Sociālo mediju pārvaldības kontrolsaraksts

Sociālo mediju pārvaldības kontrolsaraksts

Sociālo mediju pārvaldība var būt apnicīgs uzdevums jebkurā biznesā. Ņemot vērā sociālo tīklu skaitu, ir grūti uzminēt, uz kuriem tīkliem ir jākoncentrējas un kā.

Šis ir ērti lietojams kontrolsaraksts visu jūsu sociālo mediju profilu pārvaldībai.

Sociālo plašsaziņas līdzekļu pārvaldības kontrolsaraksta svarīgums

Pirmkārt un galvenokārt, sociālo mediju pārvaldības kontrolsaraksts ir svarīgs, lai nodrošinātu, ka nekas nepaslīdēs nepamanīts. Sociālo mediju kontrolsaraksta izveide un sekošana tam jums neļaus piemirst kritiski svarīgus uzdevumus saistībā ar kontu pārvaldību.

Turklāt tas racionalizē jūsu darbu, ļaujot koncentrēties uz konkrētiem uzdevumiem, kam jāpievērš uzmanība. Šādi rīkojoties, varat novērst laika tērēšanu darbībām, kas nepalīdz sasniegt mērķus.

Kas būs ieguvējs no sociālo mediju pārvaldības kontrolsaraksta izmantošanas?

Sociālo mediju vadības kontrolsaraksts ir piemērots plašam cilvēku lokam, tostarp:

 • sociālo mediju pārvaldniekiem
 • mārketinga komandām
 • biznesa īpašniekiem
 • nozares ekspertiem
 • sociālo mediju komandām

Sociālo mediju pārvaldības kontrolsaraksts var būt noderīgs visiem, jo tas var palīdzēt daudz efektīvāk pārvaldīt un vadīt biznesa sociālo mediju kontus. Turklāt šo kontrolsarakstu var izmantot, lai sekotu progresam un mērītu rezultātus.

Vai vēlaties uzspodrināt savus sociālos medijus? Lūk, kā to panākt.

Izpētiet šo sociālo mediju pārvaldības kontrolsarakstu ar ikdienas, nedēļas un mēneša uzdevumiem

Sociālo mediju pārvaldības kontrolsaraksts

Kā sociālo mediju pārvaldniekam jums vajadzētu iesākt dienu, pārbaudot visus savus profilus. Tā ir jūsu atbildība katru dienu iet šos “riņķus”, lai būtu lietas kursā, kas kur notiek un kam var būt nepieciešama jūsu uzmanība.

Kāpēc ir svarīgi pārbaudīt visus jūsu sociālo mediju profilus?

Sekošana jūsu sociālo mediju kontiem ir diezgan acīmredzama nepieciešamība. To darot, vienmēr būsit lietas kursāpar to, kas notiek.

Kā paveikt visu savu sociālo mediju profilu pārbaudi?

Pirmais, kas jādara, ir jāveido ieradums. Sociālo mediju profilu pārbaude būs daļa no jūsu ieraduma, tāpēc rezervējiet tam laiku dienas sākumā, lai pārbaudītu tos pirms visa cita.

Padoms. Ja iespējams, sāciet šo procesu agri no rīta, lai tas tiktu izdarīts līdz dienas daļai, kad sākas nopietna darba slodze.

Katrs konts jāpārbauda atsevišķi, ieskaitot komentārus, ziņapmaiņu, dalīšanos un paziņojumus. Izveidojiet noteiktu ritmu, lai nekad nepalaistu garām neko svarīgu.

Futurama Fry Facebook

Kādus rīkus izmantot jūsu sociālo mediju profilu pārbaudei?

 • sociālo mediju pārvaldības rīkus, piemēram, Kontentino, Hootsuite vai Sprout Social

Ja kāds nav žēlojis laiku, lai uzrakstītu komentāru jūsu sociālo mediju lapā, noteikti veltiet laiku, lai atbildētu. Parādiet, ka jums tas rūp.

Kāpēc atbildēt uz visiem komentāriem ir svarīgi?

Viens no galvenajiem sociālo mediju mārketinga mērķiem ir zīmola kopienas veidošana. Pozitīvi komentāri palīdz uzlabot jūsu reputāciju, kā arī uzturēt saikni ar savu auditoriju.

Tēls, ko veidojat tiešsaistē, tieši ietekmē jūsu kopējo veiktspēju. Ja neviens neatbild uz klientu komentāriem, tas ir nepieņemami un var kaitēt jūsu uzņēmuma reputācijai.

Kāds ir labākais veids, kā atbildēt uz visiem komentāriem?

Pateicieties klientiem par pozitīvajām atsauksmēm. Pat neitrāli komentāri sniedz iespēju sazināties ar klientiem un popularizēt jūsu uzņēmumu.

Ņemiet vērā negatīvus komentārus un mēģiniet atrisināt problēmu. Arī tad, ja nepiekrītat viedoklim, vienmēr vajadzētu saglabāt profesionālu attieksmi, nevis pieļaut, ka jūs pārņem emocijas.

