Vērtība

Kas ir vērtība?

Runājot par uzņēmējdarbību, vērtība ir nauda, ko persona ir gatava maksāt par produktu vai pakalpojumu, ko sniedz uzņēmums. Citiem vārdiem sakot, tā ir vērtība, ko Jūs saņemat no klientiem.

Ja klienti būs apmierināti ar Jūsu pakalpojumu un produktu kvalitāti, viņi būs gatavi maksāt vairāk, lai saņemtu Jūsu produktus un pakalpojumus. Jūs maksāsiet vairāk par iPhone, jo tam ir laba reputācija un lieliska klientu apkalpošana. Rezumējot, ja uzņēmums strādā pie savu klientu apmierinātības, tie veido tā vērtību.

Frequently asked questions

Kas ir vērtība?

Šī vērtība var būt finansiāla vai emocionāla. Finansiāla vērtība ir nauda, ko persona ir gatava maksāt par Jūsu uzņēmuma piedāvāto produktu vai pakalpojumu. Emocionālā vērtība var būt visi pozitīvie pārdzīvojumi, kas rodas, izmantojot konkrētu produktu vai pakalpojumu.

Cik būtiska ir uzņēmuma vērtība?

Uzņēmuma nemateriālā vērtība ir svarīga, jo, pirmkārt, klienti ir gatavi maksāt vairāk par vērtīgiem produktiem un pakalpojumiem. Otrkārt, pateicoties vērtībai, darbinieki jūtas piederīgi uzņēmumam un vēlas labāk veikt savu darbu.

Kāds ir labākais veids, kā veidot uzņēmuma vērtību, izmantojot klientu apkalpošanu un atbalstu?

Labākais veids, kā palielināt uzņēmuma nemateriālo vērtību, ir atspoguļot to visos uzņēmuma paziņojumos. Lai to izdarītu, varat jautāt klientiem, kāpēc viņi uzticas tieši Jums, un apkopot viņu atsauksmes. Pateicoties tam, Jūs varat viegli demonstrēt uzņēmuma vērtību.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju