Reāllaika čats

Kas ir reāllaika čats?

Čats, ko sauc arī par tiešsaistes tērzēšanu vai interneta čatu, ir saziņas un mijiedarbības veids internetā reāllaikā. Šis saziņas veids ir balstīts uz īsziņām. Čatā var sazināties divas vai vairākas personas. Tāpat čatā iespējams nosūtīt attēlus, video vai audio failus.

Pastāv daudzi čata veidi – piemēram, pašreizējais čats vai noteiktā laikā ieplānotais čats. Čatam nepieciešama programmatūra vai ziņapmaiņas programma. Dažos čatos lietotājiem jāreģistrējas vai jāpierakstās noteiktās čata grupās.

Reāllaika čats

Frequently asked questions

Kas ir reāllaika čats?

Reāllaika čats ir tiešsaistes saziņas kanāls, kas ļauj veikt reāllaika sarunas. Tas ļauj sūtītājam nosūtīt adresātam teksta ziņu.

 

Vai jūsu uzņēmums ir nepieciešams reāllaika čats?

Ja vēlaties, lai jūsu uzņēmums atbilstu tirgus tendencēm un būtu atpazīstam klientu vidū, jums noteikti nepieciešams reāllaika čats. Tas dod iespēju klientam, kuram ir problēma, ātri ar jums sazināties un saņemt ātras atbildes un risinājumus. Reāllaika čats samazina pamesto pirkuma grozu skaitu, kā arī palielina ieguvumus no reklāmām.

 

Vai LiveAgent ir pieejams reāllaika čats?

LiveAgent nodrošina reāllaika čatu. Izmantojot čata funkciju, jūs varat sniegt saviem klientiem augstāka līmeņa atbalstu un atvieglot sazināšanos ar jūsu uzņēmumu.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju
^ ^