Savienot Facebook ar Palīdzības dienesta programmatūru - LiveAgent

Kādus rīkus izmantot, lai atbildētu uz visiem komentāriem?

 • Sociālo mediju atbalsta programmatūra no LiveAgent — tas ir daudzkanālu palīdzības dienests, kas apkopo visas jūsu sekotāju mijiedarbības no vairākiem kontiem un organizē tās vienā iesūtnē.

Viens no svarīgākajiem sociālo mediju pārvaldības aspektiem ir savu publikāciju plānošana. Tas nodrošina, ka jūsu konti aizvien ir aktīvi un jūs nepalaižat garām iespējas sasniegt savu mērķauditoriju.

Kāpēc ir svarīgi katru dienu ieplānot publikācijas?

Tas ir viens no labākajiem veidiem, kā saglabāt konstantu klātbūtni sociālajos medijos. Turklāt tas var novērst stagnāciju jūsu kontos.

Kā plānot sociālo mediju ziņas?

Pirmais solis ir saprast savu mērķauditoriju. Nākamais solis ir radīt saturu, kas atbilst viņu vajadzībām un interesēm. Tas nozīmē, ka jāraksta saistošas publikācijas tādā tonī un stilā, lai cilvēki varētu lasīt ar baudu. Pievienojiet arī fotogrāfijas/videosižetus/infografikus, kas piesaistīs viņu uzmanību.

Ja esat iestrēdzis ideju trūkumā, varat smelties iedvesmu tēmas, aplūkojot sociālo mediju tendences vai izmantojot tādus rīkus kā BuzzSumo. Pēdējais solis ir ieplānot saturu kalendārā vēlākai publicēšanai.

avots: postplanner.com

Kādus rīkus izmantot publikāciju plānošanai?

 • Plānošanas rīki, piemēram, Kontentino, kas publicē plānotās publikācijas jūsu vārdā (lielapjoma plānošana)
 • sociālo mediju kalendārā, lai visi melnraksti un ziņas būtu vienuviet un tos varētu viegli pārvaldīt
 • sociālo mediju veidnēs, lai palīdzētu jums ātri izveidot publikācijas dažādām platformām
 • BuzzSumo, lai atrastu satura idejas

Pārbaudiet savus pieminējumus, lai noskaidrotu, kādas emocijas izraisa jūsu zīmols un redzētu, vai nav kaut kur jādzēš ugunsgrēks.

Kāpēc monitorings ir svarīgs?

Tas ir viens no labākajiem veidiem, kā iegūt atsauksmes par savu zīmolu un uzzināt, ko par jums saka cilvēki. Tas palīdz arī novērst jebkādu krīzi un ātri reaģēt uz jebkādiem nelabvēlīgiem notikumiem. Rezultātā var veidot ciešākas attiecības gan ar pašreizējiem, gan potenciālajiem klientiem.

Kā monitorēt pieminējumus?

Procesa automatizācija ir vislabākā, jo citādi tas var būt ļoti laikietilpīgi (ja jūsu zīmolam ir daudz publicitātes, tad tos visus nav pat iespējams pārbaudīt). Izmantojiet pārraudzības rīku un izveidojiet pieprasījumus, kas tiek regulāri monitorēti.

Ja jums ir iespēja organizēt reāllaika paziņojumus, tad dariet to un jūs varēsiet ātri reaģēt uz jebkuru pieminējumu un nepieļaut situācijas saasināšanos. Tādējādi jūs pārbaudīsiet tikai tos paziņojumus, kuriem jāpievērš jūsu uzmanība.

Twitter pieminējumu monitorēšana
Jūs monitorējat pieminējumus ar LiveAgent

Kādus instrumentus izmantot pieminējumu monitoringam?

 • sociālo mediju pārvaldības rīkus
 • sociālo mediju meklētājprogrammas, piemēram, Google Alerts
 • sociālo mediju uzraudzības rīkus, piemēram, Mediatoolkit, kas ļauj vienuviet pārraudzīt visus jūsu pieminējumus un ātri reaģēt

Vēl viens svarīgs pārvaldības uzdevums ir visu ziņu izlasīšana un atbildēšana uz tiem. Tas nozīmē pēc iespējas ātrāk atbildēt uz jautājumiem, sūdzībām un citām ziņām.

Kāpēc ir svarīgi atbildēt uz ziņām?

Sociālie mediji ir efektīvs sociālais kanāls klientu apkalpošanai. Tomēr pozitīvai klientu apkalpošanas pieredzei nepieciešama ātra reakcija.

Ilgtermiņā ātras atbildes var ne tikai palīdzēt veidot attiecības, bet arī radīt lielāku pārdošanas apjomu. Jo atsaucīgāki un uz klientiem orientētāki esat jūs, jo ticamāk, ka nākotnē klienti no jums atkal pirks.

Kā rīkoties, atbildot uz ziņām?

Ja jums ir pārāk daudz ziņu, apsveriet iespēju izmantot rīkus, kas palīdzēs automatizēt procesu jūsu vietā. Piemēram, varat izmantot LiveAgent vienoto iesūtni, lai visas ziņas no dažādām sociālo mediju platformām tiktu ievietotas vienā kopējā iesūtnē.
Šādi varat labāk kontrolēt savus kontus un efektīvāk pārvaldīt savas atbildes. Turklāt tas dod priekšrocības iepretim konkurentiem, jo jūs varēsiet atbildēt uz ziņām ātrāk nekā viņi.

LiveAgent support ticketing system

Kādus rīkus izmantot, lai atbildētu uz ziņām?

 • Liveagent – tā vienotā iesūtne ļauj vienuviet savienot dažādus sociālo mediju kanālus un pārvaldīt visas ziņas, e-pastus, čatus u.c.

Pieskatiet, ko dara konkurenti, un centieties no viņiem mācīties. Paskatieties, kāds saturs tiek publicēts, cik bieži tie publicē un kādas reakcijas saņem viņu ziņas.

Kāpēc ir svarīgi uzmanīt konkurentus?

Noskaidrot, kas viņiem nostrādā, ir lielisks veids, kā iegūt idejas savai sociālo mediju stratēģijai. Turklāt tas var palīdzēt noteikt konkurentu vājās vietas un rast iespējas tos pārspēt.

Kā uzmanīt konkurentus?

 • Sekojiet konkurentiem visos lielākajos sociālajos tīklos – tai skaitā Twitter, Facebook, LinkedIn, Google+ un Instagram.
 • Pārraugiet savu konkurentu sociālo mediju darbību — izmantojiet tādu rīku kā Hootsuite vai Sprout Social, lai sekotu atslēgvārdiem un atsauces birkām, kas sniedz ieskatu par to, ko konkurenti runā tiešsaistē.
 • Analizējiet viņu publikāciju saturu – izpētiet, kāda veida saturu viņi publicē (emuāra ziņas, ziņas, stāstus, īsus klipus, video utt.)
 • Izveidojiet tabulu ar konkurentu sociālo mediju profiliem, lai varētu apkopot datus un tos regulāri atjaunināt.
sociālo mediju caurlūkošana - gif

Kādus rīkus izmantot konkurentu uzmanīšanai?

 • sociālo mediju pārraudzības rīki, piemēram, Mediatoolkit vai Mention, ļauj izsekot visiem konkurentu pieminējumiem visos kanālos
 • tabulas, piemēram
 • , Google Sheets vai Microsoft Excel.

Izmantojiet atsauces birkas, lai būtu lietas kursā par pašreizējām tendencēm un iegūtu plašāku sava zīmola atpazīstamību. Noskaidrojiet atsauces birku tendences, kas atbilst jūsu nišai, un izmantojiet tās savās publikācijās.

Kāpēc ir svarīgi izmantot tendenču atsauces birkas?

Tendenču atsauces birkas var palīdzēt sasniegt lielāku mērķauditoriju un būt redzamākas tiešsaistē. Tās var arī veicināt iesaisti un palīdzēt attīstīt jūsu kontu.

Kā atrast atsauces birku tendences?

Ir vairāki dažādi veidi, kā atrast atsauces birku tendences. Viens ir izmantot meklēšanas joslu Instagram vai citās sociālo mediju platformās. Ierakstiet atslēgvārdu vai frāzi, un jūs redzēsit visas atsauces birkas, kurus pašlaik izmanto lietotāji, piemēram, Instagram.

Vēl viens veids, kā atrast atsauces birku tendences, ir, tās meklēt tādās vietnēs, kā piemēram, Hashtagify, kas ļauj ievadīt atslēgvārdus vai frāzes un apskatīt visas saistītās atsauces birkas laika gaitā. Varat arī apskatīt Twitter tendences, lai iegūtu vispārīgāku informāciju par to, kas šobrīd ir populārs.

avots: pistonbroke.com

Kādus rīkus izmantot atsauces birku tendenču atrašanai?

 • Hashtagify – ļauj atrast atsauces birku tendences jebkurai tēmai
 • Twitter, Instagram un citas sociālo mediju platformas

Varat redzēt, kā tie nostrādā laika gaitā, un atbilstoši pielāgot satura stratēģiju.

Kāpēc ir svarīgi sekot atslēgvārdiem un frāzēm?

Sekojot atslēgvārdu un frāžu veiktspējai, varat noskaidrot, kuri atslēgvārdi un frāzes darbojas jūsu labā un kuriem ir jāpievērš lielāka uzmanība. Turklāt tas var palīdzēt uzlabot jūsu satura stratēģiju un sasniegt labākus rezultātus ar mārketinga aktivitātēm.

Kā sekot atslēgvārdiem un frāzēm?

Ir vairāki bezmaksas vai pavisam lēti tiešsaistes rīki, kas seko atslēgvārdiem un frāzēm. Tie sniedz datus par katra atslēgvārda vai frāzes meklēšanas apjomu un datus, piemēram, konkurējošo lapu skaitu un vidējo maksu par klikšķi.

Ja vēlaties detalizētākus datus vai vēlaties izsekot atslēgvārdus un frāzes vairākās valodās, iespējams, vajadzētu apsvērt maksas pakalpojumu. Tie parasti piedāvā plašākus datus, tostarp informāciju par meklētājprogrammu reitingiem un datplūsmu.

Kādus rīkus izmantot sekošanai atslēgvārdiem un frāzēm?

 • SEMrush ļauj sekot atslēgvārdu un frāžu veiktspējai laika gaitā, kā arī skatīt to konkurences līmeni un iknedēļas meklēšanas apjomu

Katru nedēļu jums jāveic rūpīga galveno rādītāju un statistikas datu analīze. Tad var redzēt aspektus, kas nostrādā jūsu sociālo mediju kontos un ko vajag koriģēt.

Kāpēc ir svarīgi katru nedēļu apskatīt statistiku?

Tas dod jums kopskatu par savu veikumu un palīdz noteikt negatīvas tendences, pirms tās iziet no kontroles. Jūs nevarēsit pamanīt novirzes no normas, ja neanalizēsit statistikas datus regulāri.

Kā apskatīt savu statistiku?

Ir daudz dažādu rīku un platformu, kas piedāvā detalizētu ieskatu par jūsu veiktspēju. Tomēr tie visi nav vienlīdz labi.

Labākais veids, kā analizēt savus statistikas datus, ir izmantot platformu, kas piedāvā gan vēsturiskos, gan reāllaika datus. Tādējādi varat redzēt, kā jūsu konti darbojušies laika gaitā, kā arī sekot savu kampaņu norisei reāllaikā.

Kā apskatīt savu statistiku?

Kādus rīkus izmantot, lai apskatītu savus statistikas datus?

 • Google Analytics
 • Hootsuite Insights

Reizi nedēļā jums būtu jātiekas ar savu komandu, lai pārrunātu sociālo mediju progresu. Tas visiem palīdzēs palikt uz viena viļņa un noteikt iespējamās problēmas vai nepieciešamo uzlabojumu jomas.

Kāpēc ir svarīgi rīkot iknedēļas sanāksmes?

Sanāksmes veicina visas stratēģijas līdzizveidi. Tas ir laiks, lai apmainītos ar idejām un šaubām, kā arī sniegtu jaunumus par progresu.

Kad šādas tikšanās notiek, par ko būtu jādiskutē?

 • par kopējo jūsu kampaņu darbības progresu
 • par katras atsevišķās kampaņas veiktspēju
 • par progresu attiecībā uz konkrētiem mērķiem
 • par problēmām un izaicinājumiem ar ko saskārāties pagājušajā nedēļā
 • par nākamās nedēļas plāniem

Kādus rīkus izmantot sanāksmju vadīšanai?

 • Google Hangouts vai jebkura cita video konferenču programmatūra, lai veiktu attālinātas sapulces
 • Slack, lai vienam ar otru sazināties
 • Asana, lai sekotu ikdienas uzdevumiem

Jūsu pūliņus var pastiprināt, izmantojot influenceru mārketingu. Ja tiek izmantota tāda taktika kā “mutvārdu ziņa” un “sociālais pierādījums”, ir lielāka iespēja, ka cilvēki iegādāsies jūsu produktus un/vai izmantos jūsu pakalpojumus.

Kāpēc jums jāsazinās ar nozares influenceriem?

Jūs varat gūt pieeju viņu sekotājiem un tādējādi reklamēt savu saturu plašākai auditorijai, kā arī padarīt savu zīmolu redzamāku un atpazīstamāku. Cilvēki, kas seko influenceriem, tiem uzticas, tāpēc šādai saiknei var būt liela ietekme uz jūsu pārdošanas apjomiem.

Kā veidot saikni ar nozares influenceriem?

Vispirms atrodiet tos sociālajos medijos un sāciet sekot viņu kontiem. Lai panāktu vislabākos rezultātus jūsu influenceru mārketingā, jums ir jābūt pārliecinātam, ka tie atbilst jūsu zīmolam, un jūs kopā izveidosit patiešām labu tandēmu.

Kad esat ar viņiem sazinājies, uzaiciniet sadarboties, runājiet par cerībām, nosakiet visus noteikumus un uzturiet labu kontaktu. Apspriediet kampaņu un ļaujiet viņiem radošo brīvību. Neuzspiediet pārāk daudz vadlīnijas, jo viņi zina savu mērķauditoriju un kā to vislabāk sasniegt.

Es izmantoju to savā labā GIF

Kādus rīkus izmantot veidojot saikni ar influenceriem?

 • Heepsy un NinjaOutreach ir rīki, kas izmanto mākslīgo intelektu, lai saskaņotu jūsu zīmolu ar vislabākajiem influenceriem (tomēr jums vienmēr pašam ir jāpārbauda rezultāti)
 • sasniedziet tos sociālajos medijos

Jums vienmēr vajadzētu piedāvāt savai auditorijai iespēju iesaistīties — vai nu izmantojot ziņas, Instagram Stories vai kādu citu kanālu.

Kāpēc ir svarīgi iesaistīt klientus?

Uzlabojot iesaisti sociālajos medijos, jūs nostiprināsiet zīmola attiecības ar klientiem un veidosiet kopienu. Tas savukārt palielinās zīmola lojalitāti, mutvārdu atsauksmes un – pārdošanu.

Kā jūsu zīmols var vairāk iesaistīt?

 • Regulāri pārraugiet savus kontus un laikus atbildiet uz komentāriem.
 • Publicējiet interesantu, saistošu saturu, kas piesaistīs jūsu sekotāju uzmanību, mācīs viņus un liks viņiem smieties
 • piedalieties diskusijās un atbildiet uz sekotāju jautājumiem
 • sadarbojieties ar citiem jūsu nozares uzņēmumiem
ļoti laipns sveiciens jums dāma

Kādus rīkus izmantot, lai iesaistītu klientus?

 • iesaistošs saturs, kā piemēram, video vai īsi klipi
 • Jautājumu un atbilžu sesijas vai Instagram Stories aptaujas
 • tiešsaistes straumēšana

Vai ir pienākušas nedēļas beigas? Apsēdieties un sastādiet to uzdevumu sarakstu, kurus spējāt sasniegt.

Kāpēc iknedēļas mērķu atzīmēšana ir svarīga?

Tas palīdz jums koncentrēties uz savām kampaņām un uztur jūs atbildīgu. Redzot savu progresu, tas jūs arī motivē.

Kā rīkoties ar iknedēļas mērķu atzīmēšanu?

Nedēļas mērķiem jābūt konkrētiem, izmērāmiem un sasniedzamiem. Tiem arī jāatbilst jūsu vispārējai stratēģijai. Pat vismazākie soļi var dot jums priekšstatu par to, ko jūs spējāt paveikt pēdējās nedēļas laikā un kas jums ir nepieciešams, lai darbotos nākamajā.

Mērķu kontrole piezīmju blokā

Kādus rīkus izmantot iknedēļas mērķu atzīmēšanai?

 • Programmatūra Asana ir lielisks rīks mērķu kontrolei – tā sniedz iespēju izveidot uzdevumus un sekot to gaitai, kā arī var noteikt termiņus un tā mērīt šo uzdevumu panākumus.

jums būtu kampaņa jāplāno katru mēnesi, lai iegūtu pilnīgu pārskatu par to, ko cenšaties sasniegt.

Kāpēc sociālo mediju kampaņas plānošana ir svarīga?

Tas ļauj nospraust mērķus un izmērīt to panākumus. Bez sociālo mediju stratēģijas jums var nebūt skaidrs, ko mērīt un kā noskaidrot progresu.

Kas būtu jāiekļauj sociālo mediju kampaņas plānā?

!– /wp:heading –>

Kampaņas plānā jāiekļauj mērķis, mērķauditorija, budžets, laika grafiks un stratēģija. Pirmajā acu uzmetienā tas var šķist liels darbs, bet procesa sadalīšana par pārskatāmiem soļiem padarīs to vieglāku. Šeit minēti daži galvenie posmi:

 • definējiet kampaņas mērķus
 • nosakiet mērķauditoriju
 • izveidojiet tai atbilstošu saturu
 • iestatiet budžetu un laika grafiku
 • izstrādājiet stratēģiju, kā sasniegsit savus mērķus

Tiklīdz esat paveicis šos posmus, varat sākt īstenot kampaņas plānu. Neaizmirstiet, ka ir svarīgi regulāri pārskatīt un koriģēt gaidāmās kampaņas, jo jūsu mērķi un mērķauditorija var mainīties.

LiveAgent Facebook Ziemassvētku akcija

Kādus rīkus izmantot sociālo mediju kampaņu plānošanai?

 • sociālo mediju pārvaldības rīki
 • tabulas
 • sociālo mediju kampaņas sagataves

Satura kalendārs var palīdzēt jūsu uzņēmumam izlemt, kādu saturu koplietot un reklamēt sociālajos medijos. To varat izmantot, lai sekotu ne tikai savām publikācijām, bet arī emuāra rakstiem, e-pasta kampaņām un pat tradicionālajai reklāmai.

Kāpēc satura kalendāra izveide ir svarīga?

Tas palīdz kārtot visas idejas saturam un plānot uz priekšu. Satura plāns palīdz arī nodrošināt visu jūsu sociālo mediju kontu satura atbilstību jūsu vispārējai mārketinga stratēģijai.

Kā izveidot satura kalendāru?

Galvenais šeit ir atrast pareizo rīku – atrast tādu, kas palīdzēs jums optimizēt visu procesu, nevis apgrūtināt to.

Labākajos risinājumos jums būs piekļuve lielapjoma plānošanai un pārvilkšanas funkcionalitātei, lai viegli mainītu datumus un publikāciju kārtību.

Tiklīdz esat izvēlējies rīku, veiciet satura izpēti, lai nāktu klajā ar idejām. Iesaistiet savu komandu un kopā sarīkojiet prāta vētras sesiju – tas ir labākais veids, kā apmainīties ar idejām un izstrādāt interesantas koncepcijas.

avots: planitpdq.com

Kādus rīkus izmantot satura kalendāra izveidei?

 • Kontentino – tas ir vienkārši lietojams un tiešām var paātrināt darbplūsmu

Maksas reklāma ļauj atlasīt mērķauditoriju, kas iepriekš nav redzējusi jūsu publikācijas, tādējādi palielinot zīmola atpazīstamību. Turklāt maksas reklāmas sociālajos medijos ir lielisks veids, kā, piemēram, nodrošināt papildu datplūsmu uz jūsu mājaslapu. Lai reklāmas stratēģijas būtu efektīvas, tās ir regulāri jāatjaunina.

Kāpēc ir svarīgi jaunināt jūsu sociālo mediju reklāmas stratēģiju?

Ir gandrīz neiespējami izveidot reklāmu, kurai būs tūlītējs efekts, jo ir nepieciešama mēģināt un kļūdīties, lai noteiktu, kas darbojas un kas ne. Jums būs jāizmēģina vairāki iestatījumi, pirms atrodat savas reklāmas ideālo iestatījumu, tāpēc daudzo pieeju izstrāde un to regulāra maiņa prasa laiku, bet ir nepieciešama panākumiem.

Kā jaunināt sava sociālā medija reklāmas stratēģiju?

Jūsu atjauninātajā sociālo mediju reklāmas stratēģijā ir jāiekļauj plāns, kā atlasīt pareizo mērķauditoriju, izvēlēties pareizos kanālus un novērtēt savu kampaņu rezultātus.

 • izmantojiet dažādu veidu reklāmas (videoklipus, fotokolāžas utt.)
 • atlasiet mērķauditoriju (piemēram, atlasiet mērķauditoriju pēc atrašanās vietas, pēc interesēm utml.)
 • izvēlieties pareizos kanālus (piemēram, Facebook un LinkedIn),
 • novērtējiet savu kampaņu rezultātus (izmantojot tādas metrikas kā seansi, klikšķi un reklāmguvumi)
Simpsoni gif

Kādus rīkus izmantot reklāmas stratēģijas atjaunināšanai?

 • Facebook Ads Manager — reklāmu izveide un kontrole, mērķauditorijas atlasīšana un kampaņu rezultātu novērtēšana
 • Google Ads

Veicot ikmēneša pienākumus, jums jāveic arī rūpīga sociālo mediju revīzija, lai kontrolētu savu progresu un noteiktu uzlabošanas jomas.

Kāpēc ir svarīgi veikt ikmēneša auditu?

Tas ļauj noteikt jūsu sociālo mediju stratēģijas stiprās un vājās puses. Regularitāte palīdzēs jums vieglāk noteikt simptomus, pirms tie kļūst kritiski.

Jūs varat izmantot auditu, lai redzētu, cik labi jums veicas, kas ir jāmaina un kurām prioritātēm ir jāizvirzās priekšplānā. Jūs varat arī redzēt, cik labi esat sagatavojies izmantot sociālos medijus.

Kā rīkoties ar sociālo mediju auditu?

Salīdziniet pašreizējo metriku ar iepriekšējo veiktspēju, lai novērtētu, cik labi jums veicas. Vai kāda no jūsu publikācijām vai kampaņām ir pārāka par pārējām, un, ja tā ir, ar ko tās atšķiras?

Iespējams, jūsu konti nav saskaņoti ar jūsu kopējo mārketinga stratēģiju. Turklāt var gadīties, ka jūs nemēŗķējat pareizajai mērķauditorijai vai arī jūsu saturs to neuzrunā.

Kādas ir galvenās metrikas, ko vajadzētu pārraudzīt?

 • iesaistes līmenis
 • seansi un sasniegšanas
 • dalīšanās līmenis
 • sekotāju iesaistīšanās
 • novirzīšanas
 • reklāmguvumu līmenis
 • reakcijas līmenis
avots: sproutsocial.com

Kādus rīkus izmantot sociālo mediju audita veikšanai?

 • Kontentino ir lielisks sociālo mediju kontu auditēšanas rīks — tas ļauj sekot savu kontu veiktspējai un noteikt jomas, kurās nepieciešami uzlabojumi
 • sociālo mediju audita sagatave, lai jums būtu vieglāk veikt auditu katru mēnesi
 • Tabulas piemēram, Google Sheets vai Excel

Pēc audita pabeigšanas ir pienācis laiks noteikt nākotnes mērķus.

Kāpēc mērķu noteikšana ir svarīga?

Lai zinātu, kādu virzienu ieturēt, ja runa ir par savas tiešsaistes klātbūtnes attīstīšanu un veiksmīgas sociālo mediju stratēģijas izveidi.

Kas būtu jāiekļauj mērķu noteikšanas procesā?

Procesam būtu jāietver viedu mērķu noteikšana (konkrēts, izmērāms, sasniedzams, atbilstošs un laikam piesaistīts) un galveno veiktspējas rādītāju noteikšana to panākumu novērtēšanai.

Regulāri pārbaudiet savu mērķu gaitu, lai zinātu, kas ir jāuzlabo vai jāmaina, un motivējiet savu komandu, veicot pakāpeniskus soļus.

Kādi rīki jāizmanto sociālo mediju mērķu uzraudzībai?

 • Asana ir lielisks rīks uzdevumu piešķiršanai un mērķu uzraudzībai

Tiešsaistes klātbūtnes un biznesa palielināšana prasa pastāvīgus uzlabojumus, tāpēc dariet to katru dienu.

Kāpēc ir svarīgi veikt uzlabojumus?

Ir svarīgi uzlabot savu sociālo mediju pārvaldību, jo tā palīdz sasniegt jaunus līmeņus un gūt panākumus. Jūs varat uzlabot savu stratēģiju, izmantojot dažādas platformas un saturu. Veicot šīs izmaiņas, varat gūt ciešāku saikni ar mērķauditoriju un radīt paliekošu iespaidu.

Kā uzlabot savus sociālos medijus?

Pievērsiet uzmanību tendencēm un paskatieties, ko cilvēki dara sociālajos medijos.

LiveAgent Dashboard Overview animation

Kādus rīkus izmantot uzlabojumu veikšanai?

Tas atkarīgs no tā, kur izmaiņas ir jāveic. Lai vai kā, var noderēt šādi rīki:

 • Liveagent palīdzības dienesta programmatūra ziņu pārvaldībai, atbildēšanai uz komentāriem un vairāku kontu pārvaldībai
 • Kontentino vai cits sociālo mediju pārvaldības rīks satura kalendāra pārraudzīšanai
 • Canva satura izveidei
 • Google Ads un Facebook Ads Manager visu reklāmu pārvaldībai

Sociālo mediju padomi, kā pārvaldīt jūsu kontus efektīvāk

 • Izmantojiet rīkus, kas optimizē jūsu darbplūsmu

Mēs aprakstījām daudz lielisku rīku, kas var jums reāli palīdzēt, un jums noteikti vajadzētu tos izmēģināt.
Daudzi uzņēmumi pieļauj vienu lielu kļūdu – viņi neinvestē labos instrumentos, jo domā, ka tādā veidā ietaupīs naudu. Taču nav nekas kļūdaināks par šo pieņēmumu, jo jūsu darbinieki var būt daudz produktīvāki, ja viņiem ir rīki, kas atvieglo viņu darbu.

Apskatīsim LiveAgent – bez tā palīdzības dienestam būtu jāatbild uz katru Facebook ziņu un e-pastu u.c., visiem pēc kārtas. Tas aizņemtu daudz laika, ko citādi varētu veltīt, piemēram, satura izveidei. Izmantojot pareizo rīku, visus šos pieteikumus varētu pārvaldīt ar vienu iesūtni, tādējādi paaugstinot produktivitāti un uzlabojot atbildes laiku.

 • Uzstādiet čatbotu

Vēl viens veids, kā saīsināt atbildes laiku, ir čatbota uzstādīšana. Facebook Messenger un WhatsApp ir divas populārākās čata platformas ar vairāk nekā vienu miljardu aktīvo mēneša lietotāju.
Čatboti ir lieliska lieta, jo tā var palīdzēt automatizēt dažus klientu apkalpošanas darbus, piemēram, sniegt informāciju par jūsu produktiem vai pakalpojumiem un atbildēt uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Tie ne tikai saīsina atbildes laiku, bet arī izbrīvē daļu no klientu apkalpošanas aģenta laika, lai tas koncentrētos uz sarežģītākiem uzdevumiem.

 • Izmantojiet publikāciju plānošanas rīkus

Publikāciju plānošanas rīks var lieliski palīdzēt pārvaldīt jūsu sociālo mediju kontus. Tas ļauj iepriekš ieplānot publikācijas visām vai dažām izvēlētajām platformām, kas ir ļoti ērti, ja vēlaties regulāri publicēt saturu, bet jums nav laika to darīt manuāli.

Divi no populārākajiem rīkiem ir Kontentino un Hootsuite. Viņi abi piedāvā bezmaksas demonstrāciju, tāpēc varat tos izmēģināt bez jebkādām saistībām.

 • Izmantojiet viedo automatizāciju

Viedā automatizācija ir lielisks veids, kā ietaupīt laiku, izvairīties no sarežģījumiem un palielināt veiktspēju. Piemēram, izmantojot LiveAgent automatizācijas nosacījumus, varat automātiski pārsūtīt pieteikumus citām nodaļām, pievienot birkas, atzīmēt tos kā surogātpastu vai atrisināt un slēgt.

Tādējādi jums nav jātērē laiks uzdevumiem, kurus var viegli automatizēt, piemēram, vairākkārtējas atbildes uz vieniem un tiem pašiem jautājumiem.

 • Izvairieties no publikāciju pārsātināšanas

Kad runa ir par sociālo mediju pārvaldību, ir viegli iekrist publicēšanas pārsātinājuma lamatās. Ir ļoti svarīgi izvairīties no pārmērīgas publicēšanas, jo tas var negatīvi ietekmēt jūsu zīmolu.

Kas ir publikāciju pārsātināšana? Tas ir atkarīgs no jūsu izmantotās sociālo mediju platformas un mērķauditorijas.

Piemēram, tvītošana Twitter vairāk nekā trīs reizes dienā var tikt uzskatīta par pārsātinājumu, bet publicēšanās Instagram Stories sešreiz dienā var būt pati par sevi saprotama. Labākais veids, kā noteikt, cik biežas publikācijas būtu vēlamas, ir veikt izpēti un noskaidrot, kas darbojas jūsu labā.

 • Raisiet reakcijas

Viens no sociālo mediju mērķiem ir raisīt savu sekotāju reakcijas un veikt kopienas pārvaldību. Veidojiet piesaistošu saturu un iekļaujiet pogas ar aicinājumu uz rīcību, lai mudinātu savus sekotājus reaģēt uz jūsu publikācijām.

Kad runa ir par sociālajiem medijiem, ir ļoti svarīgi ap savu zīmolu izveidot kopienu. Labs piemērs ir tematiskās grupas, kas veido neticami ieinteresētas kopienas.

Sociālo mediju pārvaldības kontrolsaraksta kopsavilkums

Ik dienas

 • Pārbaudiet visus savus sociālo mediju profilus
 • Atbildiet uz visiem komentāriem
 • Plānojiet publikācijas
 • Monitorējiet savus pieminējumus
 • Reaģējiet uz visām ziņām
 • Uzmaniet konkurentus
 • Izpētiet atsauces birku tendences

Reizi nedēļā

 • Sekojiet atslēgvārdiem un frāzēm
 • Apskatiet statistiku
 • Organizējiet sanāksmi ar savu komandu
 • Veidojiet saikni ar nozares influenceriem
 • Iesaistiet klientus
 • Atzīmējiet nedēļas mērķus

Reizi mēnesī

 • Plānojiet savu sociālo mediju kampaņu
 • Izveidojiet satura kalendāru
 • Jauniniet jūsu sociālo mediju reklāmas stratēģiju
 • Veiciet sociālo mediju auditu
 • Nosakiet savus nākotnes mērķus
 • Veiciet visus nepieciešamos uzlabojumus

Sociālo mediju padomi, kā pārvaldīt jūsu kontus efektīvāk

 • Izmantojiet rīkus, kas optimizē jūsu darbplūsmu
 • Uzstādiet čatbotu
 • Izmantojiet publikāciju plānošanas rīkus
 • Izmantojiet viedo automatizāciju
 • Izvairieties no publikāciju pārsātināšanas
 • Raisiet reakcijas

Social media management checklist FAQs:

How much time does it take to manage social media?

It depends on how much content you have to manage and can vary depending on the size of your business and the number of accounts you have. It usually takes a few hours per day to manage social media accounts, so if you need to spend more then consider hiring a social media manager or somebody responsible for that particular task.

How do I schedule my day as a social media manager?

You can use a content calendar to plan your content in advance, helping to ensure that all of your accounts are aligned with your overall marketing strategy. More importantly, it allows you to drag & drop and schedule in bulk, making your job much easier.

How much time should a small business spend on social media in 2022?

It's impossible to put a specific number on the hours that a small business should spend on social media. Many different factors come into play, including the number of people involved in management. It is possible to reduce this time by using social media tools, like LiveAgent and its help desk software that enables you to manage all of your social media activities in one place.

Which social media platform is best for my audience?

This varies depending on your target audience, but we recommend using a mix of social media platforms to reach the most people. You can perform a thorough audience analysis to see which platforms will work best in your case. You can also use tools like Google Analytics to get audience insights, plus adjust the message and channel to them.

How can you improve your social media content?

Here are a few tips to follow: Make sure all of your posts are relevant and interesting to your target audience. Include valuable and unique content that is not found on other social media accounts. Post regularly, but not too often (you don’t want to overwhelm your followers). Use images and videos to break up your text and make your posts more engaging. Opt for a mix of promotional and non-promotional content. Make sure all of your links are working properly. Check for spelling and grammar mistakes before publishing your posts. Monitor comments and feedback from your followers, and respond to them. Keep track of your analytics to see how well your social media campaigns are performing.

Saistīti Resursi

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju