Ienākošās pārdošanas pārstāvis

Ko dara ienākošās pārdošanas pārstāvis?

Ienākošās pārdošanas pārstāvji pārdod uzņēmuma produktus vai pakalpojumus potenciālajiem pircējiem. Parasti tie strādā ienākošo zvanu centros vai uzņēmuma galvenajā mītnē, kur runā ar ienākošajiem potenciālajiem pircējiem, lai pārvērstu tos maksājošos klientos. Katram uzņēmumam ir unikāla pārdošanas pieeja un atšķirīgas pārdošanas stratēģijas. Tomēr vairumā gadījumu pārdošanas personāls apkalpo tālruņa zvanus un virza klientus uz pirkšanas lēmuma pieņemšanu.

Pārdošanas komandas galvenais pienākums ir noslēgt darījumus ar jauniem klientiem un uzturēt attiecības ar pašreizējiem klientiem. Ienākošo pārdošanas speciālistu pienākumos ietilpst veikt pārdošanas zvanus tā atsaucoties uz pa tālruni zvanošajiem potenciālajiem pircējiem, kā arī atbildēt uz klientu jautājumiem, atrisināt viņu sūdzības un palīdzēt nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu.

Vēl viena svarīga ienākošā pārdošanas procesa sastāvdaļa ir saziņa un klientu apkalpošanas personāla atbalstīšana.

Ienākošās pārdošanas pārstāvja pienākumi neapstājas brīdī, kad interesents tiek pārvērsts par maksājošu klientu. Obligāti ir jāvelta laiks un jāveic ienākošo potenciālo pircēju sekojuma zvani, lai jūs varētu vēl vairāk attīstīt attiecības ar saviem klientiem. Turklāt liela daļa no ienākošās pārdošanas pārstāvja centieniem un pienākumiem ietver piepārdošanu. Tas ne tikai uzlabo klientu noturību, bet arī palielina klientu lojalitāti.

Klientu lojalitāte un noturība - Zināšanu Bāze - LiveAgent

Kādām prasmēm būtu jābūt ienākošās pārdošanas pārstāvim?

Ienākošās pārdošanas pārstāvja loma ir saistīta ar dažām prasībām un prasmēm, kas jums ir nepieciešamas, lai gūtu panākumus šajā darbā.

Lūk, dažas no visnozīmīgākajām prasmēm, kādām ienākošajam tirdzniecības pārstāvim vajadzētu būt viņa portfelī.

  • Teicamas saziņas prasmes – ir jāspēj būt informētam un iesaistīties sarunās ar klientiem.
  • Aktīva klausīšanās — ir ļoti svarīga, lai klientu apmierinātības līmenis būtu augsts, jo īpaši, izmantojot tālruni.
  • Laika pārvaldība — ja savu laiku pārvaldāt efektīvi, varat veidot jēgpilnas attiecības ar klientiem un slēgt vēl vairāk darījumu.
  • Organizatoriskās prasmes — jūs ikdienā žonglējat ar vairākiem uzdevumiem un strādājat vienlaikus ar daudziem klientiem.
  • Problēmu risināšana – ir jāspēj pielāgoties dažādām situācijām.
  • Konfliktu pārvaldība — jūsu spēja atrisināt jebkādus konfliktus, kas vien varētu rasties, tieši ietekmē jūsu pārdošanas iespējas.
  • Tehnoloģiskās prasmes – šajā lomā jums var būt nepieciešams strādāt ar dažāda veida tehnoloģijām.
  • Sadarbības prasmes – ir ļoti svarīgi, lai jūs būtu komandas spēlētājs.
  • Cilvēciskas saziņas iemaņas – ir jāspēj nodrošināt lielisku pārdošanas pieredzi visa iepirkšanās procesa laikā.

Neaizmirstiet, ka, tiklīdz esat pieņemts darbā tirdzniecības pārstāvja amatā, jums ir jāapgūst produkti un uzņēmuma pakalpojumi. Ātra izglītošanās ir nenovērtējama prasme, bet neaizmirstiet, ka lielākajai daļai uzņēmumu ir zināšanu bāze, kas pieejama to darbiniekiem, lai jums nevajadzētu visu uzreiz iegaumēt.

LiveAgent zināšanu bāze

Vēl viena neatņemama gan ienākošās, gan izejošās pārdošanas procesa sastāvdaļa ir uzticama klienta pieredzes programmatūra, tāda, kurai ir tādas funkcijas kā pieteikumu apstrādes sistēma, zvanu centrs, CRM, klientu portāls u.c. Liveagent palīdzības dienesta programmatūra ir lieliska iespēja uzņēmumiem, kas vēlas augt, vienlaikus nodrošinot savas iekšējās darbības un klientu apmierinātību.

Boost your inbound sales with LiveAgent

Get the right solution for your inbound sales campaigns. Utilize every important communication channel backed up by features that help you every step of the way.

Frequently asked questions

Kas ir ienākošās pārdošanas aģents?

Ienākošais pārdošanas aģents ir persona, kas apstrādā ienākošos zvanus, lai veicinātu pārdošanu. Viņi parasti sazinās ar potenciālajiem klientiem pa tālruni un cieši sadarbojas ar citām iekšējām nodaļām, piemēram, klientu apkalpošanas, mārketinga komandām vai tehniskā atbalsta darbiniekiem, lai nodrošinātu lielisku klientu apkalpošanu.

Cik saņem ienākošās pārdošanas pārstāvis?

Tas lielā mērā ir atkarīgs no uzņēmuma, kurā darbojas pārdošanas pārstāvis. Tomēr ienākošā pārdošanas pārstāvja vidējā alga parasti ir $50'000 - $300'000 gadā.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Expert note

Ienākošās pārdošanas pārstāvim ir jābūt sagatavotam apkalpot pa tālruni visdažādākos klientu jautājumos, un veicināt pārdošanu, nodrošinot lielisku klientu apkalpošanu.

Andrej Saxon
Andrej Saxon
Sales manager
Klientu atbalsta konferences ir pasākumi, kuros piedalās klientu atbalsta eksperti. Šajā rakstā uzzināsiet, kā tās var noderēt jūsu darbinieku apmācību procesā.

Klientu atbalsta konferences un to nozīme darbinieku apmācībā

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmas, pašapkalpošanās un sūdzību pārvaldības programmatūru, kā arī e-pasta pārvaldības programmatūru. Quality Unit, LLC rezervē visas tiesības un nosaka noteikumus un nosacījumus, drošības noteikumus un privātuma politiku. Mājaslapa piedāvā arī kontaktus, sociālos tīklus un abonēšanu jaunumiem. LiveAgent arī izveido lietotāju kontu un sagatavo programmatūru.

Uzziniet vairāk par daudzkanālu klientu pieredzi. Padziļināti izprotiet klientu atbalsta koncepcijas, izmantojot vienkāršus profesionāļu skaidrojumus.

Klientu daudzkanālu pieredze

Čatu lietošana var paaugstināt klientu apmierinātības līmeni, īpaši tiešsaistes čata gadījumā. Lai uzlabotu klientu apkalpošanas pieredzi, ir jāpievērš uzmanība daudzkanālu apkalpošanai, emocionālām saiknēm ar klientiem un ātrai reakcijai uz problēmām. Izmantojot daudzkanālu platformas, var ietaupīt laiku un resursus un nodrošināt lielisku klientu pieredzi, izmantojot e-pastu, tiešsaistes čatu un sociālo mediju tīklus.

Zvanu centri joprojām ir neatņemama klientu apkalpošanas sastāvdaļa. Uzziniet, kā padarīt savu centru efektīvāku, izmantojot LiveAgent zvanu centru automatizācijas funkcijas.

Zvanu centra automatizācija

Rakstā tiek apspriesta zvanu centra programmatūras ieviešana, lai uzlabotu klientu apkalpošanu. LiveAgent piedāvā daudz rīku un funkcijas, kā arī iespēju izmantot automātisko atzvanīšanas funkciju. Ieteicams izveidot virtuālo zvanu centru, kas integrējas ar esošajiem tālruņiem un citām lietojumprogrammām. Zvanu centra programmatūra var būt gan bezmaksas, gan maksas, bet joprojām ir jāizvēlas rīks, kas atbilst uzņēmuma vajadzībām.

Uzziniet vairāk par numura sastādītāju. Izprotiet to padziļināti, izmantojot skaidrojumus no profesionāļiem.

Jaudīgais numura sastādītājs

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru ar dažādām integrācijām, kas ietver tālruņa numura sastādītāju un zvanu centra rīkus. Tiek piedāvāta bezmaksas izmēģinājuma versija un atbalsta pakalpojumi, kā arī ilgtermiņa partnerība. Savienojamība ar starptautiskiem klientiem ir iespējama. Uzņēmums uzsvēra drošības politiku svarīgumu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju