woman writing down informations displayed on laptop screen

Jaunuzņēmumu iesūtīšanas katalogu kontrolsaraksts

Ja jūs sākat biznesu, tad ir svarīgi sākt ar pareizo kāju. Viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir iesūtīt jūsu jaunuzņēmumu attiecīgajos katalogos.

Esam apkopojuši labāko uzņēmumu sarakstu biznesa katalogos, kam iesūtīt jūsu jaunuzņēmumu. Izmantojot šos resursus, varat jūsu uzņēmumam sniegt vislabāko iespēju lieliskam sākumam.

Katalogu saraksti pēc domēna novērtējuma

Ir vairāki dažādi katalogi, kuros varat iesūtīt jaunuzņēmuma kontrolsarakstu. Šeit ir daži no labākajiem:

Vietnes nosaukumsURLDomēna Vērtējums
1.Trust Pilothttps://www.trustpilot.com94
2.SourceForgehttps://sourceforge.net92
3.Capterra (Gartner)https://www.capterra.com90
4.ProductHunthttps://www.producthunt.com/90
5.AngelListhttps://angel.co/90
6.Clutchhttps://clutch.co/review88
7.GeekWirehttp://geekwire.com/startup-list/86
8.FinancesOnlinehttp://www.financesonline.com85
9.Tech In Asiahttps://www.techinasia.com/84
10.G2 Crowdhttps://www.g2crowd.com/84
11.Software Advice (Gartner)https://www.softwareadvice.com/84
12.SiteJabberhttps://www.sitejabber.com/83
13.GetApp (Gartner)https://www.getapp.com/82
14.Trustradiushttps://www.trustradius.com81
15.ProgrammableWebhttps://www.programmableweb.com/80
16.AppSumohttps://appsumo.com/80
17.AlternativeTohttps://alternativeto.net/79
18.Reseller Ratingshttps://www.resellerratings.com/79
19.StackSharehttps://stackshare.io/79
20.e27https://e27.co/78
21.ActiveSearchResultshttp://activesearchresults.com/78
22.Add URLhttp://addurl.nu/suggest-listing.php?cid=078
23.American Innohttp://americaninno.com/post-a-startup/77
24.Software Suggesthttps://www.softwaresuggest.com/76
25.EU-startups.cohttps://www.eu-startups.com/75
26.Exact Seekhttps://www.exactseek.com/75
27.CrozDeskhttps://crozdesk.com/74
28.Webwikihttps://www.webwiki.com/74

Cik svarīgi ir tikt uzskaitītam katalogos

Uzsākot uzņēmējdarbību, ir svarīgi izmantot visas iespējas, lai iegūtu atpazīstamību. Katalogi ir lielisks veids, kā piesaistīt savam uzņēmumam lielu auditoriju un sasniegt daudzus potenciālos klientus.
Papildus vērtīgo atpakaļsaišu iegūšanai jūsu tīmekļa vietnei, to uzskaitījums arī uzlabo jūsu reitingu meklētājprogrammās. Tas ir tāpēc, ka katalogiem bieži ir augsta autoritāte, kas var palīdzēt palielināt jūsu mājaslapas reputāciju.

Iekļaušana kataloga sarakstā var arī veicināt uzticību un uzticamību. Tiklīdz klienti redzēs, ka jūs esat uzskaitīti uzticamā sarakstā, būs lielāka iespēja ka tie ar jums sadarbosies.

Ja neizmantojat katalogu priekšrocības, jūs palaižat garām vērtīgu iespēju reklamēt savu uzņēmumu. Tas nozīmē zaudēt potenciālos klientus un pārdošanas iespējas, kā arī ietekmē meklētājprogrammas reitingu.

Kas var gūt labumu no jaunuzņēmumu kataloga kontrolsaraksta

 • Jaunuzņēmumu vadītāji

Ja esat jaunuzņēmuma vadītājs, jums jāvirza savs uzņēmums, lai tas aizsniegtu pēc iespējas lielāku cilvēku skaitu. Iesniedzot savu jaunuzņēmumu katalogiem, varat sasniegt plašāku auditoriju un efektīvi pozicionēt savu uzņēmumu.

 • Marketinga speciālisti

Katalogi ir lielisks, alternatīvs veids, kā sasniegt potenciālos klientus un radīt potenciālos pircējus. Izmantojot šo resursu priekšrocību, jūs varat būt pārliecināts, ka mārketinga centieniem būs lielāka ietekme.

 • Izaugsmes pionieri

Izaugsmes hakeri vienmēr meklē jaunas iespējas, kā popularizēt savus uzņēmumus. Katalogi piedāvā lielisku veidu, kā sasniegt potenciālos klientus un paplašināt savu biznesu.

Izpētiet mūsu jaunuzņēmuma kontrolsarakstu

Katalogu, kuros iesniegt jūsu jaunuzņēmuma kontrolsaraksts palīdzēs jums uzsākt reklamēt savu uzņēmumu. Pateicoties šim detalizētajam ceļvedim, jūs atvieglosit klientiem jūsu atrašanu ikkatrā katalogā.

Jaunuzņēmumu iesūtīšanas katalogu kontrolsaraksts

Trustpilot ir digitālā platforma, kas klientiem ļauj atstāt atsauksmes par uzņēmumiem, no kuriem tie ir iegādājušies preces, saņēmuši pakalpojumus vai sazinājušies ar to klientu apkalpošanas centru. Kā tikt uzrādītam viņu vietnē?

Apskatiet šeit dažas atsauksmes, kurās apkopota klientu pieredze saistībā ar LiveAgent.

Trustpilot homepage

Izveidojiet kontu

Lūk, saite uz mājaslapu: izveidojiet bezmaksas TrustPilot kontu

Ievadiet sīkāku informāciju

Pievienojiet mājaslapas adresi, uzņēmuma nosaukumu, savu amatu, darba e-pastu utt.

Pieprasiet sava uzņēmuma profilu

Apstipriniet savu e-pastu un aktivizējiet kontu, iestatiet paroli un sāciet darbu.

Uzņēmuma profila pielāgošana

Pieprasot savu profilu, to varat pielāgot uzņēmuma vajadzībām. Pievienojiet logotipu un ievadiet uzņēmuma vispārējo un kontaktinformāciju.

Piezīme. Ja vadāt uzņēmumu vairākās atrašanās vietās un katrai no tām vēlaties apkopot atsevišķas aysauksmes, iestatiet atsauksmes pēc atrašanās vietas.

Piesakieties biznesa kategorijai

Piesakot savu uzņēmumu kategorijās, jūs varat atvieglot patērētājiem jūsu atrašanu un novērtēt, ko jūs piedāvājat, salīdzinot ar citiem līdzīgiem uzņēmumiem.

Izsūtiet uzaicinājumus

Tiklīdz esat iestatījis savu profilu, varat sākt izsūtīt uzaicinājumus sniegt atsauksmes. Vienkāršākā Uzaicinājuma izsūtīšana ir vienkāršs veids, ar ko sākt.

Nosūtiet saviem klientiem saiti, izmantojot savu e-pastu. Tā aizvedīs klientus uz jūsu uzņēmuma Trustpilot lapu. Lai izmantotu plašākas uzaicinājumu metožu kolekciju, apsveriet TrustPilot e-komercijas integrāciju vai Automātisko Atsauksmju Pakalpojumu.

Tas ir tīmekļa pakalpojums, kas ļauj lietotājiem kontrolēt un pārvaldīt atvērtā koda programmatūras projektus, kā arī pētīt biznesa programmas. Tā ir arī lieliska platforma, ja jūsu mērķis ir uzzināt vairāk par dažādiem SaaS risinājumiem. Šeit varat atrast visaptverošu informāciju par tirgū pieejamo palīdzības dienesta programmatūru.

Pieprasiet pievienošanu uzņēmumu sarakstam

SourceForge mājaslapa

Šeit ir saite uz formu.

Pievienojiet informāciju par uzņēmumu

Laukā “Apraksts” uzrakstiet par savu uzņēmumu vienā, divos teikumos. Noteikti iekļaujiet lietotājiem svarīgo informāciju, t.i., svarīgākās funkcijas.

Pievienojiet logotipu

Vislabāk, ja tam ir kvadrāta forma un labas kvalitātes JPG, GIF vai PNG attēls.

Izvēlieties savu auditorijas tipu

Kam ir paredzēts jūsu produkts?

Pievienojiet papildu informāciju

Aizpildiet formu, lai uzzinātu par cenām un demonstrācijas pieejamību. Norādiet, kāds klientu atbalsts jūsu klientiem ir pieejams (piemēram, 24/7, darba laikā, tiešsaistē). Varat izvēlēties arī integrācijas un atbalstītās platformas, kā arī apmācību iespējas.

Nosūtiet formu

Tiklīdz forma ir aizpildīta, noklikšķiniet uz “Nosūtīt”. Kāds no viņu komandas drīz sazināsies ar jums, lai apspriestu jūsu uzņēmuma iekļaušanu SourceForge.net katalogā.

Kā tiešsaistes tirdzniecības vietas pārdevējs Capterra savieno pircējus ar tehnoloģiju ražotājiem programmatūras ražošanas nozarē. Uzņēmums palīdz miljoniem lietotāju atrast labākos programmatūras risinājumus. Piemērā varat redzēt, ka tas sniedz daudz vērtīgu detaļu, kā arī lietotāju atsauksmes.

Capterra mājaslapa

Reģistrējieties

Capterra ir daļa no Gartner Digital Markets tīkla. Ja jūsu uzņēmums labi iederas šajā vai kādu citā viņu vietnē (GetApp vai Software Advice), tas tiks iekļauts katalogā. Reģistrācijas formu varat atrast šeit.

Pievienojiet informāciju par uzņēmumu

Tālruni, e-pasta adresi, mājaslapu, atrašanās vietu utt.

Pievienojiet informāciju par produktu

Produkta nosaukumu, programmatūras veidu un īsu produkta aprakstu.

Izveidojiet kataloga ierakstu

Nosūtiet formu.

Tā ir kopienas mājaslapa, kas ļauj mārketinga speciālistiem reklamēt savus produktus vai pakalpojumus un iegūt savus pirmos klientus. Tā pat ļauj izmantot reklāmas video un videoceļvežus. To varat apskatīt šeit.

ProductHunt mājaslapa

Izveidojiet personisko kontu

Izvēlieties lietotājvārdu, pievienojiet e-pasta adresi un savu vārdu. Pievienojiet īsu aprakstu par sevi, savu personisko mājaslapu un tēmas, kuras jūs interesē. Lūk, saite.

Pabeidziet pievienošanās procesu

Tas ir nepieciešams solis pirms piekļuves iegūšanas produkta publicēšanai.

Noklikšķiniet uz pogas “Publicēt”

Tiklīdz esat pieteicies, noklikšķiniet uz pogas “Publicēt” augšējā labajā stūrī un ievadiet produkta URL. Publicēšanas gaitā tiek parādīts katra aspekta priekšskatījums.

Pievienojiet sīkāku informāciju

Produkta nosaukumu, piesaistošu saukli, lejupielādes saiti, sīktēlu attēlu, izcenojumus, galeriju, akciju, ražotāju un daudz ko citu.

Gaidiet apstiprinājumu

<pAbonenti saņems e-pasta paziņojumu, ja viņu publikācija nonāks sākumlapā.

Dalieties ar saiti uz savu publikāciju

Dodiet iespēju citiem uzzināt par jūsu produktu.

AngelList ir ASV veidota mājaslapa, kas savieno jaunuzņēmumus ar eņģeļinvestoriem un darba meklējiem.

AngelList mājaslapa

Izveidojiet sava uzņēmuma profilu AngelList mājaslapā

Vispirms jums būs nepieciešams personiskais profils. Noklikšķiniet uz attēla augšējā labajā stūrī un pēc tam uz Izveidot Uzņēmuma Profilu. Šeit ir saite.

Aizpildiet visus laukus par uzņēmumu

Sniedziet pilnīgu pārskatu par savu uzņēmumu, skaidri norādiet savus mērķus finansējuma piesaistei un pievienojiet visus jūsu komandas locekļus.

Izvēlēties vidēji plašu atrašanās vietas norādi

Daudziem investoriem patīk investēt vietējos uzņēmumos un viņi meklēs uzņēmumus savā teritorijā, tāpēc ir labi “izmest tīklu” nedaudz plašāk par ļoti konkrētu atrašanās vietu.

Pieprasiet lapu

Atveriet uzņēmuma lapu AngelList un noklikšķiniet uz zilā teksta “Sazinieties ar mums” lapas augšdaļā. Jūs saņemsiet atbildi dažu darbadienu laikā.

Clutch ir B2B katalogs, vērtējumu un atsauksmju platforma, kas identificē labākos IT un mārketinga programmatūras nodrošinātājus un pakalpojumus. Šāds profils var palīdzēt potenciālajiem klientiem izlemt, vai jūsu risinājums atbilst viņu vajadzībām. Apskatiet to šeit.

Clutch mājaslapa

Izveidojiet lietotāja kontu

Pierakstieties, izmantojot savu LinkedIn profilu.

Izvēlieties vienu no piedāvātajiem profiliem

Varat izvēlēties starp pamata, premium vai sponsorēto.

Iestatiet uzņēmuma profilu

Priekš potenciālajiem klientiem, lai tie varētu noteikt, vai jūsu pakalpojumi ir tiem nepieciešami, uzņēmuma profilā ir jāiekļauj šāda informācija: īss apraksts, darbinieku skaits, minimālais projekta lielums, mājaslapas URL, atrašanās vieta, pārskats, kontaktinformācija, pakalpojumu fokuss, klientu fokuss.

Nosūtiet klientu atsauksmes

Clutch var veikt intervijas ar klientiem, izveidot paraugpētījumus un publicēt tos jūsu profilā šajā platformā.

Geekwire ir tehnoloģiju vietne, kas sniedz jaunākās ziņas, ekspertu analīzi un unikālu ieskatu tehnoloģiju nozarē.

Aizpildiet formu

Lietojiet šo formu, lai iesniegtu jūsu jaunuzņēmumu GeekWire Jaunuzņēmumu Saraksta Datu Bāzē.

GeekWire mājaslapa

Atbilstiet prasībām

Geekwire akceptē tehnoloģiju jaunuzņēmumus, kas atbilst šādām prasībām:

 • galvenā uzņēmuma mītne atrodas Vašingtonā, Oregonā, Aidaho vai Britu Kolumbijā
 • dibināts pirms mazāk nekā 15 gadiem
 • privātīpašumā

Aizpildiet datus par uzņēmumu

Uzņēmuma nosaukums, adrese, pilsēta, štats, kategorija, logotips, mājaslapa, sociālie mediji (pēc izvēles), dibināšanas gads utt.

Pievienojiet kontaktinformāciju (netiek parādīta)

Vārds, e-pasts, amats.

Nosūtiet formu

Katru ierakstu pārskata cilvēks, tāpēc uzņēmuma informācija un fiziskā adrese tiek pirms publicēšanas pārbaudīta.

Šajā populārajā platformā var atrast atsauksmes, ieteikumus, pētījumus, atskaites un daudz ko citu. Šeit var pat atrast detalizētu informāciju par dažādu “SaaS” un “B2B” produktu cenām, piemēram, “LiveAgent”.

Noklikšķiniet uz pogas “Iekļaut sarakstā”

Tas ir lapas augšējā labajā stūrī – lūk,saite.

Noklikšķiniet uz pogas “Iekļaut sarakstā”

Pievienojiet produktu sarakstam

Pievienojiet visu nepieciešamo informāciju, piemēram, vārdu, e-pasta adresi, amatu, ikmēneša reklāmas budžetu utt.

Iesakiet savu produktu

Noklikšķiniet uz pogas “Ieteikt produktu” un gaidiet apstiprinājumu.

Izveidojiet Tech In Asia kontu

Jums ir jāpiesakās, lai izveidotu uzņēmuma profilu Tech In Asia mājaslapā. Noklikšķiniet šeit, lai sāktu darbu.

Tech In Asia mājaslapa

Piekļuve izvēlnei Izveidot Uzņēmumu

Atveriet Darbi > Darba Devējiem > Pārvaldīt Uzņēmumus > Izveidot jaunu uzņēmumu

Ievadiet uzņēmuma vispārējo informāciju

Ja jūsu uzņēmuma profils jau pastāv, varat uz to pieteikties tieši. Ja nē, izvēlieties “Izveides iespēja”.

Aizpildiet informāciju par savu uzņēmumu

Jaunu uzņēmuma profilu var izveidot, aizpildot atlikušos nepieciešamos laukus.

Noklikšķiniet uz pogas “Izveidot Uzņēmumu”

Pienācis laiks publicēt uzņēmuma profilu.

G2 platforma ļauj dalīties ar reāllaika atsauksmēm par biznesa programmatūru. Lai palīdzētu lietotājiem pieņemt labākus lēmumus par pirkumiem, platforma sniedz vairāk nekā 1,3 miljonus lietotāju atsauksmes. Šeit varat apskatīt visu to noderīgo informāciju, ko nodrošina šī vietne par LiveAgent palīdzības dienesta programmatūru.

G2 mājaslapa

Izveidojiet G2 kontu

Pierakstieties vai izveidojiet kontu. Reģistrēšanai varat izmantot Google (Business), LinkedIn vai uzņēmuma e-pastu. Šeit ir saite.

Pievienojiet produktu vai pakalpojumu G2 sarakstam

Pievienojiet sava produkta vai pakalpojuma nosaukumu, piegādātāja nosaukumu un izvēlieties, vai tā ir programmatūra vai pakalpojumu sniedzējs.

Pievienojiet papildu informāciju

Ievadiet aprakstu, URL, logotipu un ekrānuzņēmumu.

Pievienojiet klientu e-pasta adreses

Norādiet līdz pat 3 klientu e-pasta adreses. G2 komanda sazināsies ar pievienojamā produkta/pakalpojuma lietotājiem un lūgs viņu atsauksmes.

Gaidiet apstiprinājumu

Pirms jūsu uzņēmums parādīsies sarakstā, G2 grupas dalībnieks pārliecināsies par detalizētu informāciju.

Software Advice ir daļa no Gartner Digital Markets tīkla. Ja jūsu saraksts labi sader ar šo vai kādu citu viņu vietni (Capterra vai Get App), tas tiks iekļauts. Kā redzamsšeit, tajā ir viegli navigējamas atsauksmju sadaļas.

Software Advice (Gartner)

Apmeklējiet piegādātāju informācijas lapu

Tas ir vienkāršākais veids, kā tikt pievienotam Software Advice. Šeit ir saite uz lapu.

Sniedziet informāciju par savu produktu

Pamatojoties uz sniegto informāciju, Software Advice noteiks, vai produkts atbilst tā prasībām.

Gaidiet apstiprinājumu

Jūs saņemsit dažus potenciālos klientus un informāciju par to, kā sākt darbu, ja jūsu produkts atbilst šai Highly Qualified Leads (HQL) programmai. Ja jūsu produkts ir piemērots Software Advice, bet jūs vēl neesat gatavs pievienoties HQL programmai, varat pieprasīt pievienošanu brīvajam sarakstam.

Atsauksmju apkopošanas platforma Sitejabber ļauj mazo uzņēmumu īpašniekiem sazināties ar patērētājiem. Atsauksmju veidotāji var izveidot tik vienkāršu vai sarežģītu atsauksmi, cik vien vēlas. Šādas mijiedarbības piemēru varat apskatīt šeit.

Sitejabber mājaslapa

Pārbaudiet, vai jau esat sarakstā

Uzņēmumu sarakstam uzņēmums tiek pievienots automātiski, tiklīdz patērētājs veic atsauksmi par jūsu uzņēmumu SiteJabber mājaslapā.

Palūdziet klientus atstāt atsauksmes, ja vēl neesat sarakstā

To viņiem izdarot, saņemsit pirmo SiteJabber atsauksmi un automātiski tiks izveidota jūsu uzņēmuma lapa. Visas turpmākās atsauksmes tiks publicētas tajā pašā lapā.

Getapp ir daļa no Gartner Digital Markets tīkla. Ja jūsu uzņēmums labi iederas šajā vai kādā no citām viņu vietnēm (Capterra vai Software Advice), tas tiks iekļauts sarakstā. Šeit ir saite uz lapu. Veiksmīgas publikācijas piemēru varat atrast šeit.

GetApp mājaslapa

Atbilstiet kritērijiem

 • B2B programmatūra
 • gatavs risinājums
 • jābūt publiski pieejamam
 • jātiek publicētam ar to produkta nosaukumu, ko noteicis piegādātājs.

Pievienojiet informāciju par uzņēmumu

Tālrunis, e-pasta adrese, mājaslapa, atrašanās vieta utt.

Pievienojiet informāciju par produktu

Produkta nosaukums, programmatūras veids un īss produkta apraksts.

Izveidojiet publikāciju

Nosūtiet formu.

Trustradius ir atsauksmju platforma, kas palīdz pircējiem pieņemt informētākus lēmumus. Apskatiet visu detalizēto informāciju, ko viņi sniedz uzņēmumu profilos, noklikšķinot šeit.

Trustradius

Izvēlieties savu profila tipu

Jums ir divas iespējas, no kurām izvēlēties: premium vai bezmaksas.

Izveidojiet kontu

Pievienojiet savu darba e-pasta adresi, vārdu un iestatiet paroli.

Ievadiet drošības kodu

Pārbaudiet e-pasta iesūtni un ievadiet saņemto drošības kodu.

Pievienojiet uzņēmuma datus

Ievadiet uzņēmuma nosaukumu un mājaslapas URL.

Pieprasiet piekļuvi

Vadošais API jaunumu un informācijas avots, kas seko šīs jomas attīstībai visā pasaulē un nodrošina tīmekļa API katalogu.

ProgrammableWeb

Pievienojiet API

Forma, kas jāaizpilda, lai tiktu iekļauts sarakstā, ir pieejama šeit.

Izvēlieties, vai šāds API jau pastāv ProgrammableWeb

Izvēlieties JĀ (ja vēlaties pievienot jaunu versiju) vai NĒ (ja šis ir jauns API zīmols).

Pievienojiet API informāciju

API nosaukums, API portāls, versija, versijas statuss, biznesa veids, arhitektūras stils, nozare, niša un daudz kas cits (forma ir diezgan detalizēta).

Pabeidziet formu

Sazinieties ar support@programmableweb.com, ja rodas problēmas ar formas nosūtīšanu.

Appsumo katru dienu piedāvā digitālo produktu un tiešsaistes uzņēmumu darījumus. Šeit varat apskatīt viņu lapu kurā popularizē LiveAgent.

AppSumo mājaslapa

Pierakstieties

Šeit ir saite uz mājaslapu.

Noklikšķiniet uz “Sākt pārdošanu”

Noklikšķiniet uz “Sākt pārdošanu”, lai pievienotu savu pirmo produktu sarakstam.

Pievienojiet produkta pamatinformāciju

Jums jāpievieno attēli, apraksts un cena.

Pievienojiet e-pasta adresi atbalstam

To izmantos AppSumo, lai sazinātos ar jums, ja būs problēma ar jūsu sludinājumu.

Pievienojiet saviem produktiem papildus attēlus

Pievienojiet labākos attēlus, lai parādītu savu produktu vislabākajā gaismā.

Veidojiet atlaižu kodu plūsmu

Atlaižu iegūšanu var veidot divos veidos:

 • statiskais URL — pircēji saņem kodu (ko jūs nosūtat) un seko URL saitei uz jūsu mājaslapas galveno lapu, kur to var izmantot.
 • dinamiskais URL (ar plašākām iespējām) — klienti saņem dinamisko URL saiti ar tajā iegultu AppSumo kodu, kuru var lietot uzreiz.

AlternativeTo ir mājaslapa, kurā uzskaitītas alternatīvas tīmeklī balstītai programmatūrai, galddatoru programmatūrai un mobilajām lietotnēm, sašķirojot alternatīvas pēc dažādiem kritērijiem. LiveAgent daudzkanālu palīdzības dienesta programmatūru un tās atsauksmes varat atrast, noklikšķinot uz šīs saites.

AlternativeTo mājaslapa

Reģistrējieties AlternativeTo

Lai varētu pievienot programmatūru, ir jāizveido konts.

Pievienojiet jaunu programmu

Pievienojiet programmatūru (šo iespēju varat atrast, izmantojot sākumlapas pogu vai noklikšķinot uz lietotājvārda augšējā labajā stūrī.

Aizpildiet laukus

Informāciju, piemēram, Platformas, Licence, Apraksti utt.

Pabeidziet pieteikuma iesniegšanu

Jūsu programma tiks pārbaudīta un apstiprināta.

ResellerRatings ir tiešsaistes reitingu vietne, kurā patērētāji iesniedz vērtējumus un atsauksmes par tiešsaistes mazumtirgotājiem. Apskatiet šo lapu, lai redzētu piemēru.

ResellerRatings mājaslapa

Pievienojiet veikalu ResellerRatings sarakstam ar vienu klikšķi

Varat ātri pievienot veikalu (tikai nosaukumu un mājaslapu), iesniegt to un gaidīt apstiprinājumu vai reģistrēties, lai kļūtu par dalībnieku.

Izveidojiet kontu

Varat reģistrēties šeit.

Pievienot pamata kontaktinformāciju

Lai izveidotu kontu, jums ir jānorāda savs e-pasts, tālruņa numurs, vārds un mājaslapa.

Pieprasiet publicēšanu sarakstā

Lai tiktu parādīts jaunajā meklētājprogrammā ResellerRatings, pārliecinieties, vai ir norādīti pareizie dati. Tai skaitā informācija par veikalu, kategoriju izvēle, tas, kas tiek rādīts salīdzinot jūs ar citiem veikaliem utt.

Sāciet vākt atsauksmes

Lai apkopotu atsauksmes par zīmolu tieši no pārbaudītiem klientiem, izmantojiet ResellerRatings tiešās saites metodi.

Visi labākie Atvērtā Koda, Programmatūras kā Pakalpojuma (SaaS) un Izstrādātāju Rīki vienuviet. Novērtējiet izstrādātājus un uzņēmumus, izmantojot rīkus. Skatiet LiveAgent lapu šeit.

StackShare mājaslapa

Izveidojiet savu “steku”

Ja vēl neesat dalījies ar sava uzņēmuma “steku”, noklikšķiniet šeit, lai iekļūtu StackShare sarakstā.

Pievienojiet informāciju par uzņēmumu

Nosaukums, mājaslapa, apraksts un logotips. Noteikti augšupielādējiet attēlus un aizpildiet katru formas soli.

Apstipriniet pieteikšanos

Uzgaidiet, līdz forma tiek apstiprināta.

Nodrošina piekļuvi ieskatiem, saiknēm un finansēšanas iespējām.

e27 mājaslapa

Pievienojieties e27 kopienai

Šeit izveidojiet kontu.

Noklikšķiniet uz “Izveidot Uzņēmuma Profilu”

Noklikšķiniet uz profila ikonas lapas augšējā labajā stūrī un izvēlieties ‘Izveidot Uzņēmuma Profilu’. Pārliecinieties, ka esat pieteicies savā e27 (Pro) kontā.

Aizpildiet laukus

Uzņēmuma profils, Jaunuzņēmuma profils, Multivides augšupielāde, Komandas informācija, Finansēšanas ieguldījumi, Iepriekšējie Ieguldītāji, Finansēšanas informācija.

Pabeidziet procesu

Jūsu jaunuzņēmuma profils pēc pabeigšanas būs jāpārbauda e27 komandai. Pēc apstiprinājuma vai noraidījuma saņemšanas saņemsit apstiprinājuma e-pastu.

ActiveSearchResults (ASR) ir neatkarīga interneta meklētājprogramma. ASR ir savi meklēšanas zirnekļi, kas apmeklē mājaslapas, kuras tiek iesūtītas viņu dienestam.

ActiveSearchResults mājaslapa

Pievienojiet ASR savu mājaslapu

Ievadiet savas mājaslapas adresi (URL) un derīgu e-pasta adresi un nosūtiet formu.

Gaidiet indeksēšanu

Jaunās un atkārtoti iesniegtās mājaslapas tiek apmeklētas un indeksētas ikkatras 24 stundas.

Addurl.nu ir 17 gadus vecs bezmaksas premium biznesa uzziņu katalogs.

AddURL mājaslapa

Izvēlieties kategoriju

Lai iesniegtu mājaslapu, jums nav nepieciešams konts.

Pievienojiet vispārīgu informāciju

Mājaslapa, reklamēšanai paredzētie atslēgvārdi, īss apraksts. Lai ierobežotu surogātiesniegumu skaitu, Addurl.nu prasa ievietot teksta saiti jūsu mājas lapā, lai atbalstītu savus partnerus un jūsu bezmaksas iekļaušanu.

Nosūtiet formu

Tas ir arī viss – ja jūsu mājaslapa atbildīs prasībām, tā tiks iekļauta šajā sarakstā.

American Inno ir digitālo plašsaziņas līdzekļu zīmolu portfelis, kas vērsts tikai uz vietējiem jaunuzņēmumiem, tehnoloģijām un inovācijām.

American Inno

Publicējiet savu jaunuzņēmumu

Jums šeit jāaizpilda forma.

Pievienojiet visu informāciju

Nosaukums, apraksts, logotips, nozare, adrese un daudz kas cits (vairums no tiem nav obligāti).

Nosūtiet pieteikumu

Noklikšķiniet uz pogas “Nosūtīt” un gaidiet apstiprinājumu.

SoftwareSuggest ir vietne, kas palīdz apmeklētājiem noskaidrot labāko biznesa programmatūru un pakalpojumu partnerus. To pakalpojumi ietver programmatūras atsauksmes, salīdzināšanu un bezmaksas konsultācijas. Varat to pat izmantot, lai rezervētu bezmaksas demonstrāciju pie tādiem nozarē pazīstamiem uzņēmumiem kā LiveAgent. Lai iegūtu papildinformāciju, noklikšķiniet šeit.

SoftwareSuggest mājaslapa

Aizpildiet formu

Aizpildiet īsu un vienkāršu formu.

Atvēriet pārbaudes e-pastu

Aktivizējiet savu kontu.

Sazinieties ar SoftwareSuggest komandu

Viņu eksperti palīdzēs jums izvēlēties personalizētu paketi, balstoties uz jūsu vajadzībām, un panākt sava jaunuzņēmuma publicēšanu viņu premium sarakstā.

EU-Startups.com ir vadošais tiešsaistes žurnāls par jaunuzņēmumiem Eiropā. Varat noklikšķināt šeit, lai to apskatītu uzreiz.

EU-Startups.com mājaslapa

Doties uz “Pievienot jaunuzņēmumu”

Šeit ir saite uz lapu. Bezmaksas publicēšana pieejama 3000 dienas.

Izvēlieties valsti

Tiek publicētas visas ES valstis.

Pievienojiet publicējamo informāciju

Uzņēmuma nosaukums, apraksts, birkas, kas raksturo jūsu uzņēmumu, e-pasts biznesa kontaktiem utt.

Pievienojiet publicējamos attēlus

Bezmaksas iespēja ļauj augšupielādēt divus attēlus.

Nosūtiet formu

Jums jānosūta pieteikums un jāgaida apstiprinājums, ka jūsu uzņēmums tiks publicēts EU-Startups mājaslapā.

Katru dienu vairāk nekā 29 000 jaunu vietņu tiek iesniegtas un indeksētas Exact Seek — interneta meklētājprogrammā un uzņēmumu katalogā.

Exact Seek mājaslapa

Noklikšķiniet uz “Pievienot URL”

Šeit ir saite uz lapu.

Pievienojiet e-pasta adresi

Vienkārši ir jāievada mājaslapas adrese un e-pasta adrese.

Atbildēt uz pārbaudes e-pastu

Lai pabeigtu pārbaudi, neaizmirstiet pārbaudīt savu e-pasta iesūtni.

Iesniedziet savu mājaslapas adresi

Ja neatbildat uz apstiprinājuma e-pastu, kas nosūtīts pēc reģistrācijas, vai, ja jūsu vietnē trūkst pareizu nosaukuma un metaapraksta tagu, jūsu mājaslapa netiks pievienota.

Crozdesk ir tīmekļa pakalpojums, kas savieno biznesa programmatūras pircējus un pārdevējus un piedāvā platformas vērtēšanas algoritmu. Aplūkojiet viņu sniegto informāciju un emuāra ziņas.

Crozdesk mājaslapa

Aizpildiet formu

Lūk, saite uz pieteikšanos bezmaksas sarakstā.

Pievienojiet nepieciešamo informāciju

Jums jāievada uzņēmuma, kontaktu un programmatūras informācija, kā arī ikmēneša mārketinga budžets un apraksts.

Nosūtiet pieteikumu

Noklikšķiniet uz pogas “Nosūtīt pieteikumu”. Tiklīdz jūsu konts ir apstiprināts, varat norādīt vairākus programmatūras produktus bez atsevišķas pieteikšanās.

Webwiki ir mājaslapu katalogs, kas ietver galvenokārt vietnes angļu valodā un populāras vietnes, kas paredzētas auditorijām, kuras runā angļu valodā.

Webwiki mājaslapa

Pievienojiet savu mājaslapu

Šeit ir saite uz formu.

Pievienojiet mājaslapas informāciju

Domēns, kategorija, URL, nosaukums un apraksts.

Iekļaujiet e-pasta adresi

Nevis publicēšanai, bet tikai kontaktiem.

Pilnīga informācija par mājaslapas īpašnieku

Adrese, tālrunis, valsts utt.

Nosūtiet formu

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Pievienot manu mājaslapu” un pārliecinieties, ka mājaslapa nesatur saturu, kas pārkāpj Webwiki noteikumus.

Jaunumuzņēmumu katalogu kontrolsaraksta kopsavilkums

Pārliecinieties,ka esiet visu šo katalogu sarakstos:

 • TrustPilot
 • SourceForge
 • Gartner/Capterra
 • ProductHunt
 • AngelList
 • Clutch
 • GeekWire
 • FinancesOnline
 • Tech In Asia
 • G2 Crowd
 • Software Advice (Gartner)
 • SiteJabber
 • GetApp (Gartner)
 • Trustradius
 • ProgrammableWeb
 • AppSumo
 • AlternativeTo
 • Reseller Ratings
 • StackShare
 • e27
 • ActiveSearchResults
 • Add URL
 • American Inno
 • Software Suggest
 • EU-startups.co
 • Exact Seek
 • CrozDesk
 • Webwiki

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā zināt, kuras platformas ir piemērotas manam jaunuzņēmumam?

Labākais veids, kā noteikt, kuri katalogi ir vispiemērotākie jūsu jaunuzņēmumam, ir apdomāt mērķauditoriju. Jūs vēlēsities iesniegt savu uzņēmumu tiem katalogiem, kas aizsniedz potenciālos klientus jūsu nozarē. Varat arī izmantot atslēgvārdu izpēti, lai noteiktu, kuri katalogi ir vispopulārākie jūsu konkrētajā nišā.

Kā iegūt vairāk atsauksmju?

Labākais veids, kā iegūt atsauksmes, ir piedāvāt kaut ko vērtīgu apmaiņā. Varat piedāvāt atlaidi, bezmaksas izmēģinājuma versiju vai citu stimulu, lai mudinātu cilvēkus atstāt atsauksmes. Varat arī sazināties ar klientiem, kuriem ir bijusi pozitīva pieredze, un palūgt no viņiem atsauksmi, vai izmantot sociālos medijus, lai lūgtu saviem sekotājiem atstāt atsauksmi jūsu lapā.

Kā varu izsekot dažādu katalogu datplūsmai un veiktspējai?

Pastāv vairāki veidi, kā izsekot dažādu katalogu datplūsmai un veiktspējai. Viens no veidiem ir izmantot Google Analytics. Varat izmantot arī citus rīkus, piemēram, BuzzSumo, lai izsekotu atpakaļsaites un redzētu, kuri katalogi jūsu mājaslapai sūta vislielāko datplūsmu.

Vai ir nepieciešams liels budžets, lai izmantotu kampaņas, kurās maksā par klikšķi (MPK)?

Nē, lai izmantotu MPK kampaņas, nav nepieciešams liels budžets. Varat sākt ar nelielu budžetu un pakāpeniski to palielināt līdztekus uzņēmuma izaugsmei.

Saistīti Resursi

  Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

  ×
  Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

  Esam pieejami uz vairākiem datumiem

  Pierakstīties uz demonstrāciju