz meklēšanas joslā ievadāt tālruņa numuru un nospiežat ievadtaustiņu, mājaslapa ģenerē rezultātus un meklē atbilstību datu bāzē. Tajā tiek meklēts vārds, kas saistīts ar tālruņa numuru, personas atrašanās vieta, pamatinformācija, sodāmība utt. Viss process aizņem ilgāku laiku, salīdzinot ar BeenVerified konkurentiem, taču tas aizvien notiek samērā ātri.

Beenverified darbojas tikai ASV. Tāpēc ir iespējams meklēt tikai ASV reģistrētos tālruņa numurus. Mājaslapa, kā arī lietotne ir pieejama tikai no ASV, un piekļuve to pakalpojumiem no valsts ārpuses ir ierobežota.

Ir svarīgi atzīmēt, ka BeenVerified nepiedāvā nevienu no pakalpojumiem bez maksas. Tas nozīmē, ka, lai redzētu rezultātus, ir jābūt maksājošam klientam.

Precizitāte un detalizācijas pakāpe ir atkarīga no daudziem faktoriem. Kā tas ir ar visiem reversās tālruņa numura meklēšanas pakalpojuma sniedzējiem, tas nav 100% precīzs un nevajag paļauties tikai uz šo vienu avotu. Viņi iegūst savus datus no publiski pieejamiem avotiem un ierakstiem, kas var nebūt atjaunināti un var radīt neprecīzus datus.

BeenVerified - meklēšanas rezultāts

Cenas

Beenverified ir maksas, uz abonēšanu balstīts maksas pakalpojums. Salīdzinot ar saviem konkurentiem, viņi nepiedāvā bezmaksas versiju.

Viņiem ir tikai 2 abonēšanas iespējas:

  • Pirmais variants ir ikmēneša abonements, kas izmaksā $26,89 mēnesī un ietver visus 7 iepriekš minētos meklēšanas veidus. Izmantojot šo abonementu, mēnesī varat iegūt līdz pat 100 atskaitēm.
  • Otrs variants ir 3 mēnešu abonements, kas izmaksā $52,44, kas būtu vidēji $17,48 mēnesī. Šis abonements arī ietver visus 7 meklēšanas veidus. Izmantojot šo pakotni, jūs esat ierobežots ar 100 atskaitēm mēnesī.
BeenVerified cenu paketes
BeenVerified abonementa priekšrocības

Abonementu varat atcelt jebkurā laikā. Tai pat laikā abonements automātiski tiek atjaunots reizi mēnesī vai ik pēc 3 mēnešiem, ja vien jūs neatsakaties pirms jaunā abonēšanas termiņa sākuma.

Pastāv arī 7 dienu izmēģinājuma iespēja, lai pārbaudītu BeenVerified pakalpojumus, pirms izlemjat veikt pirkumu.

7 dienu izmēģinājuma versiju varat izvēlēties par tikai $1, kas ietver ne vairāk kā 40 atskaites mēnesī. Par $5 varat izvēlēties 7 dienu izmēģinājuma versiju, kas ļauj iegūt līdz pat 40 atskaitēm mēnesī, kā arī tās varat lejupielādēt kā PDF failus.

BeenVerified izmēģinājuma versiju piedāvājumi

Slēdziens

Beenverified nodrošina reversās tālruņa numura meklēšanas pakalpojumu ar plašiem datiem un atskaitēm. Pēc tālruņa numura ievades meklēšanas joslā process ilgst mazliet ilgāk, salīdzinot ar konkurentiem. Turklāt jūs nevarēsit piekļūt informācijai, vispirms nesamaksājot. Tiek piedāvāta 7 dienu izmēģinājuma iespēja, kas ir ļoti pieejama, ja vēlaties to izmēģināt pirms abonementa iegādes.

Viņu pakalpojumi, kā arī viņu mājaslapa un mobilā lietotne ir pieejama tikai ASV un darbojas tikai ar ASV iegūtiem datiem.

Biežāk sastopamās problēmas un jautājumi

Es nevaru atrast konkrētu personu

Beenverified iegūst savus datus no publiskiem reģistriem, kas nav 100% precīzi un pilnīgi. Tas skaidrojams ar daudziem faktoriem, piemēram, likumiem konkrētajās pavalstīs attiecībā uz informācijas publiskumu, savāktās informācijas apjomu utt. Tāpat cilvēks var izvēlēties izdzēst savu informāciju no BeenVerified.

Es vēlos atcelt savu BeenVerified kontu.

Jūs jebkurā brīdī varat atcelt savu kontu, sazinoties ar klientu atbalsta nodaļu pa e-pastu vai tālruni. Jums ir jānorāda savs 9 ciparu klienta ID numurs, un atbalsta aģenti to atcels. Jūs saņemsit arī e-pasta paziņojumu, kas apstiprina konta atcelšanu.

Product reviews

Ievietojiet attēlus palīdzības pieteikumu teksta pamatdaļā, izmantojot LiveAgent funkciju - Copy and Paste (Kopēt un ielīmēt). Lasiet par to rakstā un skatieties mūsu video.

Attēlu kopēšana un ielīmēšana

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru dažādām nozarēm, kas var tikt pielāgota ar CSS kodu. Programma arī palīdz uzlabot klientu apkalpošanu, piemēram, samazinot atbildes laiku un pieteikumu apjomu. LiveAgent ir pieejams arī ar atskaites un kanālu generēšanu, kā arī ar datu migrācijas un uzņēmuma atbalsta piedāvājumu. Populāri risinājumi ir VoIP tālruņa sistēmas, sūdzību pārvaldības sistēma un e-pasta pārvaldības programmatūra.

Šajā lapā piesakieties savam LiveAgent kontam. Vispirms aizpildiet uzņēmuma nosaukumu un turpiniet ievadīt lietotāja vārdu un paroli, lai veiksmīgi pieteiktos.

Pieslēdzieties savam LiveAgent kontam

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru ar daudzām integrācijām, atbalstu un datu migrāciju. Zināšanu bāzē ir bloga raksti, glosārijs, akadēmija, šabloni, tīmekļa semināri un rakstīšanas tests. Uzņēmums piedāvā bezmaksas kontu reģistrāciju un izmēģinājuma periodu, kā arī iespēju migrēt datus no citām programmatūrām uz LiveAgent.

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha, O2 un Oksfordas universitāte, lai nodrošinātu pasaules klases atbalstu.

Pārejat no Vocalcom uz LiveAgent?

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūra, kas ļauj automatizēt un pārvaldīt klientu atbalsta pieteikumus no vienas saskarnes. Tas ir vienkāršs, ātrs un drošs veids, kā pārvietot datus no Vocalcom uz LiveAgent. LiveAgent ļauj pārvietot tādus datus kā palīdzības pieteikumus, palīdzības pieteikumu tagus, klientus, administratorus un citus. Programmatūra ir pilnībā pielāgojama un pieejama vairāk nekā 48 valodās.

Vai meklējat bezmaksas klientu pārvaldības programmatūru? Iepazīstieties ar LiveAgent priekšrocībām un noskaidrojiet, vai tā Jums ir piemērota, vai arī reģistrējieties bezmaksas kontam.

Meklējat bezmaksas klientu pārvaldības programmatūru?

CRM ir saīsinājums, kas apzīmē klientu attiecību pārvaldību, un lieliska bezmaksas klientu pārvaldības programmatūra apvieno e-pastu, zvanus, klientu portālu un tērzēšanas sarunas vienā universālā iesūtnē. CRM sistēma ļauj Jūsu aģentiem segmentēt klientus un skatīt iepriekšējo informāciju par tiem, tādējādi nodrošinot vienmērīgāku saziņu ar klientiem un sniedzot uzņēmumam priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